Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimizerva

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
860
Like
2
Πόντοι
6
ρε πολεμιστες της δημητρακιαδας που λεει κι ο αλλος τρελλος,
ξερει καποιος που ειναι το λινκ πως να μεταφορτονουμε φωτογραφιες εδω μεσα,αν εχουν μεγαλο μεγεθος,,καπου τοχω δει αλλα δεν το βρισκω,,,οποος βοηθησει αμιφθησετε,,οπτικα..
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.288
Κριτικές
8
Like
2.102
Πόντοι
266
ρε πολεμιστες της δημητρακιαδας που λεει κι ο αλλος τρελλος,
ξερει καποιος που ειναι το λινκ πως να μεταφορτονουμε φωτογραφιες εδω μεσα,αν εχουν μεγαλο μεγεθος,,καπου τοχω δει αλλα δεν το βρισκω,,,οποος βοηθησει αμιφθησετε,,οπτικα..
Καντες μικρες στο προγραμμα ζωγραφικη
 

Επισκέπτης
Τι παιδι αυτος ο Δημητρακης πως το καταλαβες ρε μπαγασα  οτι εχω δίδυμο αδερφο 10 χρονια μικροτερο??????  Αδικα σε παρεξηγησα εδω εισαι τερας ευφυιας
о сэрлок холмс ту бурдэла тэлиа ком ολα τα βρισκει!!!!!
εσυ που εισαι εκ ρωσσιας, εχω εναν φιλο που θελει να βαλει μαλλια και να φενετε καραφλας
ξερεις τον γιατρο του πορνομεταναστη να τον στειλω;;;; εχει εγγυημενο αποτελεσμα, βαζετε μαλλια και φενεστε γλομποι
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
καλα ρε τι παθατε με το ζοντανο και τον βαρουτε ολοι!!!!!!  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:  θα κριφτει παλι στο λεβιτοστασιο της γιδας του και θα βγει μετα  απο  μερες τσ τσ τσ !! σαν δεν ντρεπεστε λιγακι!!!!!  νεολεροι τσ τσ τσ  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:  τετιο φοτινο μιαλο τετοιο ορεο κορμι τετια διανια σιγουρα φθονιτε την επιτιχια του στης ντεβουσκες παλιοζιλαριδες!!!!!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Επισκέπτης
καλα ρε τι παθατε με το ζοντανο και τον βαρουτε ολοι!!!!!!  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:  θα κριφτει παλι στο λεβιτοστασιο της γιδας του και θα βγει μετα  απο  μερες τσ τσ τσ !! σαν δεν ντρεπεστε λιγακι!!!!!  νεολεροι τσ τσ τσ  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:  τετιο φοτινο μιαλο τετοιο ορεο κορμι τετια διανια σιγουρα φθονιτε την επιτιχια του στης ντεβουσκες παλιοζιλαριδες!!!!!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
ξεχασες την πλουσια κομμη
πληροφοριες λενε οτι λογο του φιλορωσσικου κομματος που ιδρυει <εβαλε> οσες ακριβως τριχες εχει ο πουτιν στο κεφαλι
και οσες περρισεψανε τις λεει
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
  τσαρεε !!!!!!  το αλβανικο κομμα στην ελλαδα ειναι γεγονος!!!!!!!!!!!!! παρε τα τουφεκια σου βαλε την ενδοξη στολη τον προγονο σου και τραβα στον πουτιν να κανουμε το ροσικο κομμα!!!!!!!!!!!!  αββεεεεεε!!!!!!!!! Υ.Γ ΤΑ ΚΑΡΙΟΛΙΑ ΟΙ ΔΙΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΑΒΑΒΑ ΤΟ ΚΑΝΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΑΡΓΑΡΑ!!!!!!!!!!!! ΑΛΒΑΝΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!! ΕΓΙΝΕ!!!!!!!!!!!!!!  ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΟΛΕΕ!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ξεχασες την πλουσια κομμη
πληροφοριες λενε οτι λογο του φιλορωσσικου κομματος που ιδρυει <εβαλε> οσες ακριβως τριχες εχει ο πουτιν στο κεφαλι
και οσες περρισεψανε τις λεει
ΚΛΟΝΕ ΜΟΥ βαλε καμια ντεβουσκα να γουσταρουμε ιδια γουστα με μενα εχεις κοπιε μιλαμε που λεμε στα ρουμανικα  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ρε πολεμιστες της δημητρακιαδας που λεει κι ο αλλος τρελλος,
ξερει καποιος που ειναι το λινκ πως να μεταφορτονουμε φωτογραφιες εδω μεσα,αν εχουν μεγαλο μεγεθος,,καπου τοχω δει αλλα δεν το βρισκω,,,οποος βοηθησει αμιφθησετε,,οπτικα..
πλισιαζει ο καιρος !!!! :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:  θα βλεπεις μετα και θα θιμασε τα παντα!!!!!!  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Μπα πως τσιμπησε το ψάρι :2funny:λιγακι περιεργο οταν ταπωθηκατε ηρθες εσυ να τους λυσεις το προβλημα :2funny:Πω πω βρωμισε το σα'ι'τ :2funny:Ελεγα τι μυριζει?τι μυριζει? :2funny:πηγαινε να πλυθεις πρωτα και μετα ελα να γραψεις.Γιατι δεν πας στα Καλλιστεια με την ομορφια σου θα βγεις πρωτος σιγουρα! :2funny:Παλι γινατε ρεζιλι των σκυλιων.Ειστε ολοι για  :shit:Εσυ τι εισαι το κρυφο τους χαρτί :2funny:που μπηκες μεσα για να τους βοηθισεις? :2funny: οταν παλι γινανε ρεζηλι των σκυλιωντη λεξη ζωντανο τη χρησημοποιει πολυ ο Yantis ή Davarits δε νομιζω οτι ειναι τυχαιο :think:Κατι τετοιοι συχαμενοι σαν και σενα μας ξεφτηλιζουνε διεθνως!Εχω δει ασχημους αντρες αλλα εσυ εχεις σπασει ολα τα ρεκορ! :2funny:εισαι και βρωμικος :rockon:!Γιατι δεν πας να αυτοκτωνισεις ή τουλαχιστον μη λες οτι εισαι Ελληνας :2funny:λεγε οτι εισαι Τουρκος να ρεζιλευεις την Τουρκια :2funny:.Εγω προσπαθω να ανεβασω την Ελλαδα αφηνω μια καλη εικονα για τους Ελληνες παντου και ερχοντε κατι ζωα σαν και 'σενα και ρεζιλευουνε την Ελλαδα!Δεν θα ξεχασω που μου ειπες Ειμαι 39 ετων 1,76 γαλανα ματια και ειμαι εμφανήσιμος!Ειναι λογικο να βγαζεις κακια αφου εισαι τοσο ασχημος.Εγω αν ημουνα σαν και 'σενα αν δεν ειχα αυτοκτωνισει ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΔΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΡΟΜΑΞΕΙ! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ελα ρε !!! καλα μενο καταπλικτοσ!!!!!!! μεγαλεεεεεεεε!!!! πσσσσσσσσ τι αναληση και τι επιστιμονικι στοιχιοθετισι !!!!!!!! ΜΕΓΑς ΜΕΓΑς!!!!!!!!!! ΤΡΑΓΙΑΣΣΣΣΣΣΣΣΚαααααααα τσαρεεεεββιττττσσσσσσσσσσσσσσσσ  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: αλους 5 σαν το τσαρο να ειχαμε στο ελληνικο εθνοσ και θα γαμουσαμεεεε ολο τον πλανιτι!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Εγω τι να αποδείξω?Εσυ πάλι εκανες κωλοτούμπα και αλλαξες θέμα :2funny: μου θυμίζεις τους πακηδες που ζούνε σε μια τρωγλη και καυχιόνται οτι ζούνε στην Ευρώπη :2funny: ετσι κανεις και εσύ για την Αγ.Πετρούπολη,μη εχοντας να πείς τίποτα αλλο φυσικά :grin:
Ζεις σε ενα αχούρι 35 τμ :2funny: που εγώ ουτε για να :shit: δεν θα πήγαινα  :2funny:
Για το ότι είσαι τελείως ανορθογραφος και δεν μπορείς να γράψεις μια φράση σωστά,πάλι τίποτα δεν λές :2funny: ακόμα και οι Αλβανοί μπορούν και γράφουν σωστότερα τα ελληνικά :2funny: τελείως στόκος πρέπει να ησουν στο σχολείο :2funny:
Καταρχην μενω σε μια απο της πιο ωραιες πολεις της Ευρωπης που εχει χρημα και θεωρειται πολυ Χα'ι'.Εχω 3 διαμερισματα αυτο το ξερουν ολοι.Για σενα αυτα που μας λες ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΤΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙ.Αντιθετα οταν τα παιδια πηγαν Μολδαβια ειδαν μια αντιθετη εικονα απο αυτη που λεγατε.Οποιοι ηρθαν Αγια Πετρουπολη εμειναν ευχαριστημενοι και δεν ζητησα ποτέ τιποτα απο κανεναν.ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΚΑΠΟΙΟΙ (ΠΛΟΥΣΙΟΙ)ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΗΣ ΜΟΛΔΟΒΛΑΧΙΑΣ ΠΗΓΑΝΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝΕ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝΕ ΚΙΣΙΝΙΩΦ ΓΙΑ ΝΑ  :knockinb:!ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΒΟΗΘΙΣΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.Εμενα οταν καποιος μου εφερε κατι απο Ελλαδα το πληρωσα ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.Καποιος παλι (πλουσιος)Ελληνας της Μολδοβλαχιας οταν του φερανε 2 κουτες τσιγαρα εκανε την παλαβη για να μην τα πληρωσει :2funny:.ή ειναι ψεματα αυτο?Τυχαινει αυτος ο πλουσιος Ελληνας να ειναι φιλος σου και υπαρχει μια παροιμια που λεει πες μου το φιλο σου να σου πω ποιος εισαι
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
сэрлок холмс ту бурдэла тэлиа ком οντως ειμαι 176 με γαλανα ματια ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΑΦΛΑ & ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ ΜΑΛΛΙΩΝ
σαν κατι κουκλες στα φυτεψανε σαν τον τσακι σε πουπσικ συνδυασμος
ε ναι εχω 15 κιλα παραπανω στα παπαρια μου, αν δεν σου αρεσω μην κατσεις να σε γαμησω
στο χουϊ μου η γνωμη ενος αφραγγου αγραματου λαθρομεταναστη εεε πορνομεταναστη ηθελα να πω συγνωμη
για ναπισου τεμπια να μοι γιαϊτσα κοζελ (δεν ηξερα πως ειναι το ζωντανο στα ρωσσικα οποτε εβαλα τραγο)
τα παιδια μου ειπαν να σε ρωτησω αν εχεις λεφτα να την περασεις ή να το πουμε στη μαμα σου να σου στειλει;;
αντε τωρα το κουβαδακι σου και σε αλλη παραλια εεεε παλι λαθος αντε πηγαινε κανε το καμακι σου σε κανα σαλον
πριντσεσσαααααα νιάου νίαου


ο βρωμιαρης (εγω δηλαδη) ρωταει, με τι σκουπιζεις το κωλο σου οταν χεζεις στο δρομο;;;;
115 κιλα παραπανω εισαι :2funny:εισαι κακασχημος και αθλιος  :2funny:Και εισαι μες τη μουτζουρα.οσο για τα μαλλια ακομα και μαλλια εγω εχω παραπανω :2funny:Της φωτογραφιες σου της εβαλες μονο σου για να σε λυπηθουμε και καλα :2funny:Κανεις δεν πιστεψε οτι καποιος Χακερ βρηκε τα αλμπουμ σου εσπασε τους κωδικους σου και εκλεψε της φωτογραφιες σου :2funny:Οσο για τον Ρωσσοποντιο βρες καναν αλλο γιατι δεν εχει πια περαση μετα απο αυτο που εγραψε ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΠΙΑ ΚΑΝΕΝΑΣ οσες φωτογραφιες και να βαλει.Βαλε μας καμια αλλη φωτογραφια σου να  :2funny:με την ασχημια σου.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Δημητρη τωρα χωρις μαλακιες εσυ πιστευεις οτι εισαι ομορφος;και οτι αρεσεις στις γυναικες; :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δημητρη τωρα χωρις μαλακιες εσυ πιστευεις οτι εισαι ομορφος;και οτι αρεσεις στις γυναικες; :2funny: :2funny: :2funny:
Θες δε θες αυτο το στυλ γουσταρουν οι γκομενες:)εσυ μην ερθεις εδω πηγαινε Κισινιωφ θα σου βρει ο Τασος γκομενες να :knockinb:και ο Μολδολαγνος θα σου παιρνει πουτανες καθε μερα να  :knockinb:.
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
Θες δε θες αυτο το στυλ γουσταρουν οι γκομενες:)εσυ μην ερθεις εδω πηγαινε Κισινιωφ θα σου βρει ο Τασος γκομενες να :knockinb:και ο Μολδολαγνος θα σου παιρνει πουτανες καθε μερα να  :knockinb:.

ωραία αφού όπως λες γνωρίζεις γκόμενες σε κόσμο, μπορείς να μου πεις γιατί ένας φίλος σε είχε κατηγορήσει ότι μονο σε saloon την έβγαζες?

καλώ λοιπόν για την αποκατάσταση τις φήμης του δημητράκη όλους μα όλους όσους τους γνώρισε γκόμενες ο δημητράκης και γαμήσανε γκόμενες πραγματικές και αληθινές όχι πουτάνες η επαγγελματίες από saloon να βγούνε τώρα και να το δηλώσουνε, από εμενα θα πάρεις RESPECT αποκαταστοντας την φήμη σου!  :thumbsup:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Θες δε θες αυτο το στυλ γουσταρουν οι γκομενες:)εσυ μην ερθεις εδω πηγαινε Κισινιωφ θα σου βρει ο Τασος γκομενες να :knockinb:και ο Μολδολαγνος θα σου παιρνει πουτανες καθε μερα να  :knockinb:.
το στυλ του καθηστερημενου αρεσει στις γκομενες; :think:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ωραία αφού όπως λες γνωρίζεις γκόμενες σε κόσμο, μπορείς να μου πεις γιατί ένας φίλος σε είχε κατηγορήσει ότι μονο σε saloon την έβγαζες?

καλώ λοιπόν για την αποκατάσταση τις φήμης του δημητράκη όλους μα όλους όσους τους γνώρισε γκόμενες ο δημητράκης και γαμήσανε γκόμενες πραγματικές και αληθινές όχι πουτάνες η επαγγελματίες από saloon να βγούνε τώρα και να το δηλώσουνε, από εμενα θα πάρεις RESPECT αποκαταστοντας την φήμη σου!  :thumbsup:
Δεν με ειχε κατηγορισει κανενας απο τους φιλους μου.Τωρα τι λενε οι φουκαραδες ειναι αλλο θεμα
το στυλ του καθηστερημενου αρεσει στις γκομενες; :think:
Εσυ εισαι καθυστερημενος που εισαι  40 χρονων και δουλευεις στο πλοιο της γραμμης.Καλα καναν αλλο δεν εχετε να γραψει :2funny:ολοι γινατε ρεζιλι και ακομα γραφετε? :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μητσο τελειωσες σαν αντρας.Ενας δεν εχει βγει να πει καλη κουβεντα για σενα μεχρι και ο πιτσι σε δουλευε.Αποσυρσου.Εισαι καλο παιδι για παρεα,για χαβαλε,ολοι το λενε αυτο,αλλα για καμακι για γκομενες δεν το κατεχεις.Ολο χυλοπιτες τρως.
Αλλα οτι εσαι καλο παιδι,και φιλοξενο με διαθεση να βοηθησεις ισχυει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom