Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Μποτες απο σαλαχι δεν θα φορεσω ποτε γιατι αγαπω και σεβομαι τα ζωα ασε που μετα βρωμανε και τα ποδια σου ψαριλα  :2funny:  :2funny:  :2funny:
Φορα σπορτεξ για να εισαι αθλητικος τυπος :2funny:Και απο φίδι δεν θα φορεσεις για να μην σε δαγκωσει :2funny:Να τη και μες τ'αμαξι μου για να μη λετε  :jerking:οτι τους λεω στο δρομο ελατε να φωτογραφιθουμε.Να και το Εμπορικο κεντρο Русь στο Νοβγκοροντ μεχρι πριν 3-4 χρονια υπηρχε μονο αυτο.Μετα χτιστηκε ενα μεγαλο το Волна.Εκει ειχε πολυ καμακι!Το Lada εφτανε και περισευε!Ειδηκα αν ειχε αριθμους Αγιας Πετρουπολης.
 

Συνημμένα

  • OLYMPUS 464.jpg
    OLYMPUS 464.jpg
    150,8 KB · Εμφανίσεις: 31
  • OLYMPUS 369.jpg
    OLYMPUS 369.jpg
    159,3 KB · Εμφανίσεις: 54

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Την ξανθια ομως σαν τρελος εκανες και με παρακαλαγες να σου τη γνωρισω.Ο Φιλος μας στη φωτογραφια ειναι αθλια ντυμενος φοραει παπουτσια σπορτεξ!Εγω ουτε στο γκαραζ δεν φοραω τετοια!Ενα ανοιχτοχρωμο παντελονι και ενα τζιν μπουφαν μαυρο και το μπλουζακι ειναι σαν τη Γαλλικη σημαια! :headbang:.Καθαρα Ρωσσικα ντυμενος.Ακομα χειροτερα ντυνονται οι Αμερικανοι! :rockon:Δεν εχω δει πιο κακοντυμενο λαο απο τους Αμερικανους :headbang:.Βαφω το μαλλι και μπηκα στο σα'ι'τ για να γελασω λιγακι :2funny:
Το ξανθο οντως ειναι αστερι αλλα να το εχεις πηδηξει δεν παιζει με την καμια ειναι πολυ παραπανω απο τα κυβικα σου ρε μην δημητρακιζεις.ειναι σαν να λεμε οτι η σημερινη ΑΕΚ μπορει να κερδισει την μπαρτσελονα. :grin:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Φορα σπορτεξ για να εισαι αθλητικος τυπος :2funny:Και απο φίδι δεν θα φορεσεις για να μην σε δαγκωσει :2funny:Να τη και μες τ'αμαξι μου για να μη λετε  :jerking:οτι τους λεω στο δρομο ελατε να φωτογραφιθουμε.Να και το Εμπορικο κεντρο Русь στο Νοβγκοροντ μεχρι πριν 3-4 χρονια υπηρχε μονο αυτο.Μετα χτιστηκε ενα μεγαλο το Волна.Εκει ειχε πολυ καμακι!Το Lada εφτανε και περισευε!Ειδηκα αν ειχε αριθμους Αγιας Πετρουπολης.
Εγω ποτε δεν σου ειπα κατι τετοιο Δημητρακη αλλα σιγα την γκομενα δεκα φορες καλυτερες απο αυτην βρισκω και στην Αθηνα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ρε Δημήτρη βαψομαλλιάς είσαι; Όχι ρε φίλε!
Για την ξανθιά respect πάντως! Βυζάρες και προσωπάρα!
ειναι μουναρος οντως το ξανθο.αλλα του λεγα να μου δωσει το τηλεφωνο της η το εμαιλ κατι τελος παντων και δεν ηξερε τιποτα,δημητρακιζοταν.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Το ξανθο οντως ειναι αστερι αλλα να το εχεις πηδηξει δεν παιζει με την καμια ειναι πολυ παραπανω απο τα κυβικα σου ρε μην δημητρακιζεις.ειναι σαν να λεμε οτι η σημερινη ΑΕΚ μπορει να κερδισει την μπαρτσελονα. :grin:
αφου η αλλη ηταν η γκομενα μου αυτη φιλη της ηταν.Πανευκολο ηταν να την  :knockinb:αφου ειναι απο УФА ειχανε ξετρελαθει και οι δυο με τ΄αμαξια μας (ο Τουρκος εχει BMW X5) και που οπου πηγαιναμε μπαιναμε τσαμπα και ουτε μας ψαχνανε.Και ο Τουρκος την εκλασε γιατι ειχε 2 αλλες εκεινη την περιοδο.
Ρε Δημήτρη βαψομαλλιάς είσαι; Όχι ρε φίλε!
Για την ξανθιά respect πάντως! Βυζάρες και προσωπάρα!
ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΙ 38 ΕΤΩΝ συντομα θα γινω 39 πως γινεται να μην το βαφω?Ηταν μια φιλη απο την γκομενα που ειχα (με τα μαυρα μαλλια)της ειπα να φερει μια φιλη της για ενα φιλο μου Τουρκο (γεννημενο Γερμανια)και μου εφερε αυτην :).Να και μια τραπεζικη υπαλληλος που ειχα απο το Νοβγκοροντ.Ημουνα με αυτον τον Βλακα εδω στη φωτο με κατι γκομενιτσες που του ειχα γνωρισει και ανταλαξαμε ματιες στο εμπορικο κεντρο το μεσημερι το βραδυ ηταν στην Ντισκο Ταλισμαν και γνωριστηκαμε :)Αποδιχτηκε πολυ κακια με ζηλευε ηθελε σχεσεις και :jerking: (δεν ηταν απο Νοβγκοροντ αλλα απο Βαλντά'ι'.Νοβγκοροντ νοικιαζε διαμερισμα και δουλευε στην τραπεζα).
 

Συνημμένα

  • OLYMPUS olesia.jpg
    OLYMPUS olesia.jpg
    64,3 KB · Εμφανίσεις: 47

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Συγγνωμη να το ζωο με της γκομενες που του γνωρισα.Οσο για την ξανθια το τηλεφωνο της το εχω αλλα δεν συνηθιζω να δινω τηλεφωνα χωρις την αδεια της γκομενας και να την παρω εγω τηλεφωνο δεν θα ηταν σωστο θα ξεφτηλιζομουνα!αφου ημουνα με τη φιλη της!Σα λιγουρης θα ημουνα!Για τη δευτερη φωτο ελεγα για τον  :jerking:ειναι Αγιος κανει καλο στις γυναικες! :2funny: (μια φορα ειχε χυσει στο βρακι του δεν προλαβε να το βγαλει.Μιλαμε για τραγικα πραγματα) :2funny:Και στην Ντισκο Οκεαν στο Νοβγκοροντ μπορουσες να στηλεις SMS και να βγει στο ταμπλο στην Ντισκο :2funny:και εστειλα αυτο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • OLYMPUS 267.jpg
    OLYMPUS 267.jpg
    264,5 KB · Εμφανίσεις: 49
  • OLYMPUS 370.jpg
    OLYMPUS 370.jpg
    146,6 KB · Εμφανίσεις: 48

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Συγγνωμη να το ζωο με της γκομενες που του γνωρισα.Οσο για την ξανθια το τηλεφωνο της το εχω αλλα δεν συνηθιζω να δινω τηλεφωνα χωρις την αδεια της γκομενας και να την παρω εγω τηλεφωνο δεν θα ηταν σωστο θα ξεφτηλιζομουνα!αφου ημουνα με τη φιλη της!Σα λιγουρης θα ημουνα!Για τη δευτερη φωτο ελεγα για τον  :jerking:ειναι Αγιος κανει καλο στις γυναικες! :2funny: (μια φορα ειχε χυσει στο βρακι του δεν προλαβε να το βγαλει.Μιλαμε για τραγικα πραγματα) :2funny:Και στην Ντισκο Οκεαν στο Νοβγκοροντ μπορουσες να στηλεις SMS και να βγει στο ταμπλο στην Ντισκο :2funny:και εστειλα αυτο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε συ τωρα χωρις μαλακιες εσυ θεωρεις τον εαυτο σου καλυτερο απο αυτον;Ο τυπος ειναι ψιλος,αδυνατος,εχει ωραια χαρακτηριστικα εσυ εισαι ταπας με περουκινι και βαμενο μαλλι.Γιατι δεν το ξυριζεις το κεφαλι σου;μην δημητρακιζεις.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Εγω ποτε δεν σου ειπα κατι τετοιο Δημητρακη αλλα σιγα την γκομενα δεκα φορες καλυτερες απο αυτην βρισκω και στην Αθηνα
Εδω δεν βγηκε καλα.Και δεν ξερω σε ποιο αρχειο εχω φωτογραφιες της.Παντος μου ειχε γινει κολιτσιδα και με ζαλιζε!Εδω η σημαια που ειχαν ανεβασει στο Ββαρσαβσκι Εξπρες για να καμακωνω απο κατω της.Την φωτογραφια την τραβηξε ο Πιτσιλιστης οταν ειχε ερθει.Θυμαμαι με ειχε ρωτισει τι δουλεια εχει η γαλανολευκη στην ντισκο?Του απαντησα γελωντας μαντεψε ποιος τους ειπε να την ανεβασουν :2funny:
Ρε συ τωρα χωρις μαλακιες εσυ θεωρεις τον εαυτο σου καλυτερο απο αυτον;Ο τυπος ειναι ψιλος,αδυνατος,εχει ωραια χαρακτηριστικα εσυ εισαι ταπας με περουκινι και βαμενο μαλλι.Γιατι δεν το ξυριζεις το κεφαλι σου;μην δημητρακιζεις.
Για να μην λεμε τα ιδια και τα ιδια:Ειναι πολυ απλος σαν το παιδι υπαρχουν 2.000.000 Καυκασιοι με το ιδιο στυλ και την ιδια συμπεριφορα και ντυσιμο.Αν κυνηγισει μερικες γκομενες σιγουρα θα βγαλει καποια με την αγαμια που υπαρχει εδω εβγαζε ο Αλγερινος :2funny:που ειναι  :shit:.Αλλα δεν βλεπω να εχει τιποτα το ιδιεταιρο και ουτε οι γκομενες θα ξετρελαθουνε μαζι του.
 

Συνημμένα

  • н с.jpg
    н с.jpg
    96,9 KB · Εμφανίσεις: 61
  • kato apo ti simaia3.jpg
    kato apo ti simaia3.jpg
    108,9 KB · Εμφανίσεις: 55

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Να και 2 φωτογραφιες που εχω παρει πολυ καλη βαθμολογια οπου της εχω βαλει.Οι γκομενες θελουν κατι το διαφορετικο.Τους Ρωσσους δεν τους πολυενδιαφερουν οι γκομενες προτιμανε να κατσουνε και να πιουνε.Τους Καυκασιους οι γκομενες δεν τους πανε γιατι η συμπεριφορα τους ειναι κακια και το παιζουν μαγκες.Ε,μενω εγω :2funny:
 

Συνημμένα

  • 8 Marta 11 017.jpg
    8 Marta 11 017.jpg
    87,7 KB · Εμφανίσεις: 53
  • DSC00665.jpg
    DSC00665.jpg
    96 KB · Εμφανίσεις: 60

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Να και 2 φωτογραφιες που εχω παρει πολυ καλη βαθμολογια οπου της εχω βαλει.Οι γκομενες θελουν κατι το διαφορετικο.Τους Ρωσσους δεν τους πολυενδιαφερουν οι γκομενες προτιμανε να κατσουνε και να πιουνε.Τους Καυκασιους οι γκομενες δεν τους πανε γιατι η συμπεριφορα τους ειναι κακια και το παιζουν μαγκες.Ε,μενω εγω :2funny:
Οταν εσυ βγαζεις για βοσκη της αγελαδες σου οι καυκασιοι βγαινουν με επαγγελματιες μοντελα του 1,87
 

Συνημμένα

  • IMG_0501.JPG
    IMG_0501.JPG
    92,8 KB · Εμφανίσεις: 46

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Εδω σα χοντρη μου φενεται :2funny:καλα το δικο σου προσωπο το κρυβεις το δικο της γιατι το κρυβεις?Ασε να το δουνε οι Πιρφοροι να παιξουνε καμια :jerking:.Αν πηγαινατε καπου μαζι και ημουνα κ'εγω εκει γυρω εμενα θα κοιταγε :2funny:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Εδω σα χοντρη μου φενεται :2funny:καλα το δικο σου προσωπο το κρυβεις το δικο της γιατι το κρυβεις?Ασε να το δουνε οι Πιρφοροι να παιξουνε καμια :jerking:.Αν πηγαινατε καπου μαζι και ημουνα κ'εγω εκει γυρω εμενα θα κοιταγε :2funny:
Μπορει και να σε κοιταγε αλλα δυστυχως δεν ησουν εκει
 

Συνημμένα

  • DSCN0274.JPG
    DSCN0274.JPG
    140 KB · Εμφανίσεις: 54
  • DSCN0275.JPG
    DSCN0275.JPG
    141,4 KB · Εμφανίσεις: 58

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Μην ανχωνεσε εμεινε με τις καλυτερες εντυπώσεις για τους ελληνες,σε εβγαλα και απο τον κοπο  Παντος με το δεκαποντο δεν χωρουσε απο την πορτα
 

Συνημμένα

  • IMG_0765.JPG
    IMG_0765.JPG
    103,6 KB · Εμφανίσεις: 42
  • IMG_0768.JPG
    IMG_0768.JPG
    104 KB · Εμφανίσεις: 40

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Εκει ειναι το προβλημα του Πιρφορου οταν του λες το προβλημα του σου λεει γιατι τι εχω?Οι γκομενες φταινε.Μ'αρεσει η ψωροπεριφανεια σου κ'εγω ειχα γκομενα 1,87 και την εβαλα φωτο προχτες.Και πολυ καλητερη στο προσωπο.Καλα οποια συνανατας τη φωτογραφιζεις για να μας τη διχνεις?Εγω δεν παιρνω φωτογραφικη μηχανη δεν μου πολυαρεσει να φωτογραφιζω απλως απο το σα'ι'τ τα παιδια μου ειχανε ζητησει να βαλω φωτο και εβγαλα φωτο και τους της εβαλα.Εμενα η δουλεια μου ειναι να καμακωνω.Με αυτο ασχολουμε συνεχεια.Και οπως εχω πει εχω σπουδασει 2,5 χρονια ψυχολογια (μετα το αφεισα αυτο το τμημα γιατι δεν θα ειχα κανενα μελλον σαν ψυχολογος) και ξερω την ψυχολογια των γυναικων.Και προσπαθω να γραψω πως πρεπει να φερεται κανενας αν θελει να εχει γκομενες.Εγω εχω καταφερει να με τα'ι'ζουνε κιολας γιατι οπως ξερουν οσες με εχουν γνωρισει ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ :2funny:.Και ουτε θελω :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Μπορει και να σε κοιταγε αλλα δυστυχως δεν ησουν εκει
Μοιαζει λιγο μ'αυτην.Παντος αυτες οι γκομενες για  :knockinb: ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝΕ καλες ειναι να την εχεις για βολτα δε κοιταει ολος ο κοσμος.
 

Συνημμένα

  • OLYMPUS 286.jpg
    OLYMPUS 286.jpg
    250,9 KB · Εμφανίσεις: 67
  • OLYMPUS 289.jpg
    OLYMPUS 289.jpg
    255,5 KB · Εμφανίσεις: 57

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Για καλο  :knockinb: ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ.Αλλες γκομενες ειναι καλες για  :knockinb: και αλλες για βολτα.
 

Συνημμένα

  • dasha100.jpg
    dasha100.jpg
    153,8 KB · Εμφανίσεις: 98
  • OLYMPUS 274.jpg
    OLYMPUS 274.jpg
    241,1 KB · Εμφανίσεις: 59

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Εκει ειναι το προβλημα του Πιρφορου οταν του λες το προβλημα του σου λεει γιατι τι εχω?Οι γκομενες φταινε.Μ'αρεσει η ψωροπεριφανεια σου κ'εγω ειχα γκομενα 1,87 και την εβαλα φωτο προχτες.Και πολυ καλητερη στο προσωπο.Καλα οποια συνανατας τη φωτογραφιζεις για να μας τη διχνεις?Εγω δεν παιρνω φωτογραφικη μηχανη δεν μου πολυαρεσει να φωτογραφιζω απλως απο το σα'ι'τ τα παιδια μου ειχανε ζητησει να βαλω φωτο και εβγαλα φωτο και τους της εβαλα.Εμενα η δουλεια μου ειναι να καμακωνω.Με αυτο ασχολουμε συνεχεια.Και οπως εχω πει εχω σπουδασει 2,5 χρονια ψυχολογια (μετα το αφεισα αυτο το τμημα γιατι δεν θα ειχα κανενα μελλον σαν ψυχολογος) και ξερω την ψυχολογια των γυναικων.Και προσπαθω να γραψω πως πρεπει να φερεται κανενας αν θελει να εχει γκομενες.Εγω εχω καταφερει να με τα'ι'ζουνε κιολας γιατι οπως ξερουν οσες με εχουν γνωρισει ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ :2funny:.Και ουτε θελω :2funny:
Δεν το κανω για να τα δειχνω αλλωστε ειναι του 2006 οι φωτογραφιες οταν ημουνα Μοσχα και τοτε δεν γνωριζα το σαιτ. Θελω απλα οταν γερασω να θυμαμαι καμια φορα οτι περασα καλα στην ζωη μου
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Εδω την εβαλα να φορεσει τη γουνα μου για να πω σε μια φιλη της που  :knockinb: οτι πηρα γουνα στην Ντάσα δωρο :2funny:και αν ειναι καλη και με αφηνει να την χυνω στο στομα θα της παρω κ'αυτης γουνα :2funny:.Δεν πιστεψε οτι θα της παρω γουνα αλλα στο στομα με αφηνε να την χυνω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Εδω με τη γουνα μου που φοραγε η Ντάσα :2funny: βγηκα λιγο σοβαρος σας εχω πει οτι δυστηχως δεν εχω φωτογενεια.Ηταν πολυ χαρουμενη που της εδωσα να φορεσει τη γουνα μου απο Φωκια :2funny:
 

Συνημμένα

  • даша9.jpg
    даша9.jpg
    255 KB · Εμφανίσεις: 64
  • OLYMPUS 284.jpg
    OLYMPUS 284.jpg
    249,4 KB · Εμφανίσεις: 46

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Εδω σα χοντρη μου φενεται :2funny:καλα το δικο σου προσωπο το κρυβεις το δικο της γιατι το κρυβεις?Ασε να το δουνε οι Πιρφοροι να παιξουνε καμια :jerking:.Αν πηγαινατε καπου μαζι και ημουνα κ'εγω εκει γυρω εμενα θα κοιταγε :2funny:
οτι θα σε κοιταζε και θα γελαγε ειναι σιγουρο  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom