Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896
φιλε χτυπησες φλεβα βλεποντας το σοτσι!!!!
μου εχουν πει οτι εχει τρελλη αναπτυξη και σκεφτομαι να παω για καλοκαιρι μιας και απο βουλγαρια που διαμενω=μαυρη θαλασσα κοντα ειναι στην απεναντι μερια η αλλιωσ με αμαξι ειναι 20 ωρες μεσω κων/πολης
τα τελευταια χρονια κανω βαρνα διακοπες και ειναι καλα αλλα τωρα λεω η για βραζιλια αν εχω αρκετο χρονο η για σοτσι που ξερουμε και τα σλαυικα!!
τι παιζει απο τιμες και ακομα στη ρωσσια θελει βιζα οπως παλια ? η μπορεις  ακομη και με ταυτοτητα??? παλια ηταν σκετη ταλαιπωρια + την ρεγκιστρατσιγια την εχουν ακομα??
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
τι παιζει απο τιμες και ακομα στη ρωσσια θελει βιζα οπως παλια ? η μπορεις  ακομη και με ταυτοτητα??? παλια ηταν σκετη ταλαιπωρια + την ρεγκιστρατσιγια την εχουν ακομα??
Μπορείς να πας και με το δίπλωμα οδήγησης :grin:
Ρε σύ εκτός ΕΕ είσαι,ακομα και για Μολδαβία και Ουκρανία που δεν χρειάζεται βιζα με το διαβατήριο πας.Για Ρωσια θέλεις και βίζα.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896
Μπορείς να πας και με το δίπλωμα οδήγησης :grin:
Ρε σύ εκτός ΕΕ είσαι,ακομα και για Μολδαβία και Ουκρανία που δεν χρειάζεται βιζα με το διαβατήριο πας.Για Ρωσια θέλεις και βίζα.
kai η σερβια και τα σκοπια και η αλβανια και η κροατια και η βοσνια και η τουρκια ειναι εκτος ευρωπης αλλα πας μονο με την ταυτοτητα! εχω παει σε αυτες τις χωρες και ειμαι σιγουρος για αυτο και προσφατα λογω δουλειας
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
kai η σερβια και τα σκοπια και η αλβανια και η κροατια και η βοσνια και η τουρκια ειναι εκτος ευρωπης αλλα πας μονο με την ταυτοτητα! εχω παει σε αυτες τις χωρες και ειμαι σιγουρος για αυτο και προσφατα λογω δουλειας
Tο ξέρω αλλα αυτο γίνεται γιατί είναι γειτονικές χώρες(Αλβανια,Σκοπια,Τουρκια)και γιατί υπάρχουν διακρατικές συμφωνίες και για τις άλλες που είναι προς ένταξη στην ΕΕ.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896
Tο ξέρω αλλα αυτο γίνεται γιατί είναι γειτονικές χώρες(Αλβανια,Σκοπια,Τουρκια)και γιατί υπάρχουν διακρατικές συμφωνίες και για τις άλλες που είναι προς ένταξη στην ΕΕ.
εσυ ζεις μολδαβια η κανω λαθος????????
εκει ειναι παραξενοι ζητανε διαβατηριο!!!!!!!!! ηθελα να παω για καρυδοψυχα περσυ και λογω οτι δεν ειχα διαβατηριο αναγκαστικα να παω ψηλα ρουμανια
τι λεει εκει?
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
εσυ ζεις μολδαβια η κανω λαθος????????
εκει ειναι παραξενοι ζητανε διαβατηριο!!!!!!!!! ηθελα να παω για καρυδοψυχα περσυ και λογω οτι δεν ειχα διαβατηριο αναγκαστικα να παω ψηλα ρουμανια
τι λεει εκει?
Ναι αλλά παράξενοι δεν είναι επειδή ζητάνε διαβατήριο,ετσι πρέπει να γίνεται και ετσι γίνεται.
Οσο για το τι λέει εκεί διάβασε αν θες τα θρεντ της Μολδαβίας,έχω γράψει κάποια πράγματα τώρα τελευταία.Εγώ πάντως καλά περνάω και μπορω να πω οτι μου αρέσει αρκετά εκεί.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
φιλε χτυπησες φλεβα βλεποντας το σοτσι!!!!
μου εχουν πει οτι εχει τρελλη αναπτυξη και σκεφτομαι να παω για καλοκαιρι μιας και απο βουλγαρια που διαμενω=μαυρη θαλασσα κοντα ειναι στην απεναντι μερια η αλλιωσ με αμαξι ειναι 20 ωρες μεσω κων/πολης
τα τελευταια χρονια κανω βαρνα διακοπες και ειναι καλα αλλα τωρα λεω η για βραζιλια αν εχω αρκετο χρονο η για σοτσι που ξερουμε και τα σλαυικα!!
τι παιζει απο τιμες και ακομα στη ρωσσια θελει βιζα οπως παλια ? η μπορεις  ακομη και με ταυτοτητα??? παλια ηταν σκετη ταλαιπωρια + την ρεγκιστρατσιγια την εχουν ακομα??
Ολα ειναι οπως ηταν δεν εχει αλλαξει τιποτα.Και ευτυχως που ειναι δυσκολη η βιζα και ειναι και ακριβα γιατι θα γεμιζε Πιρφορους ο τοπος.Να παει κανεις Σοτσι ειναι μεγαλη  :jerking: εκτος του οτι ειναι τουριστικο μερος και υπαρχει χρημα ειναι και γεματο Καυακασιους που καμακωνουνε συνεχεις.Καλητερα να παει κανεις σε ενα μη τουριστικο μερος εκτος αν δεν τον ενδαιφερει το :knockinb:.Για πληροφοριες διαβασε τα Thread Της Ρωσσιας,Ουκρανιας,Μολδαβιας εκει γραφει τα παντα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896
Ολα ειναι οπως ηταν δεν εχει αλλαξει τιποτα.Και ευτυχως που ειναι δυσκολη η βιζα και ειναι και ακριβα γιατι θα γεμιζε Πιρφορους ο τοπος.Να παει κανεις Σοτσι ειναι μεγαλη  :jerking: εκτος του οτι ειναι τουριστικο μερος και υπαρχει χρημα ειναι και γεματο Καυακασιους που καμακωνουνε συνεχεις.Καλητερα να παει κανεις σε ενα μη τουριστικο μερος εκτος αν δεν τον ενδαιφερει το :knockinb:.Για πληροφοριες διαβασε τα Thread Της Ρωσσιας,Ουκρανιας,Μολδαβιας εκει γραφει τα παντα
για καλοκαιρι εχω στα π[λαμνα μου η βραζιλια αν εχω χρονο η ρωσσια αλλα οχι μοσχα!!!!!
σανκτ πετερσμπουργκ δεν ειχα παει αλλα ειναι μακρυα
εχει και απο σοφια νομιζω ακομα πτησεις!!!σσ μενω βουλγαρια γιααυτο
πατνως θυμαμαι απο την πετρουπολη και στο ΜΓΥ otan σπουδαζα ηταν αριστοκρατικες γκομενες με κουθλτουρα ενω μοσχα ειχε καθε λογης καρυδι
εσυ πετρουπολη μενεις?
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
367
Πόντοι
26
Sex volcano, δες τα ΠΜ σου.
 

vivyen56

Call-Girl
Εγγρ.
17 Ιουλ 2012
Μηνύματα
196
Like
0
παιδιά, μίας και είμαι ρωσίδα, επιτρέψτε μου να πω τη γνώμη μου.
άμα δεν χρειαζόταν βίζα, θα είχε γεμίσει χωρα τους απελπισμένους που ψάχνουν δουλεια. δλδ και τωρα είναι παααρα πολλοι, αμα ήταν και ελευθερα... :headbang: :headbang: αλλά είναι μεγάλη ανοησία που όταν,π.χ.ένας έλληνας είναι παντρεμένος με ρωσίδα, πάλι θέλει πρόσκληση για να πάει εκει με τη γυναίκα του!!
Αλβανία,Ουκρανία κ.α. ελπίζουν  να μπουν στην ΕΕ κάποια στιγμή, η Ρωσία-ποτέ. ο πότε η βίζα θα καταργηθει αμεβαια, για τους ρωσους πολήτες προς ΕΕ και για τους πολήτες ΕΕ προς Ρωσια.
Σοτσι είναι ακριβα. ρωσοι αγοράζουν σπίτια ή απλά πάνε διακοπές στην άλλη μεριά της μάυρης θάλασσας, στη Βουλγαρία, γιατί οι τιμές είναι μισες.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
παιδιά, μίας και είμαι ρωσίδα, επιτρέψτε μου να πω τη γνώμη μου.
άμα δεν χρειαζόταν βίζα, θα είχε γεμίσει χωρα τους απελπισμένους που ψάχνουν δουλεια. δλδ και τωρα είναι παααρα πολλοι, αμα ήταν και ελευθερα... :headbang: :headbang: αλλά είναι μεγάλη ανοησία που όταν,π.χ.ένας έλληνας είναι παντρεμένος με ρωσίδα, πάλι θέλει πρόσκληση για να πάει εκει με τη γυναίκα του!!
Αλβανία,Ουκρανία κ.α. ελπίζουν  να μπουν στην ΕΕ κάποια στιγμή, η Ρωσία-ποτέ. ο πότε η βίζα θα καταργηθει αμεβαια, για τους ρωσους πολήτες προς ΕΕ και για τους πολήτες ΕΕ προς Ρωσια.
Σοτσι είναι ακριβα. ρωσοι αγοράζουν σπίτια ή απλά πάνε διακοπές στην άλλη μεριά της μάυρης θάλασσας, στη Βουλγαρία, γιατί οι τιμές είναι μισες.
Ετσι ακριβως ειναι εχεις δικιο αλλα αυτη που ψαχνουν για δουλεια δεν ειναι ευρωπαιοι αλλα απο τις CCCP ρεπουμπλικες που ετσι κι αλλιως δουλευουν στην Μοσχα
 

vivyen56

Call-Girl
Εγγρ.
17 Ιουλ 2012
Μηνύματα
196
Like
0
περισσότεροι, ναι. αλλα γενικώς πολλοι κινέζει, βιετναμοι και αλλη ασιάτες.
στη Μόσχα (αλλα και Πετρούπολη), όμως ύπαρχουν αρκετοι ευρωπαιοι στις εταιρειες, αλλα και σεφ στα ρεστοραν. είναι πολλά τα λεφτα, αλλά υπάρει νόμος που απογορέυει να πέρνεις στη δουλεια μη ρώσο-πολήτη, έχει κβότες δλδ.,ο πότε εκει που μπορούνε, προτημουν τον ρώσο,για  να μην μπλέξουν.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
περισσότεροι, ναι. αλλα γενικώς πολλοι κινέζει, βιετναμοι και αλλη ασιάτες.
στη Μόσχα (αλλα και Πετρούπολη), όμως ύπαρχουν αρκετοι ευρωπαιοι στις εταιρειες, αλλα και σεφ στα ρεστοραν. είναι πολλά τα λεφτα, αλλά υπάρει νόμος που απογορέυει να πέρνεις στη δουλεια μη ρώσο-πολήτη, έχει κβότες δλδ.,ο πότε εκει που μπορούνε, προτημουν τον ρώσο,για  να μην μπλέξουν.
Τους ρωσους ασιατες δεν μπορω να τους ξεχωρισω απο τους κινεζους και βιετναμεζους αν και εχουν διαφορες
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896
παιδιά, μίας και είμαι ρωσίδα, επιτρέψτε μου να πω τη γνώμη μου.
άμα δεν χρειαζόταν βίζα, θα είχε γεμίσει χωρα τους απελπισμένους που ψάχνουν δουλεια. δλδ και τωρα είναι παααρα πολλοι, αμα ήταν και ελευθερα... :headbang: :headbang: αλλά είναι μεγάλη ανοησία που όταν,π.χ.ένας έλληνας είναι παντρεμένος με ρωσίδα, πάλι θέλει πρόσκληση για να πάει εκει με τη γυναίκα του!!
Αλβανία,Ουκρανία κ.α. ελπίζουν  να μπουν στην ΕΕ κάποια στιγμή, η Ρωσία-ποτέ. ο πότε η βίζα θα καταργηθει αμεβαια, για τους ρωσους πολήτες προς ΕΕ και για τους πολήτες ΕΕ προς Ρωσια.
Σοτσι είναι ακριβα. ρωσοι αγοράζουν σπίτια ή απλά πάνε διακοπές στην άλλη μεριά της μάυρης θάλασσας, στη Βουλγαρία, γιατί οι τιμές είναι μισες.
rosaki Никогда не говори никогда
και παλια ετσι λεγαμε για την ussr αλλα τελικα ηρθε ο καπιταλισμος οποτε ποτε δεν ξερεις μπορει μετα απο 5-10 χρονια να μπει υπο ορους στην ευρωπαικη ενωση και η ρωσσια αν υπαρχη eu μεχρι τοτε
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
φιλε χτυπησες φλεβα βλεποντας το σοτσι!!!!
μου εχουν πει οτι εχει τρελλη αναπτυξη και σκεφτομαι να παω για καλοκαιρι μιας και απο βουλγαρια που διαμενω=μαυρη θαλασσα κοντα ειναι στην απεναντι μερια η αλλιωσ με αμαξι ειναι 20 ωρες μεσω κων/πολης
τα τελευταια χρονια κανω βαρνα διακοπες και ειναι καλα αλλα τωρα λεω η για βραζιλια αν εχω αρκετο χρονο η για σοτσι που ξερουμε και τα σλαυικα!!
τι παιζει απο τιμες και ακομα στη ρωσσια θελει βιζα οπως παλια ? η μπορεις  ακομη και με ταυτοτητα??? παλια ηταν σκετη ταλαιπωρια + την ρεγκιστρατσιγια την εχουν ακομα??
Δεν ειναι και τοσο σπουδαιο το Сочи φιλε sex volcano  ειναι κατι σαν την Βαρνα σε πιο εξελιγμενη εκδοση συνδυαζει βουνο και θαλασσα εχει μια διαφορετικη αρχιτεκτονικη και λιγα πραγματα σου θυμιζουν οτι βρισκεσαι Ρωσια. Τα μειονεκτηματα του ειναι οτι ειναι ακριβα η θαλασσα ειναι μαπα (μαυρη θαλασσα) και το καλοκαιρι ειναι ο ενας πανω στον αλλον.Αν ξερεις καποια βασικα ρωσικα και δεν εισαι ντροπαλος γιατι οι ρωσιδες γουσταρουν τους αποφασιστικός,ευθύς και ΑΚΟΜΠΛΕΞΑΡΙΣΤΟΥΣ αντρες θα μπορεσεις να βρεις γκομενες χωρις να πληρωνεις.Bιζα και ρεγιστρατσια ειναι ακομα σε ισχυ αλλα δεν ειναι και μεγαλο προβλημα γιατι την βιζα την παιρνεις πανευκολα.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
Краснодарский край Кавказский район
 

Συνημμένα

  • IMG_0001 (3).jpg
    IMG_0001 (3).jpg
    162,1 KB · Εμφανίσεις: 43
  • IMG_0016.jpg
    IMG_0016.jpg
    153,9 KB · Εμφανίσεις: 32

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Краснодарский край Кавказский район
Τα ιδια  :shit:ειναι κ'εδω τωρα!Εχω αρχισει να βαριεμαι να βλεπω το χιονι.Μεχρι τα μεσα Ιανουαριου ειναι καλο μετα αρχιζεις και το βαριεσε ομως!Λες πότε θα λιωσει επιτελους
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Τα ιδια  :shit:ειναι κ'εδω τωρα!Εχω αρχισει να βαριεμαι να βλεπω το χιονι.Μεχρι τα μεσα Ιανουαριου ειναι καλο μετα αρχιζεις και το βαριεσε ομως!Λες πότε θα λιωσει επιτελους
γιατι δεν το χεζεις το χιονι να λιωσει ρε  :think:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
Τα ιδια  :shit:ειναι κ'εδω τωρα!Εχω αρχισει να βαριεμαι να βλεπω το χιονι.Μεχρι τα μεσα Ιανουαριου ειναι καλο μετα αρχιζεις και το βαριεσε ομως!Λες πότε θα λιωσει επιτελους
αστο καλυτερα να μην λιωσει Ρωσια εισαι.Oταν αρχιζει να λιωνει σχηματιζεται εκεινη η γκρι χιονι-λασπη που ειναι το πιο βρωμερο πραγμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom