Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Το υπέροχο βαλκανικό μου χέρι χαϊδεύει ρωσικά μπούτια.

jLX2G5.jpg


Φυσική σταση Ρωσίδας.Κάπως έτσι άρεσε και στις Τσεχες να κάθονται στα καφέ ποδια διάπλατα ανοιχτά μοστράρουν τα ημιδιαφανή εσώρουχα.

tlAG1i.jpg


Τώρα είμαι στην express μαρσουτκα και παίζουν τρελλα μουνακια εδώ.Γενικά έχει πολύ καμάκι.Θα ακολουθήσει μια ακόμη ολοκληρωτική γαμευση.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.907
Like
1.430
Πόντοι
216
Παρατησες την Πολωνια και πας εκδρομες Ρωσια;
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
Ευτυχώς την ξεφορτώθηκα με λίγο θέατρο πρόλαβε όμως και μου έσβησε τις φωτό από το τάμπλετ.Πάλι καλά που πρόλαβα και πόσταρα μερικές.
Είναι επικίνδυνα εδώ πάει και η φωτογραφική μηχανή.Πολλή κλεψιά.
Γενικά παίζει πολύς παπάς Ρωσία μόνο από βούρδουλα καταλαβαίνουν αυτοί.Σαν ανώτερος Βαλκάνιος τους καταλαβαίνεις βέβαια αμέσως τι κάνουνε δεν υπάρχουν τίποτα στάνταρ όπως στη Δύση.Ολα τα προϊόντα υποστανταρ καμία σχέση με τα ευρωπαϊκά επίπεδα.
Kman ωραίος παίκτη δίνεις ρεσιτάλ  :hi:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Παρατησες την Πολωνια και πας εκδρομες Ρωσια;

Θα διορθώσω την παρασπονδία μου την επομενη εβδομαδα με οργωμα της πολωνικής και ουκρανικής ενδοχώρας.Μου έχει λείψει το τρομερό πολωνικό τσιμπούκι οι φοβερές βυζάρες των Πολωνέζων και το μυθικό ουκρανικό γλυφοκώλι.Δεν τα βρίσκεις αυτά εύκολα στη Ρωσία.

Τώρα γαστριμάργησα λίγο με τη σλαβική κουζίνα.Μόνο στα πραγματικά κυριλέ και ακριβά ρεστωράν κάτι γίνεται αλλιώς οι γεύσεις είναι μάλλον χάλια.

KrQyyN.jpg


Πριν 2 ώρες τον έδωσα μπούκι σε μια τοπική,καλή επίδοση για ένα πενηνταράκι και καλοδιάθετη.Πολλά από αυτά που έγραψα ισχύουν για τις μικρές πόλεις,στις πρωτεύουσες των επαρχιών είναι αλλιώς τα πράγματα.Μεγάλα μαγαζιά κι έτσι καλύτερα αμάξια κτλ.Περίπου στο επίπεδο Πολωνίας λίγο κατώτερα.Μικρές πόλεις και χωριά πιο πολύ σε επίπεδο Ουκρανίας.Γενικά τεράστιες διαφορές μεταξύ των πόλεων.

Επίσης οι Ρωσίδες παίζουν πάντα safe και ζητάνε όλες preservativni δε μένουν ανοιχτές στους ακάποτους καταδρομείς με την ελπίδα να μείνουν έγγυες όπως οι Πολωνέζες,Ουκρανέζες.Πιο σίγουρα πεθαίνεις δυτικά της Ρωσίας.

Κάπως έτσι αντιδρούν οι
Ρωσίδες όταν συναντούν Βαλκάνιους.Πρέπει όμως να έχεις αγοράσει το preservativni από την Apteka για να τον χώσεις.Δεν είναι χύμα καταστάσεις τουαλετικά γαμήσια όπως Πολωνία Ουκρανία ούτε οι γκόμενες κουβαλάνε προφυλακτικά στις τσάντες τους με συμβουλή της μαμάς.

lu9Xg2.jpg


Κρίμσ που μου έσβησε τις φωτό από το το τάμπλετ είχα γαμάτο υλικό και βίντεο.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γενικά οι Σλάβες τρελαίνονται για κασέρι.Μόλις μοστράρετε μια αρμαθιά ευρώ,ρουμπλέι,ζλοτούβκια ή γκρίβνυα βγάζουν τις γλώσσες έξω.
Για σίγουρο αποτέλεσμα μια πεντακοσάρα ευρώ μίνιμουμ σε κασέρι σε πρόχειρη θέα ανά πάσα στιγμή όταν βγαίνετε είναι κάτι παραπάνω από αναγκαία.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εντωμεταξύ Ρωσία σε καρφώνουν οι γκόμενες όπως Ουκρανία και παλιά Τσεχία,Πολωνία.Είναι απίστευτο θέαμα να σου ρίχνουν βλέμματα του στυλ γλίτωσέ με από το μαλάκα,σώσε με κτλ.
Τώρα π.χ. με καρφώνει ένας μούνος που συνοδεύεται από δύο μεσήλικες Ρωσάρες.

Όλες οι γκόμενες διψάνε για τη Balkan experience.

gSiWFz.jpg


Μη νομίζετε μερικοί αισιόδοξοι ότι βλέπουν όλες έτσι τηλεόραση.

jI8Lj7.jpg
 

mitroglou7

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Μίλησα με τον παντοδύναμο Δημητράκη,του είπα να γράψει αλλά δεν ήθελε με τίποτα τον έπεισα να μου φτιάξει αυτό το κείμενο γιά να το δημοσιεύσω σαν επίσημος εκπρόσωπος του:
   
    Φιλοι μου γεια σας,δεν περιμενα ποτε οτι αν σταματισω να γραφω ολα τα thread της ανατολικης Ευρωπης θα σβισουν!μονο ο βλάκμαν εμεινε και ο κλωνος του  :2funny:βαλκανιος  :jerking: :jerking: :jerking:
  Τωρα σχετικα με το οτι ο Βλάκμαν πηγε Ρωσσια ειναι της φαντασιας του στην φωτογραφια φενεται η τηλεοραση витязь (Λευκορωσσίας),αυτο το μοντελο που ειναι της δεκαετιας του '90 ειχε εισαγθει στην Ρωσσια σε ελαχιστα κομματια για ενα μικρο διαστημα και τη συναντουσες μονο στην επαρχια,η δε διαρκεια ζωης της δεν ειναι πανω απο 4 χρονια!Αυτες οι τηλεωρασεις εχουν εξαφανιστει απο τη Ρωσσια εδω και τουλαχιστον 10 χρονια!Το πιθανοτερο ειναι αυτες οι φωτο να εχουν γινει στη Λευκορωσσια στις αρχες του 2000 δηλαδη οτι εκανε και ο Σκυλοχάλια που εβαζε φωτογραφιες 15ετιας και ελεγε οτι της  :knockinb: τωρα  :2funny: ή τους φουκαράδες της Μολδαβίας  :2funny:που με πλουσιο φωτογραφικο υλικο ειδατε την καταντια τους  :2funny:
   Εκτος αυτου ο βλάκμαν ουτε λεει σε ποια πολη της Ρωσσιας πηγε? :think:ουτε δινει καμια πληροφορια,γιατι απλουστατα ακομα και καποιος ασχετος θα καταλαβει οτι λεει ψεματα
  Εδω αποκαλυψα επαγγελματιες ψευτες το ψεμα του βλάκμαν δεν θα καταλαβαινα? :2funny:
  Το θλυβερο της υποθεσης ειναι που υπαρχουν εδω μεσα καποιοι εντελως αγαθοι που τον πιστεψαν κιολας  :2funny:Θα μου πειτε εδω πιστευουν τον Σώρα που λεει οτι με της μετοχες της τραπεζας της ανατολης που βρηκες στο σεντουκι της γιαγια του θα σωσει την Ελλάδα  :2funny:το βλάκμαν δεν θα πιστεψουν  :2funny:Δεν ειναι ολα αυτα για γελια αλλα για κλαμματα.
 
   Τωρα σχετικα με το σά'ι'τ αν ο Αντισθενης θελει να καθομαι να γραφω ας με κανει μοντεράτορ.Αλλιως ας κατσει να διαβαζει της  :jerking: του καταφαντασιαν γαμια και ταξηδιωτη του βλάκμαν  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τι γράφει ο μυθομανής?Αν θέλετε να γίνετε φουλ time αυνάνες διαβάστε Δημητράκη.Η γκόμενα στις φωτό είναι μαζί μου αφού είμαστε μαζί στις φωτό.Τα χύσια δικά μου είναι.Η τηλεόραση όντως ήταν για τον πούτσο για αυτό την κάλυψε με ένα μαξιλάρι κάποια στιγμή αν προσέξατε για να είναι πιο ποιοτικές οι δικές της.

ydbo9R.jpg
 

mitroglou7

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Ναι τύπε μου είναι μαζί σου αλλά δεν είναι στην Ρωσσία και την έχεις βγάλει και 15 χρόνια πριν.Ο Δημητράκης μου είπε και ήταν κατηγορηματικός ότι τέτοιες τηλεοράσεις εκτός του ότι ακόμα και πριν απο 15 χρόνια στην Ρωσσία ήταν εξαιρετικά σπάνιες.Τώρα δεν της βρίσκεις ούτε σε μουσείο
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
Μίλησα με τον παντοδύναμο Δημητράκη,του είπα να γράψει αλλά δεν ήθελε με τίποτα τον έπεισα να μου φτιάξει αυτό το κείμενο γιά να το δημοσιεύσω σαν επίσημος εκπρόσωπος του:
   
    Φιλοι μου γεια σας,δεν περιμενα ποτε οτι αν σταματισω να γραφω ολα τα thread της ανατολικης Ευρωπης θα σβισουν!μονο ο βλάκμαν εμεινε και ο κλωνος του  :2funny:βαλκανιος  :jerking: :jerking: :jerking:
  Τωρα σχετικα με το οτι ο Βλάκμαν πηγε Ρωσσια ειναι της φαντασιας του στην φωτογραφια φενεται η τηλεοραση витязь (Λευκορωσσίας),αυτο το μοντελο που ειναι της δεκαετιας του '90 ειχε εισαγθει στην Ρωσσια σε ελαχιστα κομματια για ενα μικρο διαστημα και τη συναντουσες μονο στην επαρχια,η δε διαρκεια ζωης της δεν ειναι πανω απο 4 χρονια!Αυτες οι τηλεωρασεις εχουν εξαφανιστει απο τη Ρωσσια εδω και τουλαχιστον 10 χρονια!Το πιθανοτερο ειναι αυτες οι φωτο να εχουν γινει στη Λευκορωσσια στις αρχες του 2000 δηλαδη οτι εκανε και ο Σκυλοχάλια που εβαζε φωτογραφιες 15ετιας και ελεγε οτι της  :knockinb: τωρα  :2funny: ή τους φουκαράδες της Μολδαβίας  :2funny:που με πλουσιο φωτογραφικο υλικο ειδατε την καταντια τους  :2funny:
   Εκτος αυτου ο βλάκμαν ουτε λεει σε ποια πολη της Ρωσσιας πηγε? :think:ουτε δινει καμια πληροφορια,γιατι απλουστατα ακομα και καποιος ασχετος θα καταλαβει οτι λεει ψεματα
  Εδω αποκαλυψα επαγγελματιες ψευτες το ψεμα του βλάκμαν δεν θα καταλαβαινα? :2funny:
  Το θλυβερο της υποθεσης ειναι που υπαρχουν εδω μεσα καποιοι εντελως αγαθοι που τον πιστεψαν κιολας  :2funny:Θα μου πειτε εδω πιστευουν τον Σώρα που λεει οτι με της μετοχες της τραπεζας της ανατολης που βρηκες στο σεντουκι της γιαγια του θα σωσει την Ελλάδα  :2funny:το βλάκμαν δεν θα πιστεψουν  :2funny:Δεν ειναι ολα αυτα για γελια αλλα για κλαμματα.
 
   Τωρα σχετικα με το σά'ι'τ αν ο Αντισθενης θελει να καθομαι να γραφω ας με κανει μοντεράτορ.Αλλιως ας κατσει να διαβαζει της  :jerking: του καταφαντασιαν γαμια και ταξηδιωτη του βλάκμαν  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Άσε τον Δημητράκη να λέει τις κακίες του. Αρκεί κάποιος να κατεβάσει τις φωτογραφίες του Kman και με δεξί κλικ πάνω τους πάει στις ιδιότητες και μετά στις λεπτομέριες και βλέπει όλο το έργο. Είναι τραβηγμένες από Lumia 640 XL που σίγουρα αυτό το μοντέλο δεν υπήρχε το 2000 επιπλέον έχει πληροφορίες ποτέ και που τραβηχτηκαν οι φωτογραφίες. Αυτά τα στοιχεία δεν τροποποιούνται ούτε παραποιουνται. Για άλλη μια φορά μαλακίες λέει ο Μήτσος
 

mitroglou7

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Ναι τύπε μου και ο Αρτέμης Σώρας έχει 600 δις και θα πληρώσει το Ελληνικό χρέος.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Άσε τον Δημητράκη να λέει τις κακίες του. Αρκεί κάποιος να κατεβάσει τις φωτογραφίες του Kman και με δεξί κλικ πάνω τους πάει στις ιδιότητες και μετά στις λεπτομέριες και βλέπει όλο το έργο. Είναι τραβηγμένες από Lumia 640 XL που σίγουρα αυτό το μοντέλο δεν υπήρχε το 2000 επιπλέον έχει πληροφορίες ποτέ και που τραβηχτηκαν οι φωτογραφίες. Αυτά τα στοιχεία δεν τροποποιούνται ούτε παραποιουνται. Για άλλη μια φορά μαλακίες λέει ο Μήτσος

:thumbsup:
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Τι γράφει ο μυθομανής?Αν θέλετε να γίνετε φουλ time αυνάνες διαβάστε Δημητράκη.Η γκόμενα στις φωτό είναι μαζί μου αφού είμαστε μαζί στις φωτό.........

1+1=2. 2,5 ή 3 δεν βγαινει με τπτ.  Kman2, αν μιλάς την γλώσσα, τότε γαμάς γκόμενα, αν και αυτό είναι σχετικό διότι τάπες σαν και του λόγου σου δεν τους γουστάρουν τα ρωσσίδια.. Αν πάλι δεν δεν μιλάς την γλώσσα γαμάς τάνα αρκεί να σε πάρει ο ξενοδόχος ή ο ταξιτζης απο το χέρι. Αν δεν σε πάρουν αυτοί από το χεράκι ή αν δεν έχεις κονε με καμια τάνα απο παλιά, τότε πάλι δεν γαμάς. Τέλος......
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Αυτά απο Ροδο!!Απο αυτό το γκρούπ έφαγα σχετικά διάσημη Μοντέλo-Τραγουδίστρια με ατελιέ και σαλόνι Μόδας στο Κέντρο της Μόσχας! Η καημένη έκλαιγε με λυγμούς όταν την πήγα αεροδρόμιο!
Επίπεδο CHAMRIONS LEAGUE που λέει και ο Νταβαρίτς
 

Συνημμένα

  • 14449983_1791392197773999_7844129254528586534_n.jpg
    14449983_1791392197773999_7844129254528586534_n.jpg
    99,1 KB · Εμφανίσεις: 27

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Κατι αρχιζει να παιρνει περιεργες διαστασεις στη Ρωσία.

Δεν μου αρεσει να κινδυνολογώ αλλά καλό ειναι να εχουμε το νού μας !!
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1475336834041.jpg
    FB_IMG_1475336834041.jpg
    52,1 KB · Εμφανίσεις: 32

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom