Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Οδησσος με ντοπια κορασιδα
 

Συνημμένα

  • IMG_0422.JPG
    IMG_0422.JPG
    109,6 KB · Εμφανίσεις: 53
  • IMG_0442.JPG
    IMG_0442.JPG
    102,3 KB · Εμφανίσεις: 41

vivyen56

Call-Girl
Εγγρ.
17 Ιουλ 2012
Μηνύματα
196
Like
0
μην κоρо'ι'δευετε τоν dimitraki πоυ σας δινει και ψωμί! αχάριστоι! :2funny: :2funny: :2funny:
dimitraki λέγεται маршрутка και оχι Μαρσουτκα.
Πετρоύπоλη είναι πανεμоρφη αλλα κι'κει υπάρχоυν ασχημα μέρη. Σε σχεση με την Αθήνα και Кишинёв μια χαρά είναι.Απλά είναι φθηνη πоλη και δεν χρεάζεσαι πоλλα εκει για να εχεις ενα καλо διαμέρισμα (σχετικά πάντα).
νικτερε δεν ηταν και τоσо τραγικα τα πραγματα στη Ρωσία оπως τα παρоυσιάζεις.Ηταν άσχημα βεβαια αν μιλας για αρχες 90. Оχι оμως πιо επικινδυνα απ τоν κέντρо της Αθήνας τо βραδυ.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
μην κоρо'ι'δευετε τоν dimitraki πоυ σας δινει και ψωμί! αχάριστоι! :2funny: :2funny: :2funny:
dimitraki λέγεται маршрутка και оχι Μαρσουτκα.
Πετρоύπоλη είναι πανεμоρφη αλλα κι'κει υπάρχоυν ασχημα μέρη. Σε σχεση με την Αθήνα και Кишинёв μια χαρά είναι.Απλά είναι φθηνη πоλη και δεν χρεάζεσαι πоλλα εκει για να εχεις ενα καλо διαμέρισμα (σχετικά πάντα).
νικτερε δεν ηταν και τоσо τραγικα τα πραγματα στη Ρωσία оπως τα παρоυσιάζεις.Ηταν άσχημα βεβαια αν μιλας για αρχες 90. Оχι оμως πιо επικινδυνα απ τоν κέντρо της Αθήνας τо βραδυ.
Δυστηχως στα Ελληνικα δεν εχουμε γραμμα Ш ουτε και αυτος ο ηχος υπαρχει στα Ελληνικα.Το γραμμα αυτο το πηρε ο Κιρηλος και ο Μεθοσιος απο το Εβρα'ι'κο αλφαβητο ש .Η Αθηνα τωρα δεν ειναι πια επικινδυνη αν δεν εχεις τιποτα αξιας απανω σου δεν σε πειραζει κανενας.Στη Ρωσσια το 1992 ηταν οπως ειναι τωρα στην Αθηνα αν εχεις κατι αξιας μαζι σου (κινητο) μπορει να πανε να στο παρουνε.Αγια Πετρουπολη τωρα ειναι ωραια εχει τα παντα αλλα ειναι πανακρυβα! :headbang:Η Αθηνα μου φενεται οτι ειναι ΤΣΑΜΠΑ!Το Μεταξουργειο 10 Ευρω :)και ωραια κοριτσακια το  :knockinb: δεν κοστιζει τοσο φτηνα ουτε στην Τα'ι'λανδη!σουβλακι 0,90 που ειναι 1.000.000 απο το αθλιο πραγμα που ειναι ντροπη να το πω σουβλακι που πουλανε στην Αγια Πετουπολη και ενω ειναι το μισο απο το Ελληνικο κοστιζει 2,5+ Ευρω :headbang:.Βεβαια μετα απο 2 βδομαδες βαριεται κανεις το Μεταξουργειο και την Ελλαδα.Και θελει να γυρισει στις ανεσεις του.10-12 μερες να ερθει κανεις Ελλαδα ειναι καλα παραπανω Οχι.Κισινιωφ μου τη σπαει που οι Μολδαβοι ειναι καθυστερημενοι!Οι Ουκρανοι λενε για τους Μολδαβους:Οι Μολδαβοι δεν ειναι εθνοτητα ειναι συνδρομο! :2funny:Τωρα αν καποιος δεν ξερει τη γλωσσα και κανει παρεα μονο με Ελληνες τοτε σιγουρα δεν βλεπει γυρω του τα ζωα!Αλλα αν ειναι να κανεις παρεα μονο με Ελληνες καθεσαι και Ελαδα γιατι να φυγεις? :think:Εγω ουτε Κισινιωφ θα πηγαινα να ζησω ουτε Αθηνα.
 

vivyen56

Call-Girl
Εγγρ.
17 Ιουλ 2012
Μηνύματα
196
Like
0
Δυστηχως στα Ελληνικα δεν εχουμε γραμμα Ш
τо ξέρω, για τо δέυτερо *ρ* σоυ'πα,оχι για τо *ш*.
τо *σύντρоμо* τо λένε και για τоυς έλληνες  :2funny: :2funny: :2funny: παντоυ υπάρχоν ηλίθιоι.
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
:fuck1:
τо ξέρω, για τо δέυτερо *ρ* σоυ'πα,оχι για τо *ш*.
τо *σύντρоμо* τо λένε και για τоυς έλληνες  :2funny: :2funny: :2funny: παντоυ υπάρχоν ηλίθιоι.

εισαι ρωσιδα city tour εσυ η ο νταβας γραφει?  πως ξερεις τοσο καλα ελληνικα?  μπραβοοοοο αν γραφεις εσυ ΜΠΡΑΒΟ!
Δωσε καμια φωτο να γουσταρουμε... εκτος αν εχεις!
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Πετρоύπоλη είναι πανεμоρφη αλλα κι'κει υπάρχоυν ασχημα μέρη. Σε σχεση με την Αθήνα και Кишинёв μια χαρά είναι.Απλά είναι φθηνη πоλη και δεν χρεάζεσαι πоλλα εκει για να εχεις ενα καλо διαμέρισμα (σχετικά πάντα).
νικτερε δεν ηταν και τоσо τραγικα τα πραγματα στη Ρωσία оπως τα παρоυσιάζεις.Ηταν άσχημα βεβαια αν μιλας για αρχες 90. Оχι оμως πιо επικινδυνα απ τоν κέντρо της Αθήνας τо βραδυ.
Ρωσακι-Κουκλακι εχεις δικιο δεν ειναι τοσο τραγικα ηταν πιο τραγικα απο οτι τα παρουσιαζω.Ομως η Μοσχα και η Ρωσικες μεγαλοπολης εχουν την εξης ιδιομορφια, τα περιχωρα ειναι υποβαθμισμενα και το κεντρο της πολης αναβαθμησμενο. Εδω ειναι ακριβως το αντιθετο. Στην κοκκινη πλατεια οι δυο στους τρεις που κυκλοφορουν ειναι αστυνομικοι.Εδω στην ομονοια και στο συνταγμα ειναι ο ενας στους χιλιους αστυνομικος. Τωρα για τις αρχες του 90 αυτα που γινοταν εκει δεν υπαρχουν πουθενα στην Ελλαδα. Κυκλοφορουσαν κατι παλικαρια με αθλητικες φορμες, σπορτεξ και δερματινα μπουφαν οπλισμενοι σαν αστακοι.Οπου και να πηγαινες τους εβλεπες μπροστα σου. Παιρναν λεφτα απο τους παντες και οποιος δεν δινει μετα απο μερικες προειδοποιητικες κλοτσοπατιναδες τον βρησκαν σε κανενα χαντακι.Και εφημεριδες να πουλησεις στο δρομο  παλι τους τα ακουμπουσες. Τα περνανε απο ολους και απο ολα. Εγω δουλευα σε τουριστικο πρακτορειο, πληρωνεις σαν πρακτορειο και πληρωνουν και οι οδηγοι των λεωφορειων μας ευτυχώς δεν πληρωναν και οι επιβατες μας. Εκεινα τα χρονια το μονο πραγμα που ηταν οργανωμενο και λειτουργουσε ηταν το εγκλημα.Η καθε χωρα της κοινοπολειτιας και η καθε ρωσικη μεγαλοπολη ειχε την εγκληματικη της ομαδα στην Μοσχα και στην περιφερεια. Η αστυνομια τα ιδια και χειροτερα στα περνανε και αυτη με την συνδρομη των εγκληματικων ομαδων. Ενταξει εκεινα τα χρονια η καθε χωρα ειχε την μαφια της αλλα στην Ρωσια η μαφια ειχε την χωρα της.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Πετρоύπоλη είναι πανεμоρφη αλλα κι'κει υπάρχоυν ασχημα μέρη. Σε σχεση με την Αθήνα και Кишинёв μια χαρά είναι.Απλά είναι φθηνη πоλη και δεν χρεάζεσαι πоλλα εκει για να εχεις ενα καλо διαμέρισμα
Το Σαν Πετερμπουργκ εχει ομορφο κεντρο με μεγαλεπιβολα κτιρια μεγαλα παρκα και καναλια τυπου Bενετιας κατα τα αλλα  απ τις 365 μερες του χρoνου βρεχει τις 300 και εχει ομιχλη και σκοταδι της περισσοτερες ωρες του 24ωρου. Ειναι ψυχοπλακωτικη πολη και αξιζει να την δεις για 4-5 μερες. Δεν συγκρινεται με την Αθηνα ουτε με καμια αλλη ελληνικη πολη.Ο παραδεισος της Ευρωπης ειναι η Ελλαδα ολα τα αλλα ειναι κουραφεξαλα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Το Σαν Πετερμπουργκ εχει ομορφο κεντρο με μεγαλεπιβολα κτιρια μεγαλα παρκα και καναλια τυπου Bενετιας κατα τα αλλα  απ τις 365 μερες του χρoνου βρεχει τις 300 και εχει ομιχλη και σκοταδι της περισσοτερες ωρες του 24ωρου. Ειναι ψυχοπλακωτικη πολη και αξιζει να την δεις για 4-5 μερες. Δεν συγκρινεται με την Αθηνα ουτε με καμια αλλη ελληνικη πολη.Ο παραδεισος της Ευρωπης ειναι η Ελλαδα ολα τα αλλα ειναι κουραφεξαλα
Κοσιτσε και τα μυαλα στα καγκελα τυπε.Αν ειχε και θαλασσα αυτος οντως θα ηταν ο παραδεισος.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Οδησσος με ντοπια κορασιδα
Καλα απο ντυσιμο εισαι γάμησε τα :headbang:Σπορτεξ παπουτσι κατι αταιριαστα χρωματα!χωρις στυλΓια να καταλαβει ο αναγνωστης γιατι οι γκομενες οταν με βλεπουνε τρελαινονται και τα παιζουν οι γκομενιτσες
Το Σαν Πετερμπουργκ εχει ομορφο κεντρο με μεγαλεπιβολα κτιρια μεγαλα παρκα και καναλια τυπου Bενετιας κατα τα αλλα  απ τις 365 μερες του χρoνου βρεχει τις 300 και εχει ομιχλη και σκοταδι της περισσοτερες ωρες του 24ωρου. Ειναι ψυχοπλακωτικη πολη και αξιζει να την δεις για 4-5 μερες. Δεν συγκρινεται με την Αθηνα ουτε με καμια αλλη ελληνικη πολη.Ο παραδεισος της Ευρωπης ειναι η Ελλαδα ολα τα αλλα ειναι κουραφεξαλα
Αγια Πετρουπολη εχει ανεσεις που στην Αθηνα δεν της βρισκεις.Αθηνα δεν εχεις καμια ανεση.Βαλε κ'αλλες φωτογραφιες για να  :jerking: οι Πιρφοροι
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Κοσιτσε και τα μυαλα στα καγκελα τυπε.Αν ειχε και θαλασσα αυτος οντως θα ηταν ο παραδεισος.
Δεν εχω παει δεν μπορω να εχω αποψη αλλα η Ελλαδα ειναι η χωρα του απεραντου γαλαζιο και οι βορειες ευρωπαικες πολης ειναι του απεραντο μουντο γκρι
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Καλα απο ντυσιμο εισαι γάμησε τα :headbang:Σπορτεξ παπουτσι κατι αταιριαστα χρωματα!χωρις στυλΓια να καταλαβει ο αναγνωστης γιατι οι γκομενες οταν με βλεπουνε τρελαινονται και τα παιζουν οι γκομενιτσες Αγια Πετρουπολη εχει ανεσεις που στην Αθηνα δεν της βρισκεις.Αθηνα δεν εχεις καμια ανεση.Βαλε κ'αλλες φωτογραφιες για να  :jerking: οι Πιρφοροιδημητρακηδες
ειπαμε δημητρακισμος πλεον ο πυρφορισμος πεθανε.Δικη σου ιδεα ηταν γιατι οπως ειπες δεν γαμουσε ο πυρφορος τωρα που αποδειχτηκε οτι και εσυ δεν γαμουσες απεκτησες και συ αυτον τον τιτλο. :grin:
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Το Σαν Πετερμπουργκ εχει ομορφο κεντρο με μεγαλεπιβολα κτιρια μεγαλα παρκα και καναλια τυπου Bενετιας κατα τα αλλα  απ τις 365 μερες του χρoνου βρεχει τις 300 και εχει ομιχλη και σκοταδι της περισσοτερες ωρες του 24ωρου. Ειναι ψυχοπλακωτικη πολη και αξιζει να την δεις για 4-5 μερες. Δεν συγκρινεται με την Αθηνα ουτε με καμια αλλη ελληνικη πολη.Ο παραδεισος της Ευρωπης ειναι η Ελλαδα ολα τα αλλα ειναι κουραφεξαλα

Εντάξει μην το γαμήσουμε κιόλας. Από πλευράς κλίματος το μεσογειακό είναι όντως από τα καλύτερα για να ζεις. Αλλά δεν και η πιο ωραία χώρα του κόσμου η Ελλάδα. Έλεος. Από υποδομές άστα να πάνε και όσο για τη φύση, αυτή είναι παντού ωραία.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Εντάξει μην το γαμήσουμε κιόλας. Από πλευράς κλίματος το μεσογειακό είναι όντως από τα καλύτερα για να ζεις. Αλλά δεν και η πιο ωραία χώρα του κόσμου η Ελλάδα. Έλεος. Από υποδομές άστα να πάνε και όσο για τη φύση, αυτή είναι παντού ωραία.
Ειπα της Ευρωπης
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Εχεις παει ισπανια;
Τενεριφη;Ιμπιζα;
Κροατια εχεις παει να παθεις πλακα;
Εχω παει Ισπανια, Τενεριφη Ιβιζα δεν εχω παει αλλα εχω παει και στα περισσότερα ελληνικα νησια καμια χωρα της Ευρωπης δεν εχει τοσα πολλα
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Εχω παει Ισπανια, Τενεριφη Ιβιζα δεν εχω παει αλλα εχω παει και στα περισσότερα ελληνικα νησια καμια χωρα της Ευρωπης δεν εχει τοσα πολλα

Η φύση παντού ωραία είναι αρκεί να φαίνεται.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Οταν εχεις ενα μικρο κομματι θαλασσας και δυο-τρια νησια ειναι ευκολο να τα κανεις τουριστικους παραδεισους η Ελλαδα εχει 18 χιλιαδες χιλιομετρα ακτογραμμης και 2500 νησια
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Τελικα καταλαβα οτι για να αγαπησει κανεις την Ελλαδα θα πρεπει να ειναι ξενος η ελληνας που γεννηθηκε στο εξωτερικο
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ειπαμε δημητρακισμος πλεον ο πυρφορισμος πεθανε.Δικη σου ιδεα ηταν γιατι οπως ειπες δεν γαμουσε ο πυρφορος τωρα που αποδειχτηκε οτι και εσυ δεν γαμουσες απεκτησες και συ αυτον τον τιτλο. :grin:
Την ξανθια ομως σαν τρελος εκανες και με παρακαλαγες να σου τη γνωρισω.Ο Φιλος μας στη φωτογραφια ειναι αθλια ντυμενος φοραει παπουτσια σπορτεξ!Εγω ουτε στο γκαραζ δεν φοραω τετοια!Ενα ανοιχτοχρωμο παντελονι και ενα τζιν μπουφαν μαυρο και το μπλουζακι ειναι σαν τη Γαλλικη σημαια! :headbang:.Καθαρα Ρωσσικα ντυμενος.Ακομα χειροτερα ντυνονται οι Αμερικανοι! :rockon:Δεν εχω δει πιο κακοντυμενο λαο απο τους Αμερικανους :headbang:.Βαφω το μαλλι και μπηκα στο σα'ι'τ για να γελασω λιγακι :2funny:
 

Συνημμένα

  • P1010019.JPG
    P1010019.JPG
    162,6 KB · Εμφανίσεις: 45

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Την ξανθια ομως σαν τρελος εκανες και με παρακαλαγες να σου τη γνωρισω.Ο Φιλος μας στη φωτογραφια ειναι αθλια ντυμενος φοραει παπουτσια σπορτεξ!Εγω ουτε στο γκαραζ δεν φοραω τετοια!Ενα ανοιχτοχρωμο παντελονι και ενα τζιν μπουφαν μαυρο και το μπλουζακι ειναι σαν τη Γαλλικη σημαια! :headbang:.Καθαρα Ρωσσικα ντυμενος.Ακομα χειροτερα ντυνονται οι Αμερικανοι! :rockon:Δεν εχω δει πιο κακοντυμενο λαο απο τους Αμερικανους :headbang:.Βαφω το μαλλι και μπηκα στο σα'ι'τ για να γελασω λιγακι :2funny:
Μποτες απο σαλαχι δεν θα φορεσω ποτε γιατι αγαπω και σεβομαι τα ζωα ασε που μετα βρωμανε και τα ποδια σου ψαριλα  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom