Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
by the way ο δημητρακησ29 το πεζει καπωσ και βαριεται ν απαντησει ο ιδιοσ?ρε τι γινεται στο κοσμο! :booty:
οχι φιλε μου.απλως δεν ημουν στο σα'ι'τ.εχω ανοικτο το κομπιουτερ και που και που το κοιταω.ειναι αυτο που ειπαν τα παιδια ειμαι πορνομεταναστης!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
by the way ο δημητρακησ29 το πεζει καπωσ και βαριεται ν απαντησει ο ιδιοσ?ρε τι γινεται στο κοσμο! :booty:

Σιγά μην κάθετε να λέει κάθε φορά τα ίδια πράγματα για τον κάθε μαλάκα νέο που μόλις μπήκε στο σάιτ και βαριέται να διαβάσει τα προηγούμενα.

Τα έχει πει πάνω από 20 φορές αυτά που ρωτάς.
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
οχι φιλε μου.απλως δεν ημουν στο σα'ι'τ.εχω ανοικτο το κομπιουτερ και που και που το κοιταω.ειναι αυτο που ειπαν τα παιδια ειμαι πορνομεταναστης!

οκ φιλαρακι! ολα καλα! και καλα να περνασ και να μασ τα λεσ μηπωσ παμε και εμεισ καμια βολτα κατα ρωσια μερια.. :rockon:
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Σιγά μην κάθετε να λέει κάθε φορά τα ίδια πράγματα για τον κάθε μαλάκα νέο που μόλις μπήκε στο σάιτ και βαριέται να διαβάσει τα προηγούμενα.

Τα έχει πει πάνω από 20 φορές αυτά που ρωτάς.


εσυ ξεπλενη προσεχε πωσ μιλασ!!!το παιδι εχει τροπουσ(δημητρακησ29) εσυ το πεζεισ μαγκασ παλιοσ και ετσι?
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
ελληνες ξενιτευτειτε
στην ελλαδα κανεις δε γαμαει
οποτε η κανετε εισαγωγη η ξενιτευεστε στα περατα της γης

Στην πρώτη πρόταση σου ειμαι και εγώ συμφονός  :dancing:

Μακρυά πλέον από την Ελλάδα, πολύ μακρυα μάλιστα.

Για τις εισαγωγές διαφωνώ κάθετα
είδα τι έπαθες και εσύ με την κουβανή που στην έκανε


 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Στην πρώτη πρόταση σου ειμαι και εγώ συμφονός  :dancing:

Μακρυά πλέον από την Ελλάδα, πολύ μακρυα μάλιστα.

Για τις εισαγωγές διαφωνώ κάθετα
είδα τι έπαθες και εσύ με την κουβανή που στην έκανε

Καλώς τον κι ας αργησες χαθηκες απο τα εδώ δρώμενα έλα και σου βρήκα για πάρτη σου
δύο κομάτια διαλεξε και πάρε
 

Συνημμένα

  • 00030138t.jpg
    00030138t.jpg
    2,8 KB · Εμφανίσεις: 17
  • 00027069t.jpg
    00027069t.jpg
    2,7 KB · Εμφανίσεις: 20

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Μεγάλη κουβέντα είπες φίλε...
μεγαλη κουβεντα ΝΑΙ,αλλα για οσους κινηγουν σε ανατ.ευρωπη η ανατολικες στη δυτ.ευρωπη
γιατι γερμανια σκανδιναβια κλπ,το ζητουμενο ειναι αν εισαι μπανικος κι αν σου σηκωνεται καλα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
δεν ξερω γιατι βγαζει error? οποιος θελει να δει το αρθρο να πατησει ειναι το κατω κατω αριστερα αρθρο και γραφει σαν τιτλο ВИЦОМ:Россияние не любят лысых    συμφωνα με αυτο το αρθρο.το 31% των γυναικων θελουν μελαχρινους αντρες.το 23% των αντρων θελουν ξανθιες.το 20% των γυναικων θελουν ξανθους αντρες.και το 11% των αντρων μελαχρινες γυναικες.τους καστανομαληδες αντρες προτιμουν το 15% των γυναικων και το 14% προτιμαει καστανομαλες γυναικες.......
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.......οι κοκκινομαλες αρεσουν στο 5% των αντρων.οι δε κοκκινομαληδες αντρες μονο στο 1% των γυναικων.ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΡΕΣΟΥΝ ΣΤΙς ΓΥΝΑΙΚΕς ΟΙ ΚΑΡΑΦΛΟΙ 0%!ΚΑΙ ΟΙ ΞΥΡΙΣΜΕΝΟΙ 1%!μετα γραφει για της προτιμισεις σε ηλικιες.-----οποτε καραφλοι βαλτε μαλια πριν ερθεται στην Ρωσσια.σας το βαζω και στα Ρωσσικα οπως το λεει μη λετε οτι τα βγαζω απο το μυαλο μου: Реже всего Россияне обнаруживают симпатию к лысым или бритым наголо (0%-1%).αυτο το ενιωσα απο προσωπικη πειρα!δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα στη Ρωσσια απο το να εισαι καραφλος!!!!
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
ταβάριτς δημήτρη  καλο καλοκαίρι σε παρακαλώ αν σου είναι  εύκολο να  μας ενημερώσεις με  τα  τελευταία μουσικά  hit τις  ρωσίας στις  disco ευχάριστο
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ταβάριτς δημήτρη   καλο καλοκαίρι σε παρακαλώ αν σου είναι  εύκολο να  μας ενημερώσεις με  τα  τελευταία μουσικά  hit τις  ρωσίας στις  disco ευχάριστο
εδω το καλοκαιρι εφυγε!χτες ειχε 22 βαθμους αλλα σημερα ειχε 11 και εβρεχε.τωρα η βροχη σταματισε και εχει +9.εμενα μου αρεσει το προτιμαω απο τους 20+.σε καθε ντισκο παιζει και διαφορετικη μουσικη.περισσοτερο Ρωσσικη ποπ παιζει στις ντισκο της επαρχιας (Νοβγκοροντ).στο Ρόσσι μου αρεσει πιο πολυ η μουσικη παιζει πολυ δεκαετια του '80 Ρωσσικα και ξενα κομματια.σε μερικες ντισκο παιζει Rnb εκει πηγαινω γιατι εχει πολλες σχοιστοματες.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
9 βαθμούς Ιούνιο μήνα!
Παράδεισος για μένα !

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765

cavern

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
82
Like
2
Πόντοι
0
Δημητράκη για το οικονομικό Forum που γίνεται εκεί τι λένε τα τοπικά μέσα; Το πήρανε χαμπάρι;
καμιά σημαντική εξέλιξη που ανακοινώθηκε;
Άμα ξέρεις τίποτα και δεν σε κουράζω μου λες
Ευχαριστίες
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δημητράκη για το οικονομικό Forum που γίνεται εκεί τι λένε τα τοπικά μέσα; Το πήρανε χαμπάρι;
καμιά σημαντική εξέλιξη που ανακοινώθηκε;
Άμα ξέρεις τίποτα και δεν σε κουράζω μου λες
Ευχαριστίες
μας εχουνε ζαλισει.πρακτικα στο Βασιλεφσκι οστροφ με αμξι δεν μπορεις να πας!ειπανε οτι θα παρακολουθουνε και τα κινητα τηλεφωνα :jerking:οπως παντα η μεγαλομανια των Ρωσσων το κομπλεξ της Υπερδυναμης.ευτυχως που αυτα τα ζωα κοιμουνται νωρις!και το βραδυ δεν θα υπαρχει κανενα προβλημα :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom