Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Τι λες παλι Προεδρε,εγω ποτε δεν σου ειπα οτι εχω σπουδασει, οι γονεις μου ειπα εχουν σπουδασει εχω τελειωσει την 11 ταξη, αλλα τα δικα σου ρωσικα ειναι πακιστανικα ελληνικα τουλαχιστον μην λες βλακειες.Εχω βρεθει και με ατομα απο το σαιτ και εχουν ακουσει τα ρωσικα μου
ΕΔΩ ΤΗΝ ΕΠΑΘΕΣ :2funny:Μας ειπες οτι εισαι απο τη Ρωσσια ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΗΣΤΗΜΙΟ ΕΚΕΙ δεν θυμαμαι που νομιζω ειχες πει Σότσι ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΝΟΡΘΩΓΡΑΦΟ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΣ ΠΤΩΣΕΙΣ! :headbang:ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΗ ΡΩΣΣΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΓΡΑΦΕ ΕΤΣΙ!ΜΑΣ ΚΟΡΟ'Ι'ΔΕΥΕΙΣ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ! ΚΑΤΑΡΧΗΝ χωρις τα ΑΡΘΡΑ εμεις,εσεις ή αυτοι δεν θα καταλαβουμε ΠΟΙΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΝΕ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΤΟΥΣ? (мы,вы,они) должны любить свою родину ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΛΕΞΗ родина κλινεται και στην αιτιατικη γινεται родину ΕΣΥ ΤΗΝ ΕΓΡΑΨΕΣ ΣΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ! :headbang:και δεν βγαζει και νοημα ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕΣ αρχιζεις ΜΕ ΕΝΙΚΟ ΑΡΙΘΜΟ быть патриотом και μετα ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΛΗΘΥΝΤΙΚΟ! :rockon:ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ любит επρεπε να ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΑΠΑΡΕΜΦΑΤΟ! любить αυτο που εγραψες ακουγεται ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΤΡΙΩΤΗΣ ΠΡΩΤΑ ΑΠ'ΟΛΑ ΠΡΕΠΕΙ (στο πλυθηντικο αριθμο δηλαδη εμεισ εσεις ή αυτοι ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΖΕΙΣ αφου δεν βαζεισ αρθρο) ΑΓΑΠΑ (στο τριτο προσωπο του ενικου ενω επρεπε στο απαρεμφατο) την πατριδα σου (ελα ομως που στα Ρωσσικα το η λεξη πατριδα αλλαζει απο την ονομαστικη στην αιτιατικη!)τη χωρα τους (το εγραψες σωστα οπως πρεπει στην αιτιατικη) :2funny:ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΡΩΣΣΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΡΩΣΣΟΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Ετσι οπως το εγραψες μου θυμιζεις τα Ελληνικα που μιλανε οι Πακιστανοι! :2funny:
Καλα αν ειναι τσο ζωα τα μελη του σα'ι'τ και σε πιστευουνε εγω τι να πω?ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕΣ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΗΜΑ ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ!Με ποια ατομα εχει βρεθει απο το σα'ι'τ?με κανενα κλωνο? :2funny:ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟΣΟ  :jerking: ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Στη φωτογραφια που εχεις την Πορνοσταρ που νευεσε οτι  :knockinb:μας λες οτι την  :knockinb: σε δωματιο ξενοδοχειου στην Ουγγαρια.Πριν αν δεν κανω λαθος μας ειχες βαλει φωτογραφιες απο αυτο το διμαρισμα (ή δωματιο ξενοδοχειου οπως θελεις πες το) και μας ειχες πει οτι ειναι το διαμερισμα σου στο Κισινιωφ :2funny:.Αυτο δεν θα το σχολιασω καν.Ας βρει καποιος της φωτογραφιες να της βαλει να :2funny: ο κοσμος.Για τα πλουτη του μας ελεγε και ο φιλος σου ο Ταβερνιαρης τελικα ομως αποδειχτηκε το αντιθετο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Παλι ρεζίλι έγινες Προεδρε,δεν βαρέθηκες ακόμα να γράφεις μπούρδες?  :2funny: Τις φωτο απο το διαμέρισμα μου στο Κισιναου δεν χρειάζεται να τις βρεί κάποιος άλλος,τις ξαναβάζω εγώ για να δείς πόσο πανύβλακας είσαι τελικά :2funny:
Σύγκρινε τες με το δωμάτιο του ξενοδοχείου και να δούμε ποιος θα γελάσει τώρα :2funny:  :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 2.JPG
    2.JPG
    83 KB · Εμφανίσεις: 18
  • 3.JPG
    3.JPG
    64,1 KB · Εμφανίσεις: 17

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Τον νυκτεριδα τον πιστευουμε εσενα δεν πιστευει κανεις δημητρακη.
Και μαθε να γραφεις σωστα ρε,Ρωσια οχι ρωσσια μπα σε καλο σου και μενεις και εκει  :2funny: :2funny: :2funny:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
πόσο  :jerking: :jerking: :jerking: είσαι τελικά?  :2funny:
 

Συνημμένα

  • 4.JPG
    4.JPG
    81,7 KB · Εμφανίσεις: 18
  • 5.JPG
    5.JPG
    92 KB · Εμφανίσεις: 18

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.288
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
Καλα αν ειναι τσο ζωα τα μελη του σα'ι'τ και σε πιστευουνε εγω τι να πω?ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕΣ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΗΜΑ ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ!Με ποια ατομα εχει βρεθει απο το σα'ι'τ?με κανενα κλωνο? :2funny:ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟΣΟ  :jerking: ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ!
Εγω σου εστειλα το σκυπε μου σε ΠΜ  αν εχεις αμφιβολιες παρε να δουμε ποιος ξερει ρωσικα
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.288
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
Αντε ΠΡΟΕΔΡΕ σας περιμενω στο skype
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.288
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
Μαλλον σε συσκεψη ειναι ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ η απαξιει να μιλαει με κοινους θνητους
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Και μαθε να γραφεις σωστα ,Ρωσια οχι ρωσσια μπα σε καλο σου και μενεις και εκει 
Μα ακριβώς επειδή μένει εκεί γράφει -σωστά- το Ρωσσία με δυο Σ γιατί έτσι το γράφουν και οι Ρώσσοι. Αλλά και στο σχολείο όταν πήγαινε είχε διδαχθεί σίγουρα ότι έτσι γράφεται η λέξη. Με τη σχετικά πρόσφατη (10ετία) γλωσσική μεταρρύθμιση για την απλοποίηση της ελληνικής γλώσσας καθιερώθηκε -τρομάρα τους- οι ξενικες λέξεις να μην ακολουθούν την (στα πλαίσια του δυνατού) πρωτότυπη αλλοδαπή ορθογραφία αλλά να απλοποιήθουν. Γι΄αυτό το τραίνο έγινε τρένο, ο Σαίξπηρ Σεξπιρ και δεν συμμαζεύεται. Το να εξακολουθείςόμωςνα χρησιμοποιείς την προηούμενη ορθογραφία δεν είναι λάθος. Αντίθετα. 
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.288
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
Απατη ειναι ο προεδρος τελεια και παυλα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μα ακριβώς επειδή μένει εκεί γράφει -σωστά- το Ρωσσία με δυο Σ γιατί έτσι το γράφουν και οι Ρώσσοι. Αλλά και στο σχολείο όταν πήγαινε είχε διδαχθεί σίγουρα ότι έτσι γράφεται η λέξη. Με τη σχετικά πρόσφατη (10ετία) γλωσσική μεταρρύθμιση για την απλοποίηση της ελληνικής γλώσσας καθιερώθηκε -τρομάρα τους- οι ξενικες λέξεις να μην ακολουθούν την (στα πλαίσια του δυνατού) πρωτότυπη αλλοδαπή ορθογραφία αλλά να απλοποιήθουν. Γι΄αυτό το τραίνο έγινε τρένο, ο Σαίξπηρ Σεξπιρ και δεν συμμαζεύεται. Το να εξακολουθείςόμωςνα χρησιμοποιείς την προηούμενη ορθογραφία δεν είναι λάθος. Αντίθετα. 
Γραμματικα ειναι πιο σωστο με 1 Σ.Οτι λεω εγω,τελεια και παυλα.Εσυ στην Ταυλανδη να μας ενημερωνεις. :grin:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Θα το εκλάβω απλά ως αστείο το παραπάνω.  :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom