Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Παιδια Καλησπερα ..
ΕΛυπα εκτος μοσχας γι αυτο δεν εγραψα τοσο καιρο ..
Λοιπον πρωτα απο ολα .. Δημητρακι δουλευεις μοσχα ? Ποιος αλλος μενει ΜΟΣΧΑ τωρα ? Ασ κανουμε καμια συναντηση εδω ..
Οσο για το ΜΕΤΡΟ . Ειμαι απο τους ελληνες που και στο περιπτερο με αμακσι παω . + Οτι δεν υπαρχει περιπτωση να βγω για διασκεδαση η για καφε με ΜΕΤΡΟ  εφοσον εχω αμακσι .. Οπωσ και δουλεια ( το καλομε την δουλεια ειναι οτι απο το σπιτι μου εκει δεν εχει πολυ κινηση ) .
Οσο για την ΒΙΖΑ με πολλαπλα ταξιδια δεν ειναι τουριστικη γι αυτο χριαζετε εξεταση ΕΙΝΤΣ .  Οπιος ενδιαφερετε να ερθει ασ βγαλει μια απλη τουριστικη .. δεν ειναι αναγκη να πληρωσει 500 για ετησια πολλαπλα εκτοσ αν ειναι σιγουροσ οτι θα ερχετε καθε μηνα ..
Οσο για το ΜΟΥΣΕΝΙΔΙ ποτε δεν εχω πεταξει . Εχω μια ακρη και κοβω με ΑΕΡΟΦΛΟΤ με 250 ευρω πηγενε ελα ..

Για κλαμπακια ΙΝ καποιος που ειπε .. Πρεπει να πας με ατομο που εχει καρτα μελλους . Στα πολυ ΙΝ δεν μπενεις με τιποτα αν δεν εχεις καρτα , η αν δεν του δωσεισ κανα φιλοδοριμα χοντρο , η αν δεν σε ξερουν  ..

Ο καιρος ειναι τελειως .. ΣΗμερα λιακαδα . 22 βαθμους . λιγο φυσουσε ..
ΔΙμιτρακι ποσα χρονια εισαι εδω ? σπουδαζει η δουλευεις ??
Ασ μαζευτουμε ολοι οι τυχεροι που τυχενει και ξενιτευτικαμε στη Μοσχα ...
Οσο για φτηνα εισητιρια μπορειτε να βρητε και στο site της aeroflot
Ο χειμωνας που περασε ηταν ο καλυτερος .. Πριν 3 χρονια , πρωτος μου χειμωνας εδω ειχε -38 .. Αυτο θα πει κρυο ..
εγω ειμαι Αγια Πετρουπολη.ειμαι εδω απο το 1992.σπουδασα εδω και μου αρεσε και μενω μονιμα.σημερα εμας ειχε 12 βαθμους το πρω'ι' και εβρεχε.μετα ειχε συνεφεια.εγω το αμαξι το χρησημοποιω για τα ραντεβου μου τις ντισκο μου και τις πορνοεκδρομες μου.και εδω το ιδιο ειναι αν δεν εχεις καρτα μελους σε καλα μερη δεν μπαινεις.
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Εγω ακομα δεν εχω κοιμηθει απο τους χτεσινους πανηγυρισμους.
Το γκολ του Κοβαλτσουκ στην παραταση . Πηραμε το Μουντιαλ!!!  :rockon:
[youtube=425,350]t05_9kq5zvE[/youtube]
 

ev

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
27
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα ..
Εγω η αληθεια ειναι οτι ουτε καν το πηρα χαμπαρι .. Δεν ασχουλουμε καθολου με αυτο το αθλημα .. Διαρκειας στην CSKA εχω στο μπασκετ . μονο εκει παω . και αυτο που και που ..
Διμιτρακι δουλεια ειμαι ακομα .. μολις παω σπιτι θα σε παρω τηλ .. Κανεις αλλος που ειναι μονιμα ΡΩΣΣΙΑ ??
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Καλησπερα ..
Εγω η αληθεια ειναι οτι ουτε καν το πηρα χαμπαρι .. Δεν ασχουλουμε καθολου με αυτο το αθλημα .. Διαρκειας στην CSKA εχω στο μπασκετ . μονο εκει παω . και αυτο που και που ..
Διμιτρακι δουλεια ειμαι ακομα .. μολις παω σπιτι θα σε παρω τηλ .. Κανεις αλλος που ειναι μονιμα ΡΩΣΣΙΑ ??
πολυ λιγοι περαστικοι.μονιμα στην Αγια Πετρουπολη δεν ξερω κανεναν.ηταν κατι Κυπριοι αλλα χαθηκανε.σε επαιρνα αλλα το κινητο σου ειναι μπλοκαρισμενο.Μοσχα πρεπει να εχει Ελληνες πιστευω.
 

ev

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
27
Like
4
Πόντοι
0
Ξεμινα απο μπαταρια .. Θα σε παρω σε καμια ωρα μολις παω σπιτι ...
Εγω εδω ξερω μπολικους ελληνες .Και μερικους απο κυπρο . Μενεις στο κεντρο ? Ημουν αγ πετρουπολη πριν απο κανα 2μηνο περιπου . ΤΙ προτιμας πιο πολυ ? μοσχα η αγ .πετρουπολη ?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ξεμινα απο μπαταρια .. Θα σε παρω σε καμια ωρα μολις παω σπιτι ...
Εγω εδω ξερω μπολικους ελληνες .Και μερικους απο κυπρο . Μενεις στο κεντρο ? Ημουν αγ πετρουπολη πριν απο κανα 2μηνο περιπου . ΤΙ προτιμας πιο πολυ ? μοσχα η αγ .πετρουπολη ?
εννοειται Αγια Πετρουπολη.η Μοσχα δεν μου αρεσει καθολου!δεν μενω κεντρο.
 

ev

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
27
Like
4
Πόντοι
0
Εγω το αντιθετο .. Η μοσχα ειναι μεγαλουπολη . Η αγ. πετρουπολη ειναι ενας δρομος μονο ... χιχιχι
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Εγω το αντιθετο .. Η μοσχα ειναι μεγαλουπολη . Η αγ. πετρουπολη ειναι ενας δρομος μονο ... χιχιχι
δεν θα ελεγα οτι ειναι και τοσο χωριο η Αγια Πετρουπολη.5 εκατομυρια κατοικοι!!!η ομορφια της Αγιας Πετρουπολης δεν συγκρινεται με τιποτα.και οι Ντισκο θα ελεγα ειναι πολυ καλητερες και περισσοτερες.γι αυτο και η Αγια Πετρουπολη ονομαζεται και КЛУБНАЯ СТОЛИЦА РОССИЙ=πρωτευουσα των ντισκο της Ρωσσιας.
 

ev

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
27
Like
4
Πόντοι
0

τελικα δημητρη ειπα να κατω σπιτι .. πηρα τηλ εδω και περιμενω την KATE ;)
θα σας πω εντυπωσεις οταν φυγει .. 10-3 θα την εχω ...
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16

τελικα δημητρη ειπα να κατω σπιτι .. πηρα τηλ εδω και περιμενω την KATE ;)
θα σας πω εντυπωσεις οταν φυγει .. 10-3 θα την εχω ...

Για πες μας πέντε πράγματα για το Elite αν θέλεις.
Οι φώτο είναι αληθινές ;;;
Οι τιμές πόσο είναι;

Η Katya είναι αληθινη;;;

Ευχαριστώ.
 

ev

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
27
Like
4
Πόντοι
0
Δεν πηρα την Κατια την KATE πηρα ...
αληθινες φωτο .. 500$ περνει για 5 ωρες .. Πολυ γλυκια , πολυ καλη ..
Πιπα με προφυλακτικο , κολο δεν δεινει , ντροπαλη πολυ .. Αλλα πολυ γλυκια .. Ηρθε και μια φιλη της που τελειωσε νωρις . Η ΑΝΙΑ . πολυ μουνι και αυτο .. την περιμενε 2 ωρες στο σαλονι . χαχαχα γαματη φαση ..
Παντος οποιος ειναι ΜΟΣΧΑ την συνιστω . Μου δωσε και τηλ . Πιστευω απευθειας αν την παρω θα ρθει και με καλυτερη τιμη ..
23 χρονων ειναι . στο SITE γραφει 18 αλλα δεν ειναι ..
παντος ειναι ποιο μουνι απο τις φωτογραφιες ...
Οποιος θελει παραπανω πληροφοριες να ρωτησει οτι θελει . :)
 

ev

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
27
Like
4
Πόντοι
0
Η δευτερη που ρθε ειναι η YANA .. βιζι γαματω ...
 

ev

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
27
Like
4
Πόντοι
0
χαχαχα απο οτι καταλαβα , βαυτιζονται καθε μερα ... Αυτη που πηρα εχθες την ελεγαν KATE και σημερα TANYA ..
Παντος ειναι δευτερη σειρα η τελευτεα .
 

taraxias

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
19
Πόντοι
1
γεια σου ev.Έριξα μια ματια στα post κ βλεπω εισαι καλα προχωρημενος κι εσυ.αν καταλαβα καλα σπουδαζεις Μοσχα...εδω κ ποσο καιρο?Εγω ερχομαι γυρω στις 10 φορεσ το χρονο επαγγελματικα Μοσχα,με multiple entry visa 1 χρονου.Οντως 2-3 γραφεια ειναι qarranty με κοπελες αληθινες στισ φοτος, γι αυτο κ επιλεγω σχεδον παντα απο κει.Ειναι καλο το κολπακι να κρατας τα προσωπικα τους κινητα απ τα γκομενακια γιατι ετσι παιζεις διαφορετικα μετα.ειχα 2-3...τωρα εχς μεινει μοναχα με ενα.θα σε ενοχλησω συντομα στη Μοσχα οταν με το καλο ανεβω αμα κανεις κεφι να τα πουμε κι απο κοντα ρε συναγωνιστη! χεχε.. Νικος.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Για πες μας πέντε πράγματα για το Elite αν θέλεις.
Οι φώτο είναι αληθινές ;;;
Οι τιμές πόσο είναι;

Η Katya είναι αληθινη;;;

Ευχαριστώ.
δεν ξερω ειδηκα για αυτην αν ειναι αληθινη.αλλα οι πιο πολλες γκομενες ειναι και σε σα'ι'τ της Αγιας Πετρουπολης με της ιδιες φοτο!
 

taraxias

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
19
Πόντοι
1
απο site τουλαχιστον η αγια πετρουπολη σκιζει απο γκομενες
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
απο site τουλαχιστον η αγια πετρουπολη σκιζει απο γκομενες
ναι απο ιντερνετ ημαστε πιο προχωρημενοι!στη Μοσχα το παιχνηδι γινεται στο δρομο!αλλα η Αγια Πετρουπολη εχει 4000 πουτανες περιπου σε 4.800.000 κατοικους ενω η Μοσχα 120.000 σε 12.000.000!!!!μεγαλη διαφορα!!!!δηλαδη Αγια Πετρουπολη 1 πουτανα για καθε 1200 κατικους και Μοσχα 1 πουτανα για καθε 100 ατομα!!!!!!!γι αυτο και ειναι τοσο φτηνα!!!!!!
 

scientist

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2007
Μηνύματα
67
Like
2
Πόντοι
0
Οντως 2-3 γραφεια ειναι qarranty με κοπελες αληθινες στισ φοτος, γι αυτο κ επιλεγω σχεδον παντα απο κει.

Ρε παιδιά, δε βοηθάτε!!!. Εντάξει, το συγκεκριμένο πρακτορείο που αναφέρει ο ev μπορεί να μην είναι τελείως αξιόπιστο και να του έκατσε η συγκεκριμένη :dancing:...αλλά αφού λες ρε συναθλητά(!) οτι έχεις 2-3 καλά και εγγυημένα, ρίξε κάνα link, έστε και σε pm δεν έχω πρόβλημα. Μην πάω και παραγγείλω και μου έρθει η θεία μου η Καλλιόπη που είναι πρωταθλητρια στο σούμο γυναικών... :headbang: :headbang: :headbang:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
δεν ξερω ειδηκα για αυτην αν ειναι αληθινη.αλλα οι πιο πολλες γκομενες ειναι και σε σα'ι'τ της Αγιας Πετρουπολης με της ιδιες φοτο!

Μάλιστα. Το φοβόμουν κάτι τέτοιο.
Εγώ μία φορά μόνο την έχω πατήσει σε ένα ταξίδι στη Πράγα.
Ήμουν εκεί για ένα βράδυ μόνο και κάλεσα κοπέλα από ίντερνετ.
Δεν ήταν η ίδια της φώτο, αν και με διαβεβαίωνε η τηλεφωνήτρια, παρόλα αυτά ήταν εξίσου ωραία και καλή στο κρεβάτι.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Ρε παιδιά, δε βοηθάτε!!!. Εντάξει, το συγκεκριμένο πρακτορείο που αναφέρει ο ev μπορεί να μην είναι τελείως αξιόπιστο και να του έκατσε η συγκεκριμένη :dancing:...αλλά αφού λες ρε συναθλητά(!) οτι έχεις 2-3 καλά και εγγυημένα, ρίξε κάνα link, έστε και σε pm δεν έχω πρόβλημα. Μην πάω και παραγγείλω και μου έρθει η θεία μου η Καλλιόπη που είναι πρωταθλητρια στο σούμο γυναικών... :headbang: :headbang: :headbang:

Και να μην είναι η ίδια της φωτογραφίας, θα είναι εξίσου ωραία.
Στη Ρωσία οι άσχημες είναι είδος υπό εξαφάνιση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom