Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Σιγα μην χανουμε των καιρο μας με ρωσους, εχω μια πολυ καλη φιλη εκει που εχει πρακτορειο με μοντελα και πριν μερικα χρονια απο το πρακτορειο της ειχε βγει η μισ Μολδοβα. Προτεινω καθε μερα να περναμε να κανουμε σεμιναρια στα κοριτσια για τις θεωριες και τα ιδεωδες του εθνικογαμισμου
Και οι λιθουανες ειναι πολυ ωραια μουνακια τυπε.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.288
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ναι ειναι αλλα εκει η μπογια μου δεν περναει γιατι η νεα γενια δεν ξερει ρωσικα και δεν εχω γνωστους εκει.
Αγγλικα δεν ξερεις;Εχω γνωρισει αρκετες απο το Βιλνιους που τα μιλανε τελεια.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.288
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
Αγγλικα δεν ξερεις;Εχω γνωρισει αρκετες απο το Βιλνιους που τα μιλανε τελεια.
Κοιτα τυπε παω παντα σε μερη που εχω γνωστους και φιλους,γιατι μου ειναι πιο ευκολο να βρω καποιες πολυ ομορφες γυναικες.Οταν παω καπου που δεν γνωριζω κανεναν θα πρεπει να συμβιβαστω με Β-Γ εθνικη
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Κοιτα τυπε παω παντα σε μερη που εχω γνωστους και φιλους,γιατι μου ειναι πιο ευκολο να βρω καποιες πολυ ομορφες γυναικες.Οταν παω καπου που δεν γνωριζω κανεναν θα πρεπει να συμβιβαστω με Β-Γ εθνικη

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.288
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
Ο ΔΕΚΑΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΟΡΩΣΟΥ  ΕΘΝΙΚΟΓΑΜΙΣΤΗ            
1. Ζουμε για να γλυφουμε.
2. Αγαπα το μουνι . Ειναι ο Ναος σου.
3. Μην φτυνεις εκει που γλυφεις .
4. Οταν γλυφεις προσκυνας τον τοπο που γεννηθηκες.
5. Το μουνι ειναι ιερο........μην το γαμας.Δεν γαμαμε τα ιερα μας.    
6. Καλο το καθιστο γλυψιμο… αλλα σαν το ξαπλωτο τιποτα.
7. Γλυψε οσο περισσοτερο μπορείς. Τα υπολοιπα αστα στους αλλους.
8. Κανεις δεν επαθε κατι με το γλυψιμο. Ασε που γαμιωντας, μπορει κατι να κολλησεις.
9. Οταν σου ρθει επιθυμια να γαμησεις, γλυψε μεχρι να σου περασει.
10. Το μουνι ειναι ανθρωπινο ....αλλα η γευση του ειναι θεικη.  
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.288
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
Ο ΥΜΝΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΤΑΞΗΣ
(Eκει που καιγομαι πολυ θελω να νιωσω το φιλι.)


ΚΑΙ ΤΟ ΛΑΒΑΡΟ ΜΑΣ
 

Συνημμένα

  • imagesCA2NJF33.jpg
    imagesCA2NJF33.jpg
    22,6 KB · Εμφανίσεις: 51

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Η ιστορια αιωνων, εχει δειξει οτι η ρωσία ήταν παντα συμμαχος και στον πλευρο της ελλαδας.
Μακαρι να εβρισκε προσφορο εδαφος μια φιλορωσικη κινηση.
Τα καλα θα ηταν πολλαπλα για την πατριδα μας. Σε πολλα επιπεδα, και φυσικα, εχοντας μια καλη συμμαχια σε εθνικο επιπεδο, θα ηταν καλα και στο θεμα των γυναικων.
Οπως εχει ειπωθει, ακομη και το πιο απλο πραγμα, το να πανε οι ρωσιδες επισκεψη διακοπες, στην τουρκια δεν θελουν visa, ενω στην ελλαδα θελουν!
Νομιζω επιτηδες εχουν υψωσει 'φραγμους' για την προσεγγιση με ρωσια και αυτο μας καταστρεφει, και το ξερουν.
Δεν θα πρεπει να τους περασει ομως.
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
σωστά! μην έρθει καμια ρωσίδα μουνάρα να αφήσει τα λεφτά τις εδώ για τουρισμό, ας έχουμε 5.000.000 λαθρομετανάστες να μας γαμάνε! Εδώ χρειάζεσαι visa σαν ρώσος γιατί είναι η γαμημένη συνθήκη σέγκεν με την οποια έχει χάσει η ελλάδα πολλά δισεκατομμύρια από κινέζους και ρώσους τουρίστες! ο κωλογερμανος γαμώ το σπίτι του γαμώ ευελπιστεί ότι θα κάνει τσάμπα διακοπές στην μύκονο γιατί του το έταξε η merkel μαζί με τον ανάπηρο όταν θα πάρουνε κοψοχρονιά την ελλάδα! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

μακάρι να υπήρχε σύνδεση με την ρωσία πέρα από τις μαλακίες του δημητράκη!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Οι αλβανιδες δεν θελουν visa? Εχει γεμισει η ελλαδα μας αλβανιδες.  Ενω οι ρωσιδες θελουν visa!
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
Οι αλβανιδες δεν θελουν visa? Εχει γεμισει η ελλαδα μας αλβανιδες.  Ενω οι ρωσιδες θελουν visa!


αλβανοί,πακιστανοί,αβγανοί,αράπηδες,φιλιππινέζοι χιμπατζήδες = νόμιμος = έλληνας= ψηφοφόρος πασοκ-σύριζα

τουρίστας = λεφτά,λεφτά,λεφτά,λεφτά,λεφτά,λεφτά = visa= πόρτα

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Στο Ηρακλειο που δουλευα καλοκαιρια μια χαρα ερχονταν οι ρωσοι σε γκρουπακια και τους πηγαιναμε Σαντορινη.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Γιατί γλείφω καλά :grin:Κρεβάτι πήρες τελικά?  :2funny:
Στη φωτογραφια που εχεις την Πορνοσταρ που νευεσε οτι  :knockinb:μας λες οτι την  :knockinb: σε δωματιο ξενοδοχειου στην Ουγγαρια.Πριν αν δεν κανω λαθος μας ειχες βαλει φωτογραφιες απο αυτο το διμαρισμα (ή δωματιο ξενοδοχειου οπως θελεις πες το) και μας ειχες πει οτι ειναι το διαμερισμα σου στο Κισινιωφ :2funny:.Αυτο δεν θα το σχολιασω καν.Ας βρει καποιος της φωτογραφιες να της βαλει να :2funny: ο κοσμος.Για τα πλουτη του μας ελεγε και ο φιλος σου ο Ταβερνιαρης τελικα ομως αποδειχτηκε το αντιθετο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Μεγαλος πατριωτης εισαι Δημητρακη οπως αναφερεις στο βιντεο σου. Για να ειναι καποιος πατριωτης πρεπει πανω απο ολα  να αγαπαει την πατριδα του . Быть патриотом ПРЕЖДЕ ВСЕГО должны любит свою родина  свою страну
ΕΔΩ ΤΗΝ ΕΠΑΘΕΣ :2funny:Μας ειπες οτι εισαι απο τη Ρωσσια ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΗΣΤΗΜΙΟ ΕΚΕΙ δεν θυμαμαι που νομιζω ειχες πει Σότσι ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΝΟΡΘΩΓΡΑΦΟ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΣ ΠΤΩΣΕΙΣ! :headbang:ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΗ ΡΩΣΣΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΓΡΑΦΕ ΕΤΣΙ!ΜΑΣ ΚΟΡΟ'Ι'ΔΕΥΕΙΣ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ! ΚΑΤΑΡΧΗΝ χωρις τα ΑΡΘΡΑ εμεις,εσεις ή αυτοι δεν θα καταλαβουμε ΠΟΙΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΝΕ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΤΟΥΣ? (мы,вы,они) должны любить свою родину ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΛΕΞΗ родина κλινεται και στην αιτιατικη γινεται родину ΕΣΥ ΤΗΝ ΕΓΡΑΨΕΣ ΣΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ! :headbang:και δεν βγαζει και νοημα ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕΣ αρχιζεις ΜΕ ΕΝΙΚΟ ΑΡΙΘΜΟ быть патриотом και μετα ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΛΗΘΥΝΤΙΚΟ! :rockon:ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ любит επρεπε να ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΑΠΑΡΕΜΦΑΤΟ! любить αυτο που εγραψες ακουγεται ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΤΡΙΩΤΗΣ ΠΡΩΤΑ ΑΠ'ΟΛΑ ΠΡΕΠΕΙ (στο πλυθηντικο αριθμο δηλαδη εμεισ εσεις ή αυτοι ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΖΕΙΣ αφου δεν βαζεισ αρθρο) ΑΓΑΠΑ (στο τριτο προσωπο του ενικου ενω επρεπε στο απαρεμφατο) την πατριδα σου (ελα ομως που στα Ρωσσικα το η λεξη πατριδα αλλαζει απο την ονομαστικη στην αιτιατικη!)τη χωρα τους (το εγραψες σωστα οπως πρεπει στην αιτιατικη) :2funny:ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΡΩΣΣΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΡΩΣΣΟΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Ετσι οπως το εγραψες μου θυμιζεις τα Ελληνικα που μιλανε οι Πακιστανοι! :2funny:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.288
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
ΕΔΩ ΤΗΝ ΕΠΑΘΕΣ :2funny:Μας ειπες οτι εισαι απο τη Ρωσσια ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΗΣΤΗΜΙΟ ΕΚΕΙ δεν θυμαμαι που νομιζω ειχες πει Σότσι ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΝΟΡΘΩΓΡΑΦΟ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΣ ΠΤΩΣΕΙΣ! :headbang:ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΗ ΡΩΣΣΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΓΡΑΦΕ ΕΤΣΙ!ΜΑΣ ΚΟΡΟ'Ι'ΔΕΥΕΙΣ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ! ΚΑΤΑΡΧΗΝ χωρις τα ΑΡΘΡΑ εμεις,εσεις ή αυτοι δεν θα καταλαβουμε ΠΟΙΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΝΕ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΤΟΥΣ? (мы,вы,они) должны любить свою родину ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΛΕΞΗ родина κλινεται και στην αιτιατικη γινεται родину ΕΣΥ ΤΗΝ ΕΓΡΑΨΕΣ ΣΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ! :headbang:και δεν βγαζει και νοημα ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕΣ αρχιζεις ΜΕ ΕΝΙΚΟ ΑΡΙΘΜΟ быть патриотом και μετα ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΛΗΘΥΝΤΙΚΟ! :rockon:ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ любит επρεπε να ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΑΠΑΡΕΜΦΑΤΟ! любить αυτο που εγραψες ακουγεται ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΤΡΙΩΤΗΣ ΠΡΩΤΑ ΑΠ'ΟΛΑ ΠΡΕΠΕΙ (στο πλυθηντικο αριθμο δηλαδη εμεισ εσεις ή αυτοι ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΖΕΙΣ αφου δεν βαζεισ αρθρο) ΑΓΑΠΑ (στο τριτο προσωπο του ενικου ενω επρεπε στο απαρεμφατο) την πατριδα σου (ελα ομως που στα Ρωσσικα το η λεξη πατριδα αλλαζει απο την ονομαστικη στην αιτιατικη!)τη χωρα τους (το εγραψες σωστα οπως πρεπει στην αιτιατικη) :2funny:ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΡΩΣΣΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΡΩΣΣΟΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Ετσι οπως το εγραψες μου θυμιζεις τα Ελληνικα που μιλανε οι Πακιστανοι! :2funny:
Τι λες παλι Προεδρε,εγω ποτε δεν σου ειπα οτι εχω σπουδασει, οι γονεις μου ειπα εχουν σπουδασει εχω τελειωσει την 11 ταξη, αλλα τα δικα σου ρωσικα ειναι πακιστανικα ελληνικα τουλαχιστον μην λες βλακειες.Εχω βρεθει και με ατομα απο το σαιτ και εχουν ακουσει τα ρωσικα μου
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Δημητρακη ασε τα αυτα εχεις σκασει απο την ζηλια σου που ο νυκτεριδας γαμαει και εσυ μενεις με την χουφτα σου και δημητρακιζεσαι και προσπαθεις να τον μειωσεις.
Εχει βγει κανενας να πει απο αυτους που εχουν ερθει εκει και σε γνωρισαν,οτι εσυ εβγαζες γκομενες και γαμουσες;Μονο ενας βγηκε και ειπε οτι τους ελεγες μουφες και πηγαινατε στις ντισκο και ετρωγες χυλοπιτες. :grin:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.288
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
Και αμα θες να βγουμε στο σκυπε να δουμε ποιος ξερει και ποιος δεν ξερει τα ρωσικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom