Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Οσες πήγαν Ελλάδα απ'αυτές έχασαν κάθε ιδέα γιά τους Ελληνες!Αηδίασαν  :vomit: :headbang:Η πλάκα είναι δεν πήγαν Αθήνα αλλά σε τουριστικά μέρη!Τους έστειλα τα βιντεάκια με την Αθήνα και δεν τον πιστεύαν :headbang:
 

Στείλε τους μερικά δικά σου βιντεάκια και φωτό να ανακτήσουμε σαν χώρα το σεβασμό τους :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • dimitrakis-xestike.jpg
    dimitrakis-xestike.jpg
    86,4 KB · Εμφανίσεις: 30

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δεν υπαρχει λογος να πληρωσεις για κατι τετοιο τυπε, αρκει να μην εισαι ξεκαρφωτος χωρις γνωριμιες.
Λίγο δύσκολο γιατί όλες δουλεύουν και σπουδάζουν και όπως έχω καταλάβει αν δεν είναι κάποιος που να δούνε ότι υπάρχει μέλλον μαζί του λιγάκι δύσκολο να σπαταλίσουν το χρόνο τους.Εκτός αν μιλάτε γιά 35-40χρονες που δεν είναι από Μόσχα αλλά νοικιάζουν εκεί δωμάτιο και μένουν και δουλεύουν!Τέτοιες όσες θέλεις!
 
Στείλε τους μερικά δικά σου βιντεάκια και φωτό να ανακτήσουμε σαν χώρα το σεβασμό τους :2funny: :2funny: :2funny:
Ότι  :jerking: και να γράψεις τη μπούρδα που έγραψες τότε δεν την ξεπλένεις  :2funny:Τουλάχιστον ο γελοίος ο Βολταίρος το βούλωσε γιά λίγο  :2funny:εσύ συνεχίζεις και γράφεις άσχετα πράγματα και  :jerking:.
 
Δημητρακη αμα σε πιασει κανενας στην Αγια Πετρουπολη να κανεις τα ιδια βλεπω να σου βαζει την μποτα απο σαλαχι στον zopa
Μιά φορά  πριν από 7-8 χρόνια που έτρωγα όλη μέρα μόνο φράουλες μου είχε έρθει τρομερό χέσιμο  :2funny:θυμάμαι είχα σταματίσει και είχα χέσει στο ποτάμι  :2funny:
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Τύπε μιλάς ρωσικά? Τι ηλικία έχεις? Και τέλος, πόσες ακριβώς μέρες θα κάτσεις, και ποιες?

8 Ιουνίου νομίζω ξεκινά η εξεταστική τους, οπότε να ξέρεις πας σε δύσκολη σεζόν για φοιτήτριες.

Είμαι 32χρ. και θα πάω για μια εβδομάδα τέλη Μαϊου (19-26). Με έχει προσκαλέσει μια Ρωσίδα γνώριμη (34ετων) που δουλεύει εκεί ως ξεναγός και θα την έχω μόνο για τα τουριστικά αξιοθέατα,το πρωί. Το βράδυ ήδη έχω καταστρώσει σχέδια σε 3 λόμπι 5*ξενοδοχείων (2-3 διανυκτερεύσεις/ξενοδοχείο) αλλά κάποια μέρα θέλω να δοκιμάσω την τύχη μου στο αγνό φλερτ με φοιτήτρια έξω από καμιά σχολή.

Ρωσικά δεν μιλάω αλλά δεν έχω και σκοπό να την πέφτω σε κοπελες που δεν γνωρίζουν αγγλικά ή γαλλικα ή γερμανικά. Ήδη πάντως απομνημονεύω κάποιες τουριστικές φράσεις ώστε να μπορώ να πω τα βασικά για γνωριμία. Μετά αν γουστάρουμε και οι δύο ας είναι καλά τα translator apps.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Όλοι οι ξεφτιλισμλενοι είναι μαζί  :2funny:Δεν ξέρω ποιός είναι πιό ηλίθιος και πιό αγράμματος? :2funny:Εσύ που πίστεψες ότι έχω μετατρέψει το αμάξι σε ηλεκτρικό  :headbang: :2funny:ή ο άλλος ηλίθιος που έγραψε ότι το όριο ταχύτητας στη Ρωσσία είναι 20χλμ/ώρα και τώρα θα το κατεβάσουν στα 10χλμ/ώρα? :2funny:νομίζω ισοβαθμείτε στην ηλιθιότητα  :2funny: :2funny: :2funny:
  Βέβαια και ο Βλάκμαν την πέταξε την μαλακία του  :2funny:του είπε λέει η τελειωμένη που του έφαγε τα λεφτά και δεν του έκατσε κιόλας  :2funny:ότι στη Μόσχα ζητάνε τρελλά λεφτά και ότι οι Μοσχοβίτες πηγαίνουν Ουκρανία και Λευκορωσία γιά να  :knockinb: :2funny: :headbang:.
    Πιό πιθανόν είναι οι Σαουδάραβες να έρθουν στην Ελλάδα γιά να αγωράσουν πετρέλαιο και άμμο  :2funny:παρά να γίνει αυτό  :headbang: :headbang: :headbang: :2funny: :2funny: :2funny:.

    Εγώ λαμβάνω κάθε μήνα 1-3 μηνύματα σε σά'ι'τ γνωρημιών από κοπέλες που μου γράφουν πρώτες και που θέλουν να έρθουν Αγία Πετρούπολη και με ρωτάνε σχετικά με τη ζωή και τους μισθούς εδώ,αν μετά από κάποια μηνύματα ανταλλάξουμε τηλέφωνα και μιλήσουμε μέσω Viber μου υπονοούνε ότι θέλουν να έρθουν Αγία Πετρούπολη να μένουν μαζί μου!Τα περισσότερα τέτοια μηνύματα τα λαμβάνω Σεπτέβρη Οκτώβρη 3-4το μήνα.Δε με ρωτάνε αν έχω δικό μου διαμέρισμα γιατί οι γυναίκες που είναι πάντα πολύ καλοί ψυχολόγοι το καταλαβαίνουν αμέσως.
  Αγία Πετρούπολη συνήθως έρχονται από τη βορειοδυτική περιοχή της Ρωσσίας,Μόσχα έρχονται από παντού!Και έρχονται δεκαπλάσιες αν όχι εκατονταπλάσιες σε αριθμό από ότι στην Αγία Πετρούπολη!Ενας Μοσχοβίτης με δικό του διαμέρισμα μιά σχετικά καλή δουλειά και δικό του αμάξι λαμβάνει δεκαπλάσια τέτοια μηνύματα απ'ότι ένας παρόμοιος στην Αγία Πετρούπολη!Ε,γιατί να πάει ο Μοσχοβίτης στη Λευκορωσία ή την Ουκρανία γιά να  :knockinb:? :2funny:Απλός η τελειωμένη του Βλάκμαν στην καλύτερη περίπτωση να έχει πάει στο αεροδρόμιο της Μόσχα αν πέταγε κάπου μέσω Μόσχας  :2funny: :2funny: :2funny:.
    Αυτά για να μην ακούω βλακείες από ηλιθιους  :jerking: :2funny:
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506
Δημητρακη κανε ενα βιντεακι για Ελλαδα - Τουρκια. Πως τα βλεπεις τα πραγματα;

Μυριζει μπαρουτι στο Αιγαιο!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητρακη κανε ενα βιντεακι για Ελλαδα - Τουρκια. Πως τα βλεπεις τα πραγματα;

Μυριζει μπαρουτι στο Αιγαιο!
Τα έχει πει όλα ο Χίος!Στημένα είναι όλα!Μιά κλίκα είναι όλοι τους!
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • gamias.jpg
    gamias.jpg
    184,8 KB · Εμφανίσεις: 55
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εδώ τι έχεις πάθει?
:tooth: :tooth: :tooth:
 

Συνημμένα

  • dimitrakis-alopekiasi.jpg
    dimitrakis-alopekiasi.jpg
    70 KB · Εμφανίσεις: 24

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εγώ δεν μίλησα γιά κάποιον που έρχεται από Ελλάδα γιά μερικές μέρες,αυτός φυσικά και δεν θα βρει τίποτα!
  Σύγκρινα έναν άνθρωπο αν θα  έμενε Μόσχα ή Αγία Πετρούπολη εννοείται με δικό του αμάξι διαμέρισμα και ένα εισόδημα κάθε μήνα.Στη Μόσχα θα είχε πολύ περισσότερες γκόμενες απ'ότι στην Αγία Πετρούπολη!Η διαφορά στα έξοδα θα ήταν στα πάρκινγκ γιά το αυτοκίνητο!Στη Μόσχα θα έπρεπε να δίνει πολύ περισσότερα χρήματα γιά πάρκινγκ (ανοικτό ή κλειστό ότι είχε κοντά του) γιά το αυτοκινητό του,αν ήθελε να αγωράσει γκαράζ ή θέση πάρκινγκ στη Μόσχα θα ήταν πάρα πολύ ακριβότερα απ'ότι στην Αγία Πετρούπολη,όλα τ'άλλα έξοδα του όμως θα ήταν πάνω κάτω τα ίδια.
 
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Πόσο στα @@ σας ρε σεις; Κανείς δεν ξέρει;
ο αλλος μας τα εχει ζαλίσει οτι τα ξερεις ολα εδω στα βορεια και τωρα που ρωταω ευθεως ψωλαρμενίζει και δεν δινει σημασία.
Δοκίμασε αυτό      αν είχες VIP κάρτα και πήγαινες 0.00-6.00 και έλεγες τον κωδικό СОВА θα πλήρωνες 3.000 ρούβλια.Με απλός τον κωδικό 0.00-6.00 είναι 3.500 ρούβλια.Για τους κοινούς θνητούς (χωρίς κωδικούς και κάρτες)  είναι 4.000 ρούβλια.
  Πηγαινε κ'εδώ   γιά τους κοινούς θνητούς 3.500 γιά τα μέλη του amurspb (πρέπει να πεις το νικ νέ'ι'μ σου) 3.000 με VIP κάρτα 2.500.
 Με τη διεύθυνση δεν πρόκειται να σου ανοίξει κανένας!πρέπει να πάρεις τηλέφωνο να σου πούνε που είναι.....να πας εκεί.....να τους πάρεις τηλέφωνο και να σου πούνε σε ποιά είσοδο πολυκατοικίας να μπεις και σε ποιό διαμέρισμα να χτυπίσεις το κουδούνι.
  Ισως πάω το σάββατο,αύριο στις 16.00 έχω ραντεβού με το γατάκι μου.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Είναι κανένα απο αυτά γύρω απο τη Νιεφσκι;
Μην τρέχουμε στα περιχωρα, δεν ειναι εποχες να μπαινεις σε μετρο και λεοφωρεία

Ξετρυπωσα ένα στην Ρουμπινσταϊν, αρχή της, αλλά πολύ παρακμή ρε αδερφέ. Πω πω ουτε επαρχιακο μπουρδέλο του 80!
Πηγα πιο πέρα στον κεντρικό, μπηκα σε ενα μασατζίδικο, μπόχα και δυσωδία! Ουτε σουβλατζίδικο δεν έχει τόσα λάδια στο πατωμα.
Την έκανα κι απο κει και πήγα στο 53, εκει ήταν αλλιως τα πράματα τεφαρικι. Πήγανε να με γδάρουν και μου έδειχαν κατι καταλόγους με κατι τιμές για ΤΠΚ.
Εφυγα, έκανα την ιντερνετική ερευνα και πήγα πάλι. Σε μασαζ της μιάμιση ωρας που τελικά το πλήρωσα 5,900 πήγαν αρχικα μου το κάτσουν δεκάρικο.
Ολα τα κοριτσια πιτσιρικια, αυτή που πηρα με γνωση του εππαγελματος και μεράκι. Θα ξαναπαω γιατι ηταν καθαρά και διακριτικά.
Τελικα ίσως είναι καλύτερα μια φραπεδια παρά να σπρώχνεις και να σκεφτεσαι "που τον βάζω τώρα;"
Ασε που μου φερανε καφε και νερό, μην πάθω τιποτα γερος άνθρωπος!
Αυτά εκεί γύρω είναι.Αφού γράφουν στα σά'ι'τ σε ποιά οδό είναι το καθένα.
  Τα στριπτιτζάδικα το έχω γράψει πολλές φορές είναι απάτη.Και τα μασσατζάδικα μαλακία είναι δε γαμάς εκεί δυστηχώς.
  ίσως πάω αύριο το μεσημεράκι  στο Lady S.Σήμερα βγήκα πρώτο ραντεβού με ένα καινούργιο γατάκι (18 ετών) και πρώτο ραντεβού με τα μικρά γατάκια δεν γίνεται ποτέ τίποτα,μόνο σινεμά.
  Προτιμάω αύριο να πάω σαλόν να  :knockinb:Η Μέ'ι' που εχει φανταστικά βυζιά και κάνει τέλειο γαμήσι δυστηχώς δεν θα είναι αύριο αλλά θα είναι η Βασιλίσα  :)
  Και μετά το Lady S όπως πάντα θα πάω εδώ να πάρω δυνάμεις!Εχει φοβερό σουβλάκι όλα αυτά με 249 ρούβλια!
 

Συνημμένα

  • dhynFTFuVvc.jpg
    dhynFTFuVvc.jpg
    442,5 KB · Εμφανίσεις: 40
  • doner house.jpg
    doner house.jpg
    562,3 KB · Εμφανίσεις: 58
  • mei.jpg
    mei.jpg
    40 KB · Εμφανίσεις: 30
  • Vasilisa.jpg
    Vasilisa.jpg
    27,4 KB · Εμφανίσεις: 26

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Σήμερα πήγα εδώ στο εμπορικό κέντρο το Галерия στον πρωτελευταίο όροφο,παλιά είχε τρομερή ουρά  :headbang:τώρα όμως της καθημερινες είναι χαλαρά.Το έχει ένας ράπερ ο Τίμοτι και όταν πρωτοάνοιξε μπορεί να είχε και καμιά 50αριά άτομα ουρά.Του γατιού του άρεσε πάρα πολύ  :).Η τιμή γιά αυτά και μία  coca cola 0.5 και ένα καπουτσίνο 1043 ρούβλια.
  Αν είμαι χωρίς γατάκια :2funny: μου αρέσει πολύ αυτό το Ουζμπέκικο έχει φοβερά ντολμαδάκια με 180 ρούβλια με το ψωμάκι μαζί.Το απόγευμα ντολμαδακια μπορει να μην έχει αλλά και το πιλάφι του είναι φανταστικό.Λίγκοφσκι 89 η διεύθυνση του
  Τώρα γιά το πιό φτηνά πας στο Λίγκοφσκι 74 που έχει διάφορα ενδιαφέροντα πράγματα (σακίδια με ζωγραφιες,ποτηράκια με ζωγραφιές κλπ.) και έχει και το φτηνότερο σουβλάκι.Εκεί μπορεί να ανέβεις στη στέγη με 100 ρούβλια να δεις όλη την πόλη.Το σουβλάκι με κοτόπουλο με τα 75 ρούβλια και το χυμό μαζί στην τιμή δεν μπορώ να πω ότι ήταν άσχημο.
  Οπως έχω πει το KFC είναι τσάμπα!Όταν είχε έρθει εδώ ο Ρασπούτιν πριν από 3 χρόνια κάθε μέρα πηγαίναμε KFC που είναι 10 λεπτα με τα πόδια από το σπίτι μου,σε μιά φάση τον ρώτησα:καλά δεν έχει Kfc στην Ελλάδα?Μου απάντησε ότι στη Ρωσσία είναι 4-5 φορές πιό φτηνό και ότι αυτό που έπαιρνε εδώ με 1.5 ευρώ στην Ελλάδα έκανε 6.5 ευρώ  :headbang:.
  Εκτός από το πήδημα μου αρέσει και το φα'ι'  :2funny:
 

Συνημμένα

  • blackstar.jpg
    blackstar.jpg
    453,9 KB · Εμφανίσεις: 44
  • black burger2.jpg
    black burger2.jpg
    93 KB · Εμφανίσεις: 37
  • black burger.jpg
    black burger.jpg
    469,4 KB · Εμφανίσεις: 56
  • soyvlaki75.jpg
    soyvlaki75.jpg
    165,1 KB · Εμφανίσεις: 50
  • soyvlaki75-2.jpg
    soyvlaki75-2.jpg
    176,8 KB · Εμφανίσεις: 42
  • soyvlaki75-3.jpg
    soyvlaki75-3.jpg
    275,8 KB · Εμφανίσεις: 77
  • soyvlaki75-4.jpg
    soyvlaki75-4.jpg
    228,4 KB · Εμφανίσεις: 69
  • soyvlaki75-5.jpg
    soyvlaki75-5.jpg
    243,6 KB · Εμφανίσεις: 36
  • dolmadakia.jpg
    dolmadakia.jpg
    320,9 KB · Εμφανίσεις: 38
  • plov1.jpg
    plov1.jpg
    185,7 KB · Εμφανίσεις: 53
  • plov2.jpg
    plov2.jpg
    134,3 KB · Εμφανίσεις: 43
  • kfc.jpg
    kfc.jpg
    264,8 KB · Εμφανίσεις: 44

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom