Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
Πως το εβγαλες αυτο το συμπερασμα οτι τα εσκασα??????? Μαλλον καποιοι σκασαν απο την ζηλια τους.Και αν τα εσκαγα δηλαδη θα ανεβασω φωτογραφιες απο κανενα ξενοδοχειο και οχι απο καποια πλαζ . Το προσωπο το γνωρισα απο το μαμπα, απο τα 50 γραμματα που παιρνει την ημερα βγηκε με εμενα το οποιο ειναι προς τιμη μου. Ουτε ομορφος ειμαι ουτε και εχω πολλα λεφτα αλλα ξερω τον τροπο που για να τον μαθω εζησα 30 χρονια στην Ρωσια. Αν ειναι ολες πουτανες οσες εχουν προφιλ  στο μπαμπα δεν ξερω αυτο που ξερω ειναι οτι εκει βρισκετε η μιση Ρωσια. Αν ανεβασει παρομοιες φωτογραφιες καποιος αλλος συναγωνηστης  μαζι της  τοτε θα δεχτω οτι ειναι πουτανα. Χωρις εγκλημα δεν δικαζουμε εγκληματια. Αυτα που λεω για την Ουκρανια τα λεω χωρις καμια δοση υπερβολης  και ειναι ακριβος ετσι, μονο  να προσθεσω για να μην παρω κανεναν στο λαιμο μου οσοι γαμανε εδω θα γαμανε και εκει, οσοι δεν γαμανε εδω δεν θα γαμισουνε πουθενα.

συμφονω οτι οσοι γαμανε εδω , γαμανε και εκει αλλα ο μεσος τυπος που μπαινει στο μπουρδελα.κωμ δεν προκειτε να γαμισει εκει με τπτ οπως λες, οποτε ακυρο! το οτι μαλλον ειναι πουτανα το συμπερανα οτι εχει προφιλ στο μαμπα το συμπερανα απο το θεμα που εχουνε ανοιξει εδω για το mamba ,ειδικα για αυτες που μενουνε στην Αθηνα που οσες εχουνε προφιλ οι περισσοτερες ειναι στριποτιτζουδες,μασατζουδες και βγαζουνε εξτραδακια απο βιζιτες στο mamba!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.427
Πόντοι
216
Στην επαρχια ομως εχεις οποια θελεις εκει οι γυναικες λενε ακομα το αθανατο αρχαιο ρωσικο ρητο (ο αντρας πρεπει απλως να ειναι αντρας και να ειναι λιγο ποιο ομορφος απο τον χιμπανζι)

Ρε παιδια, αυτο το 'ρητο' απο χτες μου χει κολησει και το σκεφτομαι!
Γιατι νομιζω, αν ισχυει-που δεν εχω λογο να το αμφισβητισω, σιγουρα περικλειει μια ολοκληρη φιλοσοφια. Πολλα νοηματα.
Αν δεν πεφτω λοιπον εξω, δειχνει οτι οι κοπελες εκει, ψαχνουν εντελως βασικα και αυτονοητα πραγματα, δηλαδη μια δουλεια να χει ο αντρας να μπορει να βιοπορισει μαζι του, να μην πινει τα κερατα του, και να μην τις δερνει! Ενα ενδιαφερον να τους δειχνει, μια καλη συμπεριφορα.
Ετσι είναι, ή λαθος καταλαβα?
Μιλω για τις απλες κοπελες, οχι πουτανες, που ή ρωσιδες ή ελληνιδες, κοιτάνε την πορτοφολα...
Φυσικα, αυτες οι κοπελες με το ανω ρητο, καμια σχεση με τις ελλεεινιδες....τα χουμε ξαναπει.
Για πειτε.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.096
Πόντοι
266
συμφονω οτι οσοι γαμανε εδω , γαμανε και εκει αλλα ο μεσος τυπος που μπαινει στο μπουρδελα.κωμ δεν προκειτε να γαμισει εκει με τπτ οπως λες, οποτε ακυρο! το οτι μαλλον ειναι πουτανα το συμπερανα οτι εχει προφιλ στο μαμπα το συμπερανα απο το θεμα που εχουνε ανοιξει εδω για το mamba ,ειδικα για αυτες που μενουνε στην Αθηνα που οσες εχουνε προφιλ οι περισσοτερες ειναι στριποτιτζουδες,μασατζουδες και βγαζουνε εξτραδακια απο βιζιτες στο mamba!
Δεν ειναι γυναικα μου και δεν παρεξηγω αυτα που γραφεις, δεν θυμαμαι ποιος φιλοσοφος ειχε γραψη οτι (ολες οι γυναικες ειναι πουτανες με εξαίρεση την μητερα μου και την αδερφη μου αλλα ασ μην ξεχναμε οτι και αυτες ειναι γυναικες)
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.096
Πόντοι
266
Ρε παιδια, αυτο το 'ρητο' απο χτες μου χει κολησει και το σκεφτομαι!
Γιατι νομιζω, αν ισχυει-που δεν εχω λογο να το αμφισβητισω, σιγουρα περικλειει μια ολοκληρη φιλοσοφια. Πολλα νοηματα.
Αν δεν πεφτω λοιπον εξω, δειχνει οτι οι κοπελες εκει, ψαχνουν εντελως βασικα και αυτονοητα πραγματα, δηλαδη μια δουλεια να χει ο αντρας να μπορει να βιοπορισει μαζι του, να μην πινει τα κερατα του, και να μην τις δερνει! Ενα ενδιαφερον να τους δειχνει, μια καλη συμπεριφορα.
Ετσι είναι, ή λαθος καταλαβα?
Μιλω για τις απλες κοπελες, οχι πουτανες, που ή ρωσιδες ή ελληνιδες, κοιτάνε την πορτοφολα...
Φυσικα, αυτες οι κοπελες με το ανω ρητο, καμια σχεση με τις ελλεεινιδες....τα χουμε ξαναπει.
Για πειτε.
Αυτο το ρητο το ξερουν ολες οι ρωσιδες ειναι απο τα ποιο γνωστα
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
Δεν ειναι γυναικα μου και δεν παρεξηγω αυτα που γραφεις, δεν θυμαμαι ποιος φιλοσοφος ειχε γραψη οτι (ολες οι γυναικες ειναι πουτανες με εξαίρεση την μητερα μου και την αδερφη μου αλλα ασ μην ξεχναμε οτι και αυτες ειναι γυναικες)

κοιτα εγω στο ειπα τελειως φιλικα! μακαρι να λες αληθεια! εγω σου ειπα τι εχει γραφτει για το mamba εδω μεσα!
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.096
Πόντοι
266
Τωρα μιλουσαμε στο τηλεφωνο και της ειπα οτι εδω θεωρουν οτι στο μαμπα ειναι ολες πουτανες, μου ειπε οτι θα διαγραψει το προφιλ της και ασ ειναι στο νουμερο ενα τον προτιμησεων τον μελων
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.096
Πόντοι
266
κοιτα εγω στο ειπα τελειως φιλικα! μακαρι να λες αληθεια! εγω σου ειπα τι εχει γραφτει για το mamba εδω μεσα!
Αληθεια λεω μονο για μενα για καμια και για κανενα δεν βαζω το χερι μου στην φωτια
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
Τωρα μιλουσαμε στο τηλεφωνο και της ειπα οτι εδω θεωρουν οτι στο μαμπα ειναι ολες πουτανες, μου ειπε οτι θα διαγραψει το προφιλ της και ασ ειναι στο νουμερο ενα τον προτιμησεων τον μελων

αυτα πεστα στους ''γαμιαδες'' ανατολικον γυναικων που μεχρι και στο mamba ψαχνουνε να πληρωσουνε! προφανως ειναι στην πρωτη θεση γιατι πολυ μαλακες και ειδηκα απο εδω μεσα τις στλνουνε μπας και την γαμισουνε!
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.096
Πόντοι
266
Ειχα σχεση 6 μηνων με μια πολυ γνωστη σωληνοκορη που εμφανιζεται σε μαγαζι της Συγγρου και την επιασα οτι κανει εξτραδακια. Οριστικα και αμετακλητα πηρε τον πουλο.
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
Ειχα σχεση 6 μηνων με μια πολυ γνωστη σωληνοκορη που εμφανιζεται σε μαγαζι της Συγγρου και την επιασα οτι κανει εξτραδακια. Οριστικα και αμετακλητα πηρε τον πουλο.

πηγαινες γυρευοντας! ¨¨)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
^ Πολυ καλό το μωρό,η αλήθεια να λέγεται :grin:
Εσύ πρέπει να χάσεις λίγο στην κολιά γιατί φαίνεται αρκετά και οπως έγραψα και την άλλη φορά δεν βγαίνεις καθόλου καλές φωτο.
Βγάζεις μια κακομοιριά,χρειαζέται να βγάζεις ενα πιο αρχοντικό και άνετο στύλ(οι γυναίκες γενικότερα τρελλαίνονται όταν διαπιστώσουν οτι είσαι με την καλή έννοια άνετος μαζί τους).
Τωρα εχω χασει απο τοτε 6 κιλα.Αυτο το μηνα θα χασω αλλα 4-5 το ξερω οτι δεν εχω φωτογενεια.Δεν σας εβαλα τη φωτογραφια για να δειτε εμενα αλλα τη γκομενα και την εβαλα φωτο μαζι μου για να μην λετε οτι την κατεβασα απο το ιντερνετ
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Μπραβο Δημητρακη αν εχει μετρο η βλακεια θα εσπαγες ολα τα βλακομετρα.Αν ηταν ξενες οι φωτογραφιες πωσ βρεθηκα εγω εκει μεσα????  Και αυτες που ανεβασα δεν υπαρχουν στο προφιλ της κοπελας.Επειδη μου τα πρηξες που δεν σε πειραζει κανενας εσενα θα σου πω οτι εγω στην Ρωσια δεν δινω παραστασεις καθε μερα απο το θεατρο του καραγκιοζη ουτε παλιατσος ειμαι ουτε κλοουν ουτε διασκεδαζω τα πληθη. Οι γελωτοποιοί και οι γελοιοι που προσφερουν θεαμα  ειναι αποδεκτοι απο ολους και ειναι δυσκολο να τους παρεξηγησουν.Οσο πιο γελοιος τοσο πιο αποδεκτος  οποτε δεν αποτελεις μετρο συγκρισεις  για αυτα που αναφερεις. Να και μια φωτογραφια τραβηγμενη σημερα για να μην αμφιβαλεις αυτα που λεω. Συμφωνω με τον Τασο καλη η γκομενα διπλα σου.   
Εγω δεν ειπα οτι ειναι ξενες.Αλλοι τα λενε.Οσο για τους Καυκασιους ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ 1000% ΟΙ ΡΩΣΣΟΙ ΤΟΥΣ ΣΥΧΑΙΝΟΝΤΕ!Με αυτην την κοπελιτσα ΕΝΙΩΘΑ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΓΑΝΕ ΠΑΝΤΟΥ ΜΕ ΑΠΑΙΧΘΙΑ  γιατι νομιζαν οτι ημασταν ζευγαρι Καυκασιων.Αν μοιζεις με Καυκασιο φυσικο ειναι οπου πας να αντιμετοπισεις μισος.Θα σου αναφερω μια ιστορια στο Νοβγκοροντ:Ειχα μια γκομενιτσα 27-28 ετων για τα Ελληνικα δεδομενα κουκλα!εγω λογο ηλικιας δεν πολυ ηθελα να την συναντισω ενας φιλος μου Πόντιος (απο την Τυφλιδα)μου ειπε:αφου δεν την θες δεν μου δινεις το τηλεφωνο της να την παρω εγω να βγουμε.Του ειπα κανενα προβλημα και του το εδωσα την πηρε και δεν ηθελε να συναντιθει μαζι του.Εμενα μου ελεγε τετοιους ανδρες δεν εχουμε εδω και τετοια.Ο φιλος μου ελεγε λιγο τσαντισμενος μαζι της μεταξυ σοβαρου και αστειου :2funny:Θα μιλαω κ'εγω Ρωσσικα ετσι θα βαζω ντυθω κ'εγω ετσι αν ειναι να βγαζω γκομενες :2funny:Σημερα στο βενζιναδικο που συνηθως βαζω βενζινη ηταν μια 30αρα που με γουσταρει ελεγαν μεταξυ τους 3 γυναικες που ηταν εκει υπαλληλοι κοιτα τι καλοβαλμενος,τι ωραια ντυμενος,τι προσεγμενος.Εδω θελουν τον προσεγμενο ανδρα και οχι τον βαρυμαγκα.Τωρα για της Ρωσσιδες στην Ελλαδα ερχονατι τα τελευταια  :shit:απο κατι κωλοχωρια ειναι να της λυπασαι.Ασε που την εχουνε δει κιολας οτι καποιες ειναι.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Να και μια φωτογραφιες σημερα απο τα περιχωρα του Ζούμπερι.Στο Ζουμπερι σημερα ειχε -17 -18 εξω απο την πολη η θερμακρασια αμεσως επεσε -22 και σε ενα μερος οπου μενει αυτη η γκομενα η θερμοκρασια παιφτει σε τρελα νουμερα!Εκει ειχε -27,5 μου ειχε κανει εντυποση νομιζα οτι το θερμομετρο τρελαθηκε αλλα και η γκομενα μου το ειπε οτι παντα εκει εχει συνηθως 6-7 βαθμους πιο κατω απο Αγια Πετρουπολη οπως και οτι το καλοκαιρι ειναι πιο ζεστη γιατι ειναι πιο μακρυα απο τη θαλασσα.Ειναι λιγακι υπερυψωμενο (περιπου 150-200 μετρα πιο ψηλα) δεν εχει δεντρα γυρω γυρω και το πιανει ο βορριας και το παγωνει.Δεν την πηρα σημερα γιατι αυριο εχει δουλεια στο σχολειο(καθηγητρια 25 ετων λιγακι κακια.Ο Πιτσιλιστης την ειχε δει οταν ειχε ερθει Αγια Πετρουπολη) και δεν γουσταρω να με ξυπνανε το πρω'ι' για να πανε στη δουλεια :headbang:!Μου χαλανε τον υπνο μου.Αυριο θα την παρω σπιτι μου που την κυριακη δεν θα εχει να ξυπνησει πρω'ι'
 

Συνημμένα

  • -27,5b.jpg
    -27,5b.jpg
    120,1 KB · Εμφανίσεις: 38
  • -27.5.jpg
    -27.5.jpg
    140,1 KB · Εμφανίσεις: 46

dimizerva

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
860
Like
2
Πόντοι
6
@@ντημας φιλικα στο λεω,κοψε το πολυ εγω κλπ,γιατι αφενος εισαι στον κοσμο σου,δεν ειναι πολυ κακο αυτο
αφετερου οτι αλλο κ να λες σωστο,ακυρωνετε απο τις μαλ..ιες αυτες,,
λες παραπολλα σωστα πραγματα,αλλα τα θαβεις κατω απο τις απειρες μαλ..ιες που λες υπερ του εαυτου σου,,
οτι φενεσε μικρπτερος ισχυει
τα αλλα ειμε μοδατος με κοιταν κ χαζευουν κλπ,ειναι λιγο ντικινταν..
φιλικα στα λεω,μην αρχισεις κ τσιτονεσε  ;)
αν σ ενδιαφερει νασαι "σταρ" εδω μεσα,που σε ενδιαφερει νομιζω,αλκλαξε λιγο το σι-ντι,παιξε κ λιγο φλιπ σαιντ!!!  :grin:

@@νυκτερος,μονο δυο αποριες  εχω,,
1 τι πηγες να κανεις ακπροπολη?  :think: δηλ τουριστρια ειναι η γυναικα αυτη,κ πως εχει προλαβει να στεισει προφιλ που ναχει τοσα "γκολοσ"?αν δεν ειναι τουριστ κι ειναι μονιμη,πως κ πηγατε εκει πανω?φιλοσοφικο το ερωτημα
2.ειχες στριπ γκιρλ "σχεση",,και την χωρισες γιατι κανει εξτρα? :think:
δηλ οταν την επιασες γκομενα τι περιμενες να κανει στο φρη ταιμ της?να πηγαινει σινεμα?? :think:

υγ στο μαμπα οσες ειναι πουτανες φαινοντε απλα,ηλικια που κ καλα ψαχνουν, που ζητουν αντρα απο 30-60ετων πχ...η ακομα πιο πολυ 40-80ετων που γραφουν πολλες ;) ;)
υγ2 στα παραλια της βουλγαριας οι ρωσσιδες κι ουκρανες περνονταν βασικα και μονο με κατι βαρυμαγκες γομαρια νταβατζιδοιστοριες βουλγαρους  :jerking:
και μαλιστα στο τακα τακα,,, :fuck2:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
@@ντημας φιλικα στο λεω,κοψε το πολυ εγω κλπ,γιατι αφενος εισαι στον κοσμο σου,δεν ειναι πολυ κακο αυτο
αφετερου οτι αλλο κ να λες σωστο,ακυρωνετε απο τις μαλ..ιες αυτες,,
λες παραπολλα σωστα πραγματα,αλλα τα θαβεις κατω απο τις απειρες μαλ..ιες που λες υπερ του εαυτου σου,,
οτι φενεσε μικρπτερος ισχυει
τα αλλα ειμε μοδατος με κοιταν κ χαζευουν κλπ,ειναι λιγο ντικινταν..
φιλικα στα λεω,μην αρχισεις κ τσιτονεσε  ;)
αν σ ενδιαφερει νασαι "σταρ" εδω μεσα,που σε ενδιαφερει νομιζω,αλκλαξε λιγο το σι-ντι,παιξε κ λιγο φλιπ σαιντ!!!  :grin:
Εγω τα λεω οπως ειναι.Μπορεις να διαβασεις  το Thread της Ρωσσιας ολο απο την αρχη να δεις αν ειναι ετσι ή οχι.Εχουνε γραψει ατομα που εχουν ερθει εδω και εχουνε δει ολα αυτα.Δεν λεω τιποτα παραπανω ουτε τιποτα λιγοτερο.
 

dimizerva

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
860
Like
2
Πόντοι
6
Εγω τα λεω οπως ειναι.Μπορεις να διαβασεις  το Thread της Ρωσσιας ολο απο την αρχη να δεις αν ειναι ετσι ή οχι.Εχουνε γραψει ατομα που εχουν ερθει εδω και εχουνε δει ολα αυτα.Δεν λεω τιποτα παραπανω ουτε τιποτα λιγοτερο.
εγω σου μιλαω φιλικα,,οτι νομιζεις κανε..
κονιετς,, ;)
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.096
Πόντοι
266
Εγω δεν ειπα οτι ειναι ξενες.Αλλοι τα λενε.Οσο για τους Καυκασιους ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ 1000% ΟΙ ΡΩΣΣΟΙ ΤΟΥΣ ΣΥΧΑΙΝΟΝΤΕ!Με αυτην την κοπελιτσα ΕΝΙΩΘΑ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΓΑΝΕ ΠΑΝΤΟΥ ΜΕ ΑΠΑΙΧΘΙΑ  γιατι νομιζαν οτι ημασταν ζευγαρι Καυκασιων.Αν μοιζεις με Καυκασιο φυσικο ειναι οπου πας να αντιμετοπισεις μισος.Θα σου αναφερω μια ιστορια στο Νοβγκοροντ:Ειχα μια γκομενιτσα 27-28 ετων για τα Ελληνικα δεδομενα κουκλα!εγω λογο ηλικιας δεν πολυ ηθελα να την συναντισω ενας φιλος μου Πόντιος (απο την Τυφλιδα)μου ειπε:αφου δεν την θες δεν μου δινεις το τηλεφωνο της να την παρω εγω να βγουμε.Του ειπα κανενα προβλημα και του το εδωσα την πηρε και δεν ηθελε να συναντιθει μαζι του.Εμενα μου ελεγε τετοιους ανδρες δεν εχουμε εδω και τετοια.Ο φιλος μου ελεγε λιγο τσαντισμενος μαζι της μεταξυ σοβαρου και αστειου :2funny:Θα μιλαω κ'εγω Ρωσσικα ετσι θα βαζω ντυθω κ'εγω ετσι αν ειναι να βγαζω γκομενες :2funny:Σημερα στο βενζιναδικο που συνηθως βαζω βενζινη ηταν μια 30αρα που με γουσταρει ελεγαν μεταξυ τους 3 γυναικες που ηταν εκει υπαλληλοι κοιτα τι καλοβαλμενος,τι ωραια ντυμενος,τι προσεγμενος.Εδω θελουν τον προσεγμενο ανδρα και οχι τον βαρυμαγκα.Τωρα για της Ρωσσιδες στην Ελλαδα ερχονατι τα τελευταια  :shit:απο κατι κωλοχωρια ειναι να της λυπασαι.Ασε που την εχουνε δει κιολας οτι καποιες ειναι.
Δημητρακη και οι καυκασιοι ρωσοι πολιτες ειναι εκτος τον γεωργιανων,αρμενων και αμπχαζιων. Δεν τους σιχαίνονται οι ρωσοι αλλα τους φοβουνται και εσυ που τα ξερεις ολα σου λεω οτι στην Μοσχα οι καυκασιοι κανουν κουμαντο. Μην χυνεις τοσο πικρα για τους καυκασιους γιατι και εσυ δεν μου κανεις για καταξανθος γαλανοματης σλαβος. Στην Μοσχα προβληματα τετοια δεν υπαρχουν γιατι το καθε  καθοσπρεπη μαγαζι εχει 15-20 χοντροκεφαλος μπραβους. Επαρχια ομως ειναι αλλιως, και δεν εχει καμια σημασια αν εισαι η δεν εισαι καυκασιος. Αν παλι ειμαι ανεκτικος σε μαγκιες και προσβολες τον αλλον απεναντη σου πουθενα δεν εχεις προβλημα. Οι ανατολικες που την βλεπουν καποιες στην Ελλαδα δεν εχουν καμια ευθυνη, τεραστιες ευθυνες εχουμε εμεις ομως. Αν καθε μερα κολλανε διπλα τους εκατο αντρες ειναι λογικο και επομενο να την δουνε οι πιο ομορφες γυναικες του πλανητη. Και σε μενα να κολουσαν 100 γυναικες καθε μερα και εγω  θα την εβλεπα Αλεν Ντελον
 

Επισκέπτης
Να και μια φωτογραφιες σημερα απο τα περιχωρα του Ζούμπερι.Στο Ζουμπερι σημερα ειχε -17 -18 εξω απο την πολη η θερμακρασια αμεσως επεσε -22 και σε ενα μερος οπου μενει αυτη η γκομενα η θερμοκρασια παιφτει σε τρελα νουμερα!Εκει ειχε -27,5 μου ειχε κανει εντυποση νομιζα οτι το θερμομετρο τρελαθηκε αλλα και η γκομενα μου το ειπε οτι παντα εκει εχει συνηθως 6-7 βαθμους πιο κατω απο Αγια Πετρουπολη οπως και οτι το καλοκαιρι ειναι πιο ζεστη γιατι ειναι πιο μακρυα απο τη θαλασσα.Ειναι λιγακι υπερυψωμενο (περιπου 150-200 μετρα πιο ψηλα) δεν εχει δεντρα γυρω γυρω και το πιανει ο βορριας και το παγωνει.Δεν την πηρα σημερα γιατι αυριο εχει δουλεια στο σχολειο(καθηγητρια 25 ετων λιγακι κακια.Ο Πιτσιλιστης την ειχε δει οταν ειχε ερθει Αγια Πετρουπολη) και δεν γουσταρω να με ξυπνανε το πρω'ι' για να πανε στη δουλεια :headbang:!Μου χαλανε τον υπνο μου.Αυριο θα την παρω σπιτι μου που την κυριακη δεν θα εχει να ξυπνησει πρω'ι'

Ἀφήσατε τὸ θερμόμετρον καὶ δείξατὲ μας τὸ ταχύμετρον! Ἐκτὸς ἐὰν παρὰ τὸ ὡραῖο ὄχημὰ σας πορεύεσθε συνεχῶς μὲ 70 χ.α.ω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom