Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
[size=10pt][size=10pt][size=10pt][glow=red,2,300]ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ![/glow][/size][/size][/size]
 

kostas725

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
[size=10pt][size=10pt][size=10pt][glow=red,2,300]ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ![/glow][/size][/size][/size]
αληθως ο κυριος.χρονια πολλα σε ολους τους συνφορουμιστες και κυριως στους εργαζομενους τη σημερον ημερα οπως ειμαι εγω.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Δημήτρη29 σε ποιά από όλες έκανες Ανάσταση ;;;
 

Συνημμένα

  • peter-paul-cathedral.jpg
    peter-paul-cathedral.jpg
    19,6 KB · Εμφανίσεις: 29
  • resurrection-church.jpg
    resurrection-church.jpg
    24,5 KB · Εμφανίσεις: 27
  • smolny.jpg
    smolny.jpg
    28,4 KB · Εμφανίσεις: 28
  • st-nicholas-cathedral.jpg
    st-nicholas-cathedral.jpg
    29,5 KB · Εμφανίσεις: 30
  • st-sampson-cathedral.jpg
    st-sampson-cathedral.jpg
    28,1 KB · Εμφανίσεις: 21

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Ή μήπως σε κάποια από αυτές ;
 

Συνημμένα

  • transfiguration-cathedral.jpg
    transfiguration-cathedral.jpg
    27,1 KB · Εμφανίσεις: 26
  • trinity-cathedral.jpg
    trinity-cathedral.jpg
    26,2 KB · Εμφανίσεις: 24
  • vladimir-mother-of-god-icon-church.jpg
    vladimir-mother-of-god-icon-church.jpg
    39,9 KB · Εμφανίσεις: 58

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Ego pantos ekana Pasxa stin disko ПЛАЗМА sto Tiraspol kai meta vias apefyga to egeraliko !! Apistefta pragmata.!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
Συντροφε εισαι στην ξενιτια?!! Αρε τυχερε :rockon: Αντε πες πως ειναι εκει.
Εγω μια χρονια ειχα την χαρα να κανω Πασχα στην Μαμα Ρωσια,ειχαμε παει φυσικα την μερα του πασχα στα νεκροταφεια,καναμε εκει μια γυρα να χαιρετισουμε φιλους,Ε...και τα γνωστα κατσε πιες μπουρου μπουρου κλπ ,στην μιση γυρα ειχα γινει γκολ απ τις βοτκες! Αξεχαστη εμπειρια.Το γελιο ειναι οτι στην εξοδο ηταν ενας ξαπλωμενος,ειχε βγει εκτος... η πεθανε!! :2funny: 
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ego pantos ekana Pasxa stin disko ПЛАЗМА sto Tiraspol kai meta vias apefyga to egeraliko !! Apistefta pragmata.!
γραψε μας αν μπορεις πληροφοριες για το Πριντνεστροβιε.κανε μας ενα αναλυτικο αρθρο.ειναι λεει ο παραδισος!ειδηκα τη δεκαετια του 80.ειχε λει 90% γυναικες!!!δεν εχω παει ποτε και δεν ξερω αλλα παρα πολυ θα ηθελα να παω εκει μια πορνοεκδρομουλα.και τωρα λεει ειναι τιγκα στο μουνι!!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ή μήπως σε κάποια από αυτές ;
φετος το πασχα εδω περασε χωρις γιορτη.γιατι πεφτει σχεδον μαζι με την πρωτομαγια και τη μερα της νικης που ειναι στις 9 Μα'ι'ου.θα προτιμουσα να ημουνα εκει παντος.στο θε'ι'κο Νοβγκοροντ!!!!!
 

Συνημμένα

  • Photo-0099.jpg
    Photo-0099.jpg
    228,9 KB · Εμφανίσεις: 24

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Syntrofe Jimmy, ego anastasi ekana stin disco.
Pantos to fai sto nekrotafeio den to glitono. Mallon avrio.
Syntrofe Dimitrakis nai eimai PMR kai otan epistrepso tha kano ena analytiko afioeroma an kai den xero poy (sto thread Moldavia i Rossia).
Oi gynaikes edo einai polles, omorfes kai prothimes gia ola.
Tha epaneltho
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Syntrofe Jimmy, ego anastasi ekana stin disco.
Pantos to fai sto nekrotafeio den to glitono. Mallon avrio.
Syntrofe Dimitrakis nai eimai PMR kai otan epistrepso tha kano ena analytiko afioeroma an kai den xero poy (sto thread Moldavia i Rossia).
Oi gynaikes edo einai polles, omorfes kai prothimes gia ola.
Tha epaneltho
μπραβο!περιμενουμε πληρη αναλυση.ονειρευομαι να παω εκει!γραψε μας τις τιμες για ολα ξενοδοχεια,διαμερησματα.μαθε αν μπορεις ποσο κοστιζει να αγορασεις εκει ενα διαμερισμα?ειναι ετσι οπως τα λενε τιγκα στο μουνι?
 

ev

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
27
Like
4
Πόντοι
0
Καλημερα Παιδια ..
Τωρα μολις ανακαλυψα αυτο το SITE ..
λοιπον εγω δουλευω εδς στη μοσχα και μενω μονιμα τα τελευτεα 2 χρονια .. Οποιος ελλην που ειναι εδω η σκεφτετε να επισκεφτει την φοβερη μοσχα να μου στηλει ενα μηνυμα να ανταλλαξουμε τηλεφωνα ..
Παντος απο νυχτερινη ζωη φυσαει ... Μια βολτα να παει καποιος στο RAI το clubaki μπορει να βρει θεογκομενες ...

Περιμενω μηνυματα σας ..
 

ev

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
27
Like
4
Πόντοι
0
Οσο για χαβιαρι ... Μαυρο ( και BELUGGA ) μπορειτε να βρητε στο ρινακ του darangamilovo . βεβεως το εχουν τα 200 γρ = 6.000 ρουβλια . Αμαρτια .. Και το κοκκινο με τα 800 ρουβλια τα 600γρ καλο ειναι ;)
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
ρε παιδια ενδιαφερομαι να παω μοσχα..αλλα θελω ενημερωαση...θελει βιζα ξερω...ευκολα την παιρνεισ η ειναι σαν την αμερικανικη?οι τιμεσ στα ξενοδοχεια πω ειναι..?για φωτειστεμε λιγουλακι..
 

ev

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
27
Like
4
Πόντοι
0
Βιζα χριαζεσε .Δυσκολο δεν ειναι αλλα κοστιζειπολυ . Κανονικα για να παρεις την ωισα πρεπει να δειξεις ολα ταχαρτια αποτουριστικο γραφειο . Αμα πας στο προξενειο μεσα εχει εναν απο τουριστικο γραφειο . Τον πλησιαζεισ και σου κανονιζει την ΒΙΖΑ .. Υπολογισε 150 ευρω .
Οσο για ξενοδοχεια ειναι πολυ ακριβα .. Δεν σου προτινω να παςσε φτηνο ξενοδοχειο γιατι τα φτηνα εδωειναι και χαλια. Επισης δεν σου προτεινω να μεινεισ πολυ μακρια απο το κεντρο . γιατι αν θες το πρωι να κατεβεις κεντρο θα κανεις κανα 2ωρο στο τακσι εκτος αν εχεις υπομονη και μαθεις το μετρο . 2 χρονια εδω μια φορα μπηκα στο μετρο . Συνεχεια με το αμαξι ειμαι .Πανικος γινεται εκει μεσα .
Το ξενοδοχειο ειναι παντος ενα μεγαλο προβλημα. Ειναι πανακριβα . Καλυτερα ειναι να ρθεις με παρεα και να νικιασετε κανα σπιτι μικρο  , τα νοικιαζουν με την εβδομαδα .
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
2 χρονια εδω μια φορα μπηκα στο μετρο .
Το ξενοδοχειο ειναι παντος ενα μεγαλο προβλημα. Ειναι πανακριβα .
Πλακας μας κανεις? Το μετρο για την Μοσχα ειναι Σωτηρια! Ολες τις μετακινησεις μου οταν ειμαι εκει τις κανω ΜΟΝΟ ΜΕ ΜΕΤΡΟ.Τα χοτελ ναι ειναι προβλημα αλλα εχει και φτηνες και καλες επιλογες εξω απ το κεντρο αρκει να ειναι κοντα σε σταση μετρο και να  μην εισαι αμερικανακη....
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
Πλακας μας κανεις? Το μετρο για την Μοσχα ειναι Σωτηρια! Ολες τις μετακινησεις μου οταν ειμαι εκει τις κανω ΜΟΝΟ ΜΕ ΜΕΤΡΟ.Τα χοτελ ναι ειναι προβλημα αλλα εχει και φτηνες και καλες επιλογες εξω απ το κεντρο αρκει να ειναι κοντα σε σταση μετρο και να  μην εισαι αμερικανακη....

Δεν νομιζω οτι περνας καλα με το μετρο οσο με το αμαξι για τετοια θεματα  ;) σε τετοιες μεγαλες πολεις... Αν το εννοεις για καφε, βολτουλα κ ψωνια τοτε εχεις δικιο φιλε μου με το μετρο, αλλά αμα το θες για άλλα πραγματα σε περιεργες ωρες, τοτε νομιζω ο φιλος εχει δικιο.. Το αμαξακι λεει.

Αν κ στο μετρο ομως μπορεις να φορτωσεις περισσοτερες γκομενες  :rockon: :rockon: :dancing:
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
οι βιζες για ποσο καιρο παιδια ισχυουν?σορρυ αν ειναι χαζεσοι εροτησεις μου,αλλα ταξεδευω συχνα ευρωπαικη ενωση..αι δεν δεν σκαμπαζω πολλυ απο βιζες..
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
και κατι αλλο...το προξενειο το ρωσικο στην αθηνα που βρισκεται ?
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
και κατι αλλο...το προξενειο το ρωσικο στην αθηνα που βρισκεται ?

gooγγλαρισε κ θα το βρεις..

Το προξενειο κ η Πρεσβια ειναι στο Νεο Ψυχικο, αναμεσα απο την VODΑPHONE κ τον Σκλαβενιτη. Υπαρχει κ ειναι γραγειο που εχω βγαλει εισητηριο απο εκει για Μοσχα. Μουζεχχχχ λεγεται το γραφειο. Στειλε ΠΜ..

Ειναι ακριβο σπορ για να πας ετσι εκει επανω μονο γι αυτο. Να το ξερεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom