Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Κουφαλα Μητσο στον παραδεισο εισαι.
Βεβαια να λεμε την αληθεια οτι την περιοδο 1990-2010 περασαν πολλα τετοια και απο την Ελλαδα
Ειδικα Ουκρανιδες την περιοδο 2002-2008 γινοταν πανηγυρι, ασσυληπτα μουνετα, κυριως κωλομπαρα. Δεν ηταν ευκολες ομως οι τελευταιες

Μέχρι το 2006, είχε βίζιτες από πρώην ΕΣΣΔ.
Μετά μπήκαν βουλγαρία & ρουμανία στην εε και πήραμε τα αρχίδια μας.
Θυμάμαι το 2000 , ολόκληρη τη χρονιά, είχα ξεσκιστεί στις βίζιτες.
Έπαιρνα 2-3 μέσο όρο τη βδομάδα, κάθε βδομάδα. Εξτρά εννοείται και μπουρδελάκια.
Από τις βίζιτες, το 95% ήταν πάνω από 1.80 . Εκείνη τη χρονιά.
Είχα σουξέ και στις γκόμενες, γιατί φαινόταν στο ύφος μου, ότι γάμαγα άλογα κούρσας.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πάρτε και ένα βιντεάκι με τα αρνητικά.Πάνω κάτω λέει ότι λέω κ'εγώ.Π.χ αν είσαστε λίγο μαυριδερός ο κόσμος θα σας αποφεύγει,αυτή λέει και μιά πληροφορία που δεν την ήξερα.Ότι αν δεν είσαι Ευρωπαίος,είσαι Ουζμπέκος,Τατζίκος ή λίγο μαυριδερός δεν μπορείς να νοικιάσεις νορμάλ διαμέρισμα αμέσως οι ιδιοκτήτες σου λένε ότι δεν στο νοικιάζουν.

Δημητράκη, εγώ δεν μοιάζω για έλληνας ή σκούρος, μοιάζω για βόρειος. Συχνά ρώσοι και σέρβοι με περνάνε για δικό τους και πάνε να μου μιλήσουν στη γλώσσα τους, ειδικά στην ευρώπη.
Είμαι 45ρης όμως. Αν ερχόμουν ρωσία ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΓΛΩΣΣΑ, ένα παπάρι δεν θα έπαιρνα ;
Και να είχα λεφτά , υπήρχε δυνατότητα να φάω εκτός από πουτάνες ;;;
Έχω το αβαντάζ, ότι γαμάω για πλάκα ηλικίες άνω των 30 ... και άνω των 35 .... μέχρι τα 45, αν δεν είναι χοντρές και είναι ψηλές, τους δίνω το κωλάντερο στο χέρι !

Οπότε αν τέτοιες θεωρούνται αζήτητες εκεί , λες να έκανα ... σόου ;;;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Μέχρι το 2006, είχε βίζιτες από πρώην ΕΣΣΔ.
Μετά μπήκαν βουλγαρία & ρουμανία στην εε και πήραμε τα αρχίδια μας.
Θυμάμαι το 2000 , ολόκληρη τη χρονιά, είχα ξεσκιστεί στις βίζιτες.
Έπαιρνα 2-3 μέσο όρο τη βδομάδα, κάθε βδομάδα. Εξτρά εννοείται και μπουρδελάκια.
Από τις βίζιτες, το 95% ήταν πάνω από 1.80 . Εκείνη τη χρονιά.
Είχα σουξέ και στις γκόμενες, γιατί φαινόταν στο ύφος μου, ότι γάμαγα άλογα κούρσας.

Πρεπει να ηταν το 2001 η το 02 οταν γνωρισα σε ενα κωλομπαρο επαρχιακης πρωτευουσας, το καλυτερο μουνι που εχω δει στη ζωη μου στον αγοραιο ερωτα.
Ξανθια Ουκρανεζα 26 χρονων. Και εχω δει απο τοτε εκατονταδες ή χιλιαδες γυναικες
Αν εβαζες 100 αντρες να διαλεξουν μεταξυ αυτης η μιας εκ των Μεριλιν Μονροε, Σιντι Κροφορντ, Ουρσουλα Αντρες στην ιδια ηλικια ολες,

πιστευω ενα 80% θα διαλεγε την Ουκρανη, για τετοιο πραμα μιλαμε

Τοτε με 1-2 μπουκαλια ουισκυ για την παρεα και το χαβαλε στο μαγαζι, και με 70-100 ευρω δωρακι, την πηδουσες, ειδικα καθημερινη που δεν ειχε κοσμο

Πλεον αυτα φανταζουν μακρινο ονειρο...

Ο kman αν ηταν Αθηνα τοτε με το ιδιο εισοδημα, παιζει να ειχε γαμησει περισσοτερες απο τον Ωναση σε συχνοτητα

 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.953
Πόντοι
2.356
Δημητράκη, εγώ δεν μοιάζω για έλληνας ή σκούρος, μοιάζω για βόρειος. Συχνά ρώσοι και σέρβοι με περνάνε για δικό τους και πάνε να μου μιλήσουν στη γλώσσα τους, ειδικά στην ευρώπη.
Είμαι 45ρης όμως. Αν ερχόμουν ρωσία ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΓΛΩΣΣΑ, ένα παπάρι δεν θα έπαιρνα ;
Και να είχα λεφτά , υπήρχε δυνατότητα να φάω εκτός από πουτάνες ;;;
Έχω το αβαντάζ, ότι γαμάω για πλάκα ηλικίες άνω των 30 ... και άνω των 35 .... μέχρι τα 45, αν δεν είναι χοντρές και είναι ψηλές, τους δίνω το κωλάντερο στο χέρι !

Οπότε αν τέτοιες θεωρούνται αζήτητες εκεί , λες να έκανα ... σόου ;;;
Οταν ειναι πανω απο 30 χρονων γινεται σχεδον σε ολη την πρωην σοβιετια εστω και χωρις γλωσσα , ψιλομετριες ομως μην περιμενεις να γαμησεις μουναρες. Φυσικα και εσυ να βλεπεσαι και να μην εισαι μαυριδερος ...
Εμενα μου την επεσε διακριτικα και πιασαμε συζητηση(στα αγγλικα) η υπευθυνη ενος καφε μπαρ σε καθετο πεζοδρομο της Νιεφσκι οταν ζητησα να μας φωναξουν ταξι και μας πηγε μεχρι το δρομο για να το περιμενουμε ... της ειπα οτι θα περνουσα την αλλη μερα αλλα τελικα δεν το εκανα, ψηλη 6αρι.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Το θέμα είναι να γαμησεις μη πουτανα μοντελε σα σεξοτουριστας.Εκει παίζουν τελείως διαφορετικά ποσα αυτα που περιγραφω στο θρεντ για το σπονσορινγκ.
Βέβαια τις προϋποθέσεις που θετω μη πουτανα,μοντελε σεξοτουριστας οι άλλοι τις απορρίπτουν σα mission impossible.
Λενε δε γίνεται και αν γίνεται δεν αξίζει οικονομικά.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τυπικό υλικό για σπόνσορινγκ,Ρωσίς που ψήνω τώρα να έρθει για καυτό ΣΚ Γερμανία.

Yx27yL.jpg


fnHsQ3.jpg


Συνήθως σε τέτοιες γκόμενες δεν αρκεί το μπάλκαν πέος.Ζητάει τα κέρατά της η τύπισσα.Για να δούμε.
Αλλιώς πας Ουκρανία κλασσικά,είναι η εύκολη λύση,ο απόλυτος γαμιστρώνας.
Ουκρανία,Πολωνία είναι η τελική κατάληξη όπως έλεγε ο Στάλιν.Ο,τι και να κάνεις εκεί τελικά καταλήγεις να γαμάς.Κισμέτ φάση.
Αφήνω τις Ρωσίδες να ξεπουπουλιάζουν πλούσιους επιχειρηματίες και πάω στα πιο εύκολα και προσιτά.
Ουκρανία,Πολωνία γαμάει και ο πιο μέτριος.Μόσχα είναι για πιο χοντρά βαλάντια.Σε πιάνει ίλιγγος με το τι ζητάνε,είναι τρομερά κακομαθημένες και θεωρούν τους Ρώσους τους πιο γενναιόδωρους άντρες παγκοσμίως οπότε ο ανταγωνισμός είναι απίστευτα σκληρός.
Αν είσαι συμβατικός πέουλας και δεν αντέχεις το σκληρό ανταγωνισμό,εννοείται πας Ουκρανία στα πιο εύκολα και προσιτά.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δημητράκη, εγώ δεν μοιάζω για έλληνας ή σκούρος, μοιάζω για βόρειος. Συχνά ρώσοι και σέρβοι με περνάνε για δικό τους και πάνε να μου μιλήσουν στη γλώσσα τους, ειδικά στην ευρώπη.
Είμαι 45ρης όμως. Αν ερχόμουν ρωσία ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΓΛΩΣΣΑ, ένα παπάρι δεν θα έπαιρνα ;
Και να είχα λεφτά , υπήρχε δυνατότητα να φάω εκτός από πουτάνες ;;;
Έχω το αβαντάζ, ότι γαμάω για πλάκα ηλικίες άνω των 30 ... και άνω των 35 .... μέχρι τα 45, αν δεν είναι χοντρές και είναι ψηλές, τους δίνω το κωλάντερο στο χέρι !

Οπότε αν τέτοιες θεωρούνται αζήτητες εκεί , λες να έκανα ... σόου ;;;

Επαρχία μπορεί να γαμήσεις αλλά είσαι χρόνια εκτός παιγνίου οπότε πιθανότατα δε θα κάνεις απολύτως τίποτα.
Επαρχία αν ξέρεις λίγο ρωσικά μπορείς να γαμάς τριαντάρες δίμετρες με κανά κατοστάρικο τη μέρα σε δώρα και άλλα 100 ευρώ σε έξοδα dating.Επαρχία οι τιμές είναι γελοίες,το ρούβλι έχει πέσει κατακόρυφα μετά το 2014 και τον πόλεμο στην Ουκρανία.Μπορείς να μένεις σε πεντάστερο με 50 ευρώ τη μέρα και να τρως στο καλύτερο ρεστωράν με 30 ευρώ τη μέρα λογαριασμό με το φαί της γκόμενας μέσα.
Το πρόβλημα είναι οτι δεν έχει καθόλου μουνί,όλες οι μουνάρες έχουν μαζευτεί Μόσχα και κυνηγάνε πλουσίους οπότε δεν έχεις εναλλακτικές σε γκόμενες άμα είσαι επαρχία,αράζεις με μία και αυτό είναι.Είναι για άτομα σε budget φάση.Αν φυσάς παραδάκι εννοείται Μόσχα είναι πολύ καλύτερη.
Εκτός αν ρίξεις τα στάνταρτς σου σε εφτάρια και γκόμενες της διπλανής πόρτας.Αλλά τότε πας και Ουκρανία χαλαρά που το κόστος είναι το μισό.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Τυπικό υλικό για σπόνσορινγκ,Ρωσίς που ψήνω τώρα να έρθει για καυτό ΣΚ Γερμανία.

Yx27yL.jpg


fnHsQ3.jpg


Συνήθως σε τέτοιες γκόμενες δεν αρκεί το μπάλκαν πέος.Ζητάει τα κέρατά της η τύπισσα.Για να δούμε.
Αλλιώς πας Ουκρανία κλασσικά,είναι η εύκολη λύση,ο απόλυτος γαμιστρώνας.
Ουκρανία,Πολωνία είναι η τελική κατάληξη όπως έλεγε ο Στάλιν.Ο,τι και να κάνεις εκεί τελικά καταλήγεις να γαμάς.Κισμέτ φάση.
Αφήνω τις Ρωσίδες να ξεπουπουλιάζουν πλούσιους επιχειρηματίες και πάω στα πιο εύκολα και προσιτά.
Ουκρανία,Πολωνία γαμάει και ο πιο μέτριος.Μόσχα είναι για πιο χοντρά βαλάντια.Σε πιάνει ίλιγγος με το τι ζητάνε,είναι τρομερά κακομαθημένες και θεωρούν τους Ρώσους τους πιο γενναιόδωρους άντρες παγκοσμίως οπότε ο ανταγωνισμός είναι απίστευτα σκληρός.
Αν είσαι συμβατικός πέουλας και δεν αντέχεις το σκληρό ανταγωνισμό,εννοείται πας Ουκρανία στα πιο εύκολα και προσιτά.

Έτσι!!!
Να βρουν αλλού κορόιδα!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Έτσι!!!
Να βρουν αλλού κορόιδα!

Δεν είναι κορόιδα.Απλώς η Ρωσίς σου λέει τα 1000 ευρώ το διήμερο δεν είναι για μένα,αυτές είναι τιμές για Ουκρανέζες και άλλες χαζές γυναίκες.
Γενικώς είναι πολύ ευαίσθητες στις αγοραίες τιμές και παίζουν στα υψηλά βαλάντια.Η όλα ή τίποτα φάση,δεν κάνουν εκπτώσεις όπως Ουκρανές,Πολωνές που είναι πιο provincial φάση.Δε θα φάνε δηλαδή την πάκικη ψωλή όπως οι ξαδέρφες τους εκτός αν το φυσάει αληθινά ο τύπος.
Πολλοί πέουλες φτιάχνονται με αυτό,άλλοι έχουν ρεαλιστική αντιμετώπιση vfm της φάσης.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Δεν είναι κορόιδα.Απλώς η Ρωσίς σου λέει τα 1000 ευρώ το διήμερο δεν είναι για μένα,αυτές είναι τιμές για Ουκρανέζες.
Γενικώς είναι πολύ ευαίσθητες στις αγοραίες τιμές και παίζουν στα υψηλά βαλάντια.Η όλα ή τίποτα φάση,δεν κάνουν εκπτώσεις όπως Ουκρανές,Πολωνές που είναι πιο provincial φάση.Δε θα φάνε δηλαδή την πάκικη ψωλή όπως οι ξαδέρφες τους εκτός αν το φυσάει αληθινά ο τύπος.
Πολλοί πέουλες φτιάχνονται με αυτό άλλοι έχουν ρεαλιστική αντιμετώπιση vfm της φάσης.

Όχι ρε φίλε για τίποτα Αμερικανάκια μας περνάνε?
Καλά ξηγιέσαι και τις διδάσκεις πειθαρχία!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Όχι ρε φίλε για τίποτα Αμερικανάκια μας περνάνε?
Καλά ξηγιέσαι και τις διδάσκεις πειθαρχία!

Δεν τις διδάσκω.Απλά παίζω στα όρια.Είναι άλλοι που τα χώνουν χοντρά και για αυτούς αξίζει η τύπισα με χιλιάρικο τη μέρα.Εγώ δε δίνω ποτέ πάνω από 500άρικο τη μέρα,δε θεωρώ οτι υπάρχει μουνί παγκοσμίως που να αξίζει αυτά τα λεφτά,δεν πα να είναι και η Αφροδίτη της Μήλου που λέει ο λόγος.
Οπότε βάζω το όριο στα 500 και τέλος.
Αν ο άλλος βέβαια θεωρεί οτι ένα μουνί αξίζει χιλιάρα και πάνω τη μέρα,δικό του ζήτημα,για εμένα είναι μαλακία,αυτός μπορεί να το βλέπει αλλιώς.
Τώρα βέβαια αν ήταν καμιά υπερδιάσημη,υπερμοντέλο,υπερμουνάρα στα ντουζένια της μπορεί και να το σκεφτόσουν για τα χίλια.Που και πάλι δε θα τα έδινα,χίλια είναι πολλά λεφτά ακόμα και για χρυσομούνες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γενικά πάντως τα μουνιά έχουν ξεφύγει.Υπερτιμολογούν το μουνί τους σε τέτοιο βαθμό που το 95% των αντρών την έχει πρακτικά πουτσίσει.
Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει αυτό.Μάλλον τα social media και τα περιοδικά τις έχουν φλομώσει στη μαλακία οτι όσο μπαζόλα και να είσαι υπάρχει και για εσένα ο πρίγκιψ από το Ντουμπάι να σε αποκαταστήσει.Unrealistic expectations φάση.Καμία επαφή με την πραγματικότητα.
Οι δικές μας ήταν πολύ πιο ρεαλίστριες,αυτές οι νέες ίπτανται εντελώς.
Το πρόβλημα είναι οτι οι γκόμενες δεν έχουν καταλάβει τα βασικά
1.Αλλο πλούσιος
2.Αλλο καυλιάρης
3.Αλλο μη τσιγκούνης
Για να βρεις πλούσιο,καυλέα,γενναιόδωρο είναι πολύ δύσκολο εκτός από τις ταινίες.Δε συμπίπτουν αυτές οι ιδιότητες.Σα να ζητάνε ζιγκολό και πιστό οικογενειάρχη ταυτόχρονα,τα έχουν μπερδέψει απίστευτα στο hamster τους.Οριακά ηλίθιες για τα αντρικά δεδομένα.
Σα να ζητάς εσύ πουτάνα και νοικοκυρά και γκόμενα μοντελέ,κυριλέ να κυκλοφορείς ταυτόχρονα.Mission impossible.Τσόντα φάση.Οι άντρες το πιάνουν και χαμηλώνουν τα στάνταρντς τους,οι γκόμενες όχι,ηλίθιες μέχρι τέλους.
Μερικές φορές σου έρχεται να ξεράσεις με τη γυναικεία μαλακία,είναι βασανιστήριο να γουστάρεις το μουνί.

Οι Ρωσίδες τα ξέρουν όλα αυτά και παίζουν τους άντρες κατά το δοκούν απίστευτη συναισθηματική νοημοσύνη.Γενικά τα καλιμπράρουν όλα σωστά ενώ οι Ουκρανές είναι τα ζώα μου αργά οπότε γαμάς και φιλέτα στο άσχετο.Δηλαδή πιο χαζές και αργόστροφες αλλά αν ήταν Ρωσίδα θα χρέωνε τα τριπλά φάση για τα ίδια πράγματα.Είναι η σοβιετική πραγματικότητα από την πλευρά του Βαλκάνιου.
Αν όμως έχεις γαμήσει άπειρες Σλάβες και ξέρεις τις αγοραίες τιμές δεν μπορούν να σε ελέγξουν και να πουλήσουν παπά αφού έχεις εναλλακτικές.Δηλαδή αυτό που σου προτείνουν δεν ταιριάζει αφού με τα ίδια γαμάς Ουκρανές ανώτερης εμφάνισης χωρίς αυτές να ξέρουν υποχρεωτικά οτι μπορείς να το κάνεις.
Είναι κάπως το παίγνιο πώς λειτουργεί στην πράξη.Γιατί ο Βαλκάνιος τσομπάνης επικρατεί πάντα και σε όλα τα δυνατά περιβάλλοντα και τους ξεσκίζει όλους,περιφρόνηση του ανταγωνισμού φάση.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.953
Πόντοι
2.356
Οι ρωσιδες ειναι πιο ακριβες σε συγκριση με τις ουκρανες αλλα στα γουστα στο γαμησι δεν πιανονται ...
αλλη φαση και μακραν οι καλυτερες ... 22χρονων 1,78 υψος ο τελειος συνδυασμος για μενα, με ειχε ξεζουμισει εντελως.
 

Συνημμένα

  • im1155.jpg
    im1155.jpg
    1.006,6 KB · Εμφανίσεις: 35
  • im1157.jpg
    im1157.jpg
    236,7 KB · Εμφανίσεις: 37

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.226
Πόντοι
6.056
η ναταλι γκολντ ειναι αυτη?
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.953
Πόντοι
2.356
Ναι ,αλογο και καλη στον χαρακτηρα οχι κανενα μαλακισμενο ...
 

Συνημμένα

  • im1130.jpg
    im1130.jpg
    250,8 KB · Εμφανίσεις: 31
  • im1170.jpg
    im1170.jpg
    241,9 KB · Εμφανίσεις: 32

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτή είναι εδώ άμα θες να γαμήσεις έσκορτς.


Εσκορτς μπορούν να γαμήσουν όλοι.Οπως και πουτάνες.Δεν είναι κάτι δύσκολο.Εχουν μια τιμή καταβάλεις το αντίτιμο και τέλος.
Με τις σπονσορέτς είναι αλλιώς.Δε γαμάνε όλοι κι είναι άλλες οι τιμές και άλλη τελείως η αλληλεπίδραση.Καμία σχέση.
Δεν έχουν τιμή,δεν υπάρχει στάνταρντ αντίτιμο και είναι πολύ ρευστή φάση.Για τους περισσότερους η φάση με τις σπονσορέτς είναι ψιλοσκατά.Δηλαδή το 99% προτιμάει τα σίγουρα και τις πουτάνες,δε ρισκάρει.Ετσι είναι πάντα.
Αυτα που λέμε να μπεις σα σεξοτουρίστας να γαμήσεις μοντελέ μη πουτάνα δεν το τολμάνε καν οι περισσότεροι γιατί θέλουν τα σίγουρα.Δεν παίρνουν ρίσκα.Δεν ασχολούνται με το άθλημα καν.
Μιλάμε για άλλο επίπεδο αν ξεφύγεις από το συμβατικό.
Αν πας σε πουτάνες,έσκορτς,σαλόν ή στα FKK οι πιθανότητες επιτυχίας είναι 100%.Ολοι πετυχαίνουν γιατί αυτό μπορούν να το κάνουν όλοι.
Αν πας για σπόνσορινγκ οι πιθανότητες επιτυχίας μειώνονται δραστικά στο 10%.Είναι το ρίσκο που λέμε.Δεν μπορούν να το κάνουν όλοι,δεν είναι λεωφόρος.
Είναι πιο κοντά στο καμάκι παρά στο πληρωμένο.
Για αυτό και ουσιαστικά είναι πάρα πολύ λίγοι οι σπόνσορες αφού όσοι ενδιαφέρονται για πληρωμένο γαμάνε απλά πουτάνες  και όσοι δεν ενδιαφέρονται πάνε για το συμβατικό dating και το τζαμπέ.Είναι η αντίστροφη λογική πρέπει να τα πιάνετε αυτά.Κάνεις αυτό που κωλώνει να κάνει ο άλλος.
Αν συνέχεια κάνεις αυτό που κάνει ο μέσος όρος γειώνεσαι στα κυβικά σου,γαμάς αυτό που σου αναλογεί.Δεν μπορείς να γαμήσεις πάνω από την αξία σου γιατί σέβεσαι τα κοινωνικά στάνταρτς και τους περιορισμούς και δε ρισκάρεις.Θα γαμήσεις πουτάνες ή τη χούφτα σου όπως όλοι γιατί όλοι κάνουν το ίδιο.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Βασικά οι περισσότεροι πιστεύουν οτι είναι αδύνατο να γαμήσουν μουνάρα μόνοι τους.
Σου λέει σιγά μην αρκεστεί η μουνάρα στα 100 ευρώ που της δίνω.Αν όμως μαζευτούνε 10 νοματαίοι και σκάνε ο καθένας από 100 ευρώ,αλλάζει το πράγμα γιατί η γκόμενα εισπράττει χιλιαρικούμπα.Οπότε καλύτερα να γαμάω πουτάνες είναι πιο vfm.
Είναι η πάκικη λογική.Σου λέει ο πάκης άμα σκάσω το πενηντάρικο από το υστέρημά μου σιγά μη μου κάτσει η ανατολική με τις βυζάρες.Αν όμως μαζευτούμε 20 πάκια και βάλουμε ένα πενηντάρικο ο καθένας,θα σιγκινηθεί.
Αυτά τα δέχεται η μοντέρνα οικονομία.
Δε συμπίπτουν φυσικά με την ανώτερη Βαλκάνια λογική.
Η λογική είναι να βγεις έξω και να τους γαμήσεις όλους το κέρατο.Ξεκινάς από τη βασική προυπόθεση οτι όλο το σκηνικό είναι στημένο εναντίον και βγαίνεις για να το ανατρέψεις.Δεν παίρνεις κάτι σα θετικό ή υπέρ σου.Είναι όλα αρνητικά και εναντίον σου και όλοι είναι εχθροί α πριόρι.Αυτή  είναι η βασική αρχή για να γαμήσεις αποτελεσματικά.
Φυσικά θα προσπαθήσουν όλοι να σε μπλοκάρουν και να σου βάλουν εμπόδια αλλά πρέπει να τους προσπεράσεις ή να τους ανατινάξεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom