Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
τα σαλον μου αρεσουν Νεαρχε!το καλοκαιρι ειδεικα τον Αυγουστο δεν εχει και πολυ κινηση.ολοι λειπουν.γενικα τωρα δεν πανε και πολυ καλα ολο προσφορες κανουν.το καλοκαιρι ειναι καλη εποχη ως προς τον καιρο.αν δεν αγαπαει κανεις το κρυο ειναι η καλητερη εποχη για να ερθει.στα σαλον δεν εχει και μεγαλη διαφορα.ισως εχει λιγοτερες κοπελες γιατι αρκετες φευγουν αλλα και παλι φτανουν!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Ευχαριστώ για μια φορά ακόμα.

Που να φανταζόμουν τέτοια τύχη να έβρισκα ειδικό πορνο-ρεπορτερ από τον παράδεισο της Αγίας Πετρούπολης !
Να 'σαι καλά !
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Σε ένα ταξίδι Δημήτρη, σε ένα μεγάλο, τεράστιο κομουνιστικού τύπου ξενοδοχείο που μας είχε πάει η Alitalia επειδή δεν πέταξε το αεροπλάνο, είχε κάτι κοπέλες κάτω στο μπαρ του ξενοδοχείου το βράδυ που έψαχναν πελάτη.
Η μία ήταν πραγματικά πανέμορφη. Τέτοια γυναίκα στην Ελλάδα δεν υπάρχει. Μία μελαχρινή τελειότητα.
Τέλος πάντων, μου είχε κάνει εντύπωση ένας Ιταλός, μελαχρινός, ψηλός, και αρκετά ευπαρουσίαστος, ψηλός, γύρω στα 30-35 που της είχε πιάσει συζήτηση. Επειδή ήμουν κοντά και κρυφάκουγα ήταν πολύ ευγενικός, όπως οι περισσότεροι Ιταλοί, και της μιλούσε για μόδα και τέτοια. Μετά το καπουτσίνο που τη κέρασε σηκώθηκε και έφυγε, δεν τη πήρε.

Μου έδωσε την εντύπωση ότι ήταν μόνιμος κάτοικος Αγίας Πετρούπολης και πορνομετανάστης σαν και εσένα, βέβαια τότε δεν σε γνώριζα και το σάιτ αυτό δεν υπήρχε.

Επειδή έχεις αναφερθεί πολλές φορές στους Ιταλούς, μήπως τον γνωρίζεις τον τύπο ;
Υπάρχουν και άλλοι «συνάδελφοί» σου, ή είσαι μόνος σου πλέον ;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
δεν εκανα και τιποτα Νεαρχε για να με ευχαριστης!εχει πλακα που τωρα μιλαγα με την κακασχημη θα παει λεει για 2-3 βδομαδες σπιτι της (στην Καλμίκια)της ειπα οτι χτες ηρθα.μου λεει αυριο φευγω μπορεις να πας στο σαλον!της απαντησα και εσυ να ησουνα και παλι θα πηγαινα!(εεννοειται οτι θα διαλεγα αλλη)!της εχω υποσχεθη απο καιρο να παμε σε Κινεζικο εσταιτοριο και δεν βρισκω χρονο για αυτην!μου την ειπε για να πας να γαμισης εχεις χρονο και λεφτα για να βγουμε μαζι δεν βρισκεις!της απαντησα οτι ετσι και αλλιως μετα θα ερθει σπιτι μου να την γλυψω και να την  :knockinb:.....θα ερθει σε 2-3 βδομαδες οποτε θα βρεθουμε.---θελω να παω πολυ στα σαλον αλλα δεν προλαβαινω της τσαμπα!αλλα που θα παει θα βρω χρονο και για το Εμμανουελ!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Σε ένα ταξίδι Δημήτρη, σε ένα μεγάλο, τεράστιο κομουνιστικού τύπου ξενοδοχείο που μας είχε πάει η Alitalia επειδή δεν πέταξε το αεροπλάνο, είχε κάτι κοπέλες κάτω στο μπαρ του ξενοδοχείου το βράδυ που έψαχναν πελάτη.
Η μία ήταν πραγματικά πανέμορφη. Τέτοια γυναίκα στην Ελλάδα δεν υπάρχει. Μία μελαχρινή τελειότητα.
Τέλος πάντων, μου είχε κάνει εντύπωση ένας Ιταλός, μελαχρινός, ψηλός, και αρκετά ευπαρουσίαστος, ψηλός, γύρω στα 30-35 που της είχε πιάσει συζήτηση. Επειδή ήμουν κοντά και κρυφάκουγα ήταν πολύ ευγενικός, όπως οι περισσότεροι Ιταλοί, και της μιλούσε για μόδα και τέτοια. Μετά το καπουτσίνο που τη κέρασε σηκώθηκε και έφυγε, δεν τη πήρε.

Μου έδωσε την εντύπωση ότι ήταν μόνιμος κάτοικος Αγίας Πετρούπολης και πορνομετανάστης σαν και εσένα, βέβαια τότε δεν σε γνώριζα και το σάιτ αυτό δεν υπήρχε.

Επειδή έχεις αναφερθεί πολλές φορές στους Ιταλούς, μήπως τον γνωρίζεις τον τύπο ;
Υπάρχουν και άλλοι «συνάδελφοί» σου, ή είσαι μόνος σου πλέον ;
μαλλον ο Μπενεντετο ηταν αφου λες μελαχρινος και ειναι οπως μου τον περιγραφης!καλο παιδι ολα του τα δωσε ο θεος μονο μυαλο δεν του εδωσε!κατι τετοια κανει μιλαει για μοδα ή λεει οτι ειναι μεγαλομεσιτης ακινητων :2funny:---οπως μου λες οτι την παρατησε αυτος πρεπει να ηταν!κατι τετοια τα κανει!καναμε πλακα και λεγαμε τα Μπενεντετια γιορτι της αγαμιας!ειχε μια φορα να γαμισει κανα τριμηνο αν οχι παραπανω.εχει αγωρασει μερικα διαμερισματα Αγια Πετρουπολη που πειραν αξια.αν ειχε μυαλο αυτο το παιδι θα εσκιζε ολα τα εχει ομορφια,λεφτα,διαμερισματα!!!!!!!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Της μιλούσε αγγλικά όμως της κοπέλας, δεν ήξερε Ρωσικά. Μιλάω για πριν 4 χρόνια περίπου όμως, τώρα θα έχει μάθει.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Της μιλούσε αγγλικά όμως της κοπέλας, δεν ήξερε Ρωσικά. Μιλάω για πριν 4 χρόνια περίπου όμως, τώρα θα έχει μάθει.
το κανει συχνα αυτο!παλια αυτο το συστημα επιανε και εγω 10 χρονια πριν το εκανα στην αρχη μιλαγα Αγγλικα!μαλιστα πολλες φορες προσπιουμουν οτι δεν μιλαω Ρωσσικα!πολυ  :2funny:τωρα το αντιθετο τα τελευταια 7-8 χρονια πρεπει να μιλας μονο Ρωσσικα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Εσύ στο Μερσέντες δε πήγαινες παλιά ;
Άλλαξες στέκια ;
στο Μερσέντες πηγαινα που και που.παλια ολο και κατι ειχε.τωρα ολο γριες εχει τι να παω να κανω?συνηθως στο Εμμανουελ πηγαινω.και καμια φορα στο Φωτομοντελι
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
το εργοστασιο αυτοκηνιτων ижавто μειωνει το προσωπικο του κατα  50%.η διαταγη υπογραφικε 2500 εργατες θα απολυθουνε.θα απολυθουνε του οτι το εργοστασιο δεν δουλευει λογω της οικονομικης  κρισης.το εργοστασιο εχει σταματισει την παραγωγη αφου απετυχε η εξαγωρα του απο το АВТОВАЗ (LADA).Το εργοστασιο ИЖ παρηγαγε τα αυτοκινητα Kia Spectra απο το αυγουστο του 2005 και Kia Rio απο το δεκεμβρη του 2006 και το τζιπ Kia Sorento απο το μαρτη του 2007.επισης φτιαχνει τα αυτοκηνιτα ВАЗ 2104 (station vagon) και ИЖ 27175 (ημιφορτηγο).μπορει να παραγει 220.000 αυτοκηνιτα το χρονο.ευχαριστα νεα Νεαρχε.....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
......η κατασταση θυμιζει το ετος 1985 που ολοι ειχαν αλλα η παραγωγη μειωνοταν συνεχεια.μεχρι που φτασαν το 1991 να εχουν αδεια ραφεια και να διαλυθουνε!ισως μια μειωση της τιμης του πετρελαιου να επιδινωση την κατασταση της Ρωσσικης οικονομιας.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Στειλτε ρωσσιδες στην Θεσσαλονικη επειγοντως! Τοσες πτησεις εχει τωρα το καλοκαιρι!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Το θετικό θα ήταν η κρίση να έφτανε στις εταιρίες, εκεί που δουλεύουν τα κοριτσάκια.
Στα εργοστάσια αυτοκινήτων όλο άντρες δουλεύουν.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
το εργοστασιο αυτοκηνιτων ижавто μειωνει το προσωπικο του κατα  50%.η διαταγη υπογραφικε 2500 εργατες θα απολυθουνε.θα απολυθουνε του οτι το εργοστασιο δεν δουλευει λογω της οικονομικης  κρισης.το εργοστασιο εχει σταματισει την παραγωγη αφου απετυχε η εξαγωρα του απο το АВТОВАЗ (LADA).Το εργοστασιο ИЖ παρηγαγε τα αυτοκινητα Kia Spectra απο το αυγουστο του 2005 και Kia Rio απο το δεκεμβρη του 2006 και το τζιπ Kia Sorento απο το μαρτη του 2007.επισης φτιαχνει τα αυτοκηνιτα ВАЗ 2104 (station vagon) και ИЖ 27175 (ημιφορτηγο).μπορει να παραγει 220.000 αυτοκηνιτα το χρονο.ευχαριστα νεα Νεαρχε.....
τζιμμυ γεια ξανα
μηπως ομωσ με την κριση ανεβει κι η εγκληματηκοτητα,ειδικα προς ξενους,ειναι λογικο οτι η κριση εκτος απο τα "καλα" φερνει κ "κακα"
ουκρανια κ μολδαβια εχουν ανεβει οι δεικτες εγκληματικοτητας απ οτι μου λενε
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Το θετικό θα ήταν η κρίση να έφτανε στις εταιρίες, εκεί που δουλεύουν τα κοριτσάκια.
Στα εργοστάσια αυτοκινήτων όλο άντρες δουλεύουν.
ναι Νεαρχε αλλα αν οι αντρες δεν εχουν λεφτα δεν θα κοιτανε το  :knockinb:.ουτε θα σκεφτουν να πανε στα σαλον :2funny:!οποτε τα σαλον θα ειναι χωρις δουλεια και θα πεσουν οι τιμες!και θα κανουν και προσφορες!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
τζιμμυ γεια ξανα
μηπως ομωσ με την κριση ανεβει κι η εγκληματηκοτητα,ειδικα προς ξενους,ειναι λογικο οτι η κριση εκτος απο τα "καλα" φερνει κ "κακα"
ουκρανια κ μολδαβια εχουν ανεβει οι δεικτες εγκληματικοτητας απ οτι μου λενε
οχι ακομα.τωρα ειναι οπως το 1985 ειχαν ολοι λεφτα αλλα αρχισε μια πτωση του ακαθαριστου εθνικου προ'ι'οντος της παραγωγης και της οικονομιας.στην Αγια Πετρουπολη η κριση δεν εχει χτυπισει πολυ.εκει που φενεται ειναι στις καφετεριες και στις ντισκο.στην Ουκρανια και τη Μολδαβια η κατασταση ειναι πολυ χειροτερη.εδω καταρχην δεν εχει ξενους!τωρα εχει ενα γκρουπ Ελληνες ηληκιας 50-60 ετων περιπου.στο κεντρο ακους Ελληνικα.εδω ακομα οι ξενοι ειναι πιο φτωχοι απο τους Ρωσσους οποτε εχει ενδιαφερον για τους κλεφτες.αλλα αν συνεχιστει η πτωση σε 3-4 χρονια θα αρχισουν και 'δω να κυνηγανε τους ξενους για να τους τα παρουνε!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
ναι Νεαρχε αλλα αν οι αντρες δεν εχουν λεφτα δεν θα κοιτανε το  :knockinb:.ουτε θα σκεφτουν να πανε στα σαλον :2funny:!οποτε τα σαλον θα ειναι χωρις δουλεια και θα πεσουν οι τιμες!και θα κανουν και προσφορες!

Οι τιμές είναι πολύ καλές στα σαλόν της Πατρούπολης.
Το θέμα είναι να έρθει καινούργιο αίμα. Να έρθουν ξανά να δουλέψουν οι θεομουνάρες !
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Νεαρχε σου αφειερωνο της νεες μου φωτο την παρασκευη στο Λιοτ Λιμον και χτες (Σαββατο)στη ντισκο Leader.μια ντισκο τεραστια! με πολυ απλες γκομενες στην ακρη της πολης.που συνηθως ερχονται απο τα γυρω χωρια!ειχε πολυ μουνι!
 

Επισκέπτης
привет господин Владимир Путин
(Вы похожи на него)
благословения ! ! !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom