Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Εχω πει επανελημενα οτι ο Πίτσι εχει μονο εμφανιση να μιλισει δεν ξερει και ακομα και να πει κατι λεει ασχετα πραγματα απο'κει της χανει της γκομενες ειναι  απονηρευτος.Αυτα τα εχω γραψει πολλες φορες ΑΛΛΑ ΕΜΦΑΝΗΣΙΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΤΟ 90% ΑΠΟ ΤΗΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ!Ο Πιτσι εχει παρα πολλα αρνητικα.Καταρχην το μεγαλο λαθος του Πίτσι ειναι Η ΜΙΖΕΡΙΑ ΤΟΥ!ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ!Και κυκλοφορει με οτι πιο φτηνα ρουχα.ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ Τ'ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΟΥ.Η γκομενα σε κοιταει απο κατω προς τα πανω.Εγω για να βελτιωνω το στυλ μου συζηταω με της γκομενες και της ρωταω Π.Χ. τι κοιτατε σε εναν αντρα σχετικα με το ντυσιμο?Οι περισσοτερες κοιτανε τον αντρα απο κατω προς τα πανω οπως εχω γραψει τα παπουτσια ειναι ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.Μετα κοιτανε τι κινητο εχει?και τι ρουχα φοραει,και τι αμαξι εχει.Ετσι οπως το ειπες γινοτανε παλιά κ'εδω :2funny:ηταν ενα μερος στο κεντρο οπου συχναζαν ξενοι και εκει πηγαιναν γκομενες που θελαν ξενους αλλα δεν ηταν πολλες και ηταν οι ιδιες και οι ιδιες.Τωρα λογο ακριβειας ξενους πια δεν εχει.Οσο για τη συμπεριφορα με της γκομενες αν στη γκομενα διξεις οτι δεν θελεις μονο να την πηδηξεις και θελεις σχεση μαζι της τοτε δεν θα σου ζητησει τιποτα.Εμενα με εχουνε δει ολοι στο σα'ι'τ εχουνε ερθει παιδια απο το σα'ι'τ και εχουνε μεινεικαι σπιτι μου και ξερουνε ποσο ειμαι και ποσο δειχνω.Αυτο με το μπουκαλι μου θυμισες πολλες φορες γκομενες καθονται σε αυτα τα τραπεζια ΡΙΧΝΟΥΝΕ ΜΑΤΙΕΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ :2funny:και μετα της παιρνω απο την Γκαρνταρομπα και φευγουνε με'μενα :2funny:Το καλητερο μερος για καμακι ειναι η Γκαρνταρομπα οταν φευγουνε εκει καμακωνω συνηθως καθονται στο σιδερενιο αλογο......το δυσκολο ειναι οπως εχω γραψει πολλες φορες να της διωξεις την αλλη μερα! :rockon:θελουνε να της σπιτωσω! :rockon: Το οτι εισαι ανετος και χαλας λεφτα δεν το θεωρουν οι γκομενες μαγκια σε θεωρουνε μαλακα και θα προσπαθισουνε να σου φανε οσα πιο πολλα γινεται και μετα θα προσπαθισουνε να την κανουνε.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ εχω λαβει πολλα ΠΜ που με ρωτανε σχετικα με εσανα αν εισαι αληθινος κλπ. ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΕΔΩ Στο Λινκ που μας εστειλες με της φωτο που εισαι γυμνος φενεται η ηλικια σου 40+ στις περισσοτερες φωτογραφιες που μας εχεις βαλει εισαι πολυ πιο νεος.Ειναιπολυ πιθανον πολλες απο της φωτογραφιες να ειναι πριν απο καποια χρονια τραβηγμενες.Παντος αν μια γκομενα την φερεις Ελλαδα την πας στην ακροπολη την πας να κανετε σκι κλπ. φυσικα και θα την πηδηξεις ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΟΤΙ ΤΑ ΒΑΡΙΕΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!Εγω θελω μονο να γαμαω! :)Το ποιον προτιμανε οι γκομενες αποδικνυεται με το οτι πολλες απο Κρασνονταρ,Ροστόφ μου γραφουνε και ερχονται Αγια Πετρουπολη για να με γνωρισουν.Εκει εχει αντρες :think:.Αν ακουσεις πως μιλανε για τους αντρες εκει! :headbang:Αξεστοι,αγαρμποι,απολιτιστοι!Νομιζουν οτι θα μας δωσουνε να πιουνε και θα τους κατσουμε να μας :knockinb: Ты такой хорошенький такой милый  такой приятный ολα αυτα λενε για μενα.Οσο για της Πορνοεκδρομες προσπαθω οπου πηγαινω να ειμαι παρεα με ντοπιους οποτε οι γκομενες σε κοιτανε αλλιως δεν εισαι ξεκαρφωτος

ειδες τι καλα τα λές οταν θέλεις;;;;

Ωφείλω να σου το αναγνωρίσω οτι εχεις δικιο σε 'ολα τα παραπάνω.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Πες τα όλα allan,ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ...μολόγα τα  :s&m_1: :2funny: σιγά να μήν τον χάριζε η γκόμενα και δεν του την έκανε δηλ :grin:
ΤΟΝ ΜΙΖΕΡΟ ΑΝΔΡΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΝ ΣΥΧΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΝΑΓΚΗ ΦΥΣΙΚΑ ΤΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ.
Πρωτον γιατί είναι γεμάτο απο τέτοιου είδους αντρες εκεί και Δευτερο και πιο σημαντικό η ζωή των περισσοτέρων γυναικών εκεί ΕΙΝΑΙ ΜΙΖΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΗΛΙΚΙΑ,εναν τέτοιο ανδρα τι να τον κάνουν ΟΤΑΝ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΞΕΝΟΣ?
Η ηλικία δεν παίζει τόσο μεγάλο ρόλο σε αυτά τα κράτη όσο ρόλο παίζει η συμπεριφορά.
Εδω ηταν ενα αλλο λαθος του Πίτσι.ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΝΤΙΣΚΟ?Για να πληρωνεις διπλα και να μην μπορεις να καμακωσει κιολας?Εκει πας για να βρεις γκομενες.Γραφεις το τηλεφωνο της την χαιρετας ή την πγαινεις σπιτι και μετα πηγαινεις Ντισκο.----Για πες μας Τασο γιατι μας τα λες λιγο περιεργα?Λες οτι εισαι πλουσιος,πολυ ωραια.Γιατι τοτε δεν σπουδασες?Οσοι μπαινουν στο πανεπηστημιο που θελουν στην Ελλαδα σπουδαζουν εκει.Οσοι εχουνε λεφτα πηγαινουν Αγγλια ή Ιταλια οσοι εχουν λιγοτερα λεφτα πηγαινουν Βουλγαρια ή Ρουμανια.Πως και δεν πηγες καπου να σπουδασεις αφου εισαι τοσο πλουσιος οσο μας λες?Και ενα αλλο ερωτημα?Οι πλουσιοι μενουνε στην Ελβετια ή στην Αγγλια δεν ξερω εγω πλουσιους να πηγαινουνε σε τετοια αθλια μερη οπως η Μολδαβια και να μενουνε μονιμα :think:Οσο για την ηλικια δεν παιζει μεγαλο ρολο μεχρι ενος σημειου αν εισαι μεχρι 45 και εμφανησιμος ναι δεν παιζει αλλα αν εισαι 50+ παππους νομιζω οτι παιζει ρολο.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Το ποιον προτιμανε οι γκομενες αποδικνυεται με το οτι πολλες απο Κρασνονταρ,Ροστόφ μου γραφουνε και ερχονται Αγια Πετρουπολη για να με γνωρισουν.Εκει εχει αντρες :think:.Αν ακουσεις πως μιλανε για τους αντρες εκει! :headbang:Αξεστοι,αγαρμποι,απολιτιστοι!Νομιζουν οτι θα μας δωσουνε να πιουνε και θα τους κατσουμε να μας :knockinb: Ты такой хорошенький такой милый  такой приятный ολα αυτα λενε για μενα.
Κοιτα ρε φιλε πραγματα εμενα ολες απο Σαν Πετερμπουργκ που ερχονται Σοτσι για διακοπες μου λενε Εσεις εδω ειστε αληθινη Αντρες με Α κεφαλαιο σε μας ο καθε δευτερος ειναι πισογλεντης.
 

dimizerva

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
860
Like
2
Πόντοι
6
Εδω ηταν ενα αλλο λαθος του Πίτσι.ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΝΤΙΣΚΟ?Για να πληρωνεις διπλα και να μην μπορεις να καμακωσει κιολας?Εκει πας για να βρεις γκομενες.Γραφεις το τηλεφωνο της την χαιρετας ή την πγαινεις σπιτι και μετα πηγαινεις Ντισκο.----Για πες μας Τασο γιατι μας τα λες λιγο περιεργα?Λες οτι εισαι πλουσιος,πολυ ωραια.Γιατι τοτε δεν σπουδασες?Οσοι μπαινουν στο πανεπηστημιο που θελουν στην Ελλαδα σπουδαζουν εκει.Οσοι εχουνε λεφτα πηγαινουν Αγγλια ή Ιταλια οσοι εχουν λιγοτερα λεφτα πηγαινουν Βουλγαρια ή Ρουμανια.Πως και δεν πηγες καπου να σπουδασεις αφου εισαι τοσο πλουσιος οσο μας λες?Και ενα αλλο ερωτημα?Οι πλουσιοι μενουνε στην Ελβετια ή στην Αγγλια δεν ξερω εγω πλουσιους να πηγαινουνε σε τετοια αθλια μερη οπως η Μολδαβια και να μενουνε μονιμα :think:Οσο για την ηλικια δεν παιζει μεγαλο ρολο μεχρι ενος σημειου αν εισαι μεχρι 45 και εμφανησιμος ναι δεν παιζει αλλα αν εισαι 50+ παππους νομιζω οτι παιζει ρολο.
ρε συ ντημα να παει ελβετια για να γαμαει? :grin: :grin: :grin:
αφου ο ανθρωπος αυτο το χομπυ εχει,,, :fuck1:να παει αγγλια να κανει τι δηλαδη?η ελβετια,να κανει το καμακι? πχ?
επισης δεν ξερω αν κ γιατι σπουδασε η οχι,αλλα 50αρης δεν φενετε
επισης μονος σου εγραψες οτι γαμαει ανετα 28αρες σε ρωσσια γιατι ειναι μεντιταρανε σταιλ,,τωρα ειναι γερος...? :grin:
ελα ρε ντημα,μην ξεφευγεις παλι
υγ,ο πιστσις που λες ειναι 1,60 μποι?κι ειναι το ζητουμεν εκει?στην αγ πετρουπολη? :grin: :grin: :grin:
ελα ρε ντημα ,μη τα γαμας το θεμα,ετσι για να πεις κατι διαφορετικο απο μας,,,αφου κατα τ αλλα σωστα τα λες,,,
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ρε συ ντημα να παει ελβετια για να γαμαει? :grin: :grin: :grin:
αφου ο ανθρωπος αυτο το χομπυ εχει,,, :fuck1:να παει αγγλια να κανει τι δηλαδη?η ελβετια,να κανει το καμακι? πχ?
επισης δεν ξερω αν κ γιατι σπουδασε η οχι,αλλα 50αρης δεν φενετε
επισης μονος σου εγραψες οτι γαμαει ανετα 28αρες σε ρωσσια γιατι ειναι μεντιταρανε σταιλ,,τωρα ειναι γερος...? :grin:
ελα ρε ντημα,μην ξεφευγεις παλι
υγ,ο πιστσις που λες ειναι 1,60 μποι?κι ειναι το ζητουμεν εκει?στην αγ πετρουπολη? :grin: :grin: :grin:
ελα ρε ντημα ,μη τα γαμας το θεμα,ετσι για να πεις κατι διαφορετικο απο μας,,,αφου κατα τ αλλα σωστα τα λες,,,
Ωραια να μην παει Αγγλια ας παει Μοσχα ας παει Αγια Πετρουπολη ή οπου αλλου θελει?Υπαρχουν τοσα μερη να παει κανεις που να εχει και επιπεδο και γκομενες αν εχεις λεφτα.Ποιος πλουσιος θα παει να μεινει μονιμα Κισινιοφ? :2funny:Οσο για της σπουδες?Γιατι δεν πηγε πουθενα να σπουδασει?Ασε να μας απαντισει αυτος να  :2funny:
Κοιτα ρε φιλε πραγματα εμενα ολες απο Σαν Πετερμπουργκ που ερχονται Σοτσι για διακοπες μου λενε Εσεις εδω ειστε αληθινη Αντρες με Α κεφαλαιο σε μας ο καθε δευτερος ειναι πισογλεντης.
Τωρα αποδικνυεις αυτα που λεω οτι οι γκομενες με κυνηγανε!Θυμασαι που εγραφα οτι μια γκομενα μου ελεγε ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ?Εδω δεν εχει αντρες γ'αυτο και μενω εδω :2funny:αν ειχε αντρες γιατι να μενω εδω?Γ'αυτο και λεω οτι ειναι παραδισος.Στο Νοβγκοροντ ειναι ακομα καλητερα!Πολλες φορες οταν μπαινω στην Ντισκο στο Νοβγκοροντ νομιζω οτι πεθανα και ειμαι στον Παραδισο!Τωρα πια απο'δω πολυ λιγοι πηγαινουν Σότσι για διακοπες γιατι ειναι πιο ακριβα απο το να πας στην Ισπανια!και οι τιμες εκει ειναι τρελες!Χωρις να εχει το αντιστοιχο σερβις.Ασε που η θαλασσα ειναι Βουρκος δεν συγκρινεται με της Ελληνικες με τιποτα!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Δημητρακη μου φαινεται ζηλευεις τον νυκτερο.Εχει πιο αρχοντικο στυλ απο εσενα,ειναι πιο ευπαρουσιαστος.πρεπει να το παραδεχτεις.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Δημητρακη μου φαινεται ζηλευεις τον νυκτερο.Εχει πιο αρχοντικο στυλ απο εσενα,ειναι πιο ευπαρουσιαστος.πρεπει να το παραδεχτεις.
Τυπε μην τον κουρδίζεις και αρχισει τα κατεβατα ασε να γραφουμε πραγματα με ουσια
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δημητρακη μου φαινεται ζηλευεις τον νυκτερο.Εχει πιο αρχοντικο στυλ απο εσενα,ειναι πιο ευπαρουσιαστος.πρεπει να το παραδεχτεις.
Αν τον ζηλευα θα προσπαθουσα να μιλαω με Καυκασια προφωρα και θα ντυνομουνα οπως αυτοι για να βγαζω γκομενες :think:δεν θα εκανα γλύκες στις γκομενες αλλα θα το επαιζα νταής αγενης και βαρύμαγκας.Καλα το αρχοντικο στυλ που το ειδες?Εχουν αρχοντικο στυλ αλλα στις Ντισκο δεν τους βαζουνε :2funny:ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Ο ΙΩΣΗΦ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΟ ΣΚΑ'Ι'Π ΧΤΕΣ:γιατι καθεσαι και ασχολεισαι με αυτους?Ταβερνιαριδες,Ταξιτζηδες,Λαστιχαδες,κηπουροι,ξυλοκοποι,Ρωσσοποντιοι κλπ.ερχεσε τωρα κ'εσυ και με κανεις και  :2funny:Ασχολουμε γιατι εχει πολυ  :2funny:Ειδηκα οταν ξερω οτι πολλοι απ'αυτους ειναι αφραγκοι και λενε για περιουσιες για ακριβα αμαξια :2funny:ή ο αλλος ο λαστιχας που ειπε οτι ειναι εμφανησιμος :2funny:Το  :2funny: κανει καλο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Δημητρη μας εχεις φλομωσει στα παραμυθια, οτι γραφεις ειναι εγωκεντρικο και καμια σχεση δεν εχει με την πραγματικοτητα.Εγω μιλαω αλλιως μαζι τους και ξερω καλα την ψυχολογια τους.Για ψυρισμα σε εχουν και για τιποτα αλλο μεγαλε εραστη Αν ειναι ετσι οπως τα λες γιατι στην Ελλαδα ολες εχουν γκομενους αλβανους  και ρωσοπoντιους . Καθεσαι και τρως τα παραμυθια τους, ευγενικος αντρας για αυτες σημαινει σπονσορας μαλακας.
 

dimizerva

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
860
Like
2
Πόντοι
6
Κοιτα ρε φιλε πραγματα εμενα ολεντηςλες απο Σαν Πετερμπουργκ που ερχονται Σοτσι για διακοπες μου λενε Εσεις εδω ειστε αληθινη Αντρες με Α κεφαλαιο σε μας ο καθε δευτερος ειναι πισογλεντης.
:grin: :grin: :grin: πισω γλεντης ??ο ντημας παντως αποκλιετε ναναι στο μισο αυτο  :grin:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
:grin: :grin: :grin: πισω γλεντης ??ο ντημας παντως αποκλιετε ναναι στο μισο αυτο  :grin:
Και Ελλαδα οταν ειχα ερθει καθε μερα Μεταξουργειο ημουνα.Πολλες φορες και 2 φορες την ημερα :2funny:!Και να ηθελα να  :knockinb: αντρες δεν προλαβαινα :2funny:.
Δημητρη μας εχεις φλομωσει στα παραμυθια, οτι γραφεις ειναι εγωκεντρικο και καμια σχεση δεν εχει με την πραγματικοτητα.Εγω μιλαω αλλιως μαζι τους και ξερω καλα την ψυχολογια τους.Για ψυρισμα σε εχουν και για τιποτα αλλο μεγαλε εραστη Αν ειναι ετσι οπως τα λες γιατι στην Ελλαδα ολες εχουν γκομενους αλβανους  και ρωσοπoντιους . Καθεσαι και τρως τα παραμυθια τους, ευγενικος αντρας για αυτες σημαινει σπονσορας μαλακας.
Εγω οτι λεω το εχω αποδιξει.Αν καποιος διαβασει στο Thread παλια ποστ θα δει και δεκαδες φωτογραφιες φωτογραφιες και μεσα σε αυτες η μια γκομενα αποτο Κρασνονταρ που ηρθε Αγια Πετρουπολη για να με γνωρισει!υπαρχουν αυτα που εχουν γραψει γνωστα μελη του σα'ι'τ που ηρθαν Αγια Πετρουπολη και ειδαν.Εσυ μας εβαλες φωτο 10-15ετιας οταν ησουνα τριανταρης.Οι Ελεηνιδες ναι ΠΑΝΕ ΜΕ ΑΛΒΑΝΟΥΣ,ΡΩΣΣΟΠΟΝΤΙΟΥΣ,ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΥΣ αλλα εγω ποτέ δεν ειπα οτι οι Ελεηνιδες σωστες ειναι οτι πιο συχαμερο υπαρχει ειναι εντελως ΑΘΛΙΕΣ.Εδω ολες οι Ελεηνιδες φοιτητριες ειχαν αραπαδες,Πακιστανους,Ινδους φοιτητες και οτι αλλα  :shit: υπαρχουν και ΠΕΡΙΦΑΝΕΥΟΝΤΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΤΑ  :shit: ΤΟΥς :headbang:δηλαδη εσυ θες να μας πεις οτι οι ρωσσιδες γουσταρουν Καυκασιους,Ουζμπεκους,Τατζικους,ΑφγανουςΘα αναφερω ενα παραδηγμα σχετικο,υπηρχε η Ντισκο μπαρ БЕГЕМОТ εκει πηγαιναν οι πιο χα'ι' γκομενες (αν και πολλες απλως το παιζαν χα'ι' :2funny:)δεν μιλαμε για Καυκασιους αλλα ουτε τον φιλο μου τον Τουρκο απο Γερμανια δεν βαζανε οπως δεν βαζανε και πολλες γκομενες που μοιαζαν λα'ι'κες.Εγω ειχα βγαλει καποιες γκομενες πολυ κονομιμενες.Μετα η πορτα εγινε πιο ευκολη αρχισαν να βαζουν Καυκασιους και ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ!Αφου τους γουσταρουνε γιατι σταματισαν να πηγαινουν εκει γκομενες?Να παρε ενα γκομενακι τοτε ηταν 16,5-17  που ηρθε απο Саратов Αγια Πετρουπολη για να με γνωρισει.Δεν προκειτε να κατσω να ψαξω τα αρχεια για να αποδικνυω στον καθενα οτι λεω.ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΡΙΑ Ας ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΠΑΛΙΑ ΠΟΣΤ!Αυτη τη φωτο την βρηκα ευκολα γ'αυτο την ανεβασα.Σε πιο πλαια ποστ υπαρχει και η γκομενα που ηρθε απο Κρασνονταρ για να με γνωρισει.Οποιος θελει μπορει να την βρει.Να πως μιλαω ξερεις πόσες γκομενες στο βιντεακι εχω βγαλει με αυτο το βιντεακι? :)Αφου ξερεις τη γυναικια ψυχολογια γιατι πηγαινουνε μαζι μου?Γιατι ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥ ΔΙΑΟΛΟΥ ΤΗ ΜΑΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΝΕ?ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΑΠΟΔΙΞΕΙΣ.Το κακο στο βιντεακι ειναι οτι ο φακος με χοντρενει λιγακι. [youtube=425,350]fRDEsxQ_96k[/youtube] Σπονσορας δεν ειμαι :2funny:συνηθως προτιμαω να με τα'ι'ζουνε και να μου τα σκανε αφου αν ειχες διαβασει παλαιοτερα ποστ θα ηξερες οτι δεν δουλευω.
 

Συνημμένα

  • я и покахонтас..jpg
    я и покахонтас..jpg
    164,3 KB · Εμφανίσεις: 59

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Ωραια να μην παει Αγγλια ας παει Μοσχα ας παει Αγια Πετρουπολη ή οπου αλλου θελει?Υπαρχουν τοσα μερη να παει κανεις που να εχει και επιπεδο και γκομενες αν εχεις λεφτα.Ποιος πλουσιος θα παει να μεινει μονιμα Κισινιοφ? :2funny:Οσο για της σπουδες?Γιατι δεν πηγε πουθενα να σπουδασει?Ασε να μας απαντισει αυτος να  :2funny:
Για Αγγλια και Ελβετία σε απάντησε άλλος,την είπες πάλι :grin:
Γιατί να πάω Μόσχα η Αγ.Πετρούπλη?Επειδή πήγες εσύ?Η Βουδαπέστη ηταν ο πρωταρχικός μου στόχος αλλά τελικά αποφάσισα το Κισινάου γιατί οπως έχω δηλώσει επανειλημμένα μου αρέσει αρκετά αυτή η πόλη και είναι πολύ welcome μέρος για τους ξένους.Οσο για τους πλούσιους και εδώ υπάρχουν πολλοί όπως και σε κάθε άλλη πρωτεύουσα φυσικά.Εγώ γιατί να μην κάτσω δηλαδή?
Δεν σπούδασα για να ασχοληθώ με την ακίνητη περιουσία μου απο νεαρός(κάτι που το έπραξα με μεγάλη επιτυχία) και για να μην ζητάω λεφτά απο την μάνα μου και ούτε να την απειλώ οτι θα της κάνω μήνυση οταν δεν θα μου έστελνε αρκετά :2funny:

ΥΓ. Εσύ για πες μου τώρα γιατί πριν απο μερικά χρόνια ηθελες να πας να ζήσεις στο Βουκουρέστι???
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Ο Μολδαβός ήταν 40 + νομιζω (Ο βιαρελ ηταν ) καταλεβες ποιος;;;  μην επεκταθής περισσότερο
αλλα ο τυπος κερασε ποτα ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΗ την παρεα και διαφορα αλλα κολπα περασαμε καλα οποτε γιατι να μην την ξεσχιση το βραδυ .
Τι θελω να πω;;;;;; Τι κι αν ηταν 40+ τι κι αν ειναι εμφνισημη ντουλάπα διμετρος και ευσωμος;; τι κι αν ηταν Μολδαβός;;; Τα ακουμπησε με τον τροπο του κι αυτος  αυτο θελω να πω οποιος καταλαβε καταλαβε και οι κοπελλες δεν ηταν μεγαλυτερρες των 23 ετων Λουλουδια ολοφρεσκα μοσχομοιριζαν ...............τα σωματακια τους φρεσκάαααααααααααδαααααααααααα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Ναί κατάλαβα,αυτός είναι ΖΩΟ ΚΑΙ ΑΞΕΣΤΟΣ.
Τελικά επαληθεύεται και αυτό που ανέφερα για τους μίζερους,οι γυναίκες πραγματικά τους σιχαίνονται!
οπως και τους πυγμαίους άλλωστε  :2funny:
 

dimizerva

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
860
Like
2
Πόντοι
6
Για Αγγλια και Ελβετία σε απάντησε άλλος,την είπες πάλι :grin:
Γιατί να πάω Μόσχα η Αγ.Πετρούπλη?Επειδή πήγες εσύ?Η Βουδαπέστη ηταν ο πρωταρχικός μου στόχος αλλά τελικά αποφάσισα το Κισινάου γιατί οπως έχω δηλώσει επανειλημμένα μου αρέσει αρκετά αυτή η πόλη και είναι πολύ welcome μέρος για τους ξένους.Οσο για τους πλούσιους και εδώ υπάρχουν πολλοί όπως και σε κάθε άλλη πρωτεύουσα φυσικά.Εγώ γιατί να μην κάτσω δηλαδή?
Δεν σπούδασα για να ασχοληθώ με την ακίνητη περιουσία μου απο νεαρός(κάτι που το έπραξα με μεγάλη επιτυχία) και για να μην ζητάω λεφτά απο την μάνα μου και ούτε να την απειλώ οτι θα της κάνω μήνυση οταν δεν θα μου έστελνε αρκετά :2funny:

ΥΓ. Εσύ για πες μου τώρα γιατί πριν απο μερικά χρόνια ηθελες να πας να ζήσεις στο Βουκουρέστι???
βουδαπεστη ειναι μαπα,για ξενο κι η γλωσσα δεν μαθαινετε με τιποτε,,βουκουρεσι που ελεγε ο ντημας  να παει μαλλον καλυτερα ειναι απ οτι γνωριζω,κ σαφως πιο κοντα..κ πιο φτηνα..σιγουρα,ολο κλεβαν οι ουγγροι οταν ειχα παει προ 6-7ετιας..
υγ,αυτο με την μυνηση τασος3 δεν το καταλαβα..ειναι αστειο στην μολδαβια? :think:αν δεν τους δινουν χρηματα εκει?
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Εσυ μας εβαλες φωτο 10-15ετιας οταν ησουνα τριανταρης.
Εχω παλιες φωτογραφιες αλλα εχω και πολλες καινουργιες αν κατεβασεις την φωτογραφια και πας στισ ιδιοτητες της θα δεις ποτε τραβηχτηκε
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
βουδαπεστη ειναι μαπα,για ξενο κι η γλωσσα δεν μαθαινετε με τιποτε,,βουκουρεσι που ελεγε ο ντημας  να παει μαλλον καλυτερα ειναι απ οτι γνωριζω,κ σαφως πιο κοντα..κ πιο φτηνα..σιγουρα,ολο κλεβαν οι ουγγροι οταν ειχα παει προ 6-7ετιας..
υγ,αυτο με την μυνηση τασος3 δεν το καταλαβα..ειναι αστειο στην μολδαβια? :think:αν δεν τους δινουν χρηματα εκει?
Βουδαπέστη είχα πάει πρώτη φορά το 1988,επι κομμουνισμού ακόμη(το έχω ξαναγράψει) :grin: καί πηγαίνω ακόμη και τώρα αφου έχω και ντόπιους γνωστούς και φανταστικές αναμνήσεις.Η γλώσσα τους οπως είπες τρομερά δύσκολη(ουτε λατινικη ουτε σλαυικη)και έχει καποια κοινά στοιχεία μόνο με τα Φινλαδικά και πολυ λιγότερα με τα Τούρκικα.Τις αρχές της δεκατίας του 1990 μέχρι τα τέλη ηταν παράδεισος οπως σχεδόν παντού βεβαια στην Α.Ευρώπη,απλά οι Ουγγαρέζες είναι μουνάρες τρομερά απελευθερωμένες και κατά την γνώμη μου Μολδαβές,Ρουμάνες,Ουκρανές,Ρωσσίδες δεν πιάνουν τίποτα μπροστά τους.
για την μύνηση δεν είναι αστείο...οποιος κατάλαβε κατάλαβε  :grin:
 

dimizerva

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
860
Like
2
Πόντοι
6
Βουδαπέστη είχα πάει πρώτη φορά το 1988,επι κομμουνισμού ακόμη(το έχω ξαναγράψει) :grin: καί πηγαίνω ακόμη και τώρα αφου έχω και ντόπιους γνωστούς και φανταστικές αναμνήσεις.Η γλώσσα τους οπως είπες τρομερά δύσκολη(ουτε λατινικη ουτε σλαυικη)και έχει καποια κοινά στοιχεία μόνο με τα Φινλαδικά και πολυ λιγότερα με τα Τούρκικα.Τις αρχές της δεκατίας του 1990 μέχρι τα τέλη ηταν παράδεισος οπως σχεδόν παντού βεβαια στην Α.Ευρώπη,απλά οι Ουγγαρέζες είναι μουνάρες τρομερά απελευθερωμένες και κατά την γνώμη μου Μολδαβές,Ρουμάνες,Ουκρανές,Ρωσσίδες δεν πιάνουν τίποτα μπροστά τους.
για την μύνηση δεν είναι αστείο...οποιος κατάλαβε κατάλαβε  :grin:
νιμου εχει ναι,αλλα δεν μασας ευκολα,,ουτε δυσκολα,,εγω το εχεω διαγραψει το μερος,,σαλονικη πιο ευκολα γαμας καλο μουνι απ οτι βουδαπεστη,,κι απο τιμες αστΑ,,ΠΑΛΙΑ δεν ξερω,,εγω μιλαω πενταετια πριν
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
μαυρη θαλασσα βουλγαρια 2007
 

Συνημμένα

  • IMG_3864.JPG
    IMG_3864.JPG
    117 KB · Εμφανίσεις: 47
  • IMG_3865.JPG
    IMG_3865.JPG
    116,8 KB · Εμφανίσεις: 53

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
νιμου εχει ναι,αλλα δεν μασας ευκολα,,ουτε δυσκολα,,εγω το εχεω διαγραψει το μερος,,σαλονικη πιο ευκολα γαμας καλο μουνι απ οτι βουδαπεστη,,κι απο τιμες αστΑ,,ΠΑΛΙΑ δεν ξερω,,εγω μιλαω πενταετια πριν
Δεν διαφωνώ για το τώρα,και εγω για παλιά μιλάω.Απλά εμένα μου έχουν μείνει οι διασυνδέσεις και πετάγομαι που και που

 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
μαυρη θαλασσα βουλγαρια 2007
 

Συνημμένα

  • 100_2156.jpg
    100_2156.jpg
    113,8 KB · Εμφανίσεις: 33
  • 100_2102.jpg
    100_2102.jpg
    105 KB · Εμφανίσεις: 46

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom