Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Κατι αρχιζει να παιρνει περιεργες διαστασεις στη Ρωσία.

Δεν μου αρεσει να κινδυνολογώ αλλά καλό ειναι να εχουμε το νού μας !!
Παλια για να βγαλεις ρωσσικη βιζα ηθελαν και πιστοποιητικό εξετάσεων οτι δεν έχεις ειτζ. Τώρα δεν το ζητανε....
 

Junis vol.2

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2016
Μηνύματα
15
Like
1
Πόντοι
0
Παλια για να βγαλεις ρωσσικη βιζα ηθελαν και πιστοποιητικό εξετάσεων οτι δεν έχεις ειτζ. Τώρα δεν το ζητανε....
[size=11pt]Βέβαια, ισχύει το αντίστροφο. Δηλαδή, για να βγάλει άδεια παραμονής μια Ρωσσίδα στην Ελλάδα πρέπει να προσκομμίσει αρνητικές εξετάσεις Σ.Μ.Ν...
:hi:[/size]
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Γενικά οι Σλάβες τρελαίνονται για κασέρι.Μόλις μοστράρετε μια αρμαθιά ευρώ,ρουμπλέι,ζλοτούβκια ή γκρίβνυα βγάζουν τις γλώσσες έξω.
Για σίγουρο αποτέλεσμα μια πεντακοσάρα ευρώ μίνιμουμ σε κασέρι σε πρόχειρη θέα ανά πάσα στιγμή όταν βγαίνετε είναι κάτι παραπάνω από αναγκαία.

 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1472929539187.jpg
    FB_IMG_1472929539187.jpg
    63,2 KB · Εμφανίσεις: 25
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Κατι αρχιζει να παιρνει περιεργες διαστασεις στη Ρωσία.

Δεν μου αρεσει να κινδυνολογώ αλλά καλό ειναι να εχουμε το νού μας !!

Μην ανησυχείς! Το ανώτερο βαλκάνιο σπέρμα του άρχοντα βαλκανιόπουτσου όπου πέσει είναι αγιασμός και πανάκεια
δια πάσα νόσο και πάσα μαλακία. Θα εξαλείψει κάθε κίνδυνο.  :grin:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Μην ανησυχείς! Το ανώτερο βαλκάνιο σπέρμα του άρχοντα βαλκανιόπουτσου όπου πέσει είναι αγιασμός και πανάκεια
δια πάσα νόσο και πάσα μαλακία. Θα εξαλείψει κάθε κίνδυνο.  :grin:

Μμμμμ ειμαι βεβαιος !! :grin: :grin:

Παρατιθεται η  εικονική διαλεκτική ενός αρχοντος  Βαλκανιοπουτσου !!! :grin:
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1474829999066.jpg
    FB_IMG_1474829999066.jpg
    68,2 KB · Εμφανίσεις: 24

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Μην ανησυχείς! Το ανώτερο βαλκάνιο σπέρμα του άρχοντα βαλκανιόπουτσου όπου πέσει είναι αγιασμός και πανάκεια
δια πάσα νόσο και πάσα μαλακία. Θα εξαλείψει κάθε κίνδυνο.  :grin:

Αντε και κατι για εσενα φίλε που ξερω οτι εκτιμάς !!! :grin: :grin: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1472365369724.jpg
    FB_IMG_1472365369724.jpg
    11,7 KB · Εμφανίσεις: 24

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ενωμένη Ρωσία-Ενωμένη Ελλάς!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

Γουστάρουμε Πουτινικές Ρωσίδες και ξανθό Ρώσικο γένος!!!!
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    90,1 KB · Εμφανίσεις: 70

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εντάξει οι Ρωσίδες δεν είναι τόσο ηλίθιες όπως οι Ουκρανές.Το πρόβλημα είναι οτι υπεραντλούν το βαλκανικό χύσι που ρέει άφθονο.Η Ουκρανή προχτές μου αποκάλυψε πληροφορίες για σχολές ατο Κίεβο που μαθαίνουν στις Ουκρανές πώς να τυλίγουν πλούσιους γαμπρούς.Οχι συμβατικά,μαύρη μαγεία κι έτσι.
Φανταστείτε το Balkan  χύσι να γίνει λεία κανενός ηλίθιου γκουρού.
 

Junis vol.2

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2016
Μηνύματα
15
Like
1
Πόντοι
0
Ενωμένη Ρωσία-Ενωμένη Ελλάς!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

Γουστάρουμε Πουτινικές Ρωσίδες και ξανθό Ρώσικο γένος!!!!
[size=11pt]Ας μην ξεχνάμε ότι το 2016 αποτελεί το έτος Ελλάδας-Ρωσσίας!

Φέτος στο Ερμιτάζ υπήρχε ολόκληρο τμήμα έκθεσης βυζαντινών εικόνων, σπάνιων αριστουργημάτων της εκκλησιαστικής τέχνης από όλη την ελληνική επικράτεια!
:hi:[/size]
 

mitroglou7

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Παλια για να βγαλεις ρωσσικη βιζα ηθελαν και πιστοποιητικό εξετάσεων οτι δεν έχεις ειτζ. Τώρα δεν το ζητανε....
Τύπε μου ο κμαν δεν χρειάστηκε να βγάλει βίζα ούτε και να πάει με τρένο ή αεροπλάνο πήγε πετόντας με τα φτερά του.
    Έχω εδώ το διάλογο με τον Δημητράκη στο fb
   
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    184,1 KB · Εμφανίσεις: 30
  • 2.jpg
    2.jpg
    72,1 KB · Εμφανίσεις: 30

mitroglou7

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
και η συνέχεια
 
 

Συνημμένα

  • 4.jpg
    4.jpg
    61,4 KB · Εμφανίσεις: 19

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Τύπε μου ο κμαν δεν χρειάστηκε να βγάλει βίζα ούτε και να πάει με τρένο ή αεροπλάνο πήγε πετόντας με τα φτερά του.
   Έχω εδώ το διάλογο με τον Δημητράκη στο fb
   
πετώντας  :think: ε; Ουδεμια αμφιβολία ότι είναι αερογάμης...
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Τελικά το να φιλοξενείς ρωσίδες που γνώρισες στις διακοπές που έκαναν στην Ελλάδα έχει και τα extra του. Και εξηγούμαι.. Τον Αύγουστο μέσω site  γνώρισα μια ρωσίδα που είχε έρθει διακοπές με τη αδερφή της και τον τον άντρα της αδερφής της. Ενώ μου είπε πως δεν ενδιαφέρεται για κάτι περισσότερο από μια φιλική γνωριμία, επειδή μάλλον ήμουν σε καλό φεγγάρι την έβγαλα για ποτό, της έδειξα λίγο την πόλη, την πήγα και σε ένα εστιατόριο για μεζέδες και ψαράκι και έτσι την έριξα. Από ότι μου είπε δουλεύει σε κάποια μεγάλη εταιρεία ενέργειας, είναι προϊστάμενη σημαντικού τμήματος της εταιρείας και έπαιρνε 4.000 ευρώ προ κρίσης και τώρα περίπου τα μισά. Anyway μια αδύνατη, μορφωμένη, έξυπνη κοπελίτσα είναι που δεν στόχευα να ξοδέψω πολύ χρόνο για την αφεντιά της. 2 ημέρες ήμασταν μαζί και πριν λίγες ημέρες, το προηγούμενο σ/κ για την ακρίβεια, ήρθε πάλι για να να με δει. Και εκεί που συζητούσαμε πότε θα έρθει ξανά.. και δεν μας έβγαιναν οι ημερομηνίες γιατί και εγώ δεν ψηνόμουν ιδιαίτερα, μου στέλνει ένα μήνυμα.. Σου βγάζω εισιτήρια 28-30 Οκτωβρίου να έρθεις Μόσχα, θα σε φιλοξενήσω, θα σου δείξω την πόλη μου και θα σε ξεναγήσω όπως εσύ έκανες στην Ελλάδα και στην πόλη σου. Αρχικά λέω πλάκα κάνει.. Και σήμερα με ενημέρωσε πως πάει να βγάλει πρόσκληση και μέχρι την τετάρτη θα στείλει πρόσκληση, εισιτήρια και ιατροφαρμακευτική μέσω email για να βγάλω visa. Όλα αυτά τα γράφω για να πω.. Τα πάντα υπάρχουν παντού. Δεν σχεδίαζα καν να πάω Ρωσία, την είχα απορρίψει σαν χώρα για πολλούς λόγους και σε 2 βδομάδες θα είμαι εκεί με τη μέθοδο που συνήθως εμείς φέρνουμε γκόμενες. Πλάκα έχει.. Για πείτε για ένα διήμερο πέρα από κόκκινη πλατεία και κρεμλίνο.. τι αξίζει να δω? Δεν ενδιαφέρομαι για club, disco. Και επίσης θα έχουμε το αυτοκίνητό της με σοφέρ. π.χ. είδα πως 29 έχει Spartak Moskow - CSKA. Είναι ασφαλές να πας γήπεδο?
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Τελικά το να φιλοξενείς ρωσίδες που γνώρισες στις διακοπές που έκαναν στην Ελλάδα έχει και τα extra του. Και εξηγούμαι.. Τον Αύγουστο μέσω site  γνώρισα μια ρωσίδα που είχε έρθει διακοπές με τη αδερφή της και τον τον άντρα της αδερφής της. Ενώ μου είπε πως δεν ενδιαφέρεται για κάτι περισσότερο από μια φιλική γνωριμία, επειδή μάλλον ήμουν σε καλό φεγγάρι την έβγαλα για ποτό, της έδειξα λίγο την πόλη, την πήγα και σε ένα εστιατόριο για μεζέδες και ψαράκι και έτσι την έριξα. Από ότι μου είπε δουλεύει σε κάποια μεγάλη εταιρεία ενέργειας, είναι προϊστάμενη σημαντικού τμήματος της εταιρείας και έπαιρνε 4.000 ευρώ προ κρίσης και τώρα περίπου τα μισά. Anyway μια αδύνατη, μορφωμένη, έξυπνη κοπελίτσα είναι που δεν στόχευα να ξοδέψω πολύ χρόνο για την αφεντιά της. 2 ημέρες ήμασταν μαζί και πριν λίγες ημέρες, το προηγούμενο σ/κ για την ακρίβεια, ήρθε πάλι για να να με δει. Και εκεί που συζητούσαμε πότε θα έρθει ξανά.. και δεν μας έβγαιναν οι ημερομηνίες γιατί και εγώ δεν ψηνόμουν ιδιαίτερα, μου στέλνει ένα μήνυμα.. Σου βγάζω εισιτήρια 28-30 Οκτωβρίου να έρθεις Μόσχα, θα σε φιλοξενήσω, θα σου δείξω την πόλη μου και θα σε ξεναγήσω όπως εσύ έκανες στην Ελλάδα και στην πόλη σου. Αρχικά λέω πλάκα κάνει.. Και σήμερα με ενημέρωσε πως πάει να βγάλει πρόσκληση και μέχρι την τετάρτη θα στείλει πρόσκληση, εισιτήρια και ιατροφαρμακευτική μέσω email για να βγάλω visa. Όλα αυτά τα γράφω για να πω.. Τα πάντα υπάρχουν παντού. Δεν σχεδίαζα καν να πάω Ρωσία, την είχα απορρίψει σαν χώρα για πολλούς λόγους και σε 2 βδομάδες θα είμαι εκεί με τη μέθοδο που συνήθως εμείς φέρνουμε γκόμενες. Πλάκα έχει.. Για πείτε για ένα διήμερο πέρα από κόκκινη πλατεία και κρεμλίνο.. τι αξίζει να δω? Δεν ενδιαφέρομαι για club, disco. Και επίσης θα έχουμε το αυτοκίνητό της με σοφέρ. π.χ. είδα πως 29 έχει Spartak Moskow - CSKA. Είναι ασφαλές να πας γήπεδο?

Έχει και κάποια καλά μουσεία και πινακοθήκες αν σε ψήνουν τέτοια πράματα. Επίσης, οπωσδήποτε να πάρεις το μετρό τους, έχουν τους πιο όμορφους σταθμούς που έχω δει. Έχουν και κάποια όμορφα πάρκα, αλλά τώρα τέλη Οκτώβρη που πας εσύ θα έχει κρύο. Ούτως ή άλλως θα έχεις την άλλη να σε ξεναγεί, οπότε τι σε νοιάζει, θα σου έχει έτοιμο πρόγραμμα... Για γήπεδο που ρωτάς, αν και δεν έχω πάει, δε βλέπω το λόγο να μην είναι ασφαλές.

Πρώτη φορά πάντως ακούω γυναίκα να βάζει τα εισητήρια στον άνδρα, πόσο μάλλον ανατολικιά. Ή πολύ απελπισμένη είναι ή πολύ χειραφετημένη, ούτε Σουηδέζες δεν τα κάνουν αυτά  :grin:
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
"The masturbation goes cloud". Μπορεί να μου το μεταφράσει κάποιος στα Ρώσσικα;
 

mitroglou7

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
.. Σου βγάζω εισιτήρια 28-30 Οκτωβρίου να έρθεις Μόσχα, θα σε φιλοξενήσω, θα σου δείξω την πόλη μου και θα σε ξεναγήσω όπως εσύ έκανες στην Ελλάδα και στην πόλη σου. Αρχικά λέω πλάκα κάνει.. Και σήμερα με ενημέρωσε πως πάει να βγάλει πρόσκληση και μέχρι την τετάρτη θα στείλει πρόσκληση, εισιτήρια και ιατροφαρμακευτική μέσω email για να βγάλω visa.
Τύπε μου εσύ ξέφυγες τελείως.Είπαμε να λέμε καμιά μαλακία να περνά η ώρα αλλά εσύ το παράκανες.Για δε πας στη Μόσχα πετώντας με τα φτερά σου όπως πήγε και ο Κμαν.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Έχει και κάποια καλά μουσεία και πινακοθήκες αν σε ψήνουν τέτοια πράματα. Επίσης, οπωσδήποτε να πάρεις το μετρό τους, έχουν τους πιο όμορφους σταθμούς που έχω δει. Έχουν και κάποια όμορφα πάρκα, αλλά τώρα τέλη Οκτώβρη που πας εσύ θα έχει κρύο. Ούτως ή άλλως θα έχεις την άλλη να σε ξεναγεί, οπότε τι σε νοιάζει, θα σου έχει έτοιμο πρόγραμμα... Για γήπεδο που ρωτάς, αν και δεν έχω πάει, δε βλέπω το λόγο να μην είναι ασφαλές.

Πρώτη φορά πάντως ακούω γυναίκα να βάζει τα εισητήρια στον άνδρα, πόσο μάλλον ανατολικιά. Ή πολύ απελπισμένη είναι ή πολύ χειραφετημένη, ούτε Σουηδέζες δεν τα κάνουν αυτά  :grin:

Εγώ στα ταξίδια μου γουστάρω να γίνομαι ντόπιος όσο είναι εφικτό. Να τρώω, να πηγαίνω για καφέ και να κυκλοφορώ στα μέρη που αυτοί κυκλοφορούν. Βαριέμαι τις τουριστικές γραμμές που ακολουθούν όλοι οι τουρίστες σαν πρόβατα. Φυσικά θα πάω να δω κόκκινη πλατεία και Κρεμλίνο, δεν παίζει να μην έχεις φωτογραφία από ένα τέτοιο μέρος από τη στιγμή που επισκέπτεσαι τη Μόσχα. Ίσως θα ήταν ενδιαφέρον και κάποια ιστορικά μνημεία που συνδέονται με την πρώην USSR, αλλά να πάρω σβάρνα όλα τα μουσεία.. δεν το χω.

Φίλε δεν μπορώ να κρίνω αν είναι απελπισμένη.. ή χειραφετημένη. Φαντάζομαι η ίδια γυναίκα για αυτούς που γουστάρει και εκτιμά μπορεί να κάνει πολλά και για άλλους που απλά της δεν της το βγάζουν δεν θα κάνει τίποτα. Νομίζω το ίδιο ισχύει και με εμάς. Για μερικές γκόμενες που γουστάρουμε θα κάνουμε υπερβάσεις και θα δώσουμε πολλά και για άλλες ούτε που δεν μας το βγάζουν για διάφορους λόγους δεν θα κουνήσουμε το νυχάκι μας. Νομίζω έχει συζητηθεί και έχουν γραφτεί άπειρες σελίδες περί του θέματος. Απλά η ρωσίδα δεν είναι μόνο το μοντέλο της κοκέτας που θα στα φάει με οποιοδήποτε τρόπο. Η ρωσίδα  ανάλογα με τη μόρφωση, το οικονομικό της επίπεδο, την κουλτούρα και τη μόρφωση μπορεί να δώσει επίσης πολλά για τον άντρα που θέλει δίπλα της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom