Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
  :think: :think: εσι σιντοπιτι σε ολα μεσα πευτης  :rockon: :rockon: :rockon:  το κρυφο μιστικο του τσαρου που κολαει τα μορα της καργιολες διλαδη !! ειναι το βασανιστικο και τεχνικο γλιφομουνι που το κραταει επτασφραγιστο μιστικο  πολι γλιψιμο λεμε!!!!! πιος στο σφιριξε??????????????  ουτε ο αλλαν να εισουν!!!!! και οντος τον τσαρο δεν τον εχει δει κανεις να γαμαει ουτε εχει φοτο ποτε με πουτσα σικομενη!!!!!  πολι μεσα πευτης  :think: :think: :think: :think: περιεργο για μαναβης!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Ολα μαθαίνονται κάποια στιγμή :grin: μόνο γλύφει ο Τσάρος :2funny: απο  :knockinb: ΤΙΠΟΤΑ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Ναι στα μπουρδελα οταν μπαινω στο δωματιο Νιαουριζω και δεν  :knockinb:Καλα τωρα τι θελεται να σας βγαλω φωτο να  :knockinb:με την πουτσα μου.Αλλη δουλεια δεν εχετε να κανετε? :jerking: :2funny:
 ο μεγα ανιπερβλιτε τιτανοτερστιογαλαξιακε αυτοκρατορα προτε την ταξη και επι τιμι προτογαμιστη σκιστη και χοστη τον ατακτον σλαβοροσικον πορνιδιον τσαρεβιτς δυνατε πανεμορφε και ακαταμαχιτε!!!!  διξε στον λαο σου το ανιπερβλιττο και υδονικο τεραστιο καυλι σου πανο στην μαχη!!!!!! διξε την τεραστια και ανεφ κοποσης γλοσαρα σου επι της μαχης με τα αιδιααα  φοτησε μας γιγανταααα   διδαξε μας!!!! αβεεεεεε!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  ο λαος περιμενει τσαρεβιτσ!!!!!!!!!!!!!  ουρρραααα!!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Λεφτά σου στέλνει η μάνα σου και όταν δεν σου στέλνει αρκετά την απειλείς οτι θα της κάνεις μήνυση  :2funny: το έγραψα και πιο πρίν αλλά δεν το έπιασες,ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΓΝΩΡΙΣΕΙ  :2funny: πήγαινε να τα πείς σε αυτούς που τους τα είπες εσύ,μην βρίζεις εμένα :grin:
Για το άλλο θέμα καταλάβα....ΔΕΝ ΣΟΥ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
απλά κάθεσαι και γράφεις χρόνια τώρα οτι :knockinb: μήπως και σε πιστέψει κανένας  :jerking:
Αν ζουσα με τα εισοδηματα που παιρνω απο Ελλαδα θα ημουνα σα το φιλο σου το Μολδολαγνο να περιμενω τη Μαρσουτκα καθε βραδυ μες το κρυο :2funny:Ουτε διαμερισματα θα ειχα ουτε τιποτα.Ναι το βρηκες δεν :knockinb: :2funny:και τοτε τι εκανα στο Μεταξουργειο καθε μερα οταν ημουνα Αθηνα?Καθομαι τωρα και χανω το χρονο μου.Και εσυ το ιδιο.Πηγαινε να κανεις καμια κουρσα με το Ταξι και ασε με εμενα :2funny:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Αν ζουσα με τα εισοδηματα που παιρνω απο Ελλαδα θα ημουνα σα το φιλο σου το Μολδολαγνο να περιμενω τη Μαρσουτκα καθε βραδυ μες το κρυο :2funny:Ουτε διαμερισματα θα ειχα ουτε τιποτα.Ναι το βρηκες δεν :knockinb: :2funny:και τοτε τι εκανα στο Μεταξουργειο καθε μερα οταν ημουνα Αθηνα?Καθομαι τωρα και χανω το χρονο μου.Και εσυ το ιδιο.Πηγαινε να κανεις καμια κουρσα με το Ταξι και ασε με εμενα :2funny:
Διαμερίσματα έχω και εγώ και μάλιστα οχι κοτέτσια σαν και αυτό που μένεις :grin: και χωρίς να χρειάζεται να νιαουρίζω στις γκόμενες  :2funny: :2funny: :2funny:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
 ο μεγα ανιπερβλιτε τιτανοτερστιογαλαξιακε αυτοκρατορα προτε την ταξη και επι τιμι προτογαμιστη σκιστη και χοστη τον ατακτον σλαβοροσικον πορνιδιον τσαρεβιτς δυνατε πανεμορφε και ακαταμαχιτε!!!!  διξε στον λαο σου το ανιπερβλιττο και υδονικο τεραστιο καυλι σου πανο στην μαχη!!!!!! διξε την τεραστια και ανεφ κοποσης γλοσαρα σου επι της μαχης με τα αιδιααα  φοτησε μας γιγανταααα   διδαξε μας!!!! αβεεεεεε!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  ο λαος περιμενει τσαρεβιτσ!!!!!!!!!!!!!  ουρρραααα!!!!
Συντροφε εχεις φοβερο τροπο γραφης επεσα απο την καρεκλα μου απο το γελιο
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
νυχτεριδα αξιοςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:  το 2006 στην ουκρανια γαμουσαμε αλλη το προι αλλη το βραδυ και διναμε και καμια πιπα τα ξιμεροματα για να φιγουν τα ξιδια!!!!!!!   :2funny: :2funny: :2funny:  ορεες εποχες !!!! τορα αστα να πανε!!! και σε καμια πενταετια βλεπο να μας γαμανε οι ανατολικοι!!!!! εχει ο καιρος γιρισματα!!!!!!!!!!!!!!!! :zfuck: :zfuck: :zfuck:
Τελευταια φορα ημουν το 2011 στην Ουκρανια τοσο πολυ αλλαξανε τα πραγματα????
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Διαμερίσματα έχω και εγώ και μάλιστα οχι κοτέτσια σαν και αυτό που μένεις :grin: και χωρίς να χρειάζεται να νιαουρίζω στις γκόμενες  :2funny: :2funny: :2funny:
Ναι εχεις στο Κισινιοφ την πιο χα'ι' πολη της Ευρωπης που ειναι μες τον πλουτο :2funny:Μες τα παλατια :2funny:και στη Μολδαβια την πιο πλουσια χωρα της Ευρωπης :2funny:και εισαι αναμεσα στους Μολδαβους τον πιο εξυπνο και μορφωμενο λαο της Ευρωπης :2funny:Κοιτα και εξυπνος να ησουνα αναμεσα σε αυτους τους Down συντομα θα χαζευες κ'εσυ :2funny:[youtube=425,350]2WuP-cbPJWU[/youtube] Ενω εγω ειμαι στη φτωχη Αγια Πετρουπολη μες την κακομοιρια [youtube=425,350]Rib4L8M1cEg[/youtube]  [youtube=425,350]vc5dZjjB1O8[/youtube]
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Ναι εχεις στο Κισινιοφ την πιο χα'ι' πολη της Ευρωπης που ειναι μες τον πλουτο :2funny:Μες τα παλατια :2funny:και στη Μολδαβια την πιο πλουσια χωρα της Ευρωπης :2funny:και εισαι αναμεσα στους Μολδαβους τον πιο εξυπνο και μορφωμενο λαο της Ευρωπης :2funny:Κοιτα και εξυπνος να ησουνα αναμεσα σε αυτους τους Down συντομα θα χαζευες κ'εσυ :2funny:[youtube=425,350]2WuP-cbPJWU[/youtube] Ενω εγω ειμαι στη φτωχη Αγια Πετρουπολη μες την κακομοιρια [youtube=425,350]Rib4L8M1cEg[/youtube]  [youtube=425,350]vc5dZjjB1O8[/youtube]

τί γαμάτη πόλη είναι αυτή!!!!

καλύτερη και από το Παρίσι!!!

ΥΓ γυναίκες παίζουν??
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Ναι εχεις στο Κισινιοφ την πιο χα'ι' πολη της Ευρωπης που ειναι μες τον πλουτο :2funny:Μες τα παλατια :2funny:και στη Μολδαβια την πιο πλουσια χωρα της Ευρωπης :2funny:και εισαι αναμεσα στους Μολδαβους τον πιο εξυπνο και μορφωμενο λαο της Ευρωπης :2funny:Κοιτα και εξυπνος να ησουνα αναμεσα σε αυτους τους Down συντομα θα χαζευες κ'εσυ :2funny:[youtube=425,350]2WuP-cbPJWU[/youtube] Ενω εγω ειμαι στη φτωχη Αγια Πετρουπολη μες την κακομοιρια [youtube=425,350]Rib4L8M1cEg[/youtube]  [youtube=425,350]vc5dZjjB1O8[/youtube]
Ασε την διαφορά των δύο πόλεων,την γνωρίζουμε :grin:
Για διαμερίσματα είπες,βάλε φωτο απο το κοτέτσι σου στην Αγ.Πετρουπολη και να βάλω και εγώ απο το διαμέρισμα μου στο Κισινάου  :2funny: που μένεις εσύ που είσαι παμπλουτος και που μένω εγώ να δούμε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Τελευταια φορα ημουν το 2011 στην Ουκρανια τοσο πολυ αλλαξανε τα πραγματα????
 πριν δυο μινες ειμουνα πανο !! αλφα εθνικι στα κεντρικα μερι δεν γαμας με τιποτα πια κεντρο βορεια εχει ακομα κατι καλα αλλα θελει χαιλικα λευτα και μερεσ πολες !!!!! ανεβα καμια βολτα !!!!! και το θεμα ειναι σιντροφε οτι αμα δεν εισε εμπειρος και θα στα φανε και δεν θα γαμισεις!!!! 
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Ναι εχεις στο Κισινιοφ την πιο χα'ι' πολη της Ευρωπης που ειναι μες τον πλουτο :2funny:Μες τα παλατια :2funny:και στη Μολδαβια την πιο πλουσια χωρα της Ευρωπης :2funny:και εισαι αναμεσα στους Μολδαβους τον πιο εξυπνο και μορφωμενο λαο της Ευρωπης :2funny:Κοιτα και εξυπνος να ησουνα αναμεσα σε αυτους τους Down συντομα θα χαζευες κ'εσυ :2funny:[youtube=425,350]2WuP-cbPJWU[/youtube] Ενω εγω ειμαι στη φτωχη Αγια Πετρουπολη μες την κακομοιρια [youtube=425,350]Rib4L8M1cEg[/youtube]  [youtube=425,350]vc5dZjjB1O8[/youtube]
τσαρε αστα πσοφια!!!!!!!!! ο λαος περιμενει!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
 πριν δυο μινες ειμουνα πανο !! αλφα εθνικι στα κεντρικα μερι δεν γαμας με τιποτα πια κεντρο βορεια εχει ακομα κατι καλα αλλα θελει χαιλικα λευτα και μερεσ πολες !!!!! ανεβα καμια βολτα !!!!!
Τα γνωρίζω αυτα συντροφε εγω παω στο Κρεμεντσουκ, Κριβιε ρογκ και Σβετλοβοτσκ εκει εχει πολυ πραμα ακομα.Με την πρωτη ευκαιρια ερχομαι Σ ευχαριστω για την προσκληση
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Τα γνωρίζω αυτα συντροφε εγω παω στο Κρεμεντσουκ, Κριβιε ρογκ και Σβετλοβοτσκ εκει εχει πολυ πραμα ακομα.Με την πρωτη ευκαιρια ερχομαι Σ ευχαριστω για την προσκληση
κριβοι καλα !!!!  :rockon: :rockon: και ντιπροπετροφσκ τεζα λογο δικτιοσις !!!!!!! :rockon: :rockon:  και χαρκοβο καρατεζααααα!!!!!! :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:
ζαποροζε καργιολε ολε οπος παλια!!!!    και απο την αλλη πλευρα λβοβ  και ξερο ψομι!!!!!!!!!!!!  αλλα τη να γραψο για τους ασχετους?????? οτι αμα πεσεις σε ουκρανο πιομενο μαγκα τοπικο θα σε σισκεβασουν σε τιρ με σκιλοτροφες!!!!!! εση απο τι βλεπο τα ξερης!!!!!!! τελος παντον καλα να περνατε ελπιζο ο πιλατος να γραψει !!! τα λεμε!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
κριβοι καλα !!!!  :rockon: :rockon: και ντιπροπετροφσκ τεζα λογο δικτιοσις !!!!!!! :rockon: :rockon:  και χαρκοβο καρατεζααααα!!!!!! :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:
ζαποροζε καργιολε ολε οπος παλια!!!!    και απο την αλλη πλευρα λβοβ  και ξερο ψομι!!!!!!!!!!!!  αλλα τη να γραψο για τους ασχετους?????? οτι αμα πεσεις σε ουκρανο πιομενο μαγκα τοπικο θα σε σισκεβασουν σε τιρ με σκιλοτροφες!!!!!! εση απο τι βλεπο τα ξερης!!!!!!! τελος παντον καλα να περνατε ελπιζο ο πιλατος να γραψει !!! τα λεμε!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Στην Σεβαστουπολη εχω καποιους συγγενης και ειναι πολυ ομορφα το καλοκαιρι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom