Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Εδω την εβαλα να φορεσει τη γουνα μου για να πω σε μια φιλη της που  :knockinb: οτι πηρα γουνα στην Ντάσα δωρο :2funny:και αν ειναι καλη και με αφηνει να την χυνω στο στομα θα της παρω κ'αυτης γουνα :2funny:.Δεν πιστεψε οτι θα της παρω γουνα αλλα στο στομα με αφηνε να την χυνω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Εδω με τη γουνα μου που φοραγε η Ντάσα :2funny: βγηκα λιγο σοβαρος σας εχω πει οτι δυστηχως δεν εχω φωτογενεια.Ηταν πολυ χαρουμενη που της εδωσα να φορεσει τη γουνα μου απο Φωκια :2funny:
Μια χαρα εισαι και παντα ετσι να εισαι σου ευχομαι ολο το Πετερμπουρκ να πηδηξεις.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μια χαρα εισαι και παντα ετσι να εισαι σου ευχομαι ολο το Πετερμπουρκ να πηδηξεις.
Τυπε τον εχεις κανει και εχει σκασει.Τον εχεις κατατροπωσει τον ελιωσες σαν κατσαριδα.Εκανε λεει και στριπτιζ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
Την ξανθια ομως σαν τρελος εκανες και με παρακαλαγες να σου τη γνωρισω.Ο Φιλος μας στη φωτογραφια ειναι αθλια ντυμενος φοραει παπουτσια σπορτεξ!Εγω ουτε στο γκαραζ δεν φοραω τετοια!Ενα ανοιχτοχρωμο παντελονι και ενα τζιν μπουφαν μαυρο και το μπλουζακι ειναι σαν τη Γαλλικη σημαια! :headbang:.Καθαρα Ρωσσικα ντυμενος.Ακομα χειροτερα ντυνονται οι Αμερικανοι! :rockon:Δεν εχω δει πιο κακοντυμενο λαο απο τους Αμερικανους :headbang:.Βαφω το μαλλι και μπηκα στο σα'ι'τ για να γελασω λιγακι :2funny:

Ρε δημητρακη η γνωμη σου για τις γκομενες αν ειναι τοσο αντικειμενικη οσο για την ελλαδα φεξε μου και γλυστρα!    στα μεροι που πας (μεταξουργειο) ποιο πολυ απο πακισταν και αυγανισταν περνεις εντυπωση παρα απο ελλαδα, μαλλον δεν εχεις βγει απο την περιοχη του μεταξουργειου που συχναζουνε λαθρομετανεστες και αποτυχιμενοι ελληνες!
τις φοτο με τις γκομενες που εχεις βαλει τις βλεπω επι 2 χρονια,  μπορεις να αποδιξεις οτι πηδαγες αυτο το μουνι με τις βυζαρες και το μοβ σουτιεν γιατι εχεις φωτο μονο με την χοντρουλα μετα στο αμαξι σου! ο νυκτερος ποσταρει μια γκομενα και μετα την βαζει γυμνη! εσυ?

ΝΥΚΤΕΡΟΣ RESPECT  TREΛΑ  ΜΟΥΝΙΑ αλλα μεχρι να αποδιξει και ο δημητρακης οτι γαμουσε αυτο το μουνι με τις βυζαρες μην τον κραζουμε!!!!

dhmhtraki29 αποδειξε περιμενουμε για να παρεις το RESPECT οπως ο νυκτερος.....
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Εχω παει Ισπανια, Τενεριφη Ιβιζα δεν εχω παει αλλα εχω παει και στα περισσότερα ελληνικα νησια καμια χωρα της Ευρωπης δεν εχει τοσα πολλα
Εχω πάει Κανάρια νησιά στο Γκραν Κανάρια πριν μια εικοσαετία,δεν λέει τίποτα.Για να φτάσεις στην παραλία τους απο οπου και αν έμενες επρεπε να διασχίσεις μια ολόκληρη έρημο(μισή ώρα με τα πόδια)και οταν έφτανες το αποτέλεσμα ηταν αποκαρδιωτικό.
Για αυτό και όλα τα ενοικιαζόμενα σπίτια ειχαν πισίνα και πολυς κόσμος έκανε το μπάνιο του εκεί  :grin:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Αν πηγαινατε καπου μαζι και ημουνα κ'εγω εκει γυρω εμενα θα κοιταγε :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

"""""Ο ναρκισσισμός ως όρος μπορεί να χρησιμοποιηθεί είτε από επιστήμονες ψυχολόγους για να περιγραφεί ένας τύπος διαταραχής προσωπικότητας (της ναρκισσιστικής διαταραχής) είτε από απλούς ανθρώπους χωρίς γνώσεις στον τομέα της ψυχολογίας οι οποίοι θέλουν να περιγράψουν ένα άτομο του κοινωνικού περίγυρου και όχι μόνο, όπου όμως παίρνει την έννοια του υπέρμετρα εγωκεντρικού.
Χαρακτηριστικό είναι η κατά βάθoς χαμηλή αυτοεκτίμησή του.
Αδύναμα σημεία του ναρκισσου(βλέπε Δημητράκης)
Όταν ο άλλος δεν τον αντιμετωπίζει με τον συνήθη τρόπο που θέλει (να τον θαυμάζουν και να του κάνουν συνεχώς κοπλιμέντα) τότε θυμώνει και μπορεί ακόμη να αλλάξει η εκτίμηση για τον εαυτό του.
Όταν ανακαλύπτει ότι οι ιδέες μεγαλομανίας δεν ισχύουν, για παράδειγμα αν χάσει κάπου και έτσι δει ότι δεν είναι καλύτερος απ' όλους οι συνέπειες θα είναι εξ ίσου άσχημες.
Όταν δέχεται κριτική από άλλα άτομα, γιατί φοβάται ότι θα ανακαλύψουν τον πραγματικό εαυτό του που κρύβει (ότι δηλαδή θα τον καταλάβουν) και θα χάσει όλη τη θετική εκτίμηση του κόσμου που κέρδισε μέσα από το θέατρο.
Τα παραπάνω δημιουργούν αρχικά έναν αδύναμο χαρακτήρα ο οποίος θεωρείται το θύμα. Έτσι ως αντίδραση στα παραπάνω τα οποία του συνέβησαν, για να αποδείξει ότι αξίζει, επιδιώκει με κάθε τρόπο να κατατάσσεται στους μη 'κοινούς' θνητούς αλλά στους ανώτερης κοινωνικής τάξης."""""
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δεν το κανω για να τα δειχνω αλλωστε ειναι του 2006 οι φωτογραφιες οταν ημουνα Μοσχα και τοτε δεν γνωριζα το σαιτ. Θελω απλα οταν γερασω να θυμαμαι καμια φορα οτι περασα καλα στην ζωη μου
Και γέρος να εισαι θα  :knockinb:μη φοβασε :)δεν ξερω τι φταιει και δεν  :knockinb: κανεις πια.Τα μπυρδελα ειναι αδεια!Ενταξει θα μου πειτε 20 Ευρω για τη Φυλης ειναι πολλα!Αλλα το Μεταξουεγειο με ενα δεκαρικο και να ειναι αδειο :2funny:!Και τσαμπα να ηταν δεν θα πηγαινε κανενας! να  :knockinb:.Και εδω κατα καιρους ερχονται Ελληνες ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΜΕ ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ η πλακα ειναι οτι ενω τους προτινω να τους δωσω γκομενες που μου γινονται κολιτσιδα και δεν της γουσταρω αυτοι ΒΑΡΙΟΥΝΤΕ!Τους λειπει λεει που δεν εχουνε μια Ελληνικη παρεα να κατσουνε καπου σε μια καφετερια :rockon:Τι να πω φταινε τα μεταλαγμενα προ'ι'οντα και δεν τους σηκωνεται?μηπως φταιει η ακτινοβολια?Δεν ξερω?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ρε δημητρακη η γνωμη σου για τις γκομενες αν ειναι τοσο αντικειμενικη οσο για την ελλαδα φεξε μου και γλυστρα!     στα μεροι που πας (μεταξουργειο) ποιο πολυ απο πακισταν και αυγανισταν περνεις εντυπωση παρα απο ελλαδα, μαλλον δεν εχεις βγει απο την περιοχη του μεταξουργειου που συχναζουνε λαθρομετανεστες και αποτυχιμενοι ελληνες!
τις φοτο με τις γκομενες που εχεις βαλει τις βλεπω επι 2 χρονια,  μπορεις να αποδιξεις οτι πηδαγες αυτο το μουνι με τις βυζαρες και το μοβ σουτιεν γιατι εχεις φωτο μονο με την χοντρουλα μετα στο αμαξι σου! ο νυκτερος ποσταρει μια γκομενα και μετα την βαζει γυμνη! εσυ?

ΝΥΚΤΕΡΟΣ RESPECT  TREΛΑ  ΜΟΥΝΙΑ αλλα μεχρι να αποδιξει και ο δημητρακης οτι γαμουσε αυτο το μουνι με τις βυζαρες μην τον κραζουμε!!!!

dhmhtraki29 αποδειξε περιμενουμε για να παρεις το RESPECT οπως ο νυκτερος.....
Δηλαδη τι θελεις να σου βαζουμε φωτογραφιες με την πουτσα μεσα στο μουνι :2funny:
 

Συνημμένα

  • Ksenia10.jpg
    Ksenia10.jpg
    61,2 KB · Εμφανίσεις: 57
  • Ksenia 008.jpg
    Ksenia 008.jpg
    64,4 KB · Εμφανίσεις: 54

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Το οτι ηρθε σπιτι μου και ξαπλωσε στο κρεβατι φτανει?αν και αυτο δεν ειναι αποδιξη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Ksenia12.jpg
    Ksenia12.jpg
    170 KB · Εμφανίσεις: 61
  • Ksenia 11.jpg
    Ksenia 11.jpg
    167,7 KB · Εμφανίσεις: 55

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
δεν ειναι αυτη με το μοβ σουτιεν φιλε μου που ειχες φωτο με τα στηθια τα τουμπανα!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
δεν ειναι αυτη με το μοβ σουτιεν φιλε μου που ειχες φωτο με τα στηθια τα τουμπανα!
Αφου αυτη ηταν μια φιλη της γκομενας μου που την εφερε για τον φιλο μου τον Τουρκο πως θα παω μαζι της?Της Ελληνικες γυφτιες δεν της κανω :jerking:που σαν τα λιγουρια την πεφτουν στις γκομενες των αλλων
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

"""""Ο ναρκισσισμός ως όρος μπορεί να χρησιμοποιηθεί είτε από επιστήμονες ψυχολόγους για να περιγραφεί ένας τύπος διαταραχής προσωπικότητας (της ναρκισσιστικής διαταραχής) είτε από απλούς ανθρώπους χωρίς γνώσεις στον τομέα της ψυχολογίας οι οποίοι θέλουν να περιγράψουν ένα άτομο του κοινωνικού περίγυρου και όχι μόνο, όπου όμως παίρνει την έννοια του υπέρμετρα εγωκεντρικού.
Χαρακτηριστικό είναι η κατά βάθoς χαμηλή αυτοεκτίμησή του.
Αδύναμα σημεία του ναρκισσου(βλέπε Δημητράκης)
Όταν ο άλλος δεν τον αντιμετωπίζει με τον συνήθη τρόπο που θέλει (να τον θαυμάζουν και να του κάνουν συνεχώς κοπλιμέντα) τότε θυμώνει και μπορεί ακόμη να αλλάξει η εκτίμηση για τον εαυτό του.
Όταν ανακαλύπτει ότι οι ιδέες μεγαλομανίας δεν ισχύουν, για παράδειγμα αν χάσει κάπου και έτσι δει ότι δεν είναι καλύτερος απ' όλους οι συνέπειες θα είναι εξ ίσου άσχημες.
Όταν δέχεται κριτική από άλλα άτομα, γιατί φοβάται ότι θα ανακαλύψουν τον πραγματικό εαυτό του που κρύβει (ότι δηλαδή θα τον καταλάβουν) και θα χάσει όλη τη θετική εκτίμηση του κόσμου που κέρδισε μέσα από το θέατρο.
Τα παραπάνω δημιουργούν αρχικά έναν αδύναμο χαρακτήρα ο οποίος θεωρείται το θύμα. Έτσι ως αντίδραση στα παραπάνω τα οποία του συνέβησαν, για να αποδείξει ότι αξίζει, επιδιώκει με κάθε τρόπο να κατατάσσεται στους μη 'κοινούς' θνητούς αλλά στους ανώτερης κοινωνικής τάξης."""""
Λαθος διαγνωση εβγαλες :2funny:οι ανθρωποι που πασχουν απο αυτο το συνδρομο ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝΕ ΝΑ ΚΡΑΤΙΣΟΥΝ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥΣ.Και δεν βοηθανε εγω το αντιθετο δινω συνεχεια συμβουλες εχω βαλει πολλες φωτογραφιες με ρουχα ουτε της κρεμες μου κραταω μυστικες.Και στην συνεντευξη επιτηδες μιλησα στο τηλεφωνο Ρωσσικα για να δουνε τα παιδια τι στυλ πρεπει να εχει καποιος.Απλως στην γιγαντομαχια που εγινε χτες εσυ το μονο που μπορουσες να κανεις ηταν να παρακολουθισεις.Το μονο που μπορεις να μας βαλεις ειναι η φωτο απο μια πορνοσταρ που :knockinb: με 400 Ευρω και το θεωρεις κατορθωμα!Ο καθενας μπορει να δωσει 400 Ευρω και να παει να την  :knockinb:.ή θα μας βαλει καμια φωτογραφια απο'κανα μπαζο Μολδαβη που  :knockinb: με 100 Ευρω την ωρα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ννυκτερε βρηκα και της φωτο απο αυτη που σου ελεγα που ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΓΝΩΡΙΣΕΙ!
 

Συνημμένα

  • Ann 017.jpg
    Ann 017.jpg
    187,6 KB · Εμφανίσεις: 52
  • Ann 15.jpg
    Ann 15.jpg
    268,4 KB · Εμφανίσεις: 50

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
δεν ειναι αυτη με το μοβ σουτιεν φιλε μου που ειχες φωτο με τα στηθια τα τουμπανα!

Άλλη είναι αυτή που λές παίκτη.

Ο Πορνομετανάστης είναι ελεύθερος σκοπευτής. Τουφεκάει και φεύγει. :dancing:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ηρθε πανω απο 2000χλμ. για να με γνωρισει.Απο ενα μερος που εχει αντρες.Φωτο απο γκομενες δεν εχω πολλες γιατι της περισσοτερες της βρισκω απο το ιντερνετ και ξερουνε οτι εκανα πλακα στον Αλγερινο με το ιντερνετ και φοβουντε να φωτογραφιθουνε μην της βαλω στο ιντερνετ :2funny:.Δεν χρειαζεται να δινω 400 Ευρω για να  :knockinb:ουτε να δινω κατοσταρικα στις Μολδαβες για να της  :knockinb: μια ωρα.Ενα παγωτο τους παιρνω και αυτο πρεπει να το δουλεψουνε.Τωρα για το αν καποιος εχει αμφιβολια για αυτα που λεω μπορει να δει παλια ποστ απο παιδια που εχουν ερθει Αγια Πετρουπολη και εχουν γραψει σχετικα.
 

Συνημμένα

  • Ann 16.jpg
    Ann 16.jpg
    263,5 KB · Εμφανίσεις: 59
  • Oksana ukr 0171.jpg
    Oksana ukr 0171.jpg
    110,2 KB · Εμφανίσεις: 51

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
DIMITRAKIS πριν ελεγες οτι την γαμησες ομως! αρα γαμουσες την χοντρη που ηταν διπλα??  με μπερδεψες  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
λες συνεχεια οτι οταν ερθεις ελλαδα πας στο μεταξουργειο και γαμας και οτι κανενας ελληνας δεν παει εκει, αλλα δεν μπορεις να καταλαβεις το λογο που δεν παει κανεις εκει? μηπως επειδη οποιος γαμαει σε τετοια μεροι ειναι αποτυχημενως και αποκληρος της ζωης?? :think: :think: :think:   η φωτο που εβαλες πολυ ωραιο μουνι με ποδαρες ενα κλασικο call girl ειναι, και αυτο μπορει να το κανει ο οποιοσδηποτε  ;)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
πριν ελεγες οτι την γαμησες ομως! αρα γαμουσες την χοντρη που ηταν διπλα??  με μπερδεψες  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
λες συνεχεια οτι οταν ερθεις ελλαδα πας στο μεταξουργειο και γαμας και οτι κανενας ελληνας δεν παει εκει, αλλα δεν μπορεις να καταλαβεις το λογο που δεν παει κανεις εκει? μηπως επειδη οποιος γαμαει σε τετοια μεροι ειναι αποτυχημενως και αποκληρος της ζωης?? :think: :think: :think:   η φωτο που εβαλες πολυ ωραιο μουνι με ποδαρες ενα κλασικο call girl ειναι, και αυτο μπορει να το κανει ο οποιοσδηποτε  ;)
ΕΛΕΟΣ!Τι Call Girl  :2funny:σε ενα μαγαζι με παπουτσια δουλευει η κακομοιρα! :2funny:απο το 24open τη γνωρισα.ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΕΝ  :knockinb: εκτος απο ελαχιστες εξαιρεσεις.οι 8 στους 10 δεν εχουν γκομενα και καθονται στις καφετεριες και λενε οτι :knockinb: απο το πρω'ι' μεχρι το βραδυ.Μεταξουργειο δεν  :knockinb: Φυλης δεν  :knockinb: τα στουντιο βαρανε μυγες δεν παει κανενας!Ποιος εχει 40-50 Ευρω για να  :knockinb: σημερα.Γκομενες ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ.Ε,ΠΟΥ  :knockinb: ΤΟΤΕ?Εχει πεσει μεγαλη αγαμια σημερα.Παλια (1990)καθε βραδυ γινοτανε χαμος στο Μεταξουργειο τα σαββατα για να  :knockinb: η ουρά ηταν μεχρι εξω! :rockon:κοστιζε τοτε 1200-1500 δραχμες ποσο οχι μικρο για την εποχη οταν το σουβλακι ειχε αν θυμαμαι καλα 60-65 δραχμες και τα εισητηρια του τρενου 20 ή 30 δραχμες.Οσο για της κοπελες κατι Ελεηνιδες απο κατι χωρια ητανε πολυ χειροτερες απο της σημερινες.Τωρα το :knockinb: κοστιζει 10 Ευρω το εισητηριο 1,40 το σουβλακι 1,5-2 (εκτος απο το 0,90 στον Αγιο Παντελεημονα)ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΝΑ  :knockinb:ενω τοτε δεν χωρουσες να περασεις!Η μπουρδελοτσαρκα ηταν μεσα στο προγραμμα των νεων.Τωρα ποιος παει Μπουρδελοτσαρκα ενας στους χιλιους!Σε μια πολη 3+ εκατομυριων εχει 150-200 μπουρδελα ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΙΑ! :headbang:
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
ΕΛΕΟΣ!Τι Call Girl  :2funny:σε ενα μαγαζι με παπουτσια δουλευει η κακομοιρα! :2funny:απο το 24open τη γνωρισα.ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΕΝ  :knockinb: εκτος απο ελαχιστες εξαιρεσεις.οι 8 στους 10 δεν εχουν γκομενα και καθονται στις καφετεριες και λενε οτι :knockinb: απο το πρω'ι' μεχρι το βραδυ.Μεταξουργειο δεν  :knockinb: Φυλης δεν  :knockinb: τα στουντιο βαρανε μυγες δεν παει κανενας!Ποιος εχει 40-50 Ευρω για να  :knockinb: σημερα.Γκομενες ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ.Ε,ΠΟΥ  :knockinb: ΤΟΤΕ?Εχει πεσει μεγαλη αγαμια σημερα.Παλια (1990)καθε βραδυ γινοτανε χαμος στο Μεταξουργειο τα σαββατα για να  :knockinb: η ουρά ηταν μεχρι εξω! :rockon:κοστιζε τοτε 1200-1500 δραχμες ποσο οχι μικρο για την εποχη οταν το σουβλακι ειχε αν θυμαμαι καλα 60-65 δραχμες και τα εισητηρια του τρενου 20 ή 30 δραχμες.Οσο για της κοπελες κατι Ελεηνιδες απο κατι χωρια ητανε πολυ χειροτερες απο της σημερινες.Τωρα το :knockinb: κοστιζει 10 Ευρω το εισητηριο 1,40 το σουβλακι 1,5-2 (εκτος απο το 0,90 στον Αγιο Παντελεημονα)ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΝΑ  :knockinb:ενω τοτε δεν χωρουσες να περασεις!Η μπουρδελοτσαρκα ηταν μεσα στο προγραμμα των νεων.Τωρα ποιος παει Μπουρδελοτσαρκα ενας στους χιλιους!Σε μια πολη 3+ εκατομυριων εχει 150-200 μπουρδελα ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΙΑ! :headbang:

ρε μπετον αρμε και να θελω να παρω το μερος σου δεν γινεται, ποιος παει να  :knockinb: στο μεταξουργειο? το μεταξουργειο ειναι για τους λαθρομεταναστες να πηγαινουν να ξεχαρμανιζουνε να μην γινονται βιασμοι! ποιος εχει αναγκη να παει να γαμαει μεταξουργειο οταν οι γκομενες παντου αφθονουν? εγω στην πολιτεια που μενω ενα απο τα ποιο κυριλε προαστεια της ευρωπης μια βολτα να βγαλω το κουρσαρο μου απο το γκαραζ να δεις τι γαμαω και εκει οι γκομενες ειναι οι ποιο δυσκολες καθως εχει και απειρες επονυμες! και να θελω να σε υποστιριξω δεν μπορω με τις μαλακιες που γραφεις  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
να σε παω και στο σπιτι μου στην χαλκιδικη και τα παρτακια που κανω που μηλανε μονο ρωσικα και σερβικα εκει μεσα να κανεις τον butler!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
δημητρακη και ο τελευταιος αντρας στην γη να ησουν δεν θα σου καθοταν καμια.
Λες τους μολδαβους καθηστερημενους αλλα δεν κοιτας και μια ματια στον καθρεφτη; :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom