Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
Ουτε καν το ψάχνω εδώ,το Σαντάνσκι από καιρό είναι κάτω από την βάση στην Σοφία κάτι γίνεται αλλά σε σύγκριση με Ρωσία,Ουκρανία,Λευκορωσία είναι έτη φωτός πίσω
νυχτεριδας ντομπρε ποζολαβατ  :hi:
γραψε για μπελαρους εντυπωσεις
υπαρχει πολυ αγνοια επι του θεματος
εσυ σιγουρα  μπορεις αξοπιστα να δωσεις την ΣΗΜΕΡΙΝΗ κατασταση....με εμφαση στο θεμα μας βεβαια!! :tits2: :hi: :hi:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
νυχτεριδας ντομπρε ποζολαβατ  :hi:
γραψε για μπελαρους εντυπωσεις
υπαρχει πολυ αγνοια επι του θεματος
εσυ σιγουρα  μπορεις αξοπιστα να δωσεις την ΣΗΜΕΡΙΝΗ κατασταση....με εμφαση στο θεμα μας βεβαια!! :tits2: :hi: :hi:
Οικονομικά πολύ πιο χάλια από ότι ήταν πριν δύο χρόνια,γκομενακια πρόθυμα υπάρχουν και το παιχνίδι μου φάνηκε πιο εύκολο. Τα μαγαζιά γεμάτα από κάθε λογής καυλίδια τα περισσότερα με μίνι φούστες σκισμένα τζιν, μαλλιά λες και βγήκαν από το κομμωτήριο και επαγγελματικό μακιγιάζ. Oλα τα λεφτά ήταν όταν πήγα στο μπόουλινγκ και η μισές παίζαν μέσα με μίνι φούστες  :erection: καιρό είχα να δω τετοιο θέαμα. Ολα καλά στο Belarus ,το δυστύχημα ήταν ότι είχα πάει μαζί με την δικιά μου.

Πρόεδρος είναι ακόμα ο Λουκασένκο  :grin:  
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.953
Πόντοι
2.356
Πολυ καλο ακουγεται ρε νυκτερε τοτε αν πας χωρις παρεα ;) σπασιμπα για την μικρη ενημερωση  :hi:
δεν εχω παει ποτε Λευκορωσσια,πρεπει να το βαλω στο αμεσο προγγραμα  :grin:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
Πολυ καλο ακουγεται ρε νυκτερε τοτε αν πας χωρις παρεα ;) σπασιμπα για την μικρη ενημερωση  :hi:
δεν εχω παει ποτε Λευκορωσσια,πρεπει να το βαλω στο αμεσο προγγραμα  :grin:
Ειναι ακριβως οπως τα χρονια του κομμουνισμου, καθαροι δρομοι ταξη και ασφαλεια
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Συχνό αυτό το φαινόμενο στα ρωσικά ζευγάρια από τα 30 περίπου και πάνω,η γυναίκες πάντα κουλτουριάρες και μητρομανες  :tits2:  μου έχει τύχει αρκετές φορές κάτι ανάλογο  :rockon:  
Σε όλα μέσα έπεσες!Και στην ηλικία και στη κουλτούρα και τα παιδια !!!!! :rockon:
Αλλά πρώτη φορά που μου άρεσε κουλτουριάρα γκόμενα!Ήταν φέτες απο τη γυμναστική και το μπαλέτο!!!
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Οικονομικά πολύ πιο χάλια από ότι ήταν πριν δύο χρόνια,γκομενακια πρόθυμα υπάρχουν και το παιχνίδι μου φάνηκε πιο εύκολο. Τα μαγαζιά γεμάτα από κάθε λογής καυλίδια τα περισσότερα με μίνι φούστες σκισμένα τζιν, μαλλιά λες και βγήκαν από το κομμωτήριο και επαγγελματικό μακιγιάζ. Oλα τα λεφτά ήταν όταν πήγα στο μπόουλινγκ και η μισές παίζαν μέσα με μίνι φούστες  :erection: καιρό είχα να δω τετοιο θέαμα. Ολα καλά στο Belarus ,το δυστύχημα ήταν ότι είχα πάει μαζί με την δικιά μου.

Πρόεδρος είναι ακόμα ο Λουκασένκο  :grin: 
Μαλλον ειναι παλιομοδιτισες.....  :2funny: Στην Ουκρανια ελαχιστες πλεον παιζουν με μινι φουστα και γοβες. Οι περισσοτερες με σκισμενα τζιν και μπαλαρινα παπουτσια...... :headbang:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Νύκτερος= εγγύηση, φίλε ρολογά.  :hi:
 

Επισκέπτης
Οικονομικά πολύ πιο χάλια από ότι ήταν πριν δύο χρόνια,γκομενακια πρόθυμα υπάρχουν και το παιχνίδι μου φάνηκε πιο εύκολο. Τα μαγαζιά γεμάτα από κάθε λογής καυλίδια τα περισσότερα με μίνι φούστες σκισμένα τζιν, μαλλιά λες και βγήκαν από το κομμωτήριο και επαγγελματικό μακιγιάζ. Oλα τα λεφτά ήταν όταν πήγα στο μπόουλινγκ και η μισές παίζαν μέσα με μίνι φούστες  :erection: καιρό είχα να δω τετοιο θέαμα. Ολα καλά στο Belarus ,το δυστύχημα ήταν ότι είχα πάει μαζί με την δικιά μου.

Πρόεδρος είναι ακόμα ο Λουκασένκο  :grin: 

Νυκτερέ, τὶ τρέλλα εἶναι αὐτὴ στὴ Ρωσσία μὲ τὸ μπόουλιγκ! Καὶ μὲ τὸ καραόκε!
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
Νυκτερέ, τὶ τρέλλα εἶναι αὐτὴ στὴ Ρωσσία μὲ τὸ μπόουλιγκ! Καὶ μὲ τὸ καραόκε!
Το μπόουλινγκ αρέσει σε όλους όπως και το μπιλιάρδο και η  σάουνα  (άνδρες και γυναίκες),το καραόκε σε γυναίκες περισοτερο. Αλλά ήθη και αλλά έθιμα οι ρώσοι. 
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
Σε όλα μέσα έπεσες!Και στην ηλικία και στη κουλτούρα και τα παιδια !!!!! :rockon:
Αλλά πρώτη φορά που μου άρεσε κουλτουριάρα γκόμενα!Ήταν φέτες απο τη γυμναστική και το μπαλέτο!!!
Είπαμε έχω αρκετές παροιμίες και ακόμα πιο τραβηγμένες εμπειρίες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Οικονομικά πολύ πιο χάλια από ότι ήταν πριν δύο χρόνια,γκομενακια πρόθυμα υπάρχουν και το παιχνίδι μου φάνηκε πιο εύκολο. Τα μαγαζιά γεμάτα από κάθε λογής καυλίδια τα περισσότερα με μίνι φούστες σκισμένα τζιν, μαλλιά λες και βγήκαν από το κομμωτήριο και επαγγελματικό μακιγιάζ. Oλα τα λεφτά ήταν όταν πήγα στο μπόουλινγκ και η μισές παίζαν μέσα με μίνι φούστες  :erection: καιρό είχα να δω τετοιο θέαμα. Ολα καλά στο Belarus ,το δυστύχημα ήταν ότι είχα πάει μαζί με την δικιά μου.

Πρόεδρος είναι ακόμα ο Λουκασένκο  :grin:  

Με γκόμενα στη Λευκορρωσία.Μάλλον δεν είσαι μάχιμος.Το κεντρικό ερώτημα είναι Ουκρανία ή Λευκορρωσία?Μέχρι τώρα η Ουκρανία κρατάει τα σκήπτρα ελάχιστοι επισκέπτονται την πατρίδα του Λουκασένκο όταν λίγο πιο νότια έχεις αυτή την αστείρευτη προσφορά.Τι γίνεται με το λευκορρωσικό ρούβλι?Εχει πάλι πάρει τον κατήφορο ή κρατάει καλύτερα από το γκρίβνα?
Γενικά πολλοί δεν καταλαβαίνουν πόσο καλά είναι Λευκορρωσία,Πολωνία γιατί συγκρίνουν με τον απόλυτο προορισμό Ουκρανία που είναι μια κατηγορία μόνη της οπότε μιλάμε για άδικη σύγκριση.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Με γκόμενα στη Λευκορρωσία.Μάλλον δεν είσαι μάχιμος.Το κεντρικό ερώτημα είναι Ουκρανία ή Λευκορρωσία?Μέχρι τώρα η Ουκρανία κρατάει τα σκήπτρα ελάχιστοι επισκέπτονται την πατρίδα του Λουκασένκο όταν λίγο πιο νότια έχεις αυτή την αστείρευτη προσφορά.Τι γίνεται με το λευκορρωσικό ρούβλι?Εχει πάλι πάρει τον κατήφορο ή κρατάει καλύτερα από το γκρίβνα?

Το αντίθετο Κμαν. Οι άνθρωποι, ξέρεις, εκτός από βιζιτούδες έχουν και κανονική ζωή.
Και αν για σένα ο ανατολικός κόσμος είναι τουριστικός (και ειδικά, πορνο-τουριστικός) προορισμός,
για τον φίλο μας, είναι το φυσικό του περιβάλλον, οπότε έχει άλλη πολυτέλεια και χαλαρότητα.
Αυτό σημαίνει ότι δεν είναι μάχιμος; Μην είσαι υπερβολικός. Είπαμε, εσύ είσαι άλλη περίπτωση. Απόστολος του Βαλκανιοπουτσισμού.
Αποφάσισες να θυσιαστείς επάνω στο σλαβικό μουνί και να αγιάσεις...  :grin:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
Με γκόμενα στη Λευκορρωσία.Μάλλον δεν είσαι μάχιμος.Το κεντρικό ερώτημα είναι Ουκρανία ή Λευκορρωσία?Μέχρι τώρα η Ουκρανία κρατάει τα σκήπτρα ελάχιστοι επισκέπτονται την πατρίδα του Λουκασένκο όταν λίγο πιο νότια έχεις αυτή την αστείρευτη προσφορά.Τι γίνεται με το λευκορρωσικό ρούβλι?Εχει πάλι πάρει τον κατήφορο ή κρατάει καλύτερα από το γκρίβνα?
Πήγα στην Γερμανία και γέμισα τις αποσκευές μου με ελληνική μπύρα  :2funny: Σε ομορφιά δύσκολο να πεις ποιες είναι καλύτερες,αλλά το σίγουρο είναι ότι οι λευκορωσιδες είναι αρκετά πιο συντηρητικές. Για μένα ο καλύτερος σεξοπροορισμός είναι η Ουκρανία. Το ρούβλι τους είναι αναλογία 1 ευρώ -23.000 ρούβλια τον Μάρτιο που ημουν επάνω. Τωρα είναι στα 22.000 περίπου το 1 ευρώ. Το καλοκαίρι λένε θα αλλάξουν τα νομισματα τους, πάντως οι μισθοί τους έχουν μειωθεί αρκετά. Μάχες στην Ρωσία έδινα από τα 14  μου. Έχω πάρει όλων των ειδών τα παράσημα  :2funny: Πάντα το έλεγα ότι δεν κυνηγάω την ποσότητα αλλά την ποιοτητα   
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Είπαμε έχω αρκετές παροιμίες και ακόμα πιο τραβηγμένες εμπειρίες.
Το ωραίο της υπόθεσης είναι πως η γκόμενα η παντρεμένη κάνει τέτοια γαμήσια στον Ρώσο μετά απο αυτό που θα την ξαναστείλει μόνη για Σαββατοκύριακο Ρόδο!!

Νομίζω πως τέτοιες ιστορίες πρέπει να μας τις λες! Στο παρελθόν έχω "πατήσει φρένο" όταν άκουγα απο Ρωσίδες οτι είναι παντρεμένες! Νόμιζα πως με ζαλίζουν χωρίς λόγο.... Τελικά είναι οι πιο καλές περιπτώσεις!!!!!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πήγα στην Γερμανία και γέμισα τις αποσκευές μου με ελληνική μπύρα  :2funny: Σε ομορφιά δύσκολο να πεις ποιες είναι καλύτερες,αλλά το σίγουρο είναι ότι οι λευκορωσιδες είναι αρκετά πιο συντηρητικές. Για μένα ο καλύτερος σεξοπροορισμός είναι η Ουκρανία. Το ρούβλι τους είναι αναλογία 1 ευρώ -23.000 ρούβλια τον Μάρτιο που ημουν επάνω. Τωρα είναι στα 22.000 περίπου το 1 ευρώ. Το καλοκαίρι λένε θα αλλάξουν τα νομισματα τους, πάντως οι μισθοί τους έχουν μειωθεί αρκετά. Μάχες στην Ρωσία έδινα από τα 14  μου. Έχω πάρει όλων των ειδών τα παράσημα  :2funny: Πάντα το έλεγα ότι δεν κυνηγάω την ποσότητα αλλά την ποιοτητα   

Αυτό που λέμε όλοι δηλαδή οτι η Ουκρανία είναι η καλύτερη χώρα της πρώην ΕΣΣΔ.
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Το ωραίο της υπόθεσης είναι πως η γκόμενα η παντρεμένη κάνει τέτοια γαμήσια στον Ρώσο μετά απο αυτό που θα την ξαναστείλει μόνη για Σαββατοκύριακο Ρόδο!!

Νομίζω πως τέτοιες ιστορίες πρέπει να μας τις λες! Στο παρελθόν έχω "πατήσει φρένο" όταν άκουγα απο Ρωσίδες οτι είναι παντρεμένες! Νόμιζα πως με ζαλίζουν χωρίς λόγο.... Τελικά είναι οι πιο καλές περιπτώσεις!!!!!!
Πες λεπτομερειες τύπε μας. :rockon:
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Οι 6 σωσιες του Πούτιν με τον δημητρακι  :rockon:
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
373
Πόντοι
26
Σε πρόσφατο ταξίδι μου από το Sheremetyevo προς Αθήνα, μου την έπεσε στο αεροπλάνο διακριτικά Ρωσίδα MILF χωρισμένη με παιδί (κόρη 17 ετών). Αρκετά εμφανίσιμη για την ηλικία της (πρέπει να είναι περίπου στα 40). Ερχόταν Ελλάδα για ΠΣΚ, καλεσμένη κάποιου γνωστού της. Αφού κουβεντιάσαμε στα Αγγλικά για κανα μισάωρο, της έδωσα το όνομα μου στο FB και μου είπε πως θα με έψαχνε αυτή γιατί της άρεσα (είμαι 50 ετών, αλλά δείχνω μικρότερος). Πράγματι, μετά από 2 εβδομάδες περίπου εμφανίστηκε στο FB και άρχισαν τα μηνύματα μέσω Viber. Θέλει να έρθει ένα ΣΚ στην Ελλάδα, αλλά ούτε λέξη για κοκό.

"Russia's first man gives gifts to the girl, provides a good time, taking care and then she falls in love and having sex"

Το μήνυμα της το λέει καθαρά. Ψάχνει για "αγαπούλη" για να του φορτωθεί στον σβέρκο (μάλλον μαζί με την κόρη της), καθώς σκέφτεται να έρθει μόνιμα στην Ελλάδα. Οπως λέει και ο Δημητράκης, οι πατριώτες της την έχουν πλέον για φτύσιμο και ψάχνεται να βρει κάποιον Ελληνα για να του φορτωθεί.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom