Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Σε πρόσφατο ταξίδι μου από το Sheremetyevo προς Αθήνα, μου την έπεσε στο αεροπλάνο διακριτικά Ρωσίδα MILF χωρισμένη με παιδί (κόρη 17 ετών). Αρκετά εμφανίσιμη για την ηλικία της (πρέπει να είναι περίπου στα 40). Ερχόταν Ελλάδα για ΠΣΚ, καλεσμένη κάποιου γνωστού της. Αφού κουβεντιάσαμε στα Αγγλικά για κανα μισάωρο, της έδωσα το όνομα μου στο FB και μου είπε πως θα με έψαχνε αυτή γιατί της άρεσα (είμαι 50 ετών, αλλά δείχνω μικρότερος). Πράγματι, μετά από 2 εβδομάδες περίπου εμφανίστηκε στο FB και άρχισαν τα μηνύματα μέσω Viber. Θέλει να έρθει ένα ΣΚ στην Ελλάδα, αλλά ούτε λέξη για κοκό.

"Russia's first man gives gifts to the girl, provides a good time, taking care and then she falls in love and having sex"

Το μήνυμα της το λέει καθαρά. Ψάχνει για "αγαπούλη" για να του φορτωθεί στον σβέρκο (μάλλον μαζί με την κόρη της), καθώς σκέφτεται να έρθει μόνιμα στην Ελλάδα. Οπως λέει και ο Δημητράκης, οι πατριώτες της την έχουν πλέον για φτύσιμο και ψάχνεται να βρει κάποιον Ελληνα για να του φορτωθεί.
η κοπελα δεν αντιπρωσωπευη νορμαλ ρωσιδα αλλα την κατηγορια των βιζιτων,αρπακτικον,σπονσαριζε που ζουνε απο τους ξενους.ισως πρεπει να αναθεωρησεις οτι φενεσαι μικροτεροσ χαχαχαχαχαχ.το οτι εχει φεισπουκ,γραφει αγγλικα και οι μαλακιες που σου γραφει ειναι οπως υποψιαζεσαι χαχαχαχαχ.μαλλον θελει να παρει μονο και να μην δωσει.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Χτές μιλούσα με τη τελευταία μου μίλφ για ερωτικές εμπειρίες και όσα μου είπε στο μέσο Ελληνικό και χριστιανοδυτικό ζευγάρι δεν γίνονται ούτε σε 10 ζωές!!! Η τύπισα όσο ήταν παντρεμένη έχει κάνει παρτούζες , έχει γλύψει μουνιά και έχει κάνει ντουέτα με άλλα ζευγάρια!!!
Και η παντρεμένη του Μαίου τα ίδια!! Πολύ απελευθέρωση οι 30άριδες Ρώσσοι!!! Μου θυμίζουν αρχαία Ελλάδα που οι πρόγονοί μας δεν είχαν αυστηρό κοινωνικό πρότυπο στις καύλες τους! Είχαν γυναίκες, εταίρες , δούλες, άντρες , σκλάβους, παιδιά και ότι γούσταραν!!
Κάπως έτσι βλέπω και τους Ρώσους!!
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
Χτές μιλούσα με τη τελευταία μου μίλφ για ερωτικές εμπειρίες και όσα μου είπε στο μέσο Ελληνικό και χριστιανοδυτικό ζευγάρι δεν γίνονται ούτε σε 10 ζωές!!! Η τύπισα όσο ήταν παντρεμένη έχει κάνει παρτούζες , έχει γλύψει μουνιά και έχει κάνει ντουέτα με άλλα ζευγάρια!!!
Και η παντρεμένη του Μαίου τα ίδια!! Πολύ απελευθέρωση οι 30άριδες Ρώσσοι!!! Μου θυμίζουν αρχαία Ελλάδα που οι πρόγονοί μας δεν είχαν αυστηρό κοινωνικό πρότυπο στις καύλες τους! Είχαν γυναίκες, εταίρες , δούλες, άντρες , σκλάβους, παιδιά και ότι γούσταραν!!
Κάπως έτσι βλέπω και τους Ρώσους!!
Πραγματι στην Ρωσια ένα ποσοστό 10-%-20% τον ζευγαριών άνω τον 30 ακολουθούν αυτήν την πρακτική.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Πραγματι στην Ρωσια ένα ποσοστό 10-%-20% τον ζευγαριών άνω τον 30 ακολουθούν αυτήν την πρακτική.
Μια χαρά τα παιδιά! Και ορθόδοξοι με θρησκευτικό αίσθημα είναι αλλά δεν κολλάνε!! Στα θέματα πάνω στο σέξ δεν έχουν θρησκευτικές αναστολές :rockon: :rockon: :rockon:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36


Αυτό έγινε χτες στη Ρωσία!!!! 50.000 κόσμος! Και μου λεει γκόμενα που ήταν μέσα πως μόνο μουνιά ήταν κατα 80%  :kneel: :kneel: :kneel: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
"Russia's first man gives gifts to the girl, provides a good time, taking care and then she falls in love and having sex"
γαμησε τα, μας πηραν χαμπάρι μεχρι και στη Σιβηρία,απαντα της "ιν ρασια γυναικες στην ηλικία σου δινουν και γκιφτ μπας και της γαμήσει άνθρωπος"
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Μπρο αυτο λεει 2015 Δε παμε εδω καλύτερα?
Το AFP(Alpha Future People) είναι μια υπερπαραγωγή που γίνετε κάθε χρόνο! Φέτος ήταν το πιο φαντασμαγορικό με διάσημους DJ's και πυροτεχνήματα!
Οι Ρώσσοι είναι αιώνες μπροστά! Μόνο η Tomorrowland συγκρίνεται ! To Ουκρανικό Kazantip είναι άλλη φάση..
Τώρα αν πέφτουν εκεί γαμήσια μεταξί αγνώστων δεν ξέρω! Η δικιά μου που είναι ψωλού μου είπε πως πήγε να ακούσει μουσική :2funny: :2funny: :2funny:
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Εχω σαν σκεψη,παροτι δεν ειναι και η καλυτερη εποχη για Ρωσια,να ταξιδεψω στις αρχες του Νοεμβριου,μιας και τοτε εχω αδεια δυο βδομαδες απο την εργασια μου.Εχω εκει κανα δυο φιλες.Μια στην Μοσχα και μια στην Αγια Πετρουπολη αλλα δεν θα μπορουν να ειναι συνεχως μαζι μου για ξεναγηση,παρεα κ.τ.λ. μιας και δουλευουν.Το ερωτημα μου ειναι αν αξιζει σαν μονος ταξιδιωτης η επισκεψη στην χωρα αυτη.Αν ηταν η Ταυλανδη δεν θα ρωταγα μιας και ξερω οτι μπορεις να ξοδευεις τον χρονο σου με γυναικες και στην παραλια ολη μερα,στην Ρωσια ομως ειναι διαφορετικα.Ενας συνδυασμος για ενα τριημερο Μοσχα και ενα τετραημερο Αγια πετρουπολη,καπως ετσι το σκεφτομαι.Περα απο καμια βολτα και ενα καφεδακι με τις φιλες αυτες,ενας που ταξιδευει μονος δεν ξερω κατα ποσο θα απολαυσει το μερος αυτο.Εγω μονος δεν παω ουτε στο περιπτερο για τσιγαρα που λεει ο λογος.Θα ηθελα καποια γνωμη,συμβουλη απο καποιους πιο εμεπιρος.Ειχα κατα καιρους φιλες και πρωην απο Ρωσια αλλα το να ειμαι μονος στην χωρα εκει δεν ξερω κατα ποσο αξιζει τον κοπο.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
Εξαρτάται για ποιο λογο θες να πας
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Συνδυασμος μια χωρα που μου αρεσει πολυ και αν μπορουσα και παιχνιδι με τις κυριες και κοπελες της τοπικης κοινωνιας.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πουτσαραδικη επιδρομή σε λίγες μέρες στην ενδοχώρα παρόλο που μόλις στέκομαι στα πόδια μου από τις ζαλάδες.Ο Βαλκανιος πουτσαρας δεν ορωδει ποτέ.Θα ακολουθήσει πλούσιο φωτορεποορταζ από τα τριολε και τα κουαρτέτα.
ΣΚ Κίεβο.Οσοι πιστοί προσέλθετε για ρεσιτάλ βαλκανικου πουτσου.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Συνδυασμος μια χωρα που μου αρεσει πολυ και αν μπορουσα και παιχνιδι με τις κυριες και κοπελες της τοπικης κοινωνιας.
Φιλε μου, υπάρχει λύση στο θέμα της μοναξιάς τόσο κατά τη διάρκεια του ταξιδιού όσο και κατά την παραμονή. Όρεξη να έχεις μόνο.
Γίνε μέλος του δικτύου φιλοξενίας Couchsurfing.com και ξεκινά αφού δημιουργήσεις το προφίλ σου βάζοντας κάποιες φώτο τόσο δικές σου όσο κι από προηγούμενα ταξίδια, να ψαχνεις προφίλ γυναικών μέσω της αναζήτησης. Αν επιλέξεις αυτές τις ντόπιες ή τις ξένες που μένουν εκει μονιμα που ψάχνουν να συναντηθούν με κάποιον ξενο, ευκολα θα πιάσεις κουβέντα. Τις λες ποτε έχεις προγραμματίσει να έρθεις και στο μεσοδιάστημα αυτό ανταλλασεις WhatsApp ή viber για να μιλάς μαζί τους και να κρατας ζεστό το ενδιαφέρον για συνάντηση.
Αν θέλεις παίρνεις και κάποια σουβενίρ μαζί σου για να τους τα δώσεις.
Επίσης μπορείς να αναζητήσεις κοπέλες μέσω τιντερ, μπαντου και φεισμπουκ και να τις προετοιμασεις πριν έρθεις.
Τώρα το αν θα κάνεις κάτι μαζί τους θα εξαρτηθεί από την πρώτη ή δεύτερη συνάντηση. Αν ή γκομενα θέλει να πάει με ξένο και της δείξεις ότι ενδιαφέρεσαι πολύ θα σου κάτσει. Κάποιες απλά θέλουν να περνάνε την ώρα τους και να ξεφεύγουν από την καθημερινότητα γνωρίζοντας κάποιον από άλλη χώρα. Κάποιες θέλουν να βρουν τον άνδρα της ζωής τους και να φύγουν από εκεί.
Όσο για το ταξίδι εγώ επιδιωκω να παίζω μπάλα με τις τυπισσες που ταξιδεύουν μόνες. Τις πιάνω κουβέντα στην αίθουσα αναμονής και στο αεροπλάνο αν τις έχω δίπλα μου. Εκτός του ότι θα είναι πιο ευχάριστο το ταξίδι μπορείς να μάθεις πέντε πράγματα για τον προορισμό σου αλλά και να κάνεις γνωριμία που θα σε οδηγήσει ακόμη και στο πήδημα αν σε γουσταρει και θέλει να σε ξανασυναντήσει.
Αν θέλεις κάτι περισσότερο στείλε πμ ή γραψε εδώ να σου απαντήσω.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Στα βάθη της Ρωσίας τώρα για την εξάπλωση του βαλκανιοπουτσισμου.Παρά την πολύ κακη γενική κατάσταση το ψωλοκρυο την έλλειψη θέρμανσης κτλ ο αετός ανταποκρίθηκε.
Γενικά πολύ ενδιαφέρουσα κατάσταση εδώ πολλές ευκαιρίες αλλά και ψιλοεπικινδυνα.

Εδώ μια από τις μόνιμες που έχω 1.90 ύψος.Της ειπα να φορέσει τακούνια για να φανεί περισσότερο.

Bd9mY4.jpg


Μιλάμε για γκόμενα διαστάσεων.Οπως τον παλιό καλό καιρό σε Τσεχία Πολωνία.

NWu4EI.jpg


Με την υπογραφή του Βαλκανιου τσομπάνη.
Ακολουθεί πλούσιο φωτογραφικό υλικό.
Πραγματικά εδώ που τα λέμε σε σχέση με Ρωσία τα άλλα είναι απλές οδοντόκρεμες.Πολυ μουνι εδώ και καρφώνουν.Σα να γυρνάς δεκαετίες πίσω.Η χώρα έχει μείνει τελείως σλαβική ποσοστό εκδυτικισμου κάτω του 10%.Παράδεισος.
Το ΠΣΚ έρχομαι Κίεβο να θυσιάσω σε ουκρανικούς κωλους.
 

SaintOVA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
Παναγία μου και χριστέ μου, τι κορίτσαρος είναι αυτός.. Μπράβο ρε φίλε που χτυπησες τέτοιο μωρό!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αμεσως μετά την κατάθεση βαλκανικών χύσεων στα ρωσικά οβούζια.

gFr4Ko.jpg


aMk4Ah.jpg


2pkpVS.jpg


Είναι αυτή η απέραντη ευλογία.
Τελικά ο,τι και να λέμε η Ρωσία τα σβήνει όλα.Και η οικονομική κατάσταση σαφώς έχει χειροτερέψει.Κυρίως όμως γιατί η χώρα δεν έχει αλλοιωθεί καθόλου στο χαρακτήρα της.Γνησιο σλαβικό μουνι.Απέραντες ευκαιρίες.Ποιότητα σαφώς ανώτερη από Ουκρανία με μόνη εξαίρεση το Κίεβο.
Δεν έχουν βέβαια τις βυζαρες,κωλαρες των Πολωνεζων αλλά το στυλ τους είναι πιο αερατο και είναι σαφώς λεπτότερες.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Γενικά πολύ ενδιαφέρουσα κατάσταση εδώ πολλές ευκαιρίες αλλά και ψιλοεπικινδυνα.
:hi: :hi: :hi: :kneel: :kneel: :kneel:

Είσαι το Βαλκανικό "Παγοθραυστικό"!!!!!! Θρυμματίζεις τον σκληρό Ρώσικο Πάγο και στο δρόμο που ανοίγεις μπαίνουμε και οι υπόλοιποι σε λίγο διάστημα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Για εξήγησε μου όμως το επικίνδυνα? Σε ποιό σημείο κινδύνεψες? Όταν νταλαβερίζεσαι με βιζιτούδες ή ακόμα και στο δρόμο?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γενικά πολλοί μεθύστακες που χαλβαδιαζουν τα λεφτά σου και πολλή μαφία τη νύχτα.Γενικά αρκετοί επικίνδυνοι τύποι δεν ξέρεις από πού θα σου ρθει.

Εδώ η Ρωσία συναντά το βαλκανικό μεγαλείο.

92kdJW.jpg


Οι Ρωσίδες μεγάλες αρχιδοπρηχτρες όπως οι Σλαβες γενικά.Το μούσι πάει σύννεφο.Δεν μπορείς και να τις ξεκολλήσεις εύκολα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Είναι όλες για ξύλο.Ευτυχώς ήπια μερικές μπύρες και κρασιά και ηρέμησα.Αλλιώς μόνο ξύλο.Κάτι ξέρουν οι Ρώσοι.
Εδώ η φυσική θέα του Βαλκανιου τσομπάνη.

LhlWzY.jpg


Iurwx2.jpg
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ευτυχώς την ξεφορτώθηκα με λίγο θέατρο πρόλαβε όμως και μου έσβησε τις φωτό από το τάμπλετ.Πάλι καλά που πρόλαβα και πόσταρα μερικές.
Είναι επικίνδυνα εδώ πάει και η φωτογραφική μηχανή.Πολλή κλεψιά.
Γενικά παίζει πολύς παπάς Ρωσία μόνο από βούρδουλα καταλαβαίνουν αυτοί.Σαν ανώτερος Βαλκάνιος τους καταλαβαίνεις βέβαια αμέσως τι κάνουνε δεν υπάρχουν τίποτα στάνταρ όπως στη Δύση.Ολα τα προϊόντα υποστανταρ καμία σχέση με τα ευρωπαϊκά επίπεδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom