Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
Εγω το αντιθετο θα ελεγα οι ντοπιοι ειναι πολυ φιλικοι και μονοι τους σε πλησιαζουν να σε γνωρισουν τοσα χρονια Βολογκντα,Πετροζαβοντσκ και Νοβγκοροντ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ.Τωρα αν μοιαζεις με Καυκασιο και Αγια Πετρουπολη και Μοσχα θα φας ξυλο οπου και να πας.Αγγλικα δεν μιλαει κανενας και πουθενα!
Με αυτα που γραφεις με κανεις να αμφιβάλλω για το αν εχεις βγει απο το Σαν Πετερμπουρκ.Χωρις παρεξηγηση μοιαζεις περισσοτερο με καυκασιος απο εμενα,και αν δεν βγαινεις στα κλαμπ σιγουρα δεν σε πειραζει κανενας, στο σπιτι μου και εμενα δεν μου την εχουν πεσει
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
Τετοιες ξανθιες και αβυζες εδω ειναι γεματο!το 70% ειναι τετοιες!Ασε που στο κρεβατι ειναι πολυ κρυες!και οι 2 γιδες μου τετοιας εμφανισης ειναι.
Αν ειναι ετσι οι αβυζες θα πρεπει να επισκεφτεις οφθαλμιατρο επειγοντος.
 

Συνημμένα

  • IMG_0127.JPG
    IMG_0127.JPG
    105,3 KB · Εμφανίσεις: 33

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
παιδια ειρηνη, δεν χρειαζονται αντιδικιες.ωραιο μουνι παντως.τι ηλικιας ειναι?
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Τα παντα εξαρταται που και σε ποια πολη εισαι στο Κιεβο θα δυσκολευτεις πολυ να βρεις κατι αξιολογο παρολο που οι τρεις στις δεκα ειναι θεες (αυτα ισχυουν για εμας που εχουμε τα χρονακια μας) Για καποιον στα 30 ειναι πολυ πιο ευκολο.Στην επαρχια ομως εχεις οποια θελεις εκει οι γυναικες λενε ακομα το αθανατο αρχαιο ρωσικο ρητο (ο αντρας πρεπει απλως να ειναι αντρας και να ειναι λιγο ποιο ομορφος απο τον χιμπανζι)
Κιεβο και Οντεσσα έχω παει,για το Μινσκ αναρωτιέμαι αν είναι τόσο welcome πόλη για τους ξένους όσο το Κισινάου καθως οπως ανέφερα δύο άτομα μου έχουν πεί δύο εντελώς διαφορετικές απόψεις.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
Κιεβο και Οντεσσα έχω παει,για το Μινσκ αναρωτιέμαι αν είναι τόσο welcome πόλη για τους ξένους όσο το Κισινάου καθως οπως ανέφερα δύο άτομα μου έχουν πεί δύο εντελώς διαφορετικές απόψεις.
Κοιτα Τασο δεν ειναι οπως στην Ελλαδα αν πας μονο στις πρωτευουσες ειναι σαν να μην εχεις παει πουθενα.Εδω οσο πιο μικρη ειναι η πολη και η κοινωνια  τοσο πιο δυσκολες ειναι οι γκομενες εκει ειναι το ακριβως αντιθετο.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Κοιτα Τασο δεν ειναι οπως στην Ελλαδα αν πας μονο στις πρωτευουσες ειναι σαν να μην εχεις παει πουθενα.Εδω οσο πιο μικρη ειναι η πολη και η κοινωνια  τοσο πιο δυσκολες ειναι οι γκομενες εκει ειναι το ακριβως αντιθετο.
Σωστό αυτο που είπες,ετσι ακριβώς είναι.

ανοιχτή πρόσκληση :)
Αν σε φέρει ο δρόμος καμια φορά απο Κισινάου,στείλε πμ αν θέλεις να βρεθόυμε για καφέ.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Τετοιες βρίσκουμε και εδω Δημητρακη Ρωσια παμε για τα αστερια που δεν μπορουμε να βρουμε εδω
Εδω δεν φενονται καθολου βυζια.
Με αυτα που γραφεις με κανεις να αμφιβάλλω για το αν εχεις βγει απο το Σαν Πετερμπουρκ.Χωρις παρεξηγηση μοιαζεις περισσοτερο με καυκασιος απο εμενα,και αν δεν βγαινεις στα κλαμπ σιγουρα δεν σε πειραζει κανενας, στο σπιτι μου και εμενα δεν μου την εχουν πεσει
Εχω εντελως αλλο στυλ,αλλο στυσιμο δεν μου εχει περασει κανεις ποτέ για Καυκασιο.Εσυ ομως μαγκα μου απο της φωτο μοιαζουν τα χαρακτηριστηκα σου και αν μιλας και Ρωσσικα χωρις προφορα και εχεις και το στυσιμο των Ρωσσων σιγουρα η πρωτη αποψη θα ειναι οτι εισαι απο Καυκασο αφου δεν γραφει πουθενα οτι εισαι Ελληνας.Τωρα αν εχω βγει απο την Αγια Πετρουπολη αν διαβασεις παλια ποστ θα το δεις αμεσως.  [youtube=425,350]nTgpOdR02JU[/youtube]
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
Σωστό αυτο που είπες,ετσι ακριβώς είναι.

ανοιχτή πρόσκληση :)
Αν σε φέρει ο δρόμος καμια φορά απο Κισινάου,στείλε πμ αν θέλεις να βρεθόυμε για καφέ.
Τασο ειναι στο προγραμμα μου να ερθω συντομα, εχω πολλες ακρες και εκει θα χαρω να τα πουμε
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
Ε και τι έγινε εγω την εβγαλα γκομενα

στο mamba μονο πουτανες μπαινουνε ομως φιλε!  αν της τα εκσασες αλαζει το πργμα χερο πολυ... και σε καμια ευρωπαικη χωρα μην πω παγκοσμια δεν στην πεφτουνε για γαμησι η γκομενες ετσι στο χυμα που γρασφεις αν δεν ειναι επαγγελματιες πορνες μην δινεις ελπιδες στον καθε φουκαρα και οταν παει πεσει απο τα συνεφα! εκτος τι να πω αν εισαι τρομερα ωραιος σε εμφανιση εχω φιλους που πανε συνεχεια ουκρανια (εγω δεν εχω παει) και ειναι και ωραιοι και το φυσανε αλλα ποτε καμια δεν τους σταματαει στο δρομο να την γαμισουνε στο φλου ετσι και ειδηκα οταν δεν ξερουνε την γλωσσα! οποτε μην δινουμε ψευτικες ελπιδες στα παιδια , γιατι παλι σε πουτανες θα τρεχουνε να ξεκαβλωσουνε οταν πανε φιλικα παντα!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
στο mamba μονο πουτανες μπαινουνε ομως φιλε!  αν της τα εκσασες αλαζει το πργμα χερο πολυ... και σε καμια ευρωπαικη χωρα μην πω παγκοσμια δεν στην πεφτουνε για γαμησι η γκομενες ετσι στο χυμα που γρασφεις αν δεν ειναι επαγγελματιες πορνες μην δινεις ελπιδες στον καθε φουκαρα και οταν παει πεσει απο τα συνεφα! εκτος τι να πω αν εισαι τρομερα ωραιος σε εμφανιση εχω φιλους που πανε συνεχεια ουκρανια (εγω δεν εχω παει) και ειναι και ωραιοι και το φυσανε αλλα ποτε καμια δεν τους σταματαει στο δρομο να την γαμισουνε στο φλου ετσι και ειδηκα οταν δεν ξερουνε την γλωσσα! οποτε μην δινουμε ψευτικες ελπιδες στα παιδια , γιατι παλι σε πουτανες θα τρεχουνε να ξεκαβλωσουνε οταν πανε φιλικα παντα!

Εισαι σιγουρος ;;;;;;;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
(πλακα  κανω μην το παρετε σοβαρα .- Να γελασουμε και λιγο)
 

Συνημμένα

  • freesyckdicks.jpg
    freesyckdicks.jpg
    24,7 KB · Εμφανίσεις: 26

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Μαγκα μου,καλα που τα βρισκεται ολα?Δεν ξερω αν και ο φιλος μας που βαζει φωτο απο γκομενες μας κορο'ι'δευει :think:Γ'αυτο παντος που ειπε οτι στην επαρχια ειναι εχθρικοι εν μερη εχει δικιο αν τον περασαν για Καυκασιο σιγουρα θα αντιμετοπισε τετοια συμπεριφορα.Αφου ειστε τοσο παρατηριτικοι θα θυμαστε αυτη τη γκομενα που ειχα βαλει παλιά φωτο.Η μανα της ειναι Ρωσσιδα ο πατερας της απο το Νταγκεσταν (Εθνικοτητα Λατσκιε Τσετσενικης προελευσης)οπου πηγαινα μαζι της καπου ειδα πολυ εχθρικη συμπεριφορα απο της πωλητριες στα μαγαζια,τα γκαρσονια ακομα και στο δρομο πολλοι μας κοιταγαν αγρια.Νομιζαν οτι κ'εγω ειμαι Καυκασιος μιλαμε για μεγαλη διαφορα στη συμπεριφορα απεναντι μου!Για το οτι ειναι εχθρικη εχει κ'αυτο μια αληθεια οι Ρωσσοι ειναι αχθρικοι απεναντι στους Καυκασιους.Το ιδιο συνεβει και οταν βγηκα καπου με φιλους μου Καυκασιους η συμπεριφορα του κοσμου ηταν εχθρικη απεναντι στην παρεα.Ο φιλος μας πιθανοτατα μιλαει τα Ρωσσικα με προφωρα του Καυκασου αν μεγαλωσε Κρασνονταρ :think:τωρα αν μοιαζει με Καυκασιο μπορειτε να το κρινετε εσεις εμενα η ταπεινη μου γνωμη ειναι πως ναι.Οσο για την εχθροτητα αυτη υπαρχει στη Νοτια Ρωσσια εκει ναι ολοι το παιζουν μαγκες και σιγουρα στις ντισκο μπορει να σας φερθουνε εχθρικα ακου μερικοι θελετε να πατε Σοτσι,Κρασνονταρ! :rockon:να κανετε τι εκει?Αν θελετε θαλασσα η Ελληνικη θαλασσα ειναι 1.000.000 καλητερη.Αν θελετε να  :knockinb:η νοτια Ρωσσια δεν ειναι οτι καλητερο.
 

Συνημμένα

  • Nina 07.jpg
    Nina 07.jpg
    122,6 KB · Εμφανίσεις: 37
  • gTEYWMoYMu8.jpg
    gTEYWMoYMu8.jpg
    44,6 KB · Εμφανίσεις: 25

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
^ Πολυ καλό το μωρό,η αλήθεια να λέγεται :grin:
Εσύ πρέπει να χάσεις λίγο στην κολιά γιατί φαίνεται αρκετά και οπως έγραψα και την άλλη φορά δεν βγαίνεις καθόλου καλές φωτο.
Βγάζεις μια κακομοιριά,χρειαζέται να βγάζεις ενα πιο αρχοντικό και άνετο στύλ(οι γυναίκες γενικότερα τρελλαίνονται όταν διαπιστώσουν οτι είσαι με την καλή έννοια άνετος μαζί τους).
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
στο mamba μονο πουτανες μπαινουνε ομως φιλε!  αν της τα εκσασες αλαζει το πργμα χερο πολυ... και σε καμια ευρωπαικη χωρα μην πω παγκοσμια δεν στην πεφτουνε για γαμησι η γκομενες ετσι στο χυμα που γρασφεις αν δεν ειναι επαγγελματιες πορνες μην δινεις ελπιδες στον καθε φουκαρα και οταν παει πεσει απο τα συνεφα! εκτος τι να πω αν εισαι τρομερα ωραιος σε εμφανιση εχω φιλους που πανε συνεχεια ουκρανια (εγω δεν εχω παει) και ειναι και ωραιοι και το φυσανε αλλα ποτε καμια δεν τους σταματαει στο δρομο να την γαμισουνε στο φλου ετσι και ειδηκα οταν δεν ξερουνε την γλωσσα! οποτε μην δινουμε ψευτικες ελπιδες στα παιδια , γιατι παλι σε πουτανες θα τρεχουνε να ξεκαβλωσουνε οταν πανε φιλικα παντα!
Πως το εβγαλες αυτο το συμπερασμα οτι τα εσκασα??????? Μαλλον καποιοι σκασαν απο την ζηλια τους.Και αν τα εσκαγα δηλαδη θα ανεβασω φωτογραφιες απο κανενα ξενοδοχειο και οχι απο καποια πλαζ . Το προσωπο το γνωρισα απο το μαμπα, απο τα 50 γραμματα που παιρνει την ημερα βγηκε με εμενα το οποιο ειναι προς τιμη μου. Ουτε ομορφος ειμαι ουτε και εχω πολλα λεφτα αλλα ξερω τον τροπο που για να τον μαθω εζησα 30 χρονια στην Ρωσια. Αν ειναι ολες πουτανες οσες εχουν προφιλ  στο μπαμπα δεν ξερω αυτο που ξερω ειναι οτι εκει βρισκετε η μιση Ρωσια. Αν ανεβασει παρομοιες φωτογραφιες καποιος αλλος συναγωνηστης  μαζι της  τοτε θα δεχτω οτι ειναι πουτανα. Χωρις εγκλημα δεν δικαζουμε εγκληματια. Αυτα που λεω για την Ουκρανια τα λεω χωρις καμια δοση υπερβολης  και ειναι ακριβος ετσι, μονο  να προσθεσω για να μην παρω κανεναν στο λαιμο μου οσοι γαμανε εδω θα γαμανε και εκει, οσοι δεν γαμανε εδω δεν θα γαμισουνε πουθενα.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
Μαγκα μου,καλα που τα βρισκεται ολα?Δεν ξερω αν και ο φιλος μας που βαζει φωτο απο γκομενες μας κορο'ι'δευει :think:Γ'αυτο παντος που ειπε οτι στην επαρχια ειναι εχθρικοι εν μερη εχει δικιο αν τον περασαν για Καυκασιο σιγουρα θα αντιμετοπισε τετοια συμπεριφορα.Αφου ειστε τοσο παρατηριτικοι θα θυμαστε αυτη τη γκομενα που ειχα βαλει παλιά φωτο.Η μανα της ειναι Ρωσσιδα ο πατερας της απο το Νταγκεσταν (Εθνικοτητα Λατσκιε Τσετσενικης προελευσης)οπου πηγαινα μαζι της καπου ειδα πολυ εχθρικη συμπεριφορα απο της πωλητριες στα μαγαζια,τα γκαρσονια ακομα και στο δρομο πολλοι μας κοιταγαν αγρια.Νομιζαν οτι κ'εγω ειμαι Καυκασιος μιλαμε για μεγαλη διαφορα στη συμπεριφορα απεναντι μου!Για το οτι ειναι εχθρικη εχει κ'αυτο μια αληθεια οι Ρωσσοι ειναι αχθρικοι απεναντι στους Καυκασιους.Το ιδιο συνεβει και οταν βγηκα καπου με φιλους μου Καυκασιους η συμπεριφορα του κοσμου ηταν εχθρικη απεναντι στην παρεα.Ο φιλος μας πιθανοτατα μιλαει τα Ρωσσικα με προφωρα του Καυκασου αν μεγαλωσε Κρασνονταρ :think:τωρα αν μοιαζει με Καυκασιο μπορειτε να το κρινετε εσεις εμενα η ταπεινη μου γνωμη ειναι πως ναι.Οσο για την εχθροτητα αυτη υπαρχει στη Νοτια Ρωσσια εκει ναι ολοι το παιζουν μαγκες και σιγουρα στις ντισκο μπορει να σας φερθουνε εχθρικα ακου μερικοι θελετε να πατε Σοτσι,Κρασνονταρ! :rockon:να κανετε τι εκει?Αν θελετε θαλασσα η Ελληνικη θαλασσα ειναι 1.000.000 καλητερη.Αν θελετε να  :knockinb:η νοτια Ρωσσια δεν ειναι οτι καλητερο.
Μπραβο Δημητρακη αν εχει μετρο η βλακεια θα εσπαγες ολα τα βλακομετρα.Αν ηταν ξενες οι φωτογραφιες πωσ βρεθηκα εγω εκει μεσα????  Και αυτες που ανεβασα δεν υπαρχουν στο προφιλ της κοπελας.Επειδη μου τα πρηξες που δεν σε πειραζει κανενας εσενα θα σου πω οτι εγω στην Ρωσια δεν δινω παραστασεις καθε μερα απο το θεατρο του καραγκιοζη ουτε παλιατσος ειμαι ουτε κλοουν ουτε διασκεδαζω τα πληθη. Οι γελωτοποιοί και οι γελοιοι που προσφερουν θεαμα  ειναι αποδεκτοι απο ολους και ειναι δυσκολο να τους παρεξηγησουν.Οσο πιο γελοιος τοσο πιο αποδεκτος  οποτε δεν αποτελεις μετρο συγκρισεις  για αυτα που αναφερεις. Να και μια φωτογραφια τραβηγμενη σημερα για να μην αμφιβαλεις αυτα που λεω. Συμφωνω με τον Τασο καλη η γκομενα διπλα σου. 
 

Συνημμένα

  • P1030609.JPG
    P1030609.JPG
    96,7 KB · Εμφανίσεις: 46

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Δημητρη σε ταπωσε ο νυκτοβιος.σου πηρε τον θρονο του πορνομεταναστη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom