Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Μα το παραδέχεται και ο ίδιος οτι δεν γαμάει.
αν προσέξεις συνέχεια γράφει "την έκανα ενα γλύψιμο" :2funny: για :knockinb: τίποτα δεν αναφέρει ποτέ :grin:
Εγω παντως επαθα πλακα Τασο, εχεις ανεβασει φωτογραφιες γυμνη με προσωπο απο μια πολυ ομορφη και επωνυμη πορνο σταρ και δεν εχει ουτε τα μισα κλικ απο την φωτογραφια με των τυπο που ανεβασε ο Δημητρακης.  Μηπως ειμαστε σε καποιο gay forum και δεν το γνωριζουμε??????
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Εγω παντως επαθα πλακα Τασο, εχεις ανεβασει φωτογραφιες γυμνη με προσωπο απο μια πολυ ομορφη και επωνυμη πορνο σταρ και δεν εχει ουτε τα μισα κλικ απο την φωτογραφια με των τυπο που ανεβασε ο Δημητρακης.  Μηπως ειμαστε σε καποιο gay forum και δεν το γνωριζουμε??????
Δεν το νομίζω αλλά πολλοί μπορεί να "δημητρακίζουν" αυτή την εποχή,ποιος ξέρει?
Πάντως προτείνω και θα στείλω στον Δημητράκη όσα € χρειαστεί και την άλλη φορά που θα πάει σε πουτάνα(πηγαίνει συνέχεια σύμφωνα με δικές του δηλώσεις)να τραβήξει μερικές φωτο ενώ τη :knockinb: Τι στο διάολο? Ολόκληρος Τσάρος είναι,φωτο του ενώ :knockinb: δεν θα δούμε ποτέ? Μόνο τα στριπτηζ του θα βλέπουμε?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Εἶναι ἀληθὲς ὅτι εἰς τὸ πεδίον τῆς συνευρέσεως μετὰ Ρωσσίδων ἐν τῷ ἐδάφει αὐτῶν ὁ κ. dimitrakis29 ἀντιμετωπίζει εἰς τὸ πρόσωπον τοῦ κ. nukteros ἕναν σοβαρὸν ἀνταγωνιστὴν διὰ πρώτην φοράν.

Ὡστόσο ὁ κ. dimitrakis29 παραμένει ἀνεπανάληπτος κατὰ τὸ ἀρχικὸν κίνητρον τῆς συμπεριφορᾶς του: Μετέβη εἰς Ρωσσίαν ἄγνωστος μεταξὺ ἀγνώστων, ἐξέμαθε τὴν γλώσσαν, ἐνεκλιματίσθη πλήρως καὶ ἐπιδίδεται εἰς ὅ,τι τὸν εὐχαριστεῖ.

Πρόκειται περὶ μίας αὐθεντικῆς προσωπικότητος.

Οὐδεῖς ἀμφισβητεῖ τὰς ἐπιτυχίας τοῦ κ. nukteros (ὁ κ. dimitrakis29 εἶναι ὀλίγον χολωμένος μετὰ τὴν ἐμφάνισὶν του), ἀλλὰ αὐταὶ εἶναι ἐφικταὶ ὑφ' ἑνὸς εὐκαταστάτου γενετησίως ἐνεργοῦ ἀνδρός. Ὁ κ. dimitrakis29 εἶναι ὅμως ἀφ' ἑαυτοῦ ἔννοια (conceptio)
Αυτο που εκανε ο Δημητρακης πολλη λιγη θα ειχαν τον κωλο να το κανουν και αυτο πρεπει να του το αναγνωρισουμε. Στα χρονια εκεινα που ανεβηκε η Ρωσια ηταν το πιο επικινδυνο και αφιλοξενο μερος,το σκηνικο πολυ αγριο και η ανθρωπινη ζωη δεν ειχε καμια αξια.Θα μπορουσα να γραψω βιβλια για πραγματα που ειχα δει εκεινα τα χρονια. Μερικη γνωστοι μου που ανεβηκαν απο Ελλαδα εφυγαν τρεχοντας.Για να αφησεις την Ελλαδα και να μεινεις Ρωσια θα επρεπε οι να ησουν η πολυ τρελος η πολυ γενναιος. Πορνομεταναστης ειναι μονο ο Δημητρακης εγω  θεωρουμε ντοπιος.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
το οτι γελανε με σενα ρε δημητρακη δεν το εχεις καταλαβει;
καλα ρε τι γαριδακι ειναι αυτο και το παιζεις και γαμιας;σαν πακοτινι ειναι  :grin:
Εσυ μη μου κολλας και πολυ γιατι οταν θα μου ζητησεις να σου βρω καμια δουλεια στο καραβι κανενος εφοπλιστη θα παρεις τ'αρχηδια μου :2funny:Εσυ σε θαλαμηγο αν μπηκες ποτέ θα μπηκες μονο σαν πληρωμα :2funny:.Οταν  :knockinb:θα παιρνω και φωτογραφικη μηχανη μαζι για να σας βγαζω φωτογραφιες :2funny:αλλη δουλεια δεν εχω να κανω :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
νυκτερε βαλε και αλλες φωτο να δημητρακισουμε οι θαυμαστες σου  :rockon: :rockon: :rockon:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Οταν  :knockinb:θα παιρνω και φωτογραφικη μηχανη μαζι για να σας βγαζω φωτογραφιες :2funny:αλλη δουλεια δεν εχω να κανω :2funny:
Αποφεύγεις επι του θέματος και αυτο με βάζει σε υποψίες,το είπα οτι οσα περισσότερα € χρειαστεί να δώσεις στην πουτάνα για να σε αφήσει να τραβήξεις φωτο θα τα βάλω εγώ :grin: αλλά μιλάμε να ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΗΚΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΜΕΣΑ ΤΗΣ Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙΣ ΠΙΠΑ.Τόσα χρόνια μας γράφεις και λες για :knockinb: αυτο έπρεπε ήδη να το έχεις κάνει και να το δείξεις στους θαυμαστές σου που τους δίνεις και συμβουλές πως να  :knockinb:
Εκτός αν νομίζεις οτι οι αγκαλιές,τα φιλάκια και τα νιαουρίσματα είναι γαμήσι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Αποφεύγεις επι του θέματος και αυτο με βάζει σε υποψίες,το είπα οτι οσα περισσότερα € χρειαστεί να δώσεις στην πουτάνα για να σε αφήσει να τραβήξεις φωτο θα τα βάλω εγώ :grin: αλλά μιλάμε να ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΗΚΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΜΕΣΑ ΤΗΣ Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙΣ ΠΙΠΑ.Τόσα χρόνια μας γράφεις και λες για :knockinb: αυτο έπρεπε ήδη να το έχεις κάνει και να το δείξεις στους θαυμαστές σου που τους δίνεις και συμβουλές πως να  :knockinb:
Εκτός αν νομίζεις οτι οι αγκαλιές,τα φιλάκια και τα νιαουρίσματα είναι γαμήσι  :2funny: :2funny: :2funny:
Ναι αλλα με τα Νιαουρισματα μου πηραν αμαξι :2funny:μου στελνουνε και λεφτα και δεν χρειαζεται να δουλευω.Εισαι τοσο ασχετος :2funny:Ελλαδα οταν πηγαινω ειμαι καθε μερα πολλες φορες και 2 φορες τη μερα Μεταξουργειο ολα τα παιδια απο το σα'ι'τ που γραφουνε ενημερωσεις για μπουρδελα με βλεπαν καθε μερα.Λες στο δωματιο με την πουτανα να νιαουριζω? :2funny:.Οσο για της Πορνοσταρ που το πενευεσαι να Πορνοσταρ αρκετα γνωστη με 100 Ευρω την ωρα   απο το mamba τη βρηκανε  ID 902167388 .Αν της δωσεις και κατι ακομα τη βγαζεις και φωτο.Μ'αρεσει που το λες σαν κατορθωμα οτι εβγαλες φωτογραφιες.Αν διαβασει κανεις σε αυτες της σελιδες θα ριξει πολυ γέλιο :2funny: σχετικα με τη (βοηθεια) του Μολδολαγνου τοτε που τα παιδια πηγαν εκει :2funny:  .Ας το βρει καποιος να το ανεβασει να το δει ο κοσμος.Φυσικο ειναι να μου τη λες μπας και παρεις αξια.Αλλα οταν γραφεις  :jerking:το μονο που κανεις ειναι μη γινεσαι πιστευτος.Εχω πει πολλες φορες και ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΨΕΥΣΕΙ οτι ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ,ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ,ΜΟΛΔΑΒΙΑΣ (δε μιλαω για τους φοιτητες) ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ απο εκπαιδευση 0 (και εσυ αποφοιτος λυκειου εισαι) απο λεφτα :shit:αν πατε δανικα θα σας ζητησουν.Και καθονται σε ενα Ελληνικο εστιατοριο αν υπαρχει και  :jerking: και λενε οτι  :knockinb:
Αυτο που εκανε ο Δημητρακης πολλη λιγη θα ειχαν τον κωλο να το κανουν και αυτο πρεπει να του το αναγνωρισουμε. Στα χρονια εκεινα που ανεβηκε η Ρωσια ηταν το πιο επικινδυνο και αφιλοξενο μερος,το σκηνικο πολυ αγριο και η ανθρωπινη ζωη δεν ειχε καμια αξια.Θα μπορουσα να γραψω βιβλια για πραγματα που ειχα δει εκεινα τα χρονια. Μερικη γνωστοι μου που ανεβηκαν απο Ελλαδα εφυγαν τρεχοντας.Για να αφησεις την Ελλαδα και να μεινεις Ρωσια θα επρεπε οι να ησουν η πολυ τρελος η πολυ γενναιος. Πορνομεταναστης ειναι μονο ο Δημητρακης εγω  θεωρουμε ντοπιος.
Ηταν ωραιες εποχες τοτε θυμαμαι ειχα Sega Mega Drive2 και ερχοντουσαν γκομενιτσες για να παιξουνε.Δεν ειχε ομως της ανεσεις που εχει τωρα.Ελληνες ειχε λιγακι το 1999 με 2003 αλλα Ελληνες  :shit:σαν αυτους της Βουλγαριας,Ρουμανιας ολο λεγαν οτι :knockinb:ασε που τη δευτερη μερα θα σου ζητουσαν λεφτα δανικα που δεν θα στα διναν πισω ποτέ.Εχει παντος και τα καλα της η ακριβεια οτι τετοιοι δεν μπορουνε να ερθουν διοτι απλουστατα δεν εχουνε 700-800 Ευρω για να νοικιασουνε διαμερισμα :)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
μην δημητρακιζεις,η sega δεν εχει βγαλει ποτε mega drive2,ενα ειχε βγαλει μονο.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ο δημητρακησμος κατεστρεψε την ελλαδα  :grin:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Ρωσια 2006 Μια κορασιδα απο την πολη του Δημητρακη Σανκτ Πετερμπουργκ. Πατερας φιλανδος μητερα ρωσιδα,  Δεν ειχε την τυχη να γνωρισει την ελληνικη μηχανη του σεχ και τσαρο πασης Ρωσιας  :rockon: ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ  :rockon: Μου ειπε το παραπονο της οτι τα μονα τρενα που εχει το Σαν Πετερμπουρκ ειναι τα τρενακια τον gay. Της χαρισα δυο σακουλες ζαρζαβατικα και μου εκατσε.
 

Συνημμένα

  • IMG_1654.jpg
    IMG_1654.jpg
    112,3 KB · Εμφανίσεις: 35
  • IMG_1715.JPG
    IMG_1715.JPG
    123,2 KB · Εμφανίσεις: 42

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
μην δημητρακιζεις,η sega δεν εχει βγαλει ποτε mega drive2,ενα ειχε βγαλει μονο.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ο δημητρακησμος κατεστρεψε την ελλαδα  :grin:
Και αυτο τι ειναι τότε? [youtube=425,350]6f2PwdFY-Bc[/youtube] Καλα αφου δεν ξερεις τι γραφεις  :jerking:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
αυτο ειναι το sega genesis ειναι το ιδιο ακριβως με το mega drive απλα ειχε αλλη ονομασια στην αμερικη και καπως διαφορετικο κουτι αλλα επαιρνε τα ιδια cardridges.τωρα γιατι εκει σαν το ονομασαν mega drive 2 δεν ξερω  :2funny: :2funny:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Ρωσια 2006
 

Συνημμένα

  • IMG_1746.JPG
    IMG_1746.JPG
    127,2 KB · Εμφανίσεις: 55
  • IMG_1749.JPG
    IMG_1749.JPG
    114,6 KB · Εμφανίσεις: 61

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Μα το παραδέχεται και ο ίδιος οτι δεν γαμάει.
αν προσέξεις συνέχεια γράφει "την έκανα ενα γλύψιμο" :2funny: για :knockinb: τίποτα δεν αναφέρει ποτέ :grin:
  :think: :think: εσι σιντοπιτι σε ολα μεσα πευτης  :rockon: :rockon: :rockon:  το κρυφο μιστικο του τσαρου που κολαει τα μορα της καργιολες διλαδη !! ειναι το βασανιστικο και τεχνικο γλιφομουνι που το κραταει επτασφραγιστο μιστικο  πολι γλιψιμο λεμε!!!!! πιος στο σφιριξε??????????????  ουτε ο αλλαν να εισουν!!!!! και οντος τον τσαρο δεν τον εχει δει κανεις να γαμαει ουτε εχει φοτο ποτε με πουτσα σικομενη!!!!!  πολι μεσα πευτης  :think: :think: :think: :think: περιεργο για μαναβης!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
νυχτεριδα αξιοςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:  το 2006 στην ουκρανια γαμουσαμε αλλη το προι αλλη το βραδυ και διναμε και καμια πιπα τα ξιμεροματα για να φιγουν τα ξιδια!!!!!!!   :2funny: :2funny: :2funny:  ορεες εποχες !!!! τορα αστα να πανε!!! και σε καμια πενταετια βλεπο να μας γαμανε οι ανατολικοι!!!!! εχει ο καιρος γιρισματα!!!!!!!!!!!!!!!! :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
  :think: :think: εσι σιντοπιτι σε ολα μεσα πευτης  :rockon: :rockon: :rockon:  το κρυφο μιστικο του τσαρου που κολαει τα μορα της καργιολες διλαδη !! ειναι το βασανιστικο και τεχνικο γλιφομουνι που το κραταει επτασφραγιστο μιστικο  πολι γλιψιμο λεμε!!!!! πιος στο σφιριξε??????????????  ουτε ο αλλαν να εισουν!!!!! και οντος τον τσαρο δεν τον εχει δει κανεις να γαμαει ουτε εχει φοτο ποτε με πουτσα σικομενη!!!!!  πολι μεσα πευτης  :think: :think: :think: :think: περιεργο για μαναβης!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Ναι στα μπουρδελα οταν μπαινω στο δωματιο Νιαουριζω και δεν  :knockinb:Καλα τωρα τι θελεται να σας βγαλω φωτο να  :knockinb:με την πουτσα μου.Αλλη δουλεια δεν εχετε να κανετε? :jerking: :2funny:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Ρωσια 2006 Οσες αγνοησε ο τσαρος
 

Συνημμένα

  • IMG_1680.JPG
    IMG_1680.JPG
    89,6 KB · Εμφανίσεις: 52
  • IMG_1747.JPG
    IMG_1747.JPG
    112,1 KB · Εμφανίσεις: 37

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
και μαγκες μου υπαρχει πολις κοσμο που γαμισε καλα!!!! αν γραψει ο συντροφος πιλατος τις εμπριες του θα σας φιγει ο τακος διμιτρακις και αρχιδια !!!! ολα τα αλλα απλες οδοντοκρεμες !!!!!!υ.γ μι μου πιραζετε το ζοντανο!!!!!  ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Ναι αλλα με τα Νιαουρισματα μου πηραν αμαξι :2funny:μου στελνουνε και λεφτα και δεν χρειαζεται να δουλευω.Εισαι τοσο ασχετος :2funny:Ελλαδα οταν πηγαινω ειμαι καθε μερα πολλες φορες και 2 φορες τη μερα Μεταξουργειο ολα τα παιδια απο το σα'ι'τ που γραφουνε ενημερωσεις για μπουρδελα με βλεπαν καθε μερα.Λες στο δωματιο με την πουτανα να νιαουριζω? :2funny:.Οσο για της Πορνοσταρ που το πενευεσαι να Πορνοσταρ αρκετα γνωστη με 100 Ευρω την ωρα   απο το mamba τη βρηκανε  ID 902167388 .Αν της δωσεις και κατι ακομα τη βγαζεις και φωτο.
Λεφτά σου στέλνει η μάνα σου και όταν δεν σου στέλνει αρκετά την απειλείς οτι θα της κάνεις μήνυση  :2funny: το έγραψα και πιο πρίν αλλά δεν το έπιασες,ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΓΝΩΡΙΣΕΙ  :2funny: πήγαινε να τα πείς σε αυτούς που τους τα είπες εσύ,μην βρίζεις εμένα :grin:
Για το άλλο θέμα καταλάβα....ΔΕΝ ΣΟΥ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
απλά κάθεσαι και γράφεις χρόνια τώρα οτι :knockinb: μήπως και σε πιστέψει κανένας  :jerking:



 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Λεφτά σου στέλνει η μάνα σου και όταν δεν σου στέλνει αρκετά την απειλείς οτι θα της κάνεις μήνυση  :2funny: το έγραψα και πιο πρίν αλλά δεν το έπιασες,ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΓΝΩΡΙΣΕΙ  :2funny: πήγαινε να τα πείς σε αυτούς που τους τα είπες εσύ,μην βρίζεις εμένα :grin:
Για το άλλο θέμα καταλάβα....ΔΕΝ ΣΟΥ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
απλά κάθεσαι και γράφεις χρόνια τώρα οτι :knockinb: μήπως και σε πιστέψει κανένας  :jerking:
Τασο μου καθε αμφισβητηση στο προσωπο του τσαρου αποτελει βλασφημια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom