Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ναι εχεις γαμισει στην Τα'ι'λανδη της μαυριδερες ενα και καθολου.Σας ειχα βαλει και φωτο που  :knockinb:Εμενα δεν μου πολυαρεσει να φωτογραφιζομαι.Το καμακι ειναι η δουλεια μου αυτο κανω καθε μερα.Και τωρα μεσω ιντερνετ καμακωνω.Αυτος της παιρνει και της πηγαινει Βουλγαρια για να  :knockinb:.Εγω δεν χρειαζεται.Για μια αλλη ετσι μου λεγατε και την εβγαλα και φωτο και σπιτι μου και το βουλωσανε ολοι! :2funny:Καλα εσυ τι της θελεις της φωτο για να  :jerking:?Σημερα θα το φχαριστηθεις.Μπουρδελακια πηγαινω γιατι θελω να  :knockinb: συνεχεια.Στην Ελλαδα γκομενες δεν υπαρχουν κ'εδω πολλες φορες θελω μονο να  :knockinb:χωρις να πηγαινω μετα πουθενα μαζι της.Εδω δεν πολυπηγαινω Σαλον μια φορα στις 15 μερες να παω.Ελλαδα καθε μερα ειμαι Μεταξουργειο.Δηλαδη τι πρεπει αν αυριο παω ραντεβου να παρω και τη φωτογραφικη μηχανη μαζι σα το μαλακα να φωτογραφιζομαι με τη γκομενα για να την βαζω στο σα'ι'τ σε εσας τους φουκαραδες για να  :jerking:? :2funny:
θα παρεις την καμερα να κανεις ρεπορταζ κανονικο πως ριχνεις μια γκομενα αλλα οχι φτιαχτο,για να τον ξεπερασεις τον νυχτεριδα αλλιως τιποτα εισαι μηδενικο πλεον μπροστα του.Το μονο βιντεο που ειχες βαλει ηταν σε ενα τρενο που εκανες καμακι και γελαγανε μαζι σου 2 γκομενες.Απο φωτο μονο μια φιλιπινεζα μας εχει δειξει τιποτα αλλο.Τελος,σου πηρε τα σκηπτρα ο νυχτεριδας.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266

Συνημμένα

  • P1010496.JPG
    P1010496.JPG
    118,4 KB · Εμφανίσεις: 38
  • P1010510.JPG
    P1010510.JPG
    121,3 KB · Εμφανίσεις: 42

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Γιατι τυπε θα σε χαλουσε εσενα ? Πριαμος Hotel
δεν ειπα οτι θα με χαλαγε αλλα εγω δεν μπορω τα πολυδουλεμενα καρμπιρατερ τυπε προτιμω τις αβγαλτες και αθωες κορασιδες ανω των 18 παντα.
Με αυτες τις φωτο τον τελειωσες τον δημητρακη.Αλοιφη για καλλους τον εκανες.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
θα παρεις την καμερα να κανεις ρεπορταζ κανονικο πως ριχνεις μια γκομενα αλλα οχι φτιαχτο,για να τον ξεπερασεις τον νυχτεριδα αλλιως τιποτα εισαι μηδενικο πλεον μπροστα του.Το μονο βιντεο που ειχες βαλει ηταν σε ενα τρενο που εκανες καμακι και γελαγανε μαζι σου 2 γκομενες.Απο φωτο μονο μια φιλιπινεζα μας εχει δειξει τιποτα αλλο.Τελος,σου πηρε τα σκηπτρα ο νυχτεριδας.
Γιατι ο φιλος μας κρυβει τα ματια απο της γκομενες?Μηπως της ξερει καποιος?Οπως αυτη που την βρηκανε στο mail.ru Εγω σας ειπα το συστημα μου.Και στην τηλεωραση ειναι σα μαθημα τι στυλ πρεπει να εχετε.Αν καποιος ειναι απο τη Ρωσσια φυσικο ειναι να εχει γκομενες.Η γνωμη μου οπως ειπα ειναι οτι οι φωτογραφιες δεν ειναι τωρινες αλλα καποιον ετων γιατι στις φωτογραφιες του στο λινκ που μας εβαλε ειναι λιγακι γερασμενος και ταλαιπωρημενος.Αυτο αποδικτηκε με την γκομενα ηταν το 2007.Δε νομιζω οτι ειναι και κανενα κατορθωμα να παιρνεις μια γκομενα και να πηγαινεις διακοπες.Καταλαβεται το η Ρωσσια ειναι γεματη γυναικες εγω σας τα λεω αλλα εσεις :jerking:!Γιατι ο φιλος δεν μας λεει το συστημα του?Τι τους λεει πως της καμακωνει?Αν θελει να βοηθισει τον αναγνωστη.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Καλα διαλεγεις μερη με τους χειροτερους κλεφτες!Οι Ουγγροι ειναι ακομα χειροτεροι απ'τους Ρουμανους!Απο 13 ετων (ειχα παει Ρουμανια 3-4 φορες τα Χριστουγεννα) ηθελα να παω να ζησω στη Ρουμανια ηταν το ονειρο μου γιατι μου αρεσε αυτο το στυλ γυναικων.Μαυρα μαλλια οχι χοντρες και ασπρο δερμα.Η ζωη ομως τα εφερε ετσι και ηρθα στη Ρωσσια.Ισως αν ειχα παει Ρουμανια να ζησω το 1992 θα ειχα βαρεθει και θα τους ειχα συχαθει ισως θα ημουνα πολυ ευχαριστημενος.Δεν μπορω να ξερω?
Και εγώ δεν μπορώ να ξέρω πως θα είναι μετά απο χρόνια,η ζωή θα το δείξει αυτό!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Γιατι τυπε θα σε χαλουσε εσενα ? Πριαμος Hotel
Εμένα καθόλου πάντως,με τις επαγγελματίες κάνεις και κάποια πράγματα που δεν είναι τόσο εύκολο να τα κάνεις με τις απλές γκόμενες.Με την ρωσσιδα στη Βουδαπέστη κάναμε πολλές ανωμαλιες,άσε που την έβγαζα και πολλες φωτο ενώ την :knockinb: και οφείλω να ομολογήσω οτι αυτό με κάβλωνε πολύ.

Charles Hotel 2011
 

Συνημμένα

  • foto 044.JPG
    foto 044.JPG
    223,6 KB · Εμφανίσεις: 23
  • foto 070.JPG
    foto 070.JPG
    251,6 KB · Εμφανίσεις: 28

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
αρκετά καλή στην πίπα
 

Συνημμένα

  • foto 078.JPG
    foto 078.JPG
    243,8 KB · Εμφανίσεις: 31
  • foto 079.JPG
    foto 079.JPG
    229,1 KB · Εμφανίσεις: 24

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
και στο από πίσω υπέροχη και χαμογελαστή
 

Συνημμένα

  • foto 085.JPG
    foto 085.JPG
    122,4 KB · Εμφανίσεις: 26
  • foto 087.JPG
    foto 087.JPG
    176,3 KB · Εμφανίσεις: 22

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
και οχι πολύ ανοιχτή θα μπορούσα να πώ :grin:
 

Συνημμένα

  • foto 092.JPG
    foto 092.JPG
    198 KB · Εμφανίσεις: 26
  • foto 095.JPG
    foto 095.JPG
    147 KB · Εμφανίσεις: 28

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
Καλα διαλεγεις μερη με τους χειροτερους κλεφτες!Οι Ουγγροι ειναι ακομα χειροτεροι απ'τους Ρουμανους!Απο 13 ετων (ειχα παει Ρουμανια 3-4 φορες τα Χριστουγεννα) ηθελα να παω να ζησω στη Ρουμανια ηταν το ονειρο μου γιατι μου αρεσε αυτο το στυλ γυναικων.Μαυρα μαλλια οχι χοντρες και ασπρο δερμα.Η ζωη ομως τα εφερε ετσι και ηρθα στη Ρωσσια.Ισως αν ειχα παει Ρουμανια να ζησω το 1992 θα ειχα βαρεθει και θα τους ειχα συχαθει ισως θα ημουνα πολυ ευχαριστημενος.Δεν μπορω να ξερω?

πιθανότατα θα ήσουν πολύ πλούσιος με την φούσκα του ρίαλ εστέϊτ την περίοδο 2004 - 2007
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.427
Πόντοι
216
Παντως χωρις το δημητρακη, αυτο το τοπικ θα ηταν πολυ φτωχοτερο...
και οι γνωσεις μας για τα ρωσικά δρώμενα πολυ λιγότερες...
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Μωρέ μπαγάσα, ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΤΗΝ NATALY GOLD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
μη νομίζεις ότι δεν σε πιστεύω, αλλά ένα πράμα θέλω να ξέρω πως την κατάφερες, και εδώ
από κάτω το προφίλ της στο internet: [URL unfurl="true"]http://eurobabeindex.com/sbandoindex/natalygold.html[/url]
Το είχα ξανάγραψει φίλε μου αλλά και τότε κάποιοι δεν το πιστευανε και έλεγαν οτι είναι  city tour :grin: ενώ τους έλεγα οτι είναι επαγγελματίας ρωσσιδα πορνσταρ στη Βουδαπεστη,διάβασε εδώ και θα καταλάβεις αρκετά :)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
πιθανότατα θα ήσουν πολύ πλούσιος με την φούσκα του ρίαλ εστέϊτ την περίοδο 2004 - 2007
Δεν ξερω ολα ειναι πιθανα αν και το πιθανοτερο ειναι να μην ειχα κατσει οπως και δεν εκατσα στο Μπουργκας εφυγα σε ενα μηνα.Τωρα πως οι (πλουσιοι) μπορουνε να μενουνε σε τετοιες πολεις οπως το Κισινιωφ δεν το καταλαβαινω? :think:
και οχι πολύ ανοιχτή θα μπορούσα να πώ :grin:
Τασο την ειχες ξαναβαλει και κραταγε ενα χαρτακι με τ'ονομα σου.Τωρα δεν ειμαι ειδηκος και δεν μπορω να ξερω αν ειναι Photoshop ή οχι? :think:Παντος το εχετε καταντισει το σα'ι'τ παραδισο για τον Πιρφορο :2funny:με τοσο υλικο θα εχει τρελαθει στη  :jerking:σφεντονα θα την εχει κανει.Τωρα για το πως ενας πλουσιος πηγαινει και μενει στο Κισινιωφ και δεν τρελενεται μαζι με αυτους τους κακομοιρηδες και καθυστεριμενους διπλα του δεν μπορω να το καταλαβω? :think:Εγω δυστηχως πλουσιος δεν ειμαι αλλα Κισινιωφ δεν θα αντεχα να μενω τωρα πως εσυ ο πλουσιος μπορει δεν ξερω?Τωρα για αυτα που μας ειπες πλουσιος που στα 18 του δεν πηγε να σπουδασει? :think:συνηθως να δουλεψουνε στα 18 τους την εποχη που τελειωσες το σχολειο 1985-1990 πηγαινανε πολυ λιγοι και οχι πλουσιοι οι περισσοτεροι πηγαιναν να σπουδασουν γεματη Ελληνες φοιτητες ηταν τοτε η Ρουμανια,Βουλγαρια,Γιουγκοσλαβια και δεν χρειαζοταν και πολλα λεφτα για να σπουδασει κανεις.Ασε που ηταν πανευκολο να μπεις καπου στην Ελλαδα.Βεβαια το επιπεδο του σα'ι'τ εχει πεσει παρα πολυ αλλα Δε νομιζω να υπαρχει καποιος που πιστευει αυτα περι πλουτου.Παντος σχετικα με 'σενα τα μαντεψα ολα σχετικα με μεση εκπαιδευση,Ταξι (αν και μας λες οτι δεν εισαι Ταξιτζης αλλα εχεις ταξι :think:).
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Εμένα καθόλου πάντως,με τις επαγγελματίες κάνεις και κάποια πράγματα που δεν είναι τόσο εύκολο να τα κάνεις με τις απλές γκόμενες.Με την ρωσσιδα στη Βουδαπέστη κάναμε πολλές ανωμαλιες,άσε που την έβγαζα και πολλες φωτο ενώ την :knockinb: και οφείλω να ομολογήσω οτι αυτό με κάβλωνε πολύ.

Charles Hotel 2011
Τι πατος ειναι αυτος ρε τυπε ΜΠΡΑΒΟ εσυ και ο νυχτεριδας τον φαγατε των δημητρακη  :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Το είχα ξανάγραψει φίλε μου αλλά και τότε κάποιοι δεν το πιστευανε και έλεγαν οτι είναι  city tour :grin: ενώ τους έλεγα οτι είναι επαγγελματίας ρωσσιδα πορνσταρ στη Βουδαπεστη,διάβασε εδώ και θα καταλάβεις αρκετά :)
Εγω το πιστευω μα δεν ειναι και κανενα κατορθωμα.Ολες σχεδον της Πορνοσταρ μπορει κανεις να της  :knockinb: μεσω σα'ι'τ.Δεν το λεω για σενα Τασο εσυ καλα εκανες τη γουσταρες και την :knockinb:.Μιλαω για τους Πιρφορους που σημερα εχουνε τρελαθει στη  :jerking: με αυτες της φωτογραφιες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Το είχα ξανάγραψει φίλε μου αλλά και τότε κάποιοι δεν το πιστευανε και έλεγαν οτι είναι  city tour :grin: ενώ τους έλεγα οτι είναι επαγγελματίας ρωσσιδα πορνσταρ στη Βουδαπεστη,διάβασε εδώ και θα καταλάβεις αρκετά :)
πάντος αξιοζήλευτος είσαι, ο λόγος, άλλες που άλλοι πληρώνουν για να δούνε εσύ τις έχεις δωρεάν.
φαίνεται και καλλό κορίτσι μπράβο και εις ανώτερα.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Αυτές είναι και οι φωτο με το ονομα μου :grin: ήταν πράγματι καλό κορίτσι.
 

Συνημμένα

  • 3.JPG
    3.JPG
    60,6 KB · Εμφανίσεις: 22
  • 2.JPG
    2.JPG
    62,5 KB · Εμφανίσεις: 22

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Τυπε δημητρακη νυχτεριδας και τασος σου εβαλαν τα γυαλια.κανενας δεν πιστευει οτι γαμας πλεον ενας το πιστευε μονο ο πιτσι αλλα εφυγε και αυτος καταφερε και βρηκε ελληνιδα και τα ξεχασε ολα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Tριζει η καρεκλα του τσαρου  :blowup: προβλεπω τιτανοσυγρουση πορνομεταναστον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom