Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
sorry αλλα στο κιεβο η το μινσκ δεν εχει?γεματο ειναι απ οσο ξερω το κιεβο η οδεσα κ το μινσκ..ουζπεκισταν αστο μακρια μου πεφτει
οποτε?εκτος αν εννοεις αλλες πολεις στις χωρες αυτες..αν ναι πιες?πχ εχω ακουσει εδω μεσα για πχ λβοβ,ντανιετσκ καλα λογια,αλλα κι εκι τι?δεν θαχει σεξοτουρισμο?δεν σε πιανω,, :think:

εσυ δεν καταλαβα θες να πας μολδαβια για να γαμας πουτανες?
 

dimizerva

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
860
Like
2
Πόντοι
6
εσυ δεν καταλαβα θες να πας μολδαβια για να γαμας πουτανες?
εσενα ποιος σε ρωτησε?τον νυκτερο ρωτησα που ξερει κατι παραπανω απ ολους σας εδω μεσα,,σορρυ αλλα δεν γουσταρω σπαμαρισμα.. :S
ασε που δεν στροφαρεις κιολας,τι ρωτησα ,,, :grin:
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
εσενα ποιος σε ρωτησε?τον νυκτερο ρωτησα που ξερει κατι παραπανω απ ολους σας εδω μεσα,,σορρυ αλλα δεν γουσταρω σπαμαρισμα.. :S

xaxaxa εισαι αντιπροσεπευτικο δηγμα ελληνα παντου πληρωνει για να γαμαει χαχαχα! εγω να βοηθησω ηθελα  :idiot:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
sorry αλλα στο κιεβο η το μινσκ δεν εχει?γεματο ειναι απ οσο ξερω το κιεβο η οδεσα κ το μινσκ..ουζπεκισταν αστο μακρια μου πεφτει
οποτε?εκτος αν εννοεις αλλες πολεις στις χωρες αυτες..αν ναι πιες?πχ εχω ακουσει εδω μεσα για πχ λβοβ,ντανιετσκ καλα λογια,αλλα κι εκι τι?δεν θαχει σεξοτουρισμο?δεν σε πιανω,, :think:
Ειμουνα τελευταια φορα καπου στο κεντρο της Ουκρανίας, δεν θα αναφερω που ακριβως τρεις μηνες εμεινα  και δεν ηθελα να φυγω οι γκομενες μονες τους στην πεφτουνε και οχι καποια χαζο χαμογελα αλλα  στα ισια σου λενε να κατσουμε στο τραπεζι σας μαζι σας
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
Κκ'ωμος αυτη η γκομενα ειναι η ιδανικη γυναικα για καποιον Ρωσσο στην Αγια Πετρουπολη!
Τετοιες βρίσκουμε και εδω Δημητρακη Ρωσια παμε για τα αστερια που δεν μπορουμε να βρουμε εδω
 

Συνημμένα

  • P8040129.JPG
    P8040129.JPG
    83,9 KB · Εμφανίσεις: 40

dimizerva

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
860
Like
2
Πόντοι
6
Ειμουνα τελευταια φορα καπου στο κεντρο της Ουκρανίας, δεν θα αναφερω που ακριβως τρεις μηνες εμεινα  και δεν ηθελα να φυγω οι γκομενες μονες τους στην πεφτουνε και οχι καποια χαζο χαμογελα αλλα  στα ισια σου λενε να κατσουμε στο τραπεζι σας μαζι σας
μαλλον καταλαβα που λες,εχω γνωρισει γκομενες απο κει,πιο παλια,,μαλλλλον τα ψηλοτερα μωρα της ουκρανιας μενουν εκει που λες,,εχω μαντεψει σωστα.. ;)
εχει κι εαροπλανο για κυπρο απο εει ντιρεκτ απο φετος ;)
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
καλοκαιρι 2012
 

Συνημμένα

  • IMG_0180.JPG
    IMG_0180.JPG
    169,9 KB · Εμφανίσεις: 45
  • IMG_0183.JPG
    IMG_0183.JPG
    157,6 KB · Εμφανίσεις: 39

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
μαλλον καταλαβα που λες,εχω γνωρισει γκομενες απο κει,πιο παλια,,μαλλλλον τα ψηλοτερα μωρα της ουκρανιας μενουν εκει που λες,,εχω μαντεψει σωστα.. ;)
εχει κι εαροπλανο για κυπρο απο εει ντιρεκτ απο φετος ;)
Σωστα μαντεψες θα τα πουμε και απο κοντα συντομα
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Ειμουνα τελευταια φορα καπου στο κεντρο της Ουκρανίας, δεν θα αναφερω που ακριβως τρεις μηνες εμεινα  και δεν ηθελα να φυγω οι γκομενες μονες τους στην πεφτουνε και οχι καποια χαζο χαμογελα αλλα  στα ισια σου λενε να κατσουμε στο τραπεζι σας μαζι σας
χωρις να ηξερες ρωσικα θα ηταν ετσι ευκολα τυπε?
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
χωρις να ηξερες ρωσικα θα ηταν ετσι ευκολα τυπε?
Γενικά θα μου ηταν πολυ δυσκολα στις κοσμικες πολεις αλλα σε μερη που στην πεφτουν οι γκομενες  τιποτα δεν ειναι δυσκολο
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Γενικά θα μου ηταν πολυ δυσκολα στις κοσμικες πολεις αλλα σε μερη που στην πεφτουν οι γκομενες  τιποτα δεν ειναι δυσκολο
ακομα και αν δεν ηξερες ρωσικα δηλαδη θα ειχες το ιδιο επιτυχιες?μιλανε αγγλικα εκει?
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
Και στην Ρωσια υπαρχουν πολλες μικρες πολεις που ειναι ευκολα να βρεις γκομενα  αλλα δεν το συνιστω σε κανεναν να παει αν δεν εχει καποιους γνωστους εκει. Οι ρωσοι πιτσιρικάδες ειναι ρατσιστες και δεν γουσταρουν ξενους που γαμανε τις γκομενες τους.(και ρωσος απο αλλη πολη ξενος θεωρειται) Στα κλαμπ της επαρχιας σχεδον καθε βραδυ πεφτει ξυλο και με το που μπαίνεις σε καποιο μαγαζι στα βλεμματα τους βλεπεις οτι εισαι ανεπηθημητος και μολις κατεβασουν μερικα ποτηρια γινεται το ελα να δεις.Ειναι κατι που το εχω δει αρκετες φορες. Στην Ουκρανια Ουζμπεκισταν και Μπελαρους δεν συμβαινουν αυτα και σχετικα ειναι ευκολο να κανεις φιλους  
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
ακομα και αν δεν ηξερες ρωσικα δηλαδη θα ειχες το ιδιο επιτυχιες?μιλανε αγγλικα εκει?
Αγγλικα σπανια μιλανε αλλα δεν εχει σημασια την γλωσσα του ερωτα την ξερουν ολες. Πωσ θα σου φαινόταν να ταξιδευεις χειμωνας βραδυ και να εβλεπες καποια κοπελα μεσα στην ερημια να σου κανει οτο-στοπ και εξω να ειναι μειον 15.Πολλες φοιτητριες ετσι ταξιδευουν και ειναι ενα συχνο φαινομενο στην Ουκρανια.Μου εχει τυχει να παρω πολλες τετοιες ωτο - στοπ και την τελευταια φορα με ελληνικο αμαξι. Ειναι αλλοκοτα εκει τα πραγματα
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Στην Ουκρανια Ουζμπεκισταν και Μπελαρους δεν συμβαινουν αυτα και σχετικα ειναι ευκολο να κανεις φιλους  
Για Μπελαρους(δεν έχω πάει)εχω ακούσει δυο αντικρουόμενες απόψεις απο Κυπραίους :grin: ο ενας μου είπε οτι ήτανε καλά αλλά αυτό που γίνεται στο Κισινάου με τις γκόμενες δεν ισχύει εκεί γιατι οι Λευκορωσίδες είναι επιφυλακτικές με τους ξένους και ο άλλος οτι γίνεται ο χαμός εκεί και ότι είναι πολύ άνετες.Οπως πάντα πιστεύω η αλήθεια κάπου στη μέση βρίσκεται.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Αγγλικα σπανια μιλανε αλλα δεν εχει σημασια την γλωσσα του ερωτα την ξερουν ολες. Πωσ θα σου φαινόταν να ταξιδευεις χειμωνας βραδυ και να εβλεπες καποια κοπελα μεσα στην ερημια να σου κανει οτο-στοπ και εξω να ειναι μειον 15.Πολλες φοιτητριες ετσι ταξιδευουν και ειναι ενα συχνο φαινομενο στην Ουκρανια.Μου εχει τυχει να παρω πολλες τετοιες ωτο - στοπ και την τελευταια φορα με ελληνικο αμαξι. Ειναι αλλοκοτα εκει τα πραγματα
τελικα παντου η ροδα παιζει ρολο τυπε. :grin: :grin:
αν και δεν ειναι το σωστο θρεντ μολις κατεβασα πριν λιγο μια ταινιαρα ρωσικη."war" απο alexei balabanov.εχει σχετικο θρεντ με ρωσικες ταινιες στο σαιτ αυτο μαλιστα.
αλλα και να μην εχεις αυτοκινητο αν εχεις λεφτα για ταξι το ιδιο ειναι πιστευω εκτος αν την παθεις οπως ο αλλος που κατεβηκανε μαζι και τον αφησανε μεσα στα χιονια. :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Και στην Ρωσια υπαρχουν πολλες μικρες πολεις που ειναι ευκολα να βρεις γκομενα  αλλα δεν το συνιστω σε κανεναν να παει αν δεν εχει καποιους γνωστους εκει. Οι ρωσοι πιτσιρικάδες ειναι ρατσιστες και δεν γουσταρουν ξενους που γαμανε τις γκομενες τους.(και ρωσος απο αλλη πολη ξενος θεωρειται) Στα κλαμπ της επαρχιας σχεδον καθε βραδυ πεφτει ξυλο και με το που μπαίνεις σε καποιο μαγαζι στα βλεμματα τους βλεπεις οτι εισαι ανεπηθημητος και μολις κατεβασουν μερικα ποτηρια γινεται το ελα να δεις.Ειναι κατι που το εχω δει αρκετες φορες. Στην Ουκρανια Ουζμπεκισταν και Μπελαρους δεν συμβαινουν αυτα και σχετικα ειναι ευκολο να κανεις φιλους  
Εγω το αντιθετο θα ελεγα οι ντοπιοι ειναι πολυ φιλικοι και μονοι τους σε πλησιαζουν να σε γνωρισουν τοσα χρονια Βολογκντα,Πετροζαβοντσκ και Νοβγκοροντ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ.Τωρα αν μοιαζεις με Καυκασιο και Αγια Πετρουπολη και Μοσχα θα φας ξυλο οπου και να πας.Αγγλικα δεν μιλαει κανενας και πουθενα!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Τετοιες βρίσκουμε και εδω Δημητρακη Ρωσια παμε για τα αστερια που δεν μπορουμε να βρουμε εδω
Τετοιες ξανθιες και αβυζες εδω ειναι γεματο!το 70% ειναι τετοιες!Ασε που στο κρεβατι ειναι πολυ κρυες!και οι 2 γιδες μου τετοιας εμφανισης ειναι.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
Για Μπελαρους(δεν έχω πάει)εχω ακούσει δυο αντικρουόμενες απόψεις απο Κυπραίους :grin: ο ενας μου είπε οτι ήτανε καλά αλλά αυτό που γίνεται στο Κισινάου με τις γκόμενες δεν ισχύει εκεί γιατι οι Λευκορωσίδες είναι επιφυλακτικές με τους ξένους και ο άλλος οτι γίνεται ο χαμός εκεί και ότι είναι πολύ άνετες.Οπως πάντα πιστεύω η αλήθεια κάπου στη μέση βρίσκεται.
Τα παντα εξαρταται που και σε ποια πολη εισαι στο Κιεβο θα δυσκολευτεις πολυ να βρεις κατι αξιολογο παρολο που οι τρεις στις δεκα ειναι θεες (αυτα ισχυουν για εμας που εχουμε τα χρονακια μας) Για καποιον στα 30 ειναι πολυ πιο ευκολο.Στην επαρχια ομως εχεις οποια θελεις εκει οι γυναικες λενε ακομα το αθανατο αρχαιο ρωσικο ρητο (ο αντρας πρεπει απλως να ειναι αντρας και να ειναι λιγο ποιο ομορφος απο τον χιμπανζι)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom