Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
αστο καλυτερα να μην λιωσει Ρωσια εισαι.Oταν αρχιζει να λιωνει σχηματιζεται εκεινη η γκρι χιονι-λασπη που ειναι το πιο βρωμερο πραγμα
Σε αυτο εχεις δικιο μα εδω ετσι κ'αλλιως  δεν λιωνει πριν τα τελη μαρτιου.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Τυχερη εσεις στην Κυπρο  :rockon:
θελω να σου ζητησω 2 πραγματα το ενα ειναι να μου πεις πως μπορω να πω στα Ελληνικα τη λεξη Сыворотка.Με ρωτανε κατι φιλοι μου που θελουνε να αγορασουνε αυτο και δεν ξερω πως ειναι στα Ελληνικα.Τους το ειπα περιφραστικα (η κρεμα που βαζεις στο προσωπο πρωτα πριν βαλεις την κρεμα κατα των ρυτιδων)πρεπει να υπαρχει μια καποια αντιστοιχη λεξη στα Ελληνικα.Κατα λεξη μεταφραζεται σαν Ορρός αλλα θα ειναι γελοια να παει καποιος σε ενα καταστημα καλυντικων και να πει θελω εναν ορρό μην τον στηλουνε στο φαρμακειο :2funny:ή θα το καταλαβουνε και θα του δωσουνε αυτο το μπουκαλακι?
 

Συνημμένα

  • сыворотка La Praire.jpg
    сыворотка La Praire.jpg
    96,2 KB · Εμφανίσεις: 42

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Και εχω και μια δευτερη απορια?Αυτη εδω ειναι η Νάστια για μας τους Ελληνες δεν ειναι τιποτα το ιδιεταιρο στη Ρωσσια ομως για κατι τετοιες οι Ρωσσοι κανουνε σαν τρελοι.Δεν το γραφω για να μου πεις οτι δεν ειναι ετσι αν εχεις αντιθετη αποψη διαβασε εδω     για να πας να την  :knockinb:πρεπει να γραφτεις απο την προηγουμενη μερα :headbang:οταν στα περισσοτερα σαλόν βαρανε μυγες!
 

Συνημμένα

  • 04.jpg
    04.jpg
    102,1 KB · Εμφανίσεις: 25
  • 01.jpg
    01.jpg
    93,5 KB · Εμφανίσεις: 23

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Αν δεις στο amurspb εχω γραψει κ'εγω σε αυτο το Thread ειχα παρει τηλεφωνο κατα της 12-13 το πρω'ι' και μου ειχανε πει ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΝΑ ΡΘΕΙΤΕ ΝΑ  :knockinb: ΣΤΙς 1.30 ΤΟ ΒΡΑΔΥ! :rockon:δηλαδη ειχε ραντεβου για 12 ωρες μπροστα! :rockon:στη Ρωσσια οπου τα σαλον βαρανε μυγες.Αυτη ειναι η Βίκα ειχα βαλει παλιά φωτογραφιες και γ'αυτην το ιδιο γινοτανε ΚΟΛΑΣΗ!
 

Συνημμένα

  • x_fec30181.jpg
    x_fec30181.jpg
    82,9 KB · Εμφανίσεις: 52
  • x_412cc39b.jpg
    x_412cc39b.jpg
    68 KB · Εμφανίσεις: 34

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι οι Ρωσσοι της Αγιας Πετρουπολης τρελαινοντε για κατι τετοιες?Υψος 1,65 λιγακι γεματες χρωμα οχι ασπρο χωρις να ειναι ομως σκουρο και με βυζαρες.Αυτη δε νομιζω οτι πουθενα αλλου θα την κοιταγανε κ'ομως οι Ρωσσοι τρεχουν απο πισω απο κατι τετοιες.Αυτο ειναι ενα περιεργο που δυσκολευομαι να κατανοησω πληρως γιατι γινεται?Να η Βικα και σε επαγγελματικες φωτογραφιες για να εχεις πληρη αποψη.Αυτο το σα'ι'τ το amurspb  ειναι πολυ καλο εχω συναντιθει μερικες φορες με τα παιδια.Ειναι ολοι και γαμω τα παιδια αν δεις δεν βριζει κανενας οπως εδω και δεν ειναι φτωχομπινεδες,μουτζουριδες κλπ. το μονο κακο ειναι οτι πινουνε μεχρι να πεσουνε κατω :2funny:.
 

Συνημμένα

  • karta 132.jpg
    karta 132.jpg
    21,6 KB · Εμφανίσεις: 25
  • karta 136.jpg
    karta 136.jpg
    21,4 KB · Εμφανίσεις: 22

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι οι Ρωσσοι της Αγιας Πετρουπολης τρελαινοντε για κατι τετοιες?Υψος 1,65 λιγακι γεματες χρωμα οχι ασπρο χωρις να ειναι ομως σκουρο και με βυζαρες.Αυτη δε νομιζω οτι πουθενα αλλου θα την κοιταγανε κ'ομως οι Ρωσσοι τρεχουν απο πισω απο κατι τετοιες.Αυτο ειναι ενα περιεργο που δυσκολευομαι να κατανοησω πληρως γιατι γινεται?Να η Βικα και σε επαγγελματικες φωτογραφιες για να εχεις πληρη αποψη.Αυτο το σα'ι'τ το amurspb  ειναι πολυ καλο εχω συναντιθει μερικες φορες με τα παιδια.Ειναι ολοι και γαμω τα παιδια αν δεις δεν βριζει κανενας οπως εδω και δεν ειναι φτωχομπινεδες,μουτζουριδες κλπ. το μονο κακο ειναι οτι πινουνε μεχρι να πεσουνε κατω :2funny:.

αντεικημενικα ειναι ωραιο μωρο  βεβαια η φωτο ειναι τσιτα στο φωτοσοπ! λογικο ειναι οι ρωσοι να την κοιτανε μητσο εχουνε πηξει στις μουναρες,να μην σαβουρογαμησουνε λιγο???
 

zironvenom

Μέγας
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
4.445
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι οι Ρωσσοι της Αγιας Πετρουπολης τρελαινοντε για κατι τετοιες?Υψος 1,65 λιγακι γεματες χρωμα οχι ασπρο χωρις να ειναι ομως σκουρο και με βυζαρες.Αυτη δε νομιζω οτι πουθενα αλλου θα την κοιταγανε κ'ομως οι Ρωσσοι τρεχουν απο πισω απο κατι τετοιες.Αυτο ειναι ενα περιεργο που δυσκολευομαι να κατανοησω πληρως γιατι γινεται?Να η Βικα και σε επαγγελματικες φωτογραφιες για να εχεις πληρη αποψη.Αυτο το σα'ι'τ το amurspb  ειναι πολυ καλο εχω συναντιθει μερικες φορες με τα παιδια.Ειναι ολοι και γαμω τα παιδια αν δεις δεν βριζει κανενας οπως εδω και δεν ειναι φτωχομπινεδες,μουτζουριδες κλπ. το μονο κακο ειναι οτι πινουνε μεχρι να πεσουνε κατω :2funny:.

φιλε για να μην τα παραλέμε η κοπέλα είναι όμορφη. και πρόσωπο και βυζί κάγκελλο. οποτε όπου και να πήγαινε αυτη θα γινόταν ο κακος χαμος
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
θελω να σου ζητησω 2 πραγματα το ενα ειναι να μου πεις πως μπορω να πω στα Ελληνικα τη λεξη Сыворотка.Με ρωτανε κατι φιλοι μου που θελουνε να αγορασουνε αυτο και δεν ξερω πως ειναι στα Ελληνικα.Τους το ειπα περιφραστικα (η κρεμα που βαζεις στο προσωπο πρωτα πριν βαλεις την κρεμα κατα των ρυτιδων)πρεπει να υπαρχει μια καποια αντιστοιχη λεξη στα Ελληνικα.Κατα λεξη μεταφραζεται σαν Ορρός αλλα θα ειναι γελοια να παει καποιος σε ενα καταστημα καλυντικων και να πει θελω εναν ορρό μην τον στηλουνε στο φαρμακειο :2funny:ή θα το καταλαβουνε και θα του δωσουνε αυτο το μπουκαλακι?
Aπο προσωπικη εμπειρια ξερω οτι οι ρωσοι τρελαίνονται για μεσογειακου τυπου γυναικες ελληνιδες ,ιταλιδες, ισπανιδες. Οταν ερχεται Ελλαδα το καλοκαιρι καποιος φιλος παντα του λεω να παρει δυο-τρεις ρωσιδες μαζι του και κανεις δεν θελει ολοι νομιζουν οτι εδω ειναι οπως στην Ρωσια.Στο τελος οταν φανε τα μουτρα τους με τις ελληνιδες μου λενε οτι τους αρεσει επειδη ειναι πολυ ηθικες και δεν πανε με των καθενα.Τρελα πραγματα Δημητρακη.Απο την αλλη πολλες ρωσιδες μου εχουν πει οτι  γουσταρουν  τους πιο ευσομους αντρες.Τα γουστα του καθενος ειναι διαφορετικα. Το θεμα ειναι τι αρεσει σε μας.Η κρεμα αυτη Сыворотка εχει πολλες χρησεις και τυπους  ενυδατικες και αντιρυτιδικες δεν ξερω πως να την μεταφρασω. Επισης διαβαζω οτι θελεις να πασ Μολδαβια για σεξοτουρισμο θα σου ελεγα οτι δεν ειναι το πιο καταλληλο μερος για αυτο το σκοπο. Yπαρχουν πολλα μερη που και εγω εχω παθει πλακα με το ποσο ευκολες ειναι οι γυναικες και η Μολδαβια δεν ειναι ενα απο αυτα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
φιλε για να μην τα παραλέμε η κοπέλα είναι όμορφη. και πρόσωπο και βυζί κάγκελλο. οποτε όπου και να πήγαινε αυτη θα γινόταν ο κακος χαμος
Δεν διαφωνω μαζι σου και εμενα μου αρεσουνε γκομενες τετοιου στυλ ειναι οτι πρεπει για  :knockinb:.Οταν ειχες ερθει Αγια Πετρουπολη εκει που ειχαμε παει τη Βίκα ηθελα να κανονισω να σου φερουνε να  :knockinb:ειναι τρομερη στο κρεβατι θα τρελενοσουνα! αλλα εκεινη τη μερα δυστηχως δεν δουλευε παντος και η Λερα που πηρες δεν ηταν ασχημη.Εχει πλακα που η Λερα μου ειχε πει οτι εχει μια μεγαλητερη αδερφη (δεν θυμαμαι αν σου ειχα πει οτι η Λέρα  ειναι απο το Νοβγκορντ) πριν κανα χρονο μετα την ντισκο στο Νοβγκοροντ ειχα παει στο Лента (ανοιξαν κ'εκει 24ωρα πολυκαταστηματα πολυ πιο μικρα βεβαια απο την Αγια Πετρουπολη) και στο ταμειο ηταν μια ΙΔΙΑ Η ΛΕΡΑ αλλα λιγακι πιο μεγαλη σε ηλικια και λιγακι πιο λεπτη τη ρωτησα αν ειναι η μεγαλη αδερφη της Λέρας? (το κανονικο της ονομα ειναι Βέρα το Λέρα ητανε για το σαλον) και μου απαντησε α, εσυ εισαι ο Грек :2funny:ναι της απαντησα και μετα πιασαμε κουβεντα για λιγο :2funny:ΓΙΑ  :knockinb: ΤΕΤΟΙΟΥ ΤΥΠΟΥ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ.Τη Βίκα αν τη δεις με τα ρουχα δεν σου τραβαει την προσοχη ειναι 163-165 και λιγακι γεματη.Η Βίκα τωρα χοντρινε πολυ τοτε που δουλευε ητανε κουκλακι.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
φιλε για να μην τα παραλέμε η κοπέλα είναι όμορφη. και πρόσωπο και βυζί κάγκελλο. οποτε όπου και να πήγαινε αυτη θα γινόταν ο κακος χαμος
Για τα δεδομενα της Ρωσιας με αριστα το 10 αυτες παιρνουν 5
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
Στο ρωσικο μετωπο. Και ξανα προς τη δοξα τραβαμε...  :2funny:
 

Συνημμένα

  • IMGP5325.JPG
    IMGP5325.JPG
    90,6 KB · Εμφανίσεις: 34

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Aπο προσωπικη εμπειρια ξερω οτι οι ρωσοι τρελαίνονται για μεσογειακου τυπου γυναικες ελληνιδες ,ιταλιδες, ισπανιδες. Οταν ερχεται Ελλαδα το καλοκαιρι καποιος φιλος παντα του λεω να παρει δυο-τρεις ρωσιδες μαζι του και κανεις δεν θελει ολοι νομιζουν οτι εδω ειναι οπως στην Ρωσια.Στο τελος οταν φανε τα μουτρα τους με τις ελληνιδες μου λενε οτι τους αρεσει επειδη ειναι πολυ ηθικες και δεν πανε με των καθενα.Τρελα πραγματα Δημητρακη.Απο την αλλη πολλες ρωσιδες μου εχουν πει οτι  γουσταρουν  τους πιο ευσομους αντρες.Τα γουστα του καθενος ειναι διαφορετικα. Το θεμα ειναι τι αρεσει σε μας.Η κρεμα αυτη Сыворотка εχει πολλες χρησεις και τυπους  ενυδατικες και αντιρυτιδικες δεν ξερω πως να την μεταφρασω. Επισης διαβαζω οτι θελεις να πασ Μολδαβια για σεξοτουρισμο θα σου ελεγα οτι δεν ειναι το πιο καταλληλο μερος για αυτο το σκοπο. Yπαρχουν πολλα μερη που και εγω εχω παθει πλακα με το ποσο ευκολες ειναι οι γυναικες και η Μολδαβια δεν ειναι ενα απο αυτα.
Ουτε εγω μπορω κατα λεξη να το μεταφρασω!Δεν ειναι κρεμα αυτο το βαζεις στο προσωπο 4-5 λεπτα πριν βαλεις την κρεμα για να απορροφαται και καλα η κρεμα καλητερα.Οσο για της Ελεηνιδες οντως πολλοι νομιζουν οτι στην Ελλαδα εχει ωραιες γυναικες :2funny:Εγω δεν παω καθαρα για να  :knockinb:δεν μου λειπει το :knockinb: καθολου.Θελω να παω ΠΜΡ για να γυρισω παλι στις αρχες της δεκαετιας του '90 να παω λιγο σε μια μικρη πολη να αλλαξω περιβαλον και να ξεκουραστω απο τους γρηγορους ρυθμους της πολης.Οτι θα κατα :knockinb: εννοειτε :)Πιστευω οτι ειναι ακριβως οτι θελω η ΠΜΡ φτηνα ηρεμα και  :knockinb:
Για τα δεδομενα της Ρωσιας με αριστα το 10 αυτες παιρνουν 5
Κκ'ωμος αυτη η γκομενα ειναι η ιδανικη γυναικα για καποιον Ρωσσο στην Αγια Πετρουπολη!
 

dimizerva

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
860
Like
2
Πόντοι
6
Aπο προσωπικη εμπειρια ξερω οτι οι ρωσοι τρελαίνονται για μεσογειακου τυπου γυναικες ελληνιδες ,ιταλιδες, ισπανιδες. Οταν ερχεται Ελλαδα το καλοκαιρι καποιος φιλος παντα του λεω να παρει δυο-τρεις ρωσιδες μαζι του και κανεις δεν θελει ολοι νομιζουν οτι εδω ειναι οπως στην Ρωσια.
. Επισης διαβαζω οτι θελεις να πασ Μολδαβια για σεξοτουρισμο θα σου ελεγα οτι δεν ειναι το πιο καταλληλο μερος για αυτο το σκοπο. Yπαρχουν πολλα μερη που και εγω εχω παθει πλακα με το ποσο ευκολες ειναι οι γυναικες και η Μολδαβια δεν ειναι ενα απο αυτα.
το λογικο νομιζουν ρε νυκτερος,,απλα οι ελληνιδες ειναι πηροβολημενες,,,παντως κυπρο αρκετες πανε με ρωσσους νεαρους εμφανισημους,,συνηθως βεβεα ειναι οι πιο ευσωμες,, :grin:
τα μερη που λες εκτος μολδαβιας ποια ειναι?θεωρουσα οτι μολδαβια ειναι το πιο ευκολο μερος
δωσε τα φωτα σου
υγμεθαυριο μαλλον ειμαι πανω,σε παρω τηλ,,
 

dimizerva

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
860
Like
2
Πόντοι
6
Για τα δεδομενα της Ρωσιας με αριστα το 10 αυτες παιρνουν 5
νεξτ ντορ τυποι,,,οπως κι ολα τα προφεσιοναλς,,,,καλες ειναι για γαμησι,απλα οχι για να τις πληρωνεις,,imop,,,
@@@@ντημας  πολυ φαση τα βιντεο,,εχεις ταλεντο.... :rockon: :rockon: :rockon:
παντως,ο λαζαρου ειναι νουμερο,οντως,που πηγε κ παντρολογιετε
αλλα ο αλλος?ενταξει χοντρος κ γραφικος,αλλα να γαμαει με τον παρα του,κ καλες γκομενες απ οι ειδα,τι τον κραζεις δηλαδη?εισαι λαθος νομιζω εδω,παντως γελιο εριξα πολυ  :rockon: :rockon: :rockon:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
Ουτε εγω μπορω κατα λεξη να το μεταφρασω!Δεν ειναι κρεμα αυτο το βαζεις στο προσωπο 4-5 λεπτα πριν βαλεις την κρεμα για να απορροφαται και καλα η κρεμα καλητερα.Οσο για της Ελεηνιδες οντως πολλοι νομιζουν οτι στην Ελλαδα εχει ωραιες γυναικες :2funny:Εγω δεν παω καθαρα για να  :knockinb:δεν μου λειπει το :knockinb: καθολου.Θελω να παω ΠΜΡ για να γυρισω παλι στις αρχες της δεκαετιας του '90 να παω λιγο σε μια μικρη πολη να αλλαξω περιβαλον και να ξεκουραστω απο τους γρηγορους ρυθμους της πολης.Οτι θα κατα :knockinb: εννοειτε :)Πιστευω οτι ειναι ακριβως οτι θελω η ΠΜΡ φτηνα ηρεμα και  :knockinb:Κκ'ωμος αυτη η γκομενα ειναι η ιδανικη γυναικα για καποιον Ρωσσο στην Αγια Πετρουπολη!
Πρεπει να ειναι κρεμα καθαρισμου του δερματος λοιπον,δεν ειναι εδω και η δικια μου που ειναι πιο ενημερη απο μενα
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.092
Πόντοι
266
το λογικο νομιζουν ρε νυκτερος,,απλα οι ελληνιδες ειναι πηροβολημενες,,,παντως κυπρο αρκετες πανε με ρωσσους νεαρους εμφανισημους,,συνηθως βεβεα ειναι οι πιο ευσωμες,, :grin:
τα μερη που λες εκτος μολδαβιας ποια ειναι?θεωρουσα οτι μολδαβια ειναι το πιο ευκολο μερος
δωσε τα φωτα σου
υγμεθαυριο μαλλον ειμαι πανω,σε παρω τηλ,,
Η Μολδαβια ειναι πολυ μικρη και μαζευει πολλους σεξοτουριστες ολες λεφτα ζητανε και δεν λεει, εγω αναφερομαι σε μερη που δεν πληρωνεις τανες αλλιως ποιος ο λογος να παω εκει εχει και εδω παρα πολλες.  Украйна, Беларус, Узбекистан ειναι τοπ προορισμοι για τον σκοπο αυτο
 

dimizerva

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
860
Like
2
Πόντοι
6
Η Μολδαβια ειναι πολυ μικρη και μαζευει πολλους σεξοτουριστες ολες λεφτα ζητανε και δεν λεει, εγω αναφερομαι σε μερη που δεν πληρωνεις τανες αλλιως ποιος ο λογος να παω εκει εχει και εδω παρα πολλες.  Украйна, Беларус, Узбекистан ειναι τοπ προορισμοι για τον σκοπο αυτο
sorry αλλα στο κιεβο η το μινσκ δεν εχει?γεματο ειναι απ οσο ξερω το κιεβο η οδεσα κ το μινσκ..ουζπεκισταν αστο μακρια μου πεφτει
οποτε?εκτος αν εννοεις αλλες πολεις στις χωρες αυτες..αν ναι πιες?πχ εχω ακουσει εδω μεσα για πχ λβοβ,ντανιετσκ καλα λογια,αλλα κι εκι τι?δεν θαχει σεξοτουρισμο?δεν σε πιανω,, :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom