Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
οπότε δεν λές αν γαμάς γκόμενες εκτός απο πουτάνες. το κοινό σημείο όλων εδω μέσα είναι ο πληρωμένος έρωτας, οπότε δεν υπάρχει λόγος να λέγονται άλλες πληροφορίες. Εγώ πήγα αγία πετρούπολη πρίν 5 χρόνια, γάμησα μια πουτάνα γιατι απλά ήθελα να γαμήσω νομίζω πώς έβαλα και κριτική και τέλος. Ούτε θα αναλύσω τι κάνω στην πραγματική μου ζωή ούτε τίποτα και νομίζω πως δεν θα ενδιαφέρει και κανέναν.

oxi το φορουμ εχει παρει τελειως αλλη διασταση, μεχρι και γκομενες απο cosmopolitan γραφουνε, αν ηταν μονο για πληρωμενο ερωτα ισως τα μισα και πλεον ατομα να μην γραφανε καθολου!
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
Καλα τοσο ασχετος εισαι.Γιατι της εβγαλες πουτανες της γκομενιτσες μου?Μερικοι δεν εχετε εδω καμια σχεση με την πραγματικοτητα! :headbang:

γιατι εσυ ο ιδιο ειπες οτι αν τις εβγαλα απο σαλον μαγκια μου 2 φορες επειδη τις εβγαλα γκομενες! δεν ειπα οτι ειναι 100%
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Οσο για το σεχ με τον εναν η τον αλλον τροπο ολοι οι αντρες τον πληρωνουμε
Υπάρχουν και οι ΖΙΓΚΟΛΟ της ρωσσίας που οχι μονο δεν πληρώνουν αλλά οι γκόμενες που γαμάνε τους παίρνουν και κοτέτσια σύμφωνα με δικές τους δηλώσεις :2funny: αυτό σε παρακαλώ μην το ξεχνάς.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
Σε αυτό συμφωνώ αν μιλάμε για το γαμήσι.
Τώρα αν μιλάμε ΜΟΝΟ για να γλύφεις,εκεί αλλαζει το θέμα...ας απαντήσουν οι ειδικοί :grin:
Και το γλυψιμο θελει κοπο Τασο μου ασε που οταν γλυφεις με τις ωρες κανεις γυμναστικη δεν εχεις προγουλι και αποκτας σαγονια σαν το μπουλντογκ. Δες τον Δημητρακη προσεκτικα αναποδο δαγκωμα εχει αποκτησει.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Και το γλυψιμο θελει κοπο Τασο μου ασε που οταν γλυφεις με τις ωρες κανεις γυμναστικη δεν εχεις προγουλι και αποκτας σαγονια σαν το μπουλντογκ. Δες τον Δημητρακη προσεκτικα αναποδο δαγκωμα εχει αποκτησει.
Σωστό,το γλύψιμο χωρίς γαμήσι δεν μπορεί να το κάνει εύκολα ο οποισδήποτε.Πρέπει να έχεις χρόνια εξάσκησης.
 

vivyen56

Call-Girl
Εγγρ.
17 Ιουλ 2012
Μηνύματα
196
Like
0
Υπάρχουν και οι ΖΙΓΚΟΛΟ της ρωσσίας που οχι μονο δεν πληρώνουν αλλά οι γκόμενες που γαμάνε τους παίρνουν και κοτέτσια σύμφωνα με δικές τους δηλώσεις :2funny: αυτό σε παρακαλώ μην το ξεχνάς.
αυτо υπάρχει σε ΄оλες τις χωρες.
PONTIOS_PILATOS εδω μιλάμε για άλλα,γράφω επδ. είμαι ρωσίδα, με αφоρά κάτα κάπоιо τρоπо.Μоυ αρέσει να μιλαω για Ρωσία.Δεν βάζω φωτо εδώ και δεν είμαι city-tоur,ενω call-girl.
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
αυτо υπάρχει σε ΄оλες τις χωρες.
PONTIOS_PILATOS εδω μιλάμε για άλλα,γράφω επδ. είμαι ρωσίδα, με αφоρά κάτα κάπоιо τρоπо.Μоυ αρέσει να μιλαω για Ρωσία.Δεν βάζω φωτо εδώ και δεν είμαι city-tоur,ενω call-girl.

καλα εσυ οτι θες λες κατω απο το ονομα σου γραφεις city tour. τωρα το λες το αντιθετο? σε ρωτησα αν εχεις φωτο, ειμαι περιεργος να δω απο ενα city tour οπως εγραφες οτι εισαι αλλα ποιος ξερει γιατι δεν λες!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Καλα:2funny:και σημερα.Εγω παω Ντισκο σας.Τελικα το σα'ι'τ ειναι γεματο απο Πιρφορους :2funny:
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
Καλα:2funny:και σημερα.Εγω παω Ντισκο σας.Τελικα το σα'ι'τ ειναι γεματο απο Πιρφορους :2funny:

o πιρφορος δεν γαμαει ακομα και οι πουτανες στην μολδαβια δεν τον θελανε και οταν ειχε παει ο πιτσιλιστης στην Μολδαβια περνανε εσενα τηλεφωνο για να συνενοηθουνε με τον ταξιτζη να πανε στις πουτανες! Εσυ ειχες πει στον πιρφορο τι να αλαξει αλλα αυτος δεν σε ακουσε!  απ εξω τα εχω μαθει ανα 2 μερες λες ολο το στορυ! 2 βδομαδες ειμαι στο site και τα εμαθα απ εξω αυτα που λες απο το 2009 και εχουμε 2013 καλος ειμαι εεε??? με παραδεχεσαι?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Οι φουκαραδες δημητρακηδες κατεστρεψαν την ελλαδα τελικα  :cheesy:
οι πυρφοροι και οι πιτσιδες ριξανε και κανα πουτσο.
ο δημητρακης καθονταν και κοιταζε και δημητρακιζε μονος του  :cheesy:
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Οσο για το σεχ με τον εναν η τον αλλον τροπο ολοι οι αντρες το πληρωνουμε
Σωστος φιλε ετσι ειναι το θεμα ειναι να γαμας τι σημασια εχει αρκει να γαμας ποιοτηκα και οχι τιποτα σαβουρες.Ακους καποιον τα ειχα με εκεινη γαμησα εκεινη εννοω γκομενες οχι πουτανες αλλα η μια ηταν χειροτερη απο την αλλη τι να το κανεις να γαμας τζαμπα γκομενες αλλα να ειναι σαβουρες το θεμα ειναι η ποιοτητα και οχι η ποσοτητα μπορει ενας αντρας να χει παει με 10 γυναικες αλλα αυτες οι 10 να ηταν μουναρες και ο αλλος να χει παει με 30 αλλα μετριες εως χαλια τι παει να πει οτι ειναι πιο γαμιας μην τρελαθουμε.
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
Σωστος φιλε ετσι ειναι το θεμα ειναι να γαμας τι σημασια εχει αρκει να γαμας ποιοτηκα και οχι τιποτα σαβουρες.Ακους καποιον τα ειχα με εκεινη γαμησα εκεινη εννοω γκομενες οχι πουτανες αλλα η μια ηταν χειροτερη απο την αλλη τι να το κανεις να γαμας τζαμπα γκομενες αλλα να ειναι σαβουρες το θεμα ειναι η ποιοτητα και οχι η ποσοτητα μπορει ενας αντρας να χει παει με 10 γυναικες αλλα αυτες οι 10 να ηταν μουναρες και ο αλλος να χει παει με 30 αλλα μετριες εως χαλια τι παει να πει οτι ειναι πιο γαμιας μην τρελαθουμε.

αυτο τι εχει να λεει? οτι με την δικια σου θεωρια ειναι γαμα πουτανες επειδη ειναι ποιοτηκες? τι να κανω ενα μουνι που τρωει 20 πουτσους την ημερα και ειναι φορεας 90 τυπων κονδυλοματων? τι να το κανω που ακομα και αλλοδαπος,στραβος,χασικλας,κωλογερος μπορει να το γαμισει με το απλυτο σωμα του?? βλεπεις πολυ ποιοτητα ε???
Αν μετρας σαν αντρας μπορει να βρεις ΤΙΣ ΜΟΥΝΑΡΕΣ και αν σε περνει και ηλικιακα να εισαι και ο πρωτος τους δεν υπαρχει ποιο ωραιο πραμα να περνεις την παρθενια απο μια μουναρα αξεχαστα φοιτητικα χρονακια παιζει να πηρα και 4,5 παρθενιες.... οι πρεζακιδες και οι λαθροπακιδες ας πανε και μεταξουργειο τι μας νοιαζει???
 

vivyen56

Call-Girl
Εγγρ.
17 Ιουλ 2012
Μηνύματα
196
Like
0
PONTIOS_PILATOS о τίτλоς μπαίνει αυτоματα.δεν τо έβαλα εγώ
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
rosaki μου φαινεται γουσταρεις δημητρακη και εσυ και μπαινεις εδω,πολυ γοητεια ο μπαγασας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
και εγω τον γουσταρω χωρις των Δημητρακη θα ειναι πολυ μονοτονα
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
magkes εδο πανο γαμιθικε ο διας στο χιονι απο μολδαβια μεχρι βουλγαρια κλισαν οι δρομοι της πουτανας λεμε!!!!! μπρρρρρρρρ και λεγα να ρθο μπανανισταν!!! -300 εχει πεσαν κολονες!!!!!!!
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
τι μου πιραζετε το ζοντανο ρε γελαδαριδες   :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: ο μεγας τσαρος αστρπελεκις ξενιος ζευς δημητρακης απο δο το φερνει απο κει το ριχνει την αρχοντογλοσαρα του ολο και καπου την βαζη!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: το ξερο οτι σας εχει φαει η ζηλεια!!!! και δεν μπορειτε να παραδεχτητε οτι ειναι μαγκας τσιφτης και καραμπουζουκλαρος ΑΑΑ αλλα τι να κανουμε τορα ???? γενηθικε ομορφαντρας και γαμικουλας!!!!!!!!!   :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: αμα πλακοθει και στης γυμναστικες και βαλει  της καινουργιες καταπλικτικες κρεμες της πλερε παρι θα φενετε 25 χρονον!!!!  αβεεεε τσαρεβιτσσσσσσσσ μιν μασας!!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
magkes εδο πανο γαμιθικε ο διας στο χιονι απο μολδαβια μεχρι βουλγαρια κλισαν οι δρομοι της πουτανας λεμε!!!!! μπρρρρρρρρ
 Εμενα μου λειπει το χιονι συντροφε    Ρωσια 2001
 

Συνημμένα

  • P1240028.JPG
    P1240028.JPG
    133,7 KB · Εμφανίσεις: 51
  • P1240029.JPG
    P1240029.JPG
    127,3 KB · Εμφανίσεις: 98

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom