Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Για τον Δημητρακη δεν ξερω οτι μου λενε ακουω δεν λέω........
Για τον Πυρφορο ξερω ομως οτι  :knockinb: :knockinb: :knockinb:...............
στο κισινεφ που τον γνωρισα και μαλιστα πηραν  μια γκομενα με 100 ευρω για ολο το βράδυ παρτουζα με τον Πιτσι
(Παρατηρηση..   α) οχι για μια ωρα αλλά ολο το βραδυ
                β)  Τα ακουμπηασαν στην γκομενα και ο Πιτσις που γαμαει τζαμπα οπως
                    ειπωθηκε  και ο Πυρφορος ......άρα ??????????????????????)
ποιος ειπε οτι γαμαει τσαμπα ο πιτσι  :S
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
Αυτα πες τα στον Τασο,τον Μολδολαγνο και το Υαντι.Αφου ειναι τοσο καλα στη Μολδαβια γιατι δεν καθεται εκει η Μολδαβη και ειναι στην Ελλαδα και δουλευει στο Μεταξουργειο και τη  :knockinb: για 5 ΕΥΡΩ :2funny:ή δουλευει καθαρηστρια.ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ Η Ботаника η καλητερη γειτονια του Κισινιωφ που εχει το διαμερισμα του ο Τασος :2funny: [youtube=425,350]2WuP-cbPJWU[/youtube]και Αγια Πετρουπολη εχω 3 διαμερισματα και οχι 1.Η πλακα ειναι οτι στην Ουκρανια τους Μολδαβους τους εχουνε οπως εμεις τους Αλβανους οποιον Ουκρανο και να ρωτησετε θα σας το πει.
Δημητρακη εσυ δεν εισαι σαν τα παιδια. ειναι οικογενειαρχες δεν εχουν το μυαλο τους μονο στο νινι,εχουν υποχρεωσεις που δεν εχεις εσυ.το Κισιναου μια χαρα πολυ ειναι, εχω μεινη εκει πανω απο εξαμινο.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
Και για να μην τρελαθουμε εγω στο Σαν Πετερμπουργκ για γκομενες δεν θα πηγαινα ποτε,χιλιες φορες καλυτερο ειναι το Κισιναου
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ορθο αυτο που λες! ελα το καλοκαιρι να σε παρω χαλκιδικη, τα μονα που θα ξοδεψεις θα ειναι τα εξοδα σου, ελα και θα αλαξεις γνωμη!
Ευχαριστω για την προσκληση.Αν δεν ηταν καλοκαιρι θα το σκεφτομουν αλλα καλοκαιρι δεν ερχομαι ποτέ Ελλαδα δεν αντεχω τη ζεστη.Εχω πολλους φιλους απο την υψηλη κοινωνια (πλουσιοι) αυτο που μου αρεσει σ'αυτα τα παιδια ειναι οτι δεν θα πανε να σε κορο'ι'δεψουνε για να σου φανε τα λεφτα σου με γυφτιες ουτε θα σου βγαλουνε κακία επειδη ειναι φτωχομπινεδες και κακομοιρηδες.Παντος και αυτους το  :knockinb: δεν τους πολυενδιαφερει οι περισσοτεροι δουλευουνε στις εταιριες των γονιων τους και θα ελεγα δουλευουν πολλες ωρες.αυτο που μου κανει εντυποση ειναι οτι στην Ελλαδα στις ηλικιες μεχρι 45 ετων με ελαχιστες εξαιρεσεις δεν υπαρχει κανενας αυτοδημιουργητος ολοι οσοι ειναι πλουσιοι τα βρηκαν απο τους γονεις τους.
ρε τυπε δεν ειπε κανεις το αντιθετο, γκομενες απο saloon ειναι αλωστε!
Απο αυτες ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΣΑΛΟΝ!Και να ηταν τοτε ειμαι διπλα μαγκας που της εβγαλα γκομενες
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
Ευχαριστω για την προσκληση.Αν δεν ηταν καλοκαιρι θα το σκεφτομουν αλλα καλοκαιρι δεν ερχομαι ποτέ Ελλαδα δεν αντεχω τη ζεστη.Εχω πολλους φιλους απο την υψηλη κοινωνια (πλουσιοι) αυτο που μου αρεσει σ'αυτα τα παιδια ειναι οτι δεν θα πανε να σε κορο'ι'δεψουνε για να σου φανε τα λεφτα σου με γυφτιες ουτε θα σου βγαλουνε κακία επειδη ειναι φτωχομπινεδες και κακομοιρηδες.Παντος και αυτους το  :knockinb: δεν τους πολυενδιαφερει οι περισσοτεροι δουλευουνε στις εταιριες των γονιων τους και θα ελεγα δουλευουν πολλες ωρες.αυτο που μου κανει εντυποση ειναι οτι στην Ελλαδα στις ηλικιες μεχρι 45 ετων με ελαχιστες εξαιρεσεις δεν υπαρχει κανενας αυτοδημιουργητος ολοι οσοι ειναι πλουσιοι τα βρηκαν απο τους γονεις τους.Απο αυτες ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΣΑΛΟΝ!Και να ηταν τοτε ειμαι διπλα μαγκας που της εβγαλα γκομενες

ρε μητσο η ζεστη σε ενοχλει ελεος  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

και εμενα με ενοχλει το κρυο ανετα ομως παω επανω!  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

vivyen56

Call-Girl
Εγγρ.
17 Ιουλ 2012
Μηνύματα
196
Like
0
σαν έφηβоι κάνετε...Κρασνоδαρ, Оυφα...πράγμα πоυ δεν είναι πоλυ δίσκоλо..
απо Μоσχα-καμια.απо Πετρоυπоλη-πάλι...
νικτερ εγω ζоυσα στις αρχες 90 στη Ρωσια. σαν απλо άνθρωπо,оυτε εμενα оυτε κανεναν απ τоυς φιλоυς μоυ δεν ειχαν πηραξει πоτε,και ας γυρίζαμε καμια φоρα αργα.Καλύτερα να μην είχες τπτ αξίας πάνω σоυ, оμως.
 Αμα ηθελες να ανоιξεις επιχειρση,ναι,ήταν διαρετικα τα πραγματα.Χρήματα λιγоι ειχαν τоτε, περισσоτερоι μαφιоζоι.
Τωρα τо παιχνιδι παιζεται για δις,оι δρоμоι  ειναι γεμάτоι απо Bentley,Lamborghini,lexus κ.τ.λ.και κανένας δεν δίνει σημασια..Στην Aθήνα  μπоρει να σε σκоτώσоυν για 10 ευρω.
Ελλαδα ειναι ωραια και έχει καλо κλιμα,αλλα αυτо ειναι καλо για διακоπες.Оταν δεν υπάρχоυν υπоδоμες,δоυλιές,πρоνоια, διαφθоρα ειναι σε τεραστιες διαστάσεις,δεν ειναι σε καμια περιπτωση φιλικη πρоς τоν άνθρωπо.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δημητρακη εσυ δεν εισαι σαν τα παιδια. ειναι οικογενειαρχες δεν εχουν το μυαλο τους μονο στο νινι,εχουν υποχρεωσεις που δεν εχεις εσυ.το Κισιναου μια χαρα πολυ ειναι, εχω μεινη εκει πανω απο εξαμινο.
Στο βιντεακι το παιδι που ζηταει αυτογραφο  :2funny:ειναι ο διευθυντης της Σεκιουριτι του Ρόσσι ειναι απο το Νταγκεστάν σε πληροφορω οτι το συστημα μου του αρεσει πολυ και προσπαθει να το εφαρμωσει με καποιες παραλαγες[youtube=425,350]t3ihspPDwpw[/youtube]  Ολες στη ρεσεψιον στην Ντισκο για μενα τον ρωτανε.Μεγαλη επυτηχια εχω και στις τραπεζικους υπαλληλους ενας κακος :2funny:ειπε οτι ειναι φυσικο ξερουνε πόσα λεφτα εχεις στο λογαριασμο σου :2funny:Παντος οι γκομενες που δουλευουνε στις τραπεζες δεν ζητανε τιποτα να πατε σε κανα σούσι κανα σινεμα  και τιποτ'αλλο :)Αφου ειναι οικογενειαρχες τι μας το παιζουνε γαμιαδες τοτε :2funny:Τι δουλεια εχουνε σε ενα μπουρδελοσα'ι'τ που απευθυνεται σε ανθρωπους που θελουνε να  :knockinb: συνεχεια και γιατι μας γραφουνε ιστοριες για αγριους?Οσο για τον Πιρφορο διαβαστε τι εγινε τοτε :2funny:Εγω με το που ακουσα ποιοι θα πανε Κισινιωφ καταλαβα τι θα παιχτει :2funny:Δεν περιμενα βεβαια οτι ο Μολδολαγνος που τους ξεσηκωσε θα φοβοταν να μιλησει στο τηλεφωνο με της πουτανες (πιθανοτατα μην το μαθει η γυναικα του).Εριξα πολυ γέλιο τοτε :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ρε μητσο η ζεστη σε ενοχλει ελεος  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

και εμενα με ενοχλει το κρυο ανετα ομως παω επανω!  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Τη ζεστη δεν την αντεχω με τιποτα.Και φετος θα ερθω Ελλαδα πιθανοτατα Μα'ι'ο και φοβαμε μην εχει ζεστη και τα παιξω!Και ο ηλιος δεν μου αρεσει.Ο δυνατος ηλιος το γαμαει το δερμα ολοι οι συνομηλικοι μου στην Ελλαδα αν τους δεις ειναι γεματοι ρυτιδες.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Στο βιντεακι το παιδι που ζηταει αυτογραφο  :2funny:ειναι ο διευθυντης της Σεκιουριτι του Ρόσσι ειναι απο το Νταγκεστάν σε πληροφορω οτι το συστημα μου του αρεσει πολυ και προσπαθει να το εφαρμωσει με καποιες παραλαγες[youtube=425,350]t3ihspPDwpw[/youtube]  Ολες στη ρεσεψιον στην Ντισκο για μενα τον ρωτανε.Μεγαλη επυτηχια εχω και στις τραπεζικους υπαλληλους ενας κακος :2funny:ειπε οτι ειναι φυσικο ξερουνε πόσα λεφτα εχεις στο λογαριασμο σου :2funny:Παντος οι γκομενες που δουλευουνε στις τραπεζες δεν ζητανε τιποτα να πατε σε κανα σούσι κανα σινεμα  και τιποτ'αλλο :)Αφου ειναι οικογενειαρχες τι μας το παιζουνε γαμιαδες τοτε :2funny:Τι δουλεια εχουνε σε ενα μπουρδελοσα'ι'τ που απευθυνεται σε ανθρωπους που θελουνε να  :knockinb: συνεχεια και γιατι μας γραφουνε ιστοριες για αγριους?Οσο για τον Πιρφορο διαβαστε τι εγινε τοτε :2funny:Εγω με το που ακουσα ποιοι θα πανε Κισινιωφ καταλαβα τι θα παιχτει :2funny:Δεν περιμενα βεβαια οτι ο Μολδολαγνος που τους ξεσηκωσε θα φοβοταν να μιλησει στο τηλεφωνο με της πουτανες (πιθανοτατα μην το μαθει η γυναικα του).Εριξα πολυ γέλιο τοτε :2funny:
θες να πεις οτι δεν ειναι φτιαχτο το βιντεο μητσο; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρωταγανε λεει οι γκομενες για μενα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
σαν έφηβоι κάνετε...Κρασνоδαρ, Оυφα...πράγμα πоυ δεν είναι πоλυ δίσκоλо..
απо Μоσχα-καμια.απо Πετρоυπоλη-πάλι...
νικτερ εγω ζоυσα στις αρχες 90 στη Ρωσια. σαν απλо άνθρωπо,оυτε εμενα оυτε κανεναν απ τоυς φιλоυς μоυ δεν ειχαν πηραξει πоτε,και ας γυρίζαμε καμια φоρα αργα.Καλύτερα να μην είχες τπτ αξίας πάνω σоυ, оμως.
 Αμα ηθελες να ανоιξεις επιχειρση,ναι,ήταν διαρετικα τα πραγματα.Χρήματα λιγоι ειχαν τоτε, περισσоτερоι μαφιоζоι.
Τωρα τо παιχνιδι παιζεται για δις,оι δρоμоι  ειναι γεμάτоι απо Bentley,Lamborghini,lexus κ.τ.λ.και κανένας δεν δίνει σημασια..Στην Aθήνα  μπоρει να σε σκоτώσоυν για 10 ευρω.
Ελλαδα ειναι ωραια και έχει καλо κλιμα,αλλα αυτо ειναι καλо για διακоπες.Оταν δεν υπάρχоυν υπоδоμες,δоυλιές,πρоνоια, διαφθоρα ειναι σε τεραστιες διαστάσεις,δεν ειναι σε καμια περιπτωση φιλικη πρоς τоν άνθρωπо.

στο κεντρο της αθηνας ειναι χαλια, κεντρο εχω να παω απο το 2007! οταν περναω να παω πειραια ανοιγω το τζαμι απο το ro a d s ter μου και φτυνω! ακομα και το κολωνακι ειναι παρακμιακη περιοχη καθως λιγο ποιο κατω κανουνε πιατσα πουτανες! o καλος ο κοσμος δεν βγαινει κεντρο!

δεν εβαλες ομως καμια φωτο να σε δουμε απο την στιγμη που γραφεις city tour! ρωσιδες τις γουσταρουμε αν ειναι ομορφες  :cheesy:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
σαν έφηβоι κάνετε...Κρασνоδαρ, Оυφα...πράγμα πоυ δεν είναι πоλυ δίσκоλо..
απо Μоσχα-καμια.απо Πετρоυπоλη-πάλι...
νικτερ εγω ζоυσα στις αρχες 90 στη Ρωσια. σαν απλо άνθρωπо,оυτε εμενα оυτε κανεναν απ τоυς φιλоυς μоυ δεν ειχαν πηραξει πоτε,και ας γυρίζαμε καμια φоρα αργα.Καλύτερα να μην είχες τπτ αξίας πάνω σоυ, оμως.
 Αμα ηθελες να ανоιξεις επιχειρση,ναι,ήταν διαρετικα τα πραγματα.Χρήματα λιγоι ειχαν τоτε, περισσоτερоι μαφιоζоι.
Τωρα τо παιχνιδι παιζεται για δις,оι δρоμоι  ειναι γεμάτоι απо Bentley,Lamborghini,lexus κ.τ.λ.και κανένας δεν δίνει σημασια..Στην Aθήνα  μπоρει να σε σκоτώσоυν για 10 ευρω.
Ελλαδα ειναι ωραια και έχει καλо κλιμα,αλλα αυτо ειναι καλо για διακоπες.Оταν δεν υπάρχоυν υπоδоμες,δоυλιές,πρоνоια, διαφθоρα ειναι σε τεραστιες διαστάσεις,δεν ειναι σε καμια περιπτωση φιλικη πρоς τоν άνθρωπо.
Ολα αυτα ειναι θεματα πολιτικης Πρεπει να φυλαμε τα χερια του Πουτιν που σε λιγα χρονια εκανε την Ρωσια αγνωριστη .αν ειχαμε και εμεις τετοιο πολιτικο τωρα θα ειμασταν στο διαστημα Στην Ελλαδα γεννιουνται οι μεγαλυτεροι πατριωτες και οι μεγαλυτεροι προδοτες
 

zironvenom

Μέγας
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
4.445
παιδια το έχετε γαμήσει το θρέντ η μου φαίνεται? μπαίνει κάποιος να διαβάσει καμιά πληροφορία και βλέπει κοκορομαχίες για το ποιός ειναι μεγαλύτερος γαμιάς. Και απαντώ ΚΑΝΕΙΣ!! Απο τη στιγμή που θεωρείτε επίτευγμα να κάνετε σέξ χωρίς πληρωμή τότε φαντάζομαι τι μυαλά κουβαλάτε μερικοί.

Δημητρη το ξέρεις πως σε πάω και φυσικά θα θυμάμαι πάντα την εξυπηρέτηση που μ έκανες, αλλά ρε φίλε μήν κρίνεις κανέναν βάση εμφάνησης και μην τους ειρωνεύεσαι. Κάνεις κακό σε σένα βγάζοντας κακίες και τίποτα άλλο.
Το τι είναι ο καθένας και πώς συμπεριφέρεται στην ερωτική του ζωή νομίζω πώς δεν αφορά κανέναν. Οπότε και απο την πλευρά των άλλων παιδιων καλό θα ήταν να λείπουν οι χαρακτηρισμοί.

υ.γ. έχετε γαμήσει 2 θρέντ απο χώρες (μολδαβία, ρωσσία) που θα έπρεπε τώρα να ήταν κορυφαία του σάιτ.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
παιδια το έχετε γαμήσει το θρέντ η μου φαίνεται? μπαίνει κάποιος να διαβάσει καμιά πληροφορία και βλέπει κοκορομαχίες για το ποιός ειναι μεγαλύτερος γαμιάς. Και απαντώ ΚΑΝΕΙΣ!! Απο τη στιγμή που θεωρείτε επίτευγμα να κάνετε σέξ χωρίς πληρωμή τότε φαντάζομαι τι μυαλά κουβαλάτε μερικοί.

Δημητρη το ξέρεις πως σε πάω και φυσικά θα θυμάμαι πάντα την εξυπηρέτηση που μ έκανες, αλλά ρε φίλε μήν κρίνεις κανέναν βάση εμφάνησης και μην τους ειρωνεύεσαι. Κάνεις κακό σε σένα βγάζοντας κακίες και τίποτα άλλο.
Το τι είναι ο καθένας και πώς συμπεριφέρεται στην ερωτική του ζωή νομίζω πώς δεν αφορά κανέναν. Οπότε και απο την πλευρά των άλλων παιδιων καλό θα ήταν να λείπουν οι χαρακτηρισμοί.

υ.γ. έχετε γαμήσει 2 θρέντ απο χώρες (μολδαβία, ρωσσία) που θα έπρεπε τώρα να ήταν κορυφαία του σάιτ.
Με ευχαριστηση παρεχουμε πληροφορίες σε οποιον της ζητησει
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
παιδια το έχετε γαμήσει το θρέντ η μου φαίνεται? μπαίνει κάποιος να διαβάσει καμιά πληροφορία και βλέπει κοκορομαχίες για το ποιός ειναι μεγαλύτερος γαμιάς. Και απαντώ ΚΑΝΕΙΣ!! Απο τη στιγμή που θεωρείτε επίτευγμα να κάνετε σέξ χωρίς πληρωμή τότε φαντάζομαι τι μυαλά κουβαλάτε μερικοί.

Δημητρη το ξέρεις πως σε πάω και φυσικά θα θυμάμαι πάντα την εξυπηρέτηση που μ έκανες, αλλά ρε φίλε μήν κρίνεις κανέναν βάση εμφάνησης και μην τους ειρωνεύεσαι. Κάνεις κακό σε σένα βγάζοντας κακίες και τίποτα άλλο.
Το τι είναι ο καθένας και πώς συμπεριφέρεται στην ερωτική του ζωή νομίζω πώς δεν αφορά κανέναν. Οπότε και απο την πλευρά των άλλων παιδιων καλό θα ήταν να λείπουν οι χαρακτηρισμοί.

υ.γ. έχετε γαμήσει 2 θρέντ απο χώρες (μολδαβία, ρωσσία) που θα έπρεπε τώρα να ήταν κορυφαία του σάιτ.

φυσικα και ειναι επιτευγμα να γαμας χωρις να πληρωνεις! αλοιμονο να γαμαγα στα μπουρδελα η πουτανες απο δρομο και να υπερηφανευομαι!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
στο κεντρο της αθηνας ειναι χαλια, κεντρο εχω να παω απο το 2007! οταν περναω να παω πειραια ανοιγω το τζαμι απο το ro a d s ter μου και φτυνω! ακομα και το κολωνακι ειναι παρακμιακη περιοχη καθως λιγο ποιο κατω κανουνε πιατσα πουτανες! o καλος ο κοσμος δεν βγαινει κεντρο!

δεν εβαλες ομως καμια φωτο να σε δουμε απο την στιγμη που γραφεις city tour! ρωσιδες τις γουσταρουμε αν ειναι ομορφες  :cheesy:
Καλα Κολωνακι πανε οι πιο Χά'ι'.
παιδια το έχετε γαμήσει το θρέντ η μου φαίνεται? μπαίνει κάποιος να διαβάσει καμιά πληροφορία και βλέπει κοκορομαχίες για το ποιός ειναι μεγαλύτερος γαμιάς. Και απαντώ ΚΑΝΕΙΣ!! Απο τη στιγμή που θεωρείτε επίτευγμα να κάνετε σέξ χωρίς πληρωμή τότε φαντάζομαι τι μυαλά κουβαλάτε μερικοί.

Δημητρη το ξέρεις πως σε πάω και φυσικά θα θυμάμαι πάντα την εξυπηρέτηση που μ έκανες, αλλά ρε φίλε μήν κρίνεις κανέναν βάση εμφάνησης και μην τους ειρωνεύεσαι. Κάνεις κακό σε σένα βγάζοντας κακίες και τίποτα άλλο.
Το τι είναι ο καθένας και πώς συμπεριφέρεται στην ερωτική του ζωή νομίζω πώς δεν αφορά κανέναν. Οπότε και απο την πλευρά των άλλων παιδιων καλό θα ήταν να λείπουν οι χαρακτηρισμοί.

υ.γ. έχετε γαμήσει 2 θρέντ απο χώρες (μολδαβία, ρωσσία) που θα έπρεπε τώρα να ήταν κορυφαία του σάιτ.
παιδια το έχετε γαμήσει το θρέντ η μου φαίνεται? μπαίνει κάποιος να διαβάσει καμιά πληροφορία και βλέπει κοκορομαχίες για το ποιός ειναι μεγαλύτερος γαμιάς. Και απαντώ ΚΑΝΕΙΣ!! Απο τη στιγμή που θεωρείτε επίτευγμα να κάνετε σέξ χωρίς πληρωμή τότε φαντάζομαι τι μυαλά κουβαλάτε μερικοί.

Δημητρη το ξέρεις πως σε πάω και φυσικά θα θυμάμαι πάντα την εξυπηρέτηση που μ έκανες, αλλά ρε φίλε μήν κρίνεις κανέναν βάση εμφάνησης και μην τους ειρωνεύεσαι. Κάνεις κακό σε σένα βγάζοντας κακίες και τίποτα άλλο.
Το τι είναι ο καθένας και πώς συμπεριφέρεται στην ερωτική του ζωή νομίζω πώς δεν αφορά κανέναν. Οπότε και απο την πλευρά των άλλων παιδιων καλό θα ήταν να λείπουν οι χαρακτηρισμοί.

υ.γ. έχετε γαμήσει 2 θρέντ απο χώρες (μολδαβία, ρωσσία) που θα έπρεπε τώρα να ήταν κορυφαία του σάιτ.
Δεν σου εκανα και καμια μεγαλη εξυπηρετιση :)η μονη διαφορα απο το αν πηγαινες με εναν που δεν τους ξερει θα ηταν οτι θα σου διναν οποια γκομενα ειχε ελευθερη δεν θα κραταγαν αυτη που ηθελες.Αν λαποιος πηγαινε Μολδαβια εμενα θα επαιρνε τηλεφωνο για να μιλησω με τον ταξιτζη να τον παει στις πουτανες και μετα με την πουτανα για να συνενοηεθει :)η πλακα ειναι οτι ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ρωταω για Τιρασπολ μια πλοροφορια ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ!Ε,τοτε τι γραφουν?Ευτυχως μια απο της γκομενες που γραφω απο Τιρασπολ πιστευω θα μου απαντισει  dimitris| в 21:08
у меня один вопрос насчёт ПМР

Оксана| в 21:09
какой вопрос?


dimitris| в 21:10
у вас я прочитал мобилное связи только CDMA 450мгц телефоны GSM вообще не работают?какие апараты со специальной сим картой или с програмированием?

dimitris| в 21:12
раньше у нас тоже была такая связи и осталось у меня такой телефон.Он будет работать у вас если да я возьму собой

dimitris| в 21:12

dimitris| в 21:13
Вот такой вопрос у меня
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Με ευχαριστηση παρεχουμε πληροφορίες σε οποιον της ζητησει
Πες τι θα εκανες αν μια γκομενα για καποιο λογο ή δεν θελεις να την  :knockinb:ή την εχεις βαρεθει και θελεις να την διωξεις.Πως θα την εδιωχνε χωρις να κλαιει?Εγω συνηθως του λεω οτι εφυγα και ειμαι εκτος Ρωσσιας αλλα που και που τηλεφωνουν και περιμενουν να γυρισω ή με ζαλιζουν στο σκα'ι'π.Η πλακα ειναι οτι οτι και να τους πω (Π.Χ. οτι μου αρεσει να :knockinb: κατσικες)ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΕΙΝΟΥΝΕ!Πες μου μια ιδεα πως να της αποφευγω χωρις προβληματα :)
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
Πες τι θα εκανες αν μια γκομενα για καποιο λογο ή δεν θελεις να την  :knockinb:ή την εχεις βαρεθει και θελεις να την διωξεις.Πως θα την εδιωχνε χωρις να κλαιει?Εγω συνηθως του λεω οτι εφυγα και ειμαι εκτος Ρωσσιας αλλα που και που τηλεφωνουν και περιμενουν να γυρισω ή με ζαλιζουν στο σκα'ι'π.Η πλακα ειναι οτι οτι και να τους πω (Π.Χ. οτι μου αρεσει να :knockinb: κατσικες)ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΕΙΝΟΥΝΕ!Πες μου μια ιδεα πως να της αποφευγω χωρις προβληματα :)
Πες τους οτι φαληρισα και χρειαζομαι δανεικα δεν θα σε ξαναενοχλησουν ποτε  :2funny:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
υ.γ. έχετε γαμήσει 2 θρέντ απο χώρες (μολδαβία, ρωσσία) που θα έπρεπε τώρα να ήταν κορυφαία του σάιτ.
Εδώ ρωταει ο nykteros για το Κισιναου και του απαντω δίνοντας πληροφορίες για κλαμπ,καφε,ντισκο κτλ
δες αμεσως παρακάτω ποιος πετάγεται και αρχίζει πάλι τις  :jerking: που ως συνήθως ηταν ασχετες με το θέμα.




 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
Πες τους οτι φαληρισα και χρειαζομαι δανεικα δεν θα σε ξαναενοχλησουν ποτε   :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

νυκτερε ο δημητρακης τι καραφλο σε ειπε, τι ασχημο , τι κακοντημενο εσυ δεν κρατας κακια! ευγε!  ΡΕΣΠΕΚΤ ΣΤΟ ΝΥΚΤΕΡΟ!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Πες τους οτι φαληρισα και χρειαζομαι δανεικα δεν θα σε ξαναενοχλησουν ποτε   :2funny:
Μεχρι και λεφτα τους ζητησα για να αγορασω κατι μου ειπανε οτι δεν εχουνε!Αλλα στη ησυχια μου δεν με αφησαν :2funny:.Κατι αλλο πρεπει να υπαρχει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom