Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Δημητράκι σε 'να πράγμα μόνο διαφωνώ μαζί σου,που πήγες και 'βαλές μαλλιά...ίδιος ο Βέγγος θα 'σουνα ρε κορόιδο!
 

Επισκέπτης
Δεν έχει να πάει σε κυριλέ εστιατόρια.Για αυτό και δεν βλέπεις καμιά γκόμενα μαζί του.Σιγά μη δεχτεί σοβαρή γκόμενα να την κεράσεις στα Mc Donalds αν είσαι σαραντάρης.Δεκαετία του 90 ίσως.
Ενώ Ρωσία τώρα με την πτώση του ρουβλίου οι τιμές στα εστιατόρια είναι σε αρκετά λογικό επίπεδο.Με 50 ευρώ για δύο άτομα τρως επαρχία στο καλύτερο εστιατόριο της πόλης με κρασιά κτλ μέσα.Μόσχα παίζουν σε όλα διπλές τιμές.
25 το ατομο με κρασια ειναι εξαιρετικη τιμη
 

SO45DOM

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Like
262
Πόντοι
21
ρωσιδες...οι πιο ωραιες γυναικες του πλανητη και οι πιο σοστες στην βιζιτα , τιμουν τα λεφτα που θα παρουν
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Οι διαφορες ειναι δυο
Ο πιθηκας την μεθαγε κ της εσκιζε τον πατο
Αυτο ηταν το βασικο του προσον
Αυτο ο κμαν αδυνατει να το κανει κ γι αυτο ψαχνει εστιατορια κλπ μλκιες
Κ το δευτερο
αυτη η πολη ειδα ειναι Σιβηρία??οχι ρωσσια
Ισχυει??
Μουχει πει ημιαξιοπιστοσ φιλος 40αρης με ρωσθκα παει συχνα τομσκ κ περιξ οτι ειναι πολυ ιζυγκοινγκ η φαση εκει αν κοιταγεσαι καπως κι εχεισ δυο φραγκα ακιμα κ σαν τουριστας δεκαημερου
Ισχυει???Αν ειναι να παει ο καμαν μοας κ γαμησει τελικα πανω απο τρεις ωρες με λιγιτερο απο 500 την μερα
Φοιτητριες γαμαςι αυτος εχω δει κ φωτο αρκετές :fuck2:
Δεν υπάρχει κανένα μυστήριο σε όλη αυτή την ιστορία  :)Αν θυμάσαι έλεγα για σένα ότι είσαι πολύ λαϊκός τότε που σε είχα συναντήσει.Μπορει να είσαι λαϊκός να θυμίζεις έμπορο στη Λαϊκή και αυτό το στυλ στην Αγία Πετρούπολη δεν το γουστάρουν ΑΛΛΑ πρώτον είσαι ένας νορμάλ ανθρωπος ενω ο Βλάκμαν δεν ειναι.Και δεύτερων σε αυτές της πόλεις της Σιβηρίας που ο κόσμος ειναι ντυμένος σαν τη δεκαετία του '80 και οι άντρες είναι αλκοολικοί εκεί εσύ θα είσαι έτη  φωτός μπροστά από τους ντόπιους!
  Εσύ μπορείς να ντυθείς καλά,και το κυριότερο έχεις την τέχνη του ηθοποιού (σαν απατεώνας Που ησουν :2funny:)Και μπορείς να φερθεις όπως πρέπει σε μια κοπέλα.
  Γι'αυτό κ εσύ εκεί δεν χρειάζεσαι 200 τη μέρα για να  :knockinb: και 20 σου φτάνουν και σου περισσεύουν!Εσυ στα 50+ ανετα στην Чита βρίσκεις μια ωραία κοπελα 26-30 ακόμα και χωρίς παιδι.
  Ο Βλάκμαν ή ο Dirty δεν γίνεται να βρούνε!Καταρχήν Αγία Πετρούπολη με το που δουνε τα άρρωστα αρχηδια του Βλάκμαν θα φύγουν τρέχοντας  :2funny:Και σε σαλόν να πάει το πιθανότερο είναι να τον διώξουν δίνοντας του τα λεφτά πισω.ΣύντομαΑκομα και στη Φυλής το πιθανοτερο ειναι νσ τον διωξουν δινοντας του τα λεφτα πισω.Στις 9 Νοεμβριου θα κλείσω 27 χρονια στην Ρωσσία και ξερω πολυ καλα την ψυχολογία των γυναικών και γενικά του κόσμου.Αν είσαι άρρωστος,βρώμικος,μαυριδερος στην Αγία Πετρούπολη σε αποφεύγουν και σε κοιτάνε σαν  :shit:.Ο Βλάκμαν έχει τη φάτσα αρρώστου ανθρώπου εκτός ότι όλο το στυλ του είναι άθλιο και για γέλια.Και ο Dirty φένεται ότι ειναι άρρωστος,στην αρχή όταν τον είδα σε φωτογραφία και σε συνδιασμο με το οτι πηγαινε και κοιμόταν στις 22.30 κάθε βράδυ τον είχα περάσει για νεφροπαθή.Οπως ξέρεις νεφροπαθής δεν είναι αλλά με την ασθένεια του πρέπει κάθε μέρα να κάνει ένεση.Γ'αυτο και σταμάτησα να τον κράζω όταν έμαθα λεπτομέριες.Γιατι δεν φταιει αυτος για την αρρώστια του.Η αρρωστια του είναι κληρονομική.
  Γι'αυτό ο Dirty βρίσκει αυτές της ηλικίες.
  Ο Βλάκμαν αποδείχτηκε χτες εντελώς ηλίθιος ομολογώ ότι δεν τον είχα για τόσο  :jerking:.Οι γκόμενες τον καταλαβαίνουν αμέσως ότι χάνει και γ'αυτο κοιτάνε μόνο πως θα του τα φάνε.Με παρόμοια ψυχολογική πάθηση ήταν εδώ ένα Έλληνας φοιτητής που γάμαγε τα μαξηλάρια  :2funny:Τελικά σε μια φάση τρελάθηκε  :2funny:Εδώ τον είχαν με ενέσεις....ήρθε ο θείος του και τον πήρε...ήταν Δαφνί κάποιο διάστημα μετά σε κάποια κλινική....μετά από κάνα χρόνο ήρθε να συνεχίσει της σπουδές του αλλά ήταν πολύ βαρύς και κοιμησμένος απο τα χάπια που έπαιρνε και τελικα τον έπιασε κατάθλιψη και γύρισε Ελλάδα.
Το πρόβλημα ποιο είναι για να πας εκει?1.Το τρελλό κοστος των εισητηρίων απο Μόσχα για  Чита υπολογιζε 25.000-30.000 ρουβλια συν αλλα 200-300 ευρω για να πας Μόσχα οπότε μόνο τα αεροπορικά ειναι 600-800 ευρώ!Και 2.φοβάμαι πάρα πολύ της Ρωσσικές αεροπορικές εταιρίες ειδικά στις εσωτερικές πτήσεις!
  Ελπίζω να σε κατατόπισα για τι ο Βλάκμαν θέλει 200 ευρώ τη μέρα  :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
25 το ατομο με κρασια ειναι εξαιρετικη τιμη
Γ'αυτους που γράφουν για εστιατόρια πας εδώ και σκας στο σούσι με 20 ευρώ.Δωσαμε τρια ατομα (εγω και 2 φιλες μου)1.400 ρουβλια (ακριβως 20 ευρω).Για σούσι πηγαίνω μια φορά στις 2-3 βδομάδες.
  Ελλάδα όταν άκουσα ότι θέλεις 200 ευρώ για σούσι νόμιζα ότι μου κάναν πλάκα  :2funny:.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20191014-021943_Gallery.jpg
    Screenshot_20191014-021943_Gallery.jpg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 72
  • Screenshot_20191014-021927_Gallery.jpg
    Screenshot_20191014-021927_Gallery.jpg
    1.000,3 KB · Εμφανίσεις: 153

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Δημητρακη μιας και μιλας για μαυριδερους σε αυτο το θρεντ πες μας
οι ρωσιδες δεν πανε με μαυρους, σωστα?
ουκρανιδες και πολωνες εχω δει με μαυρους.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Καταργήθηκε η Visa για 8 μέρες στην Αγ Πετρούπολη;Ισχίει; :heavymetalbig:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Σα το Βλάκμαν κατάντησες  :jerking:βάζεις βιντεοκλίπ  :2funny:.
  Αγία Πετρούπολη η αλήθεια είναι λιγάκι διαφορετική αν είσαι μαυριδερός σε συχαίνοντε πόσο μάλλον αράπης.
  Μόσχα είναι πιό χαλαροί.
 
Καταργήθηκε η Visa για 8 μέρες στην Αγ Πετρούπολη;Ισχίει; :heavymetalbig:
Ναι συμπληρώνεις μια ηλεκτρονικη αιτηση και σε 1-4 μερες σου ερχεται η απαντηση,πρέπει να έχεις πάρει από πριν ασφάλεια (0.5-1 ευρώ τη μέρα) έτσι δικαιούσαι να έρχεσαι 8 μέρες κάθε μήνα.
  Σήμερα γιορτάζω τα 27 χρόνια στην Ρωσσία! :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Σίγουρα δεν είσαι ο μόνος που το γιορτάζει... :grin:
Μαζί μου είχαν έρθει άλλα έξι άτομα 9 νομεβρίου 1992 αλλά αυτοί γύρισαν Ελλάδα άλλος γρήγορα και άλλος μετά της σπουδές.Λογικά και αυτοί έχουν την ίδια γιορτή με μένα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Μαζί μου είχαν έρθει άλλα έξι άτομα 9 νομεβρίου 1992 αλλά αυτοί γύρισαν Ελλάδα άλλος γρήγορα και άλλος μετά της σπουδές.Λογικά και αυτοί έχουν την ίδια γιορτή με μένα.

Σίγουρα, και υποθέτω όχι μόνον αυτοί...  :grin:

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αγία Πετρούπολη η αλήθεια είναι λιγάκι διαφορετική αν είσαι μαυριδερός σε συχαίνοντε πόσο μάλλον αράπης.
  Μόσχα είναι πιό χαλαροί.
 

Μήτσο ... εγώ που είμαι ψηλός και ανοιχτόχρωμος, στη ρωσία θα έχω σουξέ λογικά , έτσι ;;;
Στην ευρώπη, ειδικά όταν ... έχω πιεί λιγάκι παραπάνω , έχουν έρθει πολλοί ρώσοι και μου μιλάνε, με θεωρουν δικό τους !!!!

(πιθανόν κάποιοι να ήταν και σέρβοι , δεν ξεχωρίζω γλώσσες).
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μήτσο ... εγώ που είμαι ψηλός και ανοιχτόχρωμος, στη ρωσία θα έχω σουξέ λογικά , έτσι ;;;
Στην ευρώπη, ειδικά όταν ... έχω πιεί λιγάκι παραπάνω , έχουν έρθει πολλοί ρώσοι και μου μιλάνε, με θεωρουν δικό τους !!!!

(πιθανόν κάποιοι να ήταν και σέρβοι , δεν ξεχωρίζω γλώσσες).
Θα νομίζουν ότι είσαι ντόπιος.Αν όμως δεν είσαι καλά ντυμένος θα νομίζουν ότι είσαι Ρώσσος από την επαρχία.Εχει πλάκα που θα παραξενεύονται όταν θα σου μιλάνε Ρώσσικα και δεν θα καταλαβαίνεις :2funny:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
εγώ που είμαι ψηλός και ανοιχτόχρωμος, στη ρωσία θα έχω σουξέ λογικά , έτσι ;;;
Στην ευρώπη, ειδικά όταν ... έχω πιεί λιγάκι παραπάνω , έχουν έρθει πολλοί ρώσοι και μου μιλάνε, με θεωρουν δικό τους !!!!

(πιθανόν κάποιοι να ήταν και σέρβοι , δεν ξεχωρίζω γλώσσες).

Τί να το κάνεις αν σου μιλάνε μόνο Ρώσοι και Σέρβοι και όχι Ρωσίδες και Σέρβες
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.699
Like
11.642
Πόντοι
2.406
Τί να το κάνεις αν σου μιλάνε μόνο Ρώσοι και Σέρβοι και όχι Ρωσίδες και Σέρβες
καθεις με τα γουστα του
Εμενα οαντως μ εψησε ο πορνομιτσισ για Σιβηρία
Βαση οδηγιων του αλλου φιλου το μεροσ μου ειναι το Τομσκ κνπεριξ.πως το βλεπεις πορνομεταναστα?
Υγ Με τηννεα βιζα την φρη θελω ρεγκιστρατσια??
Γιατι σκοπευω να μεινω σε διαμερισμα Σαβατο  με επομενη  κυριακη
Τοσο δεν ειναι η φρη βιζα;
Αυτος μουβοερθεγραψε την φαση σαν Μοκντοβα το 2000 ας πουμε
Η σαν πρινιστριβιε σηνερα ,εχει παει και προνιστροβιε πιο παλια
,αλλα με πολλες ντεβουσξες στην γυρα μεσω
Ιντερνετ κ απογευμα/βραδυ στα ποταδικα
Ισχυει
Υγ Για Air siberia πεταει εκει;μονο;? Η και αεροφλοτ?
Επισης σκοπος εινσι να πηδας μεσω Μαμβα καποιες νεαρεσ για 2)μια δυο  ωρες με εξοδα 30)50 ευρω
ειναι ρεαλιστικο ?
ο δικοσ μου λεει πηγαινε σε φοιτητικα στεκια συν μαμπα ολη την ωρα κ ψαρευε σε τετοια φαση  πολυ καλεσ κ νεαρεσ 20/28)30
Φωτο εγω ομως απο τισ 10/12 που πηρε λαστ ταιμ
ειδα μονο δυο
Πολυ πολυ καλεσ οντως μια 19 και μια 28  :tits2:
αλλα 2
Οποτε παιζει ναβρισκε καθε μερα μινιμ δυο η ειναι υπερβολές σαν εκεινα που διαβαζοθμε τωρα για μολντοβα?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.699
Like
11.642
Πόντοι
2.406
Εχεις καμμια απαντηση η μονο με το κμαν ασχολρισαι τωρα ;;  :happy:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τέτοιο γέλιο όπως έκανα με το Βλάκμαν και την κατάντια του έχω να κάνω πολύ καιρό :2funny:και ο ξεφωνημενος ο Τραμουντάνα είχε γέλιο  :2funny:.
 Σχετικά με την Σιβηρία.αταρχηνΚ η βίζα είναι για Καλινινγκραντ,Αγία Πετρούπολη και Βλαντιβοστόκ (Δεν ξέρω Αν είναι και για Μόσχα).Ρεγκιστράτσια λένε ότι δεν θέλει.Αυτη η ηλεκτρονική βίζα όμως δεν ανανεώνεται σε 8 μέρες πρέπει να φύγεις!
 Φτηνά δεν είναι,για ένα διαμέρισμα τη μέρα θέλεις 2.000 ρούβλια!
 Το mail.ru εινσι μια απάτη!
 Εκεί αν Θες να εχεις επητυχια πρεπει να πας για 15-20 μερες και εννοειται να μιλας Ρωσσικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom