Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.096
Πόντοι
266
@@νυκτερος,μονο δυο αποριες  εχω,,
1 τι πηγες να κανεις ακπροπολη?  :think: δηλ τουριστρια ειναι η γυναικα αυτη,κ πως εχει προλαβει να στεισει προφιλ που ναχει τοσα "γκολοσ"?αν δεν ειναι τουριστ κι ειναι μονιμη,πως κ πηγατε εκει πανω?φιλοσοφικο το ερωτημα
2.ειχες στριπ γκιρλ "σχεση",,και την χωρισες γιατι κανει εξτρα? :think:
δηλ οταν την επιασες γκομενα τι περιμενες να κανει στο φρη ταιμ της?να πηγαινει σινεμα?? :think:
Οχι ρε φιλε απλα φευγει για λιγο στην πατριδα της και ειχε παραπονο οτι δεν εχει φωτογραφιες απο των ιερο βραχο. Για την δευτερη ερωτηση θα σου πω οτι αν εχω ενα αυτοκινητο που εχουν αλλοι 20 κλειδια απο αυτο, δεν ειναι δικο μου αλλα κοινο. Ειπα ειχα δεσμο μαζι της αν την εβλεπα μονο για ξεχαρμανιασμα δεν θα ειχα προβλημα να πηγαινε και με 100 καθε μερα
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.096
Πόντοι
266
Ἀφήσατε τὸ θερμόμετρον καὶ δείξατὲ μας τὸ ταχύμετρον! Ἐκτὸς ἐὰν παρὰ τὸ ὡραῖο ὄχημὰ σας πορεύεσθε συνεχῶς μὲ 70 χ.α.ω.
Στους μειον 26 οι δρομοι ειναι παγωτο και τα καλυτερα χιονολαστιχα να εχεις δεν πασ πανω απο 70-80.
 

Επισκέπτης
Στους μειον 26 οι δρομοι ειναι παγωτο και τα καλυτερα χιονολαστιχα να εχεις δεν πασ πανω απο 70-80.

Δυστυχῶς ἀγνοῶ τὴν ὁδήγησιν ἐπὶ τῆς χιόνος. Ἀλλὰ μὲ τιμὴ βενζίνης περίπου 0,35€/l ἐν Ρωσσίᾳ καὶ εἰς τὸ ἀποχωρητήριον μὲ αὐτοκίνητον θὰ ἐπήγαινα!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
μονο  να προσθεσω για να μην παρω κανεναν στο λαιμο μου οσοι γαμανε εδω θα γαμανε και εκει, οσοι δεν γαμανε εδω δεν θα γαμισουνε πουθενα.
Αυτο ξαναπες το,είναι η πεμπτουσία και το ρεζουμε της όλης συζήτησης που γίνεται εδω μέσα.
 

dimizerva

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
860
Like
2
Πόντοι
6
Δυστυχῶς ἀγνοῶ τὴν ὁδήγησιν ἐπὶ τῆς χιόνος. Ἀλλὰ μὲ τιμὴ βενζίνης περίπου 0,35€/l ἐν Ρωσσίᾳ καὶ εἰς τὸ ἀποχωρητήριον μὲ αὐτοκίνητον θὰ ἐπήγαινα!
? :think:εγω δεν νμιζω ναχει πιο λιγο απο 30ρουβλια ,ετι βλεπω σ ενα σατ που εχει ολη την ευρωπη
δηλ 0,8ε,,δεν ειναι κ τζαπα,,,
ντημας?τι λεει?
 

dimizerva

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
860
Like
2
Πόντοι
6
Αυτο ξαναπες το,είναι η πεμπτουσία και το ρεζουμε της όλης συζήτησης που γίνεται εδω μέσα.
νυκτερος κ τασος3,δεν συμφωνω καθολου,και να το γιατι με παραδειγμα

μουστιλε ο ντημας  σε πμ,φωτο απο σχινοχαρα κ λαζαρου,μαζι με γκομενες που γαμουσαν-τις ειχαν στο κρεβατι διπλα τουςνε,δεν ειναι παραμυθα-
ο δε λαζαρου,την ειχε κ γκομενα,ο αλος οκ πληρωμενες,αλλα οχι σκληρες προ,νεξτ ντορ σεμι ,μου φανηκαν,,καλες,κ βαλε :fuck1:
αυτοι λοιπον ΔΕΝ θα γαμουσαν εδω,γκρετσικισταν,αλλα ΕΚΕΙ το εκεναν και με  επιτυχια  οποτε δεν συμφωνω,οπιος την ψαχνει εκει υα βρει,στα εκατο εστω μια,καλουτσικη εως καλη,,ο χειροτερος και ναναι,αμα την ψαχνει επιμονα ,στο τελος θα βρει,ειδικα στη βουλγαρικη επαρχια,αλα κ σοφια πλοβντιβ,πιστευω το ιδιο κ μολδαβια ουκρανια συμβαινει,, :fuck1:
ελλαδα ο μεσος ορος αντρων κ κατω,πολλες φορες,ειναι πιθανον ναχει εκατο στα εκατο αποτυχια,,, :S
τοχω δει πολλες φορες,ειδικα σε οσους δεν ειναι εντελως σαβουρογαμιδες.. :S
 

vivyen56

Call-Girl
Εγγρ.
17 Ιουλ 2012
Μηνύματα
196
Like
0
dimitraki сыворотка λέγεται serum.έτσι το ονομάζουμε στα καταστήματα καλλυντικών. στα ελληνικά *ορός*.
βενζίνη δεν κάνει 0.35 € στη Ρωσία.περίπου 0.60
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
νυκτερος κ τασος3,δεν συμφωνω καθολου,και να το γιατι με παραδειγμα

μουστιλε ο ντημας  σε πμ,φωτο απο σχινοχαρα κ λαζαρου,μαζι με γκομενες που γαμουσαν-τις ειχαν στο κρεβατι διπλα τουςνε,δεν ειναι παραμυθα-
ο δε λαζαρου,την ειχε κ γκομενα,ο αλος οκ πληρωμενες,αλλα οχι σκληρες προ,νεξτ ντορ σεμι ,μου φανηκαν,,καλες,κ βαλε :fuck1:
αυτοι λοιπον ΔΕΝ θα γαμουσαν εδω,γκρετσικισταν,αλλα ΕΚΕΙ το εκεναν και με  επιτυχια   οποτε δεν συμφωνω,οπιος την ψαχνει εκει υα βρει,στα εκατο εστω μια,καλουτσικη εως καλη,,ο χειροτερος και ναναι,αμα την ψαχνει επιμονα ,στο τελος θα βρει,ειδικα στη βουλγαρικη επαρχια,αλα κ σοφια πλοβντιβ,πιστευω το ιδιο κ μολδαβια ουκρανια συμβαινει,, :fuck1:
ελλαδα ο μεσος ορος αντρων κ κατω,πολλες φορες,ειναι πιθανον ναχει εκατο στα εκατο αποτυχια,,, :S
τοχω δει πολλες φορες,ειδικα σε οσους δεν ειναι εντελως σαβουρογαμιδες.. :S
Δεν χρειάζεται να δω τις φωτο,τα βλέπω κάθε μέρα στο Κισινάου :grin: 60αρηδες καραφλοί και κοιλαράδες με 25αρες :2funny: Τουρκοι,Αραβες,Ιταλοι και οι δικοί μας φυσικά,ενας Κυπριος θεόχοντρος 55 χρονων και βάλε που έχει κατασκευαστική εταιρεία και κτίζει εδώ εχει γυναίκα που είναι 24 χρονων και υπάρχουν και άλλα πάμπολα παραδείγματα φυσικά.
Εγώ δεν λέω να πληρώνεις τις γκόμενες προ η σεμι(όλοι αυτοί ετσι κάνουν και ξοδέυουν πολύ μεγάλα ποσά)η να βρείς μια και να είσαι συνέχεια μαζί της και να σε μαδάει κανονικά κάθε μέρα σε μετρητά και σε δώρα.Αυτό μπορείς να το κάνεις αρκετά εύκολα σε αυτές τις χώρες με πολυ ωραίες και αρκετά μικρότερες ηλικιακά απο σένα,συμφωνώ και νομίζω το καταλαβαίνουν οι περισσότεροι εδώ μέσα που έχουν μια σχετική εμπείρια απο αυτά τα μέρη.
Εννοώ οτι αν θέλεις να πηδάς αρκετές και χωρίς να σου τρώνε λεφτά με τον ενα η με τον αλλο τρόπο παρά μόνο να ξοδέυεις απλά για τα κεράσματα οταν τις βγάζεις έξω,τότε πρέπει να ξέρεις απο γυναίκες και να γαμούσες και στην ελλάδα.
 

dimizerva

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
860
Like
2
Πόντοι
6
Δεν χρειάζεται να δω τις φωτο,τα βλέπω κάθε μέρα στο Κισινάου :grin: 60αρηδες καραφλοί και κοιλαράδες με 25αρες :2funny: Τουρκοι,Αραβες,Ιταλοι και οι δικοί μας φυσικά,ενας Κυπριος θεόχοντρος 55 χρονων και βάλε που έχει κατασκευαστική εταιρεία και κτίζει εδώ εχει γυναίκα που είναι 24 χρονων και υπάρχουν και άλλα πάμπολα παραδείγματα φυσικά.
Εγώ δεν λέω να πληρώνεις τις γκόμενες προ η σεμι(όλοι αυτοί ετσι κάνουν και ξοδέυουν πολύ μεγάλα ποσά)η να βρείς μια και να είσαι συνέχεια μαζί της και να σε μαδάει κανονικά κάθε μέρα σε μετρητά και σε δώρα.Αυτό μπορείς να το κάνεις αρκετά εύκολα σε αυτές τις χώρες με πολυ ωραίες και αρκετά μικρότερες ηλικιακά απο σένα,συμφωνώ και νομίζω το καταλαβαίνουν οι περισσότεροι εδώ μέσα που έχουν μια σχετική εμπείρια απο αυτά τα μέρη.
Εννοώ οτι αν θέλεις να πηδάς αρκετές και χωρίς να σου τρώνε λεφτά με τον ενα η με τον αλλο τρόπο παρά μόνο να ξοδέυεις απλά για τα κεράσματα οταν τις βγάζεις έξω,τότε πρέπει να ξέρεις απο γυναίκες και να γαμούσες και στην ελλάδα.
σωστα αυτα που λες
απλα επιμενω οτι ολοι που αναφερεις οτι εχουν μια,ειναι κ λιγο μαλ..ες,και δεκα θα μπορουσαν ναχουν ,εφοσον ταιζουν ;)
αυτο ομως δεν μπορουν να το κανουν ,τολαχιστον με νεαρες στην ελλαδα
ξερω πολλους ευκαταστατους,που απλα μια ψαχνουν,καλουτσικη 25αρα-30αρα,και ,απλα,δεν βρισκουν
αν ηταν στην σοφια,θαχαν δεκα,και δεν εννοω πουτανες,κανονικες γκομενες,απλα πιο χαμηλου οικονιμικου μπακγραουντ,φυσικα αν η οικογενεια εχει χρημα,δεν ψαχνουν αλλοδαπο μεγαλυτερο,καμμια 15-20ετια ,οι γκομενες
αυτο ομως γινετε με αλλες,που βλεπουν τα ζορια της ζωης,με τα 300-400λεβα μισθο,κι αν δουλευουν κιολας,οποτε ο μεγαλυτερος γινετε δεκτος κι επιθυμητος εφοσον εχει να προσφερει βεβεα,,λιγα η περισοτερα.. ;)
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.096
Πόντοι
266
νυκτερος κ τασος3,δεν συμφωνω καθολου,και να το γιατι με παραδειγμα

μουστιλε ο ντημας  σε πμ,φωτο απο σχινοχαρα κ λαζαρου,μαζι με γκομενες που γαμουσαν-τις ειχαν στο κρεβατι διπλα τουςνε,δεν ειναι παραμυθα-
ο δε λαζαρου,την ειχε κ γκομενα,ο αλος οκ πληρωμενες,αλλα οχι σκληρες προ,νεξτ ντορ σεμι ,μου φανηκαν,,καλες,κ βαλε :fuck1:
αυτοι λοιπον ΔΕΝ θα γαμουσαν εδω,γκρετσικισταν,αλλα ΕΚΕΙ το εκεναν και με  επιτυχια   οποτε δεν συμφωνω,οπιος την ψαχνει εκει υα βρει,στα εκατο εστω μια,καλουτσικη εως καλη,,ο χειροτερος και ναναι,αμα την ψαχνει επιμονα ,στο τελος θα βρει,ειδικα στη βουλγαρικη επαρχια,αλα κ σοφια πλοβντιβ,πιστευω το ιδιο κ μολδαβια ουκρανια συμβαινει,, :fuck1:
ελλαδα ο μεσος ορος αντρων κ κατω,πολλες φορες,ειναι πιθανον ναχει εκατο στα εκατο αποτυχια,,, :S
τοχω δει πολλες φορες,ειδικα σε οσους δεν ειναι εντελως σαβουρογαμιδες.. :S
Αλλα εγραψα εγω και αλλιως τα καταλαβαν. Οταν λεω οτι σε καποια επαρχιακα κλαμπ της Ουκρανιας οι γκομενες σε ρωτάνε αν μπορούν να καθίσουν στο τραπεζι σου η κανουν ωτοστοπ  εδω το μεταφρασε οτι σου την πεφτουν για να της γαμησεις και μου εγραψαν οτι πουθενα στον κοσμο δεν γινετε αυτο. Εξηγω λοιπον οτι σε αυτες τις χωρες η ηθικη υποσταση ειναι πολυ διαφορετικη απο Ελλαδα και οι γυναικες ειναι πολυ ανετες στο να γνωρισουν καποιον χωρις αυτο να σημαινει οτι θελουν να πανε να πηδηχτουν μαζι του.Θελω να πω λοιπον οτι εχεις την ευκαιρια να γνωρισεις πολλες γυναικες αλλα το αν εσυ θα πηδηξεις εναγεται πλεων στις ικανοτητες του καθενος. Δεν καταλαβαίνω πως σκεφτονται μερικοι και τα βλεπουν ολα σαν σεναριο πορνοταινιας. Αν παει καποιος δηλαδή στην Τασκενδη που εκει ολες οι γυναικες σταματανε το οποιοδηποτε αυτοκινητο για να της παει στον προορισμο τους τι θα σκεφτουμε οτι ολες ειναι αγαμητες και περιμενουν εμας????? Πολυ εδω μεσα νομιζουν οτι θα πας στην ανατολικη ευρωπη και θα σου ερχονται καθε μερα οι γκομενες να σε παρακαλανε.Η αληθεια ειναι οτι αν δεν βρεξεις κωλο δεν τρως ψαρι, και αυτο ισχυει σε ολα τα μηκη και τα πλατη τησ γης. Δεν λεμε τωρα για τανες γιατι πληρονοντας εχεις οτι θελεις αλλα ποιος ο λογος να ξενιτευεσαι εφοσον και εδω ειναι γεματο. Δεν μπορω επισεις να κρινω τους Σχινοχαρα κ Λαζαρου γιατι ξερω οτι δεν εχει πολυ μεγαλη σημασια η εμφανιση του καθενος αλλα σε τι βαθμο μπορει να επικοινωνει με τις γυναικες. Και στην Ελλαδα ειναι πολλοι που δεν ειναι εμφανισιμοι αλλα κυκλοφορουν με θεες.Και δεν ειναι καλο να οριζουμε εμεις ποιος και με ποια μπορει να παει οπως κανουν καποιοι εδω μεσα.Μην γινουμε ολοι Δημητρακηδες.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δημητρακη και οι καυκασιοι ρωσοι πολιτες ειναι εκτος τον γεωργιανων,αρμενων και αμπχαζιων. Δεν τους σιχαίνονται οι ρωσοι αλλα τους φοβουνται και εσυ που τα ξερεις ολα σου λεω οτι στην Μοσχα οι καυκασιοι κανουν κουμαντο. Μην χυνεις τοσο πικρα για τους καυκασιους γιατι και εσυ δεν μου κανεις για καταξανθος γαλανοματης σλαβος. Στην Μοσχα προβληματα τετοια δεν υπαρχουν γιατι το καθε  καθοσπρεπη μαγαζι εχει 15-20 χοντροκεφαλος μπραβους. Επαρχια ομως ειναι αλλιως, και δεν εχει καμια σημασια αν εισαι η δεν εισαι καυκασιος. Αν παλι ειμαι ανεκτικος σε μαγκιες και προσβολες τον αλλον απεναντη σου πουθενα δεν εχεις προβλημα. Οι ανατολικες που την βλεπουν καποιες στην Ελλαδα δεν εχουν καμια ευθυνη, τεραστιες ευθυνες εχουμε εμεις ομως. Αν καθε μερα κολλανε διπλα τους εκατο αντρες ειναι λογικο και επομενο να την δουνε οι πιο ομορφες γυναικες του πλανητη. Και σε μενα να κολουσαν 100 γυναικες καθε μερα και εγω  θα την εβλεπα Αλεν Ντελον
Στη Μοσχα ναι κανουν κουμαντο.Επαρχια ομως ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΑΝΕ και εχουνε γινει πολλοι τσακωμοι μαζι τους.Στο 90% των περιπτωσεων οι Ρωσσοι κανανε την αρχη (συνηθως πρωτοι τους ενοχλησανε)οι Καυκασιοι σχεδον ποτέ δεν ενοχλουνε πρωτοι.Εγω σου ειπα με αυτη τη γκομενα τι παιζοταν ΕΙΧΑ ΠΑΝΤΟΥ ΕΧΘΡΙΚΗ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ενιωσα μια εχθρα γυρω μου.Παλια μισουσαν τους Εβραιους! :rockon:Λεγανε φατσα Εβρα'ι'κης εθνικοτητας.Εχω παρα πολλους φιλους απο Καυκασο οι Γεωργιανοι δεν μου πολυαρεσουν εχουνε μια ψωροπεριφανια.Οι Αρμενιοι δεν ειναι κακοι αλλα θα σε κανουνε παρεα αν εχουνε να κερδισουνε κατι Π.Χ.αν ειναι να τους βαλω τσαμπα στην ντισκο να τους γνωρισω καμια γκομενα θα σπασουν τα τηλεφωνα!Οι Αζέροι ειναι πολυ καλα παιδια ξερω παρα πολλους,διπλα απ'το σπιτι μου το κτηριο (το υπογειο παρκινγκ δουλευει το κτηριο  ειναι ακομα υποκατασκευη ειναι ετοιμο μεχρι το δευτερο οροφο) ειναι ενος πολυ φιλου μου απο το Αζερμπα'ι'τζαν παλια ειχε και ενα καφέ εκει και φτιαχνανε και Ντολμαδακια (η μονη διαφορα με τα Ελληνικα ειναι οτι ηταν στρογγιλα και οχι μακροστενα,και η ασπρη σαλτσα που τα συνοδευαν δεν ηταν τοσο πυχτη οσο το Τζατζίκη) αυτοι εχουν μια παραξενια να παντρευονται μονο Αζέρες φερνουνε νυφες απο'κει πολυ σπανια να παντρευτουνε Ρωσσιδες.Ενας αλλος φιλος μου Αζέρος Ελληνιποιηθηκε εγινε Κωστας ΕΙΧΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΕΠΥΤΗΧΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕ ΟΥΤΕ Ο ΙΔΙΟΣ! :2funny:Μιλαγε Ρωσσικα οπως εγω και οι γκομενες τρελενοντουσαν.Πολυ καλα παιδια ειναι και οι Τσετσενοι θα δειτε αναμεσα τους πολλες Ελληνικες φατσες.Αν παντος θελετε να  :knockinb: καλο ειναι να πατε καπου με ντοπιους Ρωσσους.Αυτο κανει και ο Τασος απο μονος του μας ειπε οτι εχει ενα πολυ φιλο Μολδαβο που του φερνει γκομενες.Αν ειστε γνωστοι με τους ντοπιους τοτε και οι γκομενες θα σας κοιτανε αλλιως.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Ειπα οτι ΚΑΙ απο εκεί κάνω γνωριμίες και μάλιστα αρκετές αλλά ακόμα κάνω καμάκι δεν γέρασα τόσο πολύ :grin:
Αλλωστε το έχω ξαναπεί δες εδώ τι γραφω πριν μήνες στο θρεντ της ουκρανίας:
Ξεχνάτε τον πιο βασικό κανόνα.
Όταν θέλεις να περάσεις πραγματικά καλά σε ένα ξένο μέρος,πρέπει να κάνεις παρέα ΚΑΙ με κάποιους ντόπιους και τότε σου ανοίγονται πόρτες που ειδάλλως ούτε μπορούσες να τις φανταστείς.
Βέβαια χρειάζεται μεγάλη προσοχή στο χειρισμό τους καθώς οι περισσότεροι σε βλέπουν σαν ΑΤΜ φυσικά Grin στο χέρι σου όμως είναι να ξεχωρίζεις τα χλωρά απ'τα ξερά.


η εδώ που λέω για τους σπόνσορες
Πάντα εγραφα τα πράγματα όπως έχουν,μάλλον δεν τα θυμάσαι η δεν τα πρόσεχες αρκετά.Είχα αναφέρει την ηλικία μου,την οικονομική μου κατάσταση,το ότι αγόρασα διαμέρισμα κτλ τότε πολλοί με αμφισβητούσαν και μάλιστα δεν θυμάμαι ποιός αλλά κάποιος με είχε αποκαλέσει μπατιρη και δημόσιο υπαλληλο :2funny:
Τώρα έχει αποδειχθεί οτι όλα ηταν αλήθεια φυσικά.

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
dimitraki сыворотка λέγεται serum.έτσι το ονομάζουμε στα καταστήματα καλλυντικών. στα ελληνικά *ορός*.
βενζίνη δεν κάνει 0.35 € στη Ρωσία.περίπου 0.60
Ευχαριστω :)γιατι με ρωταγε μια γνωστη μου απο την Ελλαδα και δεν ηξερα πως να της πω οτι λεγεται Ελληνικα.Η βενζινη τωρα πια κοστιζειη 92 στα 0,75 Ευρω.0,80 Ευρω η 95 και οι τιμες της 98 αρχιζουν απο 1 Ευρω.Το θεμα ειναι οτι ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΣΤΗ ΡΩΣΣΙΑ 98 ΟΚΤΑΝΙΩΝ ΒΕΝΖΙΝΗ γιατι απλουστατα τα παναρχαια δυηλιστηρια η βενζινη που βγαζουνε ειναι 76 οκτανιων και με διαφορα προσθετικα συνηθως Ферроцен ανεβαζουνε τη βενζινη στα 95 Οκτανια αλλα ακομα και ενας λιγο σχετικος ξερει οτι ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να ανεβασει τα Οκτανια πανω απο 95.Ε,πως λοιπον πουλανε στη Ρωσσια βενζινη 98 οκτανιων?Σιγα μην την εισαγουνε απο Φινλανδια? :2funny:Οποτε μας κορο'ι'δευουνε αγρια.
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
Αλλα εγραψα εγω και αλλιως τα καταλαβαν. Οταν λεω οτι σε καποια επαρχιακα κλαμπ της Ουκρανιας οι γκομενες σε ρωτάνε αν μπορούν να καθίσουν στο τραπεζι σου η κανουν ωτοστοπ  εδω το μεταφρασε οτι σου την πεφτουν για να της γαμησεις και μου εγραψαν οτι πουθενα στον κοσμο δεν γινετε αυτο. Εξηγω λοιπον οτι σε αυτες τις χωρες η ηθικη υποσταση ειναι πολυ διαφορετικη απο Ελλαδα και οι γυναικες ειναι πολυ ανετες στο να γνωρισουν καποιον χωρις αυτο να σημαινει οτι θελουν να πανε να πηδηχτουν μαζι του.Θελω να πω λοιπον οτι εχεις την ευκαιρια να γνωρισεις πολλες γυναικες αλλα το αν εσυ θα πηδηξεις εναγεται πλεων στις ικανοτητες του καθενος. Δεν καταλαβαίνω πως σκεφτονται μερικοι και τα βλεπουν ολα σαν σεναριο πορνοταινιας. Αν παει καποιος δηλαδή στην Τασκενδη που εκει ολες οι γυναικες σταματανε το οποιοδηποτε αυτοκινητο για να της παει στον προορισμο τους τι θα σκεφτουμε οτι ολες ειναι αγαμητες και περιμενουν εμας????? Πολυ εδω μεσα νομιζουν οτι θα πας στην ανατολικη ευρωπη και θα σου ερχονται καθε μερα οι γκομενες να σε παρακαλανε.Η αληθεια ειναι οτι αν δεν βρεξεις κωλο δεν τρως ψαρι, και αυτο ισχυει σε ολα τα μηκη και τα πλατη τησ γης. Δεν λεμε τωρα για τανες γιατι πληρονοντας εχεις οτι θελεις αλλα ποιος ο λογος να ξενιτευεσαι εφοσον και εδω ειναι γεματο. Δεν μπορω επισεις να κρινω τους Σχινοχαρα κ Λαζαρου γιατι ξερω οτι δεν εχει πολυ μεγαλη σημασια η εμφανιση του καθενος αλλα σε τι βαθμο μπορει να επικοινωνει με τις γυναικες. Και στην Ελλαδα ειναι πολλοι που δεν ειναι εμφανισιμοι αλλα κυκλοφορουν με θεες.Και δεν ειναι καλο να οριζουμε εμεις ποιος και με ποια μπορει να παει οπως κανουν καποιοι εδω μεσα.Μην γινουμε ολοι Δημητρακηδες.

νυκτερος ποσο χρονων εισαι? στην ηλικια του δημητρακη? απλα ειχες πει οτι αν και να μην ξερεις ρωσικα σου κολανε οι γκομενες στην ουκρανια απο μονες τους πραγμα που δεν συμβαινει! και φαντασου τωρα σκηνικο το καθε καημενο απο εδω μεσα να ψαχνει γυναικα στην ουκρανια μπας και γαμισει χωρις να πληρωσει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
νυκτερος ποσο χρονων εισαι? στην ηλικια του δημητρακη? απλα ειχες πει οτι αν και να μην ξερεις ρωσικα σου κολανε οι γκομενες στην ουκρανια απο μονες τους πραγμα που δεν συμβαινει! και φαντασου τωρα σκηνικο το καθε καημενο απο εδω μεσα να ψαχνει γυναικα στην ουκρανια μπας και γαμισει χωρις να πληρωσει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σοβαρευτητε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε    τζαμπα  ουτε την γυναικα σας δεν γαμάτε οποτε αυτος που δεν γαμή στην χωρα του ουτε εκει αλλά  και πουθενα στον κοσμο θα  βρη να  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
κι ας ειναι ωραιος και μοιραίος.
Ακομα και οι γκομενες που δεν ειναι επαγγελματιες  ολο και καποιο δωρακι περιμενουν  κοινως θα πανε για shoping therapy 99,9% αλοιώς εφυγεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.
(διασκεδαση - φαγητο - ποτα κλπ) αυτα τι ειναι δεν ειναι εξοδα;;;;;;;;  πως ενοειτε το τζαμπα εσεις ;;;;;  Γεια σας ειμαι ωραιος νεος Καθίστε να σας  :knockinb: :knockinb: :knockinb:;;;;;;;;;;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μηπως θελεις να σε θυμισω  Δημητρακη οτι η γκομενα του Πιτση που λες οτι ξεσχιστικε τον Πηγε με το ζορι στην αγορα για να Αγοραση ρουχα και οτι αλλο γουσταριζε με το ετσι θέλω;;;;;;  αντε να μην πω άλλα και για τον Πιτση και για σενα διοτι τζαμπα δεν γαμη κανεις
Ξερω (οχι μου τα ειπανε) ειμουν μπροστα σε πολλες καταστασεις  και εγω τον φυγαδευσα απο το σπιτι του οτα φοβόταν μην του την πεσουν οι Μολδαβοί ή τι πληρωνε και ποσα και που και για ποσο χρονικο διαστημα...........
αυτα τα ολίγα  ΚΑΛΗΜΈΡΑ ΣΑς.

αααααααααα  η να θυμηθω οτι εφερε στην παρεα γκομενα απο καμάκι αλλα επειδη δεν ειθελε να την κεράση τιποτα στο Εστιατώριο και στην Ντισκο που πηγαμε μετα του την εκανε με Μολδαβό 
(Η γκομενα και η παρεα της Θεές δεν μπορω να πω αστερια 21-23 ετων και διμετρες).


 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.096
Πόντοι
266
νυκτερος ποσο χρονων εισαι? στην ηλικια του δημητρακη? απλα ειχες πει οτι αν και να μην ξερεις ρωσικα σου κολανε οι γκομενες στην ουκρανια απο μονες τους πραγμα που δεν συμβαινει! και φαντασου τωρα σκηνικο το καθε καημενο απο εδω μεσα να ψαχνει γυναικα στην ουκρανια μπας και γαμισει χωρις να πληρωσει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οχι ειμαι μεγαλυτερος απο των Δημητρακη,αν μας λεει ο Δημητρακης την αληθινη του ηλικια. Συμφωνω απολυτα με των allantalon και στηριζω τα λεγομενα του. Μην κολας στην γλωσσα παιζει τον ρολο της αλλα δεν ειναι και το πιο σπουδαιο πραγμα της υποθεσης.Αν οι γκομενες σου την πεφτουν ειναι γιατι βλεπουν οτι εχεις λεφτα και εισαι ανετος, σε κανενος το μετωπο δεν γραφει τι γλωσσα μιλαει.Οταν εχεις καθίσει σε καναπε που ειναι για 8-10 ατομα εσυ και ο φιλος σου εχεις ανοιξει μπουκαλι με ολα τα εξτρα να γεμιζουν το τραπεζι θα στην πεσουν οποιος και να εισαι.Αν καθεσαι σε σκαμπο του μπαρ με μια μπυρα στο χερι μην περιμενεις να συμβει κατι τετοιο.Τζαμπα δεν ειναι τιποτα εκει γιατι ο τζαμπας πεθανε προ πολλου σ αυτα τα μερη. Ειναι πολυ ακριβο το σπορ και δεν ειναι για τον καθενα
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.096
Πόντοι
266
Υπαρχουν και πολλες αξιολογες κοπελες που δεν λειτουργουν κατα αυτον τον τροπο αλλα αυτες δεν υπαρχουν στα κλαμπ και ειναι δυσκολο να τις γνωρισεις αν δεν εχεις ντοπιους φιλους η δεν ξερεις την γλωσσα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Σοβαρευτητε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε    τζαμπα   ουτε την γυναικα σας δεν γαμάτε οποτε αυτος που δεν γαμή στην χωρα του ουτε εκει αλλά  και πουθενα στον κοσμο θα   βρη να  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
κι ας ειναι ωραιος και μοιραίος.
Ακομα και οι γκομενες που δεν ειναι επαγγελματιες  ολο και καποιο δωρακι περιμενουν  κοινως θα πανε για shoping therapy 99,9% αλοιώς εφυγεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.
(διασκεδαση - φαγητο - ποτα κλπ) αυτα τι ειναι δεν ειναι εξοδα;;;;;;;;  πως ενοειτε το τζαμπα εσεις ;;;;;  Γεια σας ειμαι ωραιος νεος Καθίστε να σας  :knockinb: :knockinb: :knockinb:;;;;;;;;;;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μηπως θελεις να σε θυμισω  Δημητρακη οτι η γκομενα του Πιτση που λες οτι ξεσχιστικε τον Πηγε με το ζορι στην αγορα για να Αγοραση ρουχα και οτι αλλο γουσταριζε με το ετσι θέλω;;;;;;  αντε να μην πω άλλα και για τον Πιτση και για σενα διοτι τζαμπα δεν γαμη κανεις
Ξερω (οχι μου τα ειπανε) ειμουν μπροστα σε πολλες καταστασεις  και εγω τον φυγαδευσα απο το σπιτι του οτα φοβόταν μην του την πεσουν οι Μολδαβοί ή τι πληρωνε και ποσα και που και για ποσο χρονικο διαστημα...........
αυτα τα ολίγα  ΚΑΛΗΜΈΡΑ ΣΑς.

αααααααααα  η να θυμηθω οτι εφερε στην παρεα γκομενα απο καμάκι αλλα επειδη δεν ειθελε να την κεράση τιποτα στο Εστιατώριο και στην Ντισκο που πηγαμε μετα του την εκανε με Μολδαβό 
(Η γκομενα και η παρεα της Θεές δεν μπορω να πω αστερια 21-23 ετων και διμετρες).
Εχω πει επανελημενα οτι ο Πίτσι εχει μονο εμφανιση να μιλισει δεν ξερει και ακομα και να πει κατι λεει ασχετα πραγματα απο'κει της χανει της γκομενες ειναι  απονηρευτος.Αυτα τα εχω γραψει πολλες φορες ΑΛΛΑ ΕΜΦΑΝΗΣΙΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΤΟ 90% ΑΠΟ ΤΗΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ!Ο Πιτσι εχει παρα πολλα αρνητικα.Καταρχην το μεγαλο λαθος του Πίτσι ειναι Η ΜΙΖΕΡΙΑ ΤΟΥ!ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ!Και κυκλοφορει με οτι πιο φτηνα ρουχα.ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ Τ'ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΟΥ.Η γκομενα σε κοιταει απο κατω προς τα πανω.Εγω για να βελτιωνω το στυλ μου συζηταω με της γκομενες και της ρωταω Π.Χ. τι κοιτατε σε εναν αντρα σχετικα με το ντυσιμο?Οι περισσοτερες κοιτανε τον αντρα απο κατω προς τα πανω οπως εχω γραψει τα παπουτσια ειναι ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.Μετα κοιτανε τι κινητο εχει?και τι ρουχα φοραει,και τι αμαξι εχει.Ετσι οπως το ειπες γινοτανε παλιά κ'εδω :2funny:ηταν ενα μερος στο κεντρο οπου συχναζαν ξενοι και εκει πηγαιναν γκομενες που θελαν ξενους αλλα δεν ηταν πολλες και ηταν οι ιδιες και οι ιδιες.Τωρα λογο ακριβειας ξενους πια δεν εχει.Οσο για τη συμπεριφορα με της γκομενες αν στη γκομενα διξεις οτι δεν θελεις μονο να την πηδηξεις και θελεις σχεση μαζι της τοτε δεν θα σου ζητησει τιποτα.
Οχι ειμαι μεγαλυτερος απο των Δημητρακη,αν μας λεει ο Δημητρακης την αληθινη του ηλικια. Συμφωνω απολυτα με των allantalon και στηριζω τα λεγομενα του. Μην κολας στην γλωσσα παιζει τον ρολο της αλλα δεν ειναι και το πιο σπουδαιο πραγμα της υποθεσης.Αν οι γκομενες σου την πεφτουν ειναι γιατι βλεπουν οτι εχεις λεφτα και εισαι ανετος, σε κανενος το μετωπο δεν γραφει τι γλωσσα μιλαει.Οταν εχεις καθίσει σε καναπε που ειναι για 8-10 ατομα εσυ και ο φιλος σου εχεις ανοιξει μπουκαλι με ολα τα εξτρα να γεμιζουν το τραπεζι θα στην πεσουν οποιος και να εισαι.Αν καθεσαι σε σκαμπο του μπαρ με μια μπυρα στο χερι μην περιμενεις να συμβει κατι τετοιο.Τζαμπα δεν ειναι τιποτα εκει γιατι ο τζαμπας πεθανε προ πολλου σ αυτα τα μερη. Ειναι πολυ ακριβο το σπορ και δεν ειναι για τον καθενα
Εμενα με εχουνε δει ολοι στο σα'ι'τ εχουνε ερθει παιδια απο το σα'ι'τ και εχουνε μεινεικαι σπιτι μου και ξερουνε ποσο ειμαι και ποσο δειχνω.Αυτο με το μπουκαλι μου θυμισες πολλες φορες γκομενες καθονται σε αυτα τα τραπεζια ΡΙΧΝΟΥΝΕ ΜΑΤΙΕΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ :2funny:και μετα της παιρνω απο την Γκαρνταρομπα και φευγουνε με'μενα :2funny:Το καλητερο μερος για καμακι ειναι η Γκαρνταρομπα οταν φευγουνε εκει καμακωνω συνηθως καθονται στο σιδερενιο αλογο......το δυσκολο ειναι οπως εχω γραψει πολλες φορες να της διωξεις την αλλη μερα! :rockon:θελουνε να της σπιτωσω! :rockon: Το οτι εισαι ανετος και χαλας λεφτα δεν το θεωρουν οι γκομενες μαγκια σε θεωρουνε μαλακα και θα προσπαθισουνε να σου φανε οσα πιο πολλα γινεται και μετα θα προσπαθισουνε να την κανουνε.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ εχω λαβει πολλα ΠΜ που με ρωτανε σχετικα με εσανα αν εισαι αληθινος κλπ. ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΕΔΩ Στο Λινκ που μας εστειλες με της φωτο που εισαι γυμνος φενεται η ηλικια σου 40+ στις περισσοτερες φωτογραφιες που μας εχεις βαλει εισαι πολυ πιο νεος.Ειναιπολυ πιθανον πολλες απο της φωτογραφιες να ειναι πριν απο καποια χρονια τραβηγμενες.Παντος αν μια γκομενα την φερεις Ελλαδα την πας στην ακροπολη την πας να κανετε σκι κλπ. φυσικα και θα την πηδηξεις ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΟΤΙ ΤΑ ΒΑΡΙΕΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!Εγω θελω μονο να γαμαω! :)Το ποιον προτιμανε οι γκομενες αποδικνυεται με το οτι πολλες απο Κρασνονταρ,Ροστόφ μου γραφουνε και ερχονται Αγια Πετρουπολη για να με γνωρισουν.Εκει εχει αντρες :think:.Αν ακουσεις πως μιλανε για τους αντρες εκει! :headbang:Αξεστοι,αγαρμποι,απολιτιστοι!Νομιζουν οτι θα μας δωσουνε να πιουνε και θα τους κατσουμε να μας :knockinb: Ты такой хорошенький такой милый  такой приятный ολα αυτα λενε για μενα.Οσο για της Πορνοεκδρομες προσπαθω οπου πηγαινω να ειμαι παρεα με ντοπιους οποτε οι γκομενες σε κοιτανε αλλιως δεν εισαι ξεκαρφωτος
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Μηπως θελεις να σε θυμισω  Δημητρακη οτι η γκομενα του Πιτση που λες οτι ξεσχιστικε τον Πηγε με το ζορι στην αγορα για να Αγοραση ρουχα και οτι αλλο γουσταριζε με το ετσι θέλω;;;;;;  αντε να μην πω άλλα και για τον Πιτση και για σενα διοτι τζαμπα δεν γαμη κανεις
Ξερω (οχι μου τα ειπανε) ειμουν μπροστα σε πολλες καταστασεις  και εγω τον φυγαδευσα απο το σπιτι του οτα φοβόταν μην του την πεσουν οι Μολδαβοί ή τι πληρωνε και ποσα και που και για ποσο χρονικο διαστημα...........
αυτα τα ολίγα  ΚΑΛΗΜΈΡΑ ΣΑς.

αααααααααα  η να θυμηθω οτι εφερε στην παρεα γκομενα απο καμάκι αλλα επειδη δεν ειθελε να την κεράση τιποτα στο Εστιατώριο και στην Ντισκο που πηγαμε μετα του την εκανε με Μολδαβό 
(Η γκομενα και η παρεα της Θεές δεν μπορω να πω αστερια 21-23 ετων και διμετρες).
Πες τα όλα allan,ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ...μολόγα τα  :s&m_1: :2funny: σιγά να μήν τον χάριζε η γκόμενα και δεν του την έκανε δηλ :grin:
ΤΟΝ ΜΙΖΕΡΟ ΑΝΔΡΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΝ ΣΥΧΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΝΑΓΚΗ ΦΥΣΙΚΑ ΤΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ.
Πρωτον γιατί είναι γεμάτο απο τέτοιου είδους αντρες εκεί και Δευτερο και πιο σημαντικό η ζωή των περισσοτέρων γυναικών εκεί ΕΙΝΑΙ ΜΙΖΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΗΛΙΚΙΑ,εναν τέτοιο ανδρα τι να τον κάνουν ΟΤΑΝ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΞΕΝΟΣ?
Η ηλικία δεν παίζει τόσο μεγάλο ρόλο σε αυτά τα κράτη όσο ρόλο παίζει η συμπεριφορά.


 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Πες τα όλα allan,ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ...μολόγα τα  :s&m_1: :2funny: σιγά να μήν τον χάριζε η γκόμενα και δεν του την έκανε δηλ :grin:
ΤΟΝ ΜΙΖΕΡΟ ΑΝΔΡΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΝ ΣΥΧΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΝΑΓΚΗ ΦΥΣΙΚΑ ΤΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ.
Πρωτον γιατί είναι γεμάτο απο τέτοιου είδους αντρες εκεί και Δευτερο και πιο σημαντικό η ζωή των περισσοτέρων γυναικών εκεί ΕΙΝΑΙ ΜΙΖΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΗΛΙΚΙΑ,εναν τέτοιο ανδρα τι να τον κάνουν ΟΤΑΝ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΞΕΝΟΣ?
Η ηλικία δεν παίζει τόσο μεγάλο ρόλο σε αυτά τα κράτη όσο ρόλο παίζει η συμπεριφορά.

Ο Μολδαβός ήταν 40 + νομιζω (Ο βιαρελ ηταν ) καταλεβες ποιος;;;  μην επεκταθής περισσότερο
αλλα ο τυπος κερασε ποτα ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΗ την παρεα και διαφορα αλλα κολπα περασαμε καλα οποτε γιατι να μην την ξεσχιση το βραδυ .
Τι θελω να πω;;;;;; Τι κι αν ηταν 40+ τι κι αν ειναι εμφνισημη ντουλάπα διμετρος και ευσωμος;; τι κι αν ηταν Μολδαβός;;; Τα ακουμπησε με τον τροπο του κι αυτος  αυτο θελω να πω οποιος καταλαβε καταλαβε και οι κοπελλες δεν ηταν μεγαλυτερρες των 23 ετων Λουλουδια ολοφρεσκα μοσχομοιριζαν ...............τα σωματακια τους φρεσκάαααααααααααδαααααααααααα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom