Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Μας εχεις πρηξει τα ριπαπα με τον "παραδεισο" που ζεις,αλλα μωρη ξεχειλωμενη ταναπου μας κρυβεις τα καλυτερα..
ΤΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΡΘΡΟ???
Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ..
ΕΛΑ ΡΕ ΠΙΝΟΚΙΟ..
ΤΡΕΧΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΙΛΙΓΓΙΩΔΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΤΩΝ 20ΧΛΜ???(ΟΣΟ Η ΜΕΣΗ ΩΡΙΑΙΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΤΟΥ ΑΡΑΠΗ ΠΟΥ ΚΑΛΥΨΕ ΤΟΝ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ ΣΕ 2 ΩΡΕΣ Κ 15 ΛΕΠΤΑ ΔΗΛΑΔΗ)..
ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ ΣΤΑ 10???
Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ..
ΤΑ ΠΑΤΙΝΙΑ ΠΟΥ ΦΟΥΝΤΑΡΟΥΝ ΟΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ ΣΤΟΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟ,ΤΕΛΙΚΙΑΖΟΥΝ ΣΤΑ 22 ΜΩΡΗ ΚΑΡΑΦΛΗ ΚΑΜΠΙΑ..
Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ..
ΥΓ ΠΕΣΜΑΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΑ ΣΥΝΤΗΡΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΔΕΡΜΑΤΙΝΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ ΝΑ ΞΑΝΑΧΕΣΤΟΥΜΕ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ..
ΚΛΟΟΥΝ...

Ρε εσύ, τα 20 km/h είναι αυτή η μαλακία που έχουν στην Ρωσία, η επιπλέον ταχύτητα άνω του νομίμου ορίου που θεωρητικά δεν σου κόβουν κλήση.

Δηλαδή, αν είναι 90 χλμ/ω η πινακίδα του ορίου τότε μπορείς να πηγαίνεις νόμιμα με 110 χλμ/ω. Και 90 χλμ/ω είναι το όριο στους περισσότερους κωλοδρόμους τους.

Θεωρητικά πάντα γιατί:
1) Άμα σε σταματήσουν οι μπάτσοι άντε καθάρισε με τα χοιρινά αν καταλάβουν ότι είσαι ξένος
2) Οι γαμωκάμερες τους ούτε ξέρουμε αν λειτουργούν σωστά

Εγώ όποτε πηγαίνω και νοικάζω αυτοκίνητο μου έρχονται διάφορες λυπητερές στην κάρτα για κανένα δίμηνο μετά. Τα ποσά δεν είναι μεγάλα αλλά είναι σπαστικό.

Το ίδιο σπαστικό είναι όταν βάζεις το Yandex Maps και αρχίζει τα μπιπ μόλις περάσεις το νόμιμο όριο. Οπότε το γράφεις στα @@ σου ή το κλείνεις τελείως και δεν πάνε να γαμηθούνε οι αρκουδιάρηδες.

ΥΓ. Στην Πετρούπολη με 1000 Ρούβλια βρίσκεις δωμάτιο στην γνωστή πλατφόρμα 10 φορές καλλίτερο από την άθλια τρύπα που μένει ο αχρηστότερος των αχρήστων ω άχρηστοι του bou.com.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Ρε εσύ, τα 20 km/h είναι αυτή η μαλακία που έχουν στην Ρωσία, η επιπλέον ταχύτητα άνω του νομίμου ορίου που θεωρητικά δεν σου κόβουν κλήση.

Δηλαδή, αν είναι 90 χλμ/ω η πινακίδα του ορίου τότε μπορείς να πηγαίνεις νόμιμα με 110 χλμ/ω. Και 90 χλμ/ω είναι το όριο στους περισσότερους κωλοδρόμους τους.

Θεωρητικά πάντα γιατί:
1) Άμα σε σταματήσουν οι μπάτσοι άντε καθάρισε με τα χοιρινά αν καταλάβουν ότι είσαι ξένος
2) Οι γαμωκάμερες τους ούτε ξέρουμε αν λειτουργούν σωστά

Εγώ όποτε πηγαίνω και νοικάζω αυτοκίνητο μου έρχονται διάφορες λυπητερές στην κάρτα για κανένα δίμηνο μετά. Τα ποσά δεν είναι μεγάλα αλλά είναι σπαστικό.

Το ίδιο σπαστικό είναι όταν βάζεις το Yandex Maps και αρχίζει τα μπιπ μόλις περάσεις το νόμιμο όριο. Οπότε το γράφεις στα @@ σου ή το κλείνεις τελείως και δεν πάνε να γαμηθούνε οι αρκουδιάρηδες.

ΥΓ. Στην Πετρούπολη με 1000 Ρούβλια βρίσκεις δωμάτιο στην γνωστή πλατφόρμα 10 φορές καλλίτερο από την άθλια τρύπα που μένει ο αχρηστότερος των αχρήστων ω άχρηστοι του bou.com.
ΤΥΠΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΚΟΡΩΝΑ-ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΟΔΗΓΟΝΤΑΣ ΕΣΥ ΣΤΙΣ ΣΤΕΠΕΣ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΟΥΖΙΚΟΥΣ ΤΙΓΚΑ ΣΤΟ ΠΙΩΜΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ(ΑΝ ΞΕΝΕΡΩΝΕΙ ΔΗΛΑΔΗ Κ ΠΟΤΕ ΚΑΠΟΙΟΣ)..ΤΑ ΟΔΙΚΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΟΥΣ,ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΛΕΟΝ ΒΛΑΚΩΔΩΣ ΤΡΑΓΙΚΑ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΑ..ΣΤΟ ΝΕΤ ΓΡΑΦΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΤΟ ΚΟΙΝΟ ΤΩΝ ΣΠΛΑΤΕΡΣ..
ΥΓ ΤΑ ΧΟΙΡΙΝΑ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟΝ ΣΩΣΤΟ-ΑΦΟΠΛΙΣΤΙΚΟ ΧΕΙΡΙΣΜΟ ΤΟΥΣ Κ ΕΝ ΡΙΠΗ ΟΦΘΑΛΜΟΥ ΜΕΤΑΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΣΕ ΚΑΡΑΔΟΥΛΑΡΕΣ ΟΛΚΗΣ..ΧΑΖΟΒΛΑΚΕΝΤΙΟΙ ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ..ΤΟΥΣ ΓΑΜΑΩ ΑΣΑΛΙΩΤΑ..
ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΟΣΟ ΨΥΧΟΠΑΘΗΣ ΒΛΑΚΕΝΤΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΤΣΙΚΟΓΑΜΗΣ ΜΥΝΧΑΟΥΖΕΝ ΚΛΟΟΥΝ ΤΟΥ ΣΑΗ..ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΕΣΕΙΣ..ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΤΥΡΑΕΙ,ΜΟΛΟΓΑΕΙ Κ ΑΝΤΙΦΑΣΚΕΙ ΜΟΝΙΜΩΣ..ΤΟ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ Κ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ,ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ..Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ..ΟΥΤΕ ΜΕ ΚΑΘΗΛΩΣΗ Κ ΜΟΝΙΜΟ ΠΟΤΙΣΜΑ ΑΡΧΙΚΟΚΤΕΙΛ ΜΠΟΥΜΠΛΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΝΤΑΣ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙ..ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΛΥΠΗΣΗ ΕΙΝΑΙ..ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ ΟΜΩΣ Κ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ..ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΔΩ..ΕΛΕΟΣ..ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ..
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
ΤΥΠΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΚΟΡΩΝΑ-ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΟΔΗΓΟΝΤΑΣ ΕΣΥ ΣΤΙΣ ΣΤΕΠΕΣ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΟΥΖΙΚΟΥΣ ΤΙΓΚΑ ΣΤΟ ΠΙΩΜΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ(ΑΝ ΞΕΝΕΡΩΝΕΙ ΔΗΛΑΔΗ Κ ΠΟΤΕ ΚΑΠΟΙΟΣ)..ΤΑ ΟΔΙΚΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΟΥΣ,ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΛΕΟΝ ΒΛΑΚΩΔΩΣ ΤΡΑΓΙΚΑ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΑ..ΣΤΟ ΝΕΤ ΓΡΑΦΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΤΟ ΚΟΙΝΟ ΤΩΝ ΣΠΛΑΤΕΡΣ..
ΥΓ ΤΑ ΧΟΙΡΙΝΑ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟΝ ΣΩΣΤΟ-ΑΦΟΠΛΙΣΤΙΚΟ ΧΕΙΡΙΣΜΟ ΤΟΥΣ Κ ΕΝ ΡΙΠΗ ΟΦΘΑΛΜΟΥ ΜΕΤΑΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΣΕ ΚΑΡΑΔΟΥΛΑΡΕΣ ΟΛΚΗΣ..ΧΑΖΟΒΛΑΚΕΝΤΙΟΙ ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ..ΤΟΥΣ ΓΑΜΑΩ ΑΣΑΛΙΩΤΑ..
ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΟΣΟ ΨΥΧΟΠΑΘΗΣ ΒΛΑΚΕΝΤΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΤΣΙΚΟΓΑΜΗΣ ΜΥΝΧΑΟΥΖΕΝ ΚΛΟΟΥΝ ΤΟΥ ΣΑΗ..ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΕΣΕΙΣ..ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΤΥΡΑΕΙ,ΜΟΛΟΓΑΕΙ Κ ΑΝΤΙΦΑΣΚΕΙ ΜΟΝΙΜΩΣ..ΤΟ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ Κ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ,ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ..Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ..ΟΥΤΕ ΜΕ ΚΑΘΗΛΩΣΗ Κ ΜΟΝΙΜΟ ΠΟΤΙΣΜΑ ΑΡΧΙΚΟΚΤΕΙΛ ΜΠΟΥΜΠΛΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΝΤΑΣ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙ..ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΛΥΠΗΣΗ ΕΙΝΑΙ..ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ ΟΜΩΣ Κ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ..ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΔΩ..ΕΛΕΟΣ..ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ..

Γάμησε τα.

Θρίλερ.

Ειδικά το χειμώνα, βροχή, ομίχλη, χιόνι, όλοι πιωμένοι γιατί αλλιώς δεν παλεύεται το σκατόκρυο.

Καμάζ με ρυμουλκούμενα που έχουν να αλλάξουν φρένα από την εποχή που ο Μπρέζνιεφ έμπαινε στο Πολίτ Μπυρό, Ουζμπέκοι με Λάντα από την εποχή που ο Γκρομύκο ήταν υπουργός Εξωτερικών.

Το βράδυ δεν υπάρχουν φώτα πουθενά, σημάνσεις τίποτε, ο καθένας στρίβει όπου γουστάρει χωρίς φλας.

Μιλάμε τώρα για επαρχιακούς δρόμους.

Και για οδήγηση πάνω από τον Βόρειο Πολικό. Όπου τα ζώα παρόλο που θεωρητικά έχουν μεγαλώσει μέσα στις χειρότερες συνθήκες και τις ξέρουν με το πρώτο χιόνι φεύγουν από τον δρόμο και πάνε και στουκάρουνε σε ότι υπάρχει. Που δεν υπάρχει τίποτε γιατί είναι γαμημένη τούνδρα.

Αλλά και τι να κάνεις;
Οι οδηγοί που έχουμε είναι καλλίτεροι; Όλοι πιωμένοι είναι.

Βαριέμαι και να περιμένω οπότε την κάνω μόνος μου και τουλάχιστον άμα φάω το κεφάλι μου θα φταίω μόνο εγώ.
Επίσης μπορεί να βρεθώ και σε κανένα επαρχιακό νοσοκομείο και να μου παίρνουν πίπες οι νοσοκόμες.
Κάτι είναι και αυτό.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
o βασιλιας του ρωσικου κινηματογραφου ηταν ο αιζενσταιν ο πρωτος στην ανθρωποτητα που εισηγαγε το μονταζ στον κινηματογραφο

θωρηκτο ποτεμκιν

ιβαν ο τρομεροσ 1
ιβαν ο τρομερος 2
αλεξανδερ νεβσκι ππου το εχω δει παρεα με γκομενα αγκαλια 3 η ωρ τη νυνωμαλος ημουνχτα στην κλαιπεντα -ανωμαλια με βαρεσε
οκτωβρης


Αλάνι βλέπω το γνωρίζεις το σπορ... Να σου προσθέσω και τις ταινίες του Ζιάνγκιντσεφ από τους νέους Ρώσους σκηνοθέτες πολύ καλές όπως και το Durak περιγράφουν πολύ καλά τη ρωσική κοινωνία ειδικά τα δύο τελευταία "Χωρίς αγάπη" και "Λεβιάθαν". Από τους παλιούς μην ξεχνάμε και Τζίγκα Βέρτοφ αλλά και Μιχάλκοφ (12, Ψεύτης ήλιος) και αυτά μόνο τα μεγάλα χιτάκια όποιος θέλει βρίσκει γιατί αυτός ο λαός έχει τεράστια παράδοση στον πολιτισμό. Για το δε σεξοτουρισμό ντου στις τουρίστριες καλύτερα θα έλεγα ειδικά αν έχετε πρόσβαση στα all inclusive γιατί εκεί πάνε σωρηδόν. Οι Ρωσίδες παίζουν tinder full on οπότε κονέ κάνεις. Αν και τώρα τελευταία ο Βλαδίμηρος ενθαρρύνει τον τουρισμό προς Ρωσία μεριά.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Αλάνι βλέπω το γνωρίζεις το σπορ... Να σου προσθέσω και τις ταινίες του Ζιάνγκιντσεφ από τους νέους Ρώσους σκηνοθέτες πολύ καλές όπως και το Durak περιγράφουν πολύ καλά τη ρωσική κοινωνία ειδικά τα δύο τελευταία "Χωρίς αγάπη" και "Λεβιάθαν". Από τους παλιούς μην ξεχνάμε και Τζίγκα Βέρτοφ αλλά και Μιχάλκοφ (12, Ψεύτης ήλιος) και αυτά μόνο τα μεγάλα χιτάκια όποιος θέλει βρίσκει γιατί αυτός ο λαός έχει τεράστια παράδοση στον πολιτισμό. Για το δε σεξοτουρισμό ντου στις τουρίστριες καλύτερα θα έλεγα ειδικά αν έχετε πρόσβαση στα all inclusive γιατί εκεί πάνε σωρηδόν. Οι Ρωσίδες παίζουν tinder full on οπότε κονέ κάνεις. Αν και τώρα τελευταία ο Βλαδίμηρος ενθαρρύνει τον τουρισμό προς Ρωσία μεριά.

Τύπε, μην τον στείλουμε όμως να δει και το "Άλογο που κλαίει" (πουσαι ρε Τζιανεβάν να θυμηθούμε τα νιάτα μας).

Κοίτα να δεις που με το Λεβιάθαν έγινε τουριστικός προορισμός και η Τερίμπερκα.

Από νέους επίσης αξιόλογος ο Κίριλ Σερεμπρένικοφ.

Αλλά ρε μάγκες, δείτε πρώτα από 3 φορές τα άπαντα του Ταρκόφσκι και μετά ασχοληθείτε με οτιδήποτε άλλο.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Γάμησε τα.

Θρίλερ.

Ειδικά το χειμώνα, βροχή, ομίχλη, χιόνι, όλοι πιωμένοι γιατί αλλιώς δεν παλεύεται το σκατόκρυο.

Καμάζ με ρυμουλκούμενα που έχουν να αλλάξουν φρένα από την εποχή που ο Μπρέζνιεφ έμπαινε στο Πολίτ Μπυρό, Ουζμπέκοι με Λάντα από την εποχή που ο Γκρομύκο ήταν υπουργός Εξωτερικών.

Το βράδυ δεν υπάρχουν φώτα πουθενά, σημάνσεις τίποτε, ο καθένας στρίβει όπου γουστάρει χωρίς φλας.

Μιλάμε τώρα για επαρχιακούς δρόμους.

Και για οδήγηση πάνω από τον Βόρειο Πολικό. Όπου τα ζώα παρόλο που θεωρητικά έχουν μεγαλώσει μέσα στις χειρότερες συνθήκες και τις ξέρουν με το πρώτο χιόνι φεύγουν από τον δρόμο και πάνε και στουκάρουνε σε ότι υπάρχει. Που δεν υπάρχει τίποτε γιατί είναι γαμημένη τούνδρα.

Αλλά και τι να κάνεις;
Οι οδηγοί που έχουμε είναι καλλίτεροι; Όλοι πιωμένοι είναι.

Βαριέμαι και να περιμένω οπότε την κάνω μόνος μου και τουλάχιστον άμα φάω το κεφάλι μου θα φταίω μόνο εγώ.
Επίσης μπορεί να βρεθώ και σε κανένα επαρχιακό νοσοκομείο και να μου παίρνουν πίπες οι νοσοκόμες.
Κάτι είναι και αυτό.
ΠΑΝΤΟΥ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΠΑΝΡΑ ΠΡΟΣΜΕΤΡΩΝΤΑΣ ΤΑ ΣΥΝ-ΠΛΗΝ..
ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ,ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΙΣΤΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ..
ΑΜΑ ΗΣΟΥΝ ΜΕΣ ΤΟ ΧΑΜΕΡ ΤΗΣ ΡΩΣΙΑΣ,ΜΕ 2 ΨΩΛΕΣ ΝΑ ΣΕ ΡΟΥΦΑΝΕ ΣΤΙΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΣΟΥ,Τ ΑΜΠΑΡΙΑ ΤΙΓΚΑ ΣΤΑ ΧΑΒΙΑΡΙΑ Κ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΧΡΗΣΤΙΚΟ,Ο ΣΒΕΡΚΟΣ ΔΟΥΛΟΣ ΝΑ ΣΕ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ(ΕΓΚΑΙΡΩΣ Κ ΑΣΦΑΛΩΣ)ΟΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ,ΘΑ ΣΟΥ ΕΒΓΑΖΑ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ..ΤΩΡΑ ΣΕ ΛΥΠΑΜΑΙ..ΟΥΤΕ Ο ΚΜΑΝ ΤΟΣΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΑ..
ΥΓ ΤΥΠΕ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΕΧΩ ΕΦΕΣΗ ΣΤΙΣ ΕΞΤΡΗΜ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ..ΒΡΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ Ν ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕΙΣ..
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Τύπε, μην τον στείλουμε όμως να δει και το "Άλογο που κλαίει" (πουσαι ρε Τζιανεβάν να θυμηθούμε τα νιάτα μας).

Κοίτα να δεις που με το Λεβιάθαν έγινε τουριστικός προορισμός και η Τερίμπερκα.

Από νέους επίσης αξιόλογος ο Κίριλ Σερεμπρένικοφ.

Αλλά ρε μάγκες, δείτε πρώτα από 3 φορές τα άπαντα του Ταρκόφσκι και μετά ασχοληθείτε με οτιδήποτε άλλο.
μηπως κ να στα εξηγουσαν κιολας???
Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ..
ΑΣΕΜΑΣ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ Κ ΕΣΥ..
με κουρδιζεις κ αλλο???
ΥΓ Η ΚΟΝΤΗ ΓΙΑΤΡΕΣΣΑ ΘΑ ΡΟΚΑΝΙΖΕΙ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΟ 25ΧΡΟΝΟ ΠΑΞΙΜΑΔΙ ΤΗΣ..Α Ρ Ρ Ω Σ Τ Ο Σ..
ΥΓ ΟΒΕΡ Κ ΑΟΥΤ..
ΑΡΚΕΤΗ ΔΟΣΗ ΑΠΟΛΥΤΗΣ ΒΛΑΚΕΙΑΣ ΕΙΣΕΠΡΑΞΑ Κ ΣΗΜΕΡΑ..
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΟΝ ΝΕΟ ΧΡΟΝΟ..
ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΜΠΑΧΑΛΕΨΟΥΝ..ΑΠΟ ΤΑ ΦΩΤΑ ΟΙ ΝΕΕΣ ΧΛΕΜΠΕΣ..ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΠΛΕΟΝ..ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΟΥΣΤΗΔΟΙ..
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
ΠΑΝΤΟΥ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΠΑΝΡΑ ΠΡΟΣΜΕΤΡΩΝΤΑΣ ΤΑ ΣΥΝ-ΠΛΗΝ..
ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ,ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΙΣΤΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ..
ΑΜΑ ΗΣΟΥΝ ΜΕΣ ΤΟ ΧΑΜΕΡ ΤΗΣ ΡΩΣΙΑΣ,ΜΕ 2 ΨΩΛΕΣ ΝΑ ΣΕ ΡΟΥΦΑΝΕ ΣΤΙΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΣΟΥ,Τ ΑΜΠΑΡΙΑ ΤΙΓΚΑ ΣΤΑ ΧΑΒΙΑΡΙΑ Κ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΧΡΗΣΤΙΚΟ,Ο ΣΒΕΡΚΟΣ ΔΟΥΛΟΣ ΝΑ ΣΕ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ(ΕΓΚΑΙΡΩΣ Κ ΑΣΦΑΛΩΣ)ΟΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ,ΘΑ ΣΟΥ ΕΒΓΑΖΑ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ..ΤΩΡΑ ΣΕ ΛΥΠΑΜΑΙ..ΟΥΤΕ Ο ΚΜΑΝ ΤΟΣΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΑ..
ΥΓ ΤΥΠΕ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΕΧΩ ΕΦΕΣΗ ΣΤΙΣ ΕΞΤΡΗΜ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ..ΒΡΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ Ν ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕΙΣ..

Νταξ, γίνονται και αυτά (ως ένα βαθμό) όταν είμαστε στη Μόσχα αλλά δυστυχώς οι Ρώσοι δεν καταλαβαίνουν τίποτε άμα δεν είσαι πάνω από το κεφάλι τους και ενίοτε με το κνούτο.

Οπότε, όντως, υπάρχει μία ταλαιπωρία.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Νταξ, γίνονται και αυτά (ως ένα βαθμό) όταν είμαστε στη Μόσχα αλλά δυστυχώς οι Ρώσοι δεν καταλαβαίνουν τίποτε άμα δεν είσαι πάνω από το κεφάλι τους και ενίοτε με το κνούτο.

Οπότε, όντως, υπάρχει μία ταλαιπωρία.
ΜΗΝ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΡΕ ΜΥΣΤΗΡΙΕ..ΜΟΛΙΣ ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΤΟΝΙΖΑ ΤΗΝ ΜΕΝΤΑΛΙΤΕ ΤΟΥΣ Κ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΞΑΡΤΗΣΗ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΝΟΥΤΟ:??
ΥΓ ΜΟΣΧΑ???
ΣΤΟ ΝΤΕΡΜΠΥ 12 ΑΠΡΙΛΗ..
AWAY FUN ΜΕ Τ ΑΔΕΛΦΙΑ ΤΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚ..
ΓΑΜΙΕΤΑΙ Η ΤΣΕΣΕΚΑ Κ ΟΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΣΤΑ ΠΕΡΙΞ..
Η ΦΡΑΤΡΙΑ ΚΑΝΕΙ ΚΟΥΜΑΝΤΟ..
ΜΕΓΑΛΑ ΑΙΣΧΗ ΣΟΥ ΛΕΩ..
ΞΕΡΕΙΣ(Δεν γινεται αλλοιως)..
ΒΡΕΣ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΑΡΧΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΡΝΟΥΝ..
ΕΣΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΗΔΗ..
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
μωρη σαπια καποτα,εσυ ο μεθυστανας με τα σαλαχια,τα φιδια,τα πεπονια κ τα κατσικακια,μας γραφεις οτι τα 29ευρω την ημερα για ενα διαμερισμα δεν ειναι φθηνα(αρα κατ εσε ακριβα)???
Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ..
ΠΟΣΟ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΚΑΠΙΚΟΦΩΝΙΑ???
ΥΓ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ Κ ΤΟ 50ΑΡΙΚΟ ΦΕΥΓΕΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΤΣΙΜΠΛΑ ΡΕ ΓΚΙΟΖΗ Κ ΤΑ 29 ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΕ ΖΟΡΙΖΟΥΝ-ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ-ΨΑΞΙΜΟ Κ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΗ???
ΥΓ ΤΕΛΙΚΑ ΑΝ Ο kman ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΟ ΠΛΥΣΤΑΡΙΟ,ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΡΕ ΤΡΥΠΙΕ???ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΝΑ ΤΕΛΑΡΑ ΤΩΝ ΠΕΠΟΝΙΩΝ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ Η ΠΡΟΝΟΙΑ ΤΗΣ fsb ΓΙΑ ΤΟ ΡΟΥΦΙΑΝΙΛΙΚΙ ΠΟΥ ΡΙΧΝΕΙΣ ΑΝΑ 6ΩΡΟ???ΨΟΦΑ ΜΩΡΗ ΣΤΡΑΒΟΧΥΜΕΝΗ ΚΟΥΡΑΔΑ ΝΑ ΞΕΒΡΩΜΙΣΕΙ Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ..
Καλά ήρθες κ'εδώ να γράψεις της βλακείες σου  :jerking: :2funny:.Εσύ άφραγκος είσαι έτσι κ'αλλιώς  :jerking: :2funny:δεν πρόκειται να πας πουθενά  :2funny:
Γάμησε τα.

Θρίλερ.

Ειδικά το χειμώνα, βροχή, ομίχλη, χιόνι, όλοι πιωμένοι γιατί αλλιώς δεν παλεύεται το σκατόκρυο.

Καμάζ με ρυμουλκούμενα που έχουν να αλλάξουν φρένα από την εποχή που ο Μπρέζνιεφ έμπαινε στο Πολίτ Μπυρό, Ουζμπέκοι με Λάντα από την εποχή που ο Γκρομύκο ήταν υπουργός Εξωτερικών.

Το βράδυ δεν υπάρχουν φώτα πουθενά, σημάνσεις τίποτε, ο καθένας στρίβει όπου γουστάρει χωρίς φλας.

Μιλάμε τώρα για επαρχιακούς δρόμους.

Και για οδήγηση πάνω από τον Βόρειο Πολικό. Όπου τα ζώα παρόλο που θεωρητικά έχουν μεγαλώσει μέσα στις χειρότερες συνθήκες και τις ξέρουν με το πρώτο χιόνι φεύγουν από τον δρόμο και πάνε και στουκάρουνε σε ότι υπάρχει. Που δεν υπάρχει τίποτε γιατί είναι γαμημένη τούνδρα.

Αλλά και τι να κάνεις;
Οι οδηγοί που έχουμε είναι καλλίτεροι; Όλοι πιωμένοι είναι.

Βαριέμαι και να περιμένω οπότε την κάνω μόνος μου και τουλάχιστον άμα φάω το κεφάλι μου θα φταίω μόνο εγώ.
Επίσης μπορεί να βρεθώ και σε κανένα επαρχιακό νοσοκομείο και να μου παίρνουν πίπες οι νοσοκόμες.
Κάτι είναι και αυτό.
Αυτό που το διάβασες πάλι και μας το έβαλες? :jerking: :2funny:Τώρα θα ρεζιλευτείς γιά μιά ακόμα φορά όπως τότε που έγραφες ότι δεν πήγα Νέα Υόρκη  :jerking: :2funny:Αυτά που μας γράφεις τα έχεις διαβάσει κάπου  :jerking:σας βάζω φωτογραφίες από σήμερα και μερικές μέρες πριν,και από το κέντρο και από τη γειτονιά μου γιά να δει ο αναγνώστης τι μαλακίες μας γραφεις :jerking:Αυτά που μας γράφεις είναι σε κάτι επαρχιακούς δρόμους στου διαόλου τη μάνα,το να πάει εκεί κάποιος είναι σα να πάει ένας τουρίστας στο Ζεφύρι και ούτε  :jerking: :2funny:.Ακόμα και στο δρόμο που πάω γιά Νόβγοροντ και στο Νόβγοροντ τέτοια χάλια που γράφεις δεν βλέπω,αυτά μάλλον τα διάβασες σε κάνα Αγγλόφωνο φόρουμ που γράφει κάποιος γιά την επαρχία που πήγε 20 χρόνια πριν  :2funny:
    Καταρχήν ο ουρανός τη νύχτα εδώ δεν είναι ποτέ μαύρος γιατί ιονίζεται αν έχει και χιόνι αντανακλά και είναι σαν μέρα βλέπεις τα πάντα,το σκοτάδι της Ελλάδας δεν υπάρχει ποτέ,αλλά αυτό εσύ δεν μπορείς να το ξέρεις.Διαμέρισμα με 1.000 ρούβλια μόνο στο Νόβγκοροντ βρίσκεις.Εσύ νομίζεις ότι 15-20 χρόνια πριν που ήρθες είναι το ίδιο :jerking:.
  Αυτά όλα τα διάβασες κάπου και μας τα γράφεις  :jerking: :2funny:.Πλάκα πλάκα μπορεί να σε βρω και να σε κάνω ρεζίλι των σκυλιών  :2funny:αφού βλέπω ξέρεις το Fidel έχει γούστο να είσαι κάποιος από την παρεά του Πίτσι που κάθονται στο El Basa  :2funny:και πηγαίνουν gay σάουνα και πηδάνε και τα κρος ντρέσερ ? :2funny: :2funny: :2funny:
  Το πιθανότερο είναι να είσαι ένας φουκαράς ιδιωτικός υπάλληλος που μένει με τη μάνα του στα πατήσια,Γαλάτσι,Εξάρχια,Κυψέλη.
 
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    327,2 KB · Εμφανίσεις: 54
  • 2.jpg
    2.jpg
    273,1 KB · Εμφανίσεις: 53
  • 3.jpg
    3.jpg
    422,5 KB · Εμφανίσεις: 70
  • 4.jpg
    4.jpg
    352,4 KB · Εμφανίσεις: 51
  • 5.jpg
    5.jpg
    529,8 KB · Εμφανίσεις: 42
  • 6.jpg
    6.jpg
    340,7 KB · Εμφανίσεις: 43
  • 7.jpg
    7.jpg
    221 KB · Εμφανίσεις: 43
  • 8.jpg
    8.jpg
    217,9 KB · Εμφανίσεις: 113
  • 10.jpg
    10.jpg
    405,7 KB · Εμφανίσεις: 82

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Για να δεις τι μαλακίες γράφεις πάρε φωτογραφίες πως είναι εδώ ο ουρανός!ή έτσι είναι ή έχει ένα ανοικτό κόκκινο χρόμα λες και είσαι στον Άρη.
  Οι φωτογραφίες έγιναν πριν από μερικά λεπτά.Σχετικά με το κρύο μακάρι να κάνει κρυο γιάτι έχω τόσες γούνες και δεν μπορώ να της φορέσω στα ραντεβού μου γιατί ζεστένομαι  :2funny:.
  Το πιθανότερο αυτά που έγραψες να τα έχεις διαβάσει κάπου και να μας τα έβαλες γιά δικά σου.Πάντος εδώ ούτε παλιά φορτηγά Камаз με ρυμούλκες έχει,ούτε σκοτεινούς δρόμους ούτε λακούβες  :2funny:.Για να πάει κάποιος σε αυτά τα μέρη που γράφεις πρέπει να είναι πολύ ανώμαλος  :2funny:Το ίδιο και γιά τα διαμερίσματα με 1.000 ρουβλια  :jerking:αυτές οι τιμές ήταν 20 χρόνια πίσω,τότε μπορεί να έβελεπες και κάνα Камаз με ρυμούλκα,και σαραβαλιασμένα Lada και λακούβες και ότι γράφεις.
 

Συνημμένα

  • 11.jpg
    11.jpg
    91,5 KB · Εμφανίσεις: 58
  • 12.jpg
    12.jpg
    151,2 KB · Εμφανίσεις: 78
  • 13.jpg
    13.jpg
    125,1 KB · Εμφανίσεις: 51
  • 14.jpg
    14.jpg
    85,2 KB · Εμφανίσεις: 72

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Τιτανιε Πορνομεταναστη,
εχεις μαθει οτι φυλακισαν τον πατερα Κλεομενη?
Το συστημα πολεμαει ολους σωστους ελληνες. Νομιζω οτι πρεπει να ενεργοποιηθεις ξανα στα πολιτικα πραγματα, πριν ειναι αργα!
Τα πνευματικα του παιδια κανουν ερανο, ο ιδιος λεει οτι θα βγει χειροτερος!
Λευτερια στον πατερα Κλεομενη!
υγ.
Μεχρι και ο Χιος λεει για τις λυσσαρες που πολεμουν εναντιων μας.
Μην ξεχνας οτι και εσενα σε εριξαν οι λουγκρες.
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Πορνομεταναστη ειδα πριν λιγο οτι εχεις παρει θεση εδω και ενα μηνα. Εχω διαφορετικη αποψη και με τις δυο περιπτωσεις, αλλα αυτο δεν αλλαζει κατι.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Πορνομεταναστη ειδα πριν λιγο οτι εχεις παρει θεση εδω και ενα μηνα. Εχω διαφορετικη αποψη και με τις δυο περιπτωσεις, αλλα αυτο δεν αλλαζει κατι.
Αν το σάββατο πάω στη Χάνουκα μπορεί να κάνω βιντεάκι  :2funny:θα έχει τρομερό γέλιο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Προχθες ειδα τη μινι σειρα Chernobyl


Φοβερη σειρα. Περα απο την περιγραφη του ατυχηματος και την επιστημονικη αναλυση, πετυχαινει φοβερα να απεικονισει τη ρωσικη κοινωνια, με τα καλα και τα κακα της, τη δεκαετια του 80.

Οποιος δεν την ειδε χανει πραγματικα (εχει την υψηλοτερη βαθμολογια ολων των εποχων στο imdb)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Προχθες ειδα τη μινι σειρα Chernobyl


Φοβερη σειρα. Περα απο την περιγραφη του ατυχηματος και την επιστημονικη αναλυση, πετυχαινει φοβερα να απεικονισει τη ρωσικη κοινωνια, με τα καλα και τα κακα της, τη δεκαετια του 80.

Οποιος δεν την ειδε χανει πραγματικα (εχει την υψηλοτερη βαθμολογια ολων των εποχων στο imdb)
Αν θες να γυρίσεις στη δεκαετία του '80 πας στο Μπρά'ι'ντον Μπιτς στη Νέα Υόρκη!Είναι λες και είσαι στην Ε.Σ.Σ.Δ στη δεκαετία του '80!Φοβερή εμπειρία!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom