Νέα

Ρόδος: «Τη σκότωσαν και την πέταξαν στη θάλασσα» -Ποιος δολοφόνησε την 21χρονη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος πιστεύετε ότι σκότωσε την κοπέλα;

  • ο Ροδίτης

    Ψήφοι: 30 12,4%
  • ο Αλβανός

    Ψήφοι: 31 12,9%
  • και οι δυο μαζί

    Ψήφοι: 180 74,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    241

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.492
Like
21.855
Πόντοι
5.006
13 ετων γαμησα πρωτη φορα τουριστρια στο νησι μου. Το σεξ ειναι αυτονοητο για τους νησιωτες, σαν τη θαλασσα και τα ψαρικα.

Τα μπερδεψες..13 ετων σε ειχε βιασε ο γεροπαιδεραστης της πλατειας του νησιου σου..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Δε συμφωνω. Το μουνι οσο πιο μακρια ειναι απο τους γνωστους του, τοσο απελευθερωνεται.

Μη νομίζεις.Τότε το Μπρνο,Πίλσεν,Βρότσλαβ,Πόζναν ήταν σαν Παραλία επί 10.Είχε μόνο Τσέχες και Πολωνέζες δεκάδες χιλιάδες,αυτές που κυνηγούσες δηλαδή Ελλάδα.Παραλία ήταν σε αναλογία μία στις πέντε μέσα στις Σέρβες και λοιπές που όλες μαζί ήταν μια χιλιάδα.Πρακτικά δηλαδή Ελλάδα στο θέρετρο έψαχνες τις 5 διαθέσιμες Ανατολικές γκόμενες και στις μείζονες σλαβικές πόλεις είχε μουνολημμύρα άπειρες διαθέσιμες.Ηταν καθαρά θέμα αριθμών.
Οσοι πρόλαβαν βέβαια τότε.
Π.χ. ιδανικά για νέο δεκαετία 90 καλοκαίρι λεωφορείο για Τσεχία ή Πολωνία με 5000 δραχμές,διαμονή με 100-300 δραχμές τη μέρα Εστία σε δωμάτια που ξενοίκιαζαν οι φοιτητές,άπειρο κλάμπινγκ κάθε μέρα κτλ.
Βέβαια πόσοι τα ήξεραν τα κόλπα.
Παραλία μάζευε τα ΠΣ ψωλαρία από όλη τη Βόρεια Ελλάδα και Θεσσαλονίκη που κατέβαιναν να γαμήσουνε Ανατολικές.
Μπρνο,Πίλσεν,Πόζναν έπαιζε να είναι 3 ξένοι όλοι όλοι τη σαιζόν ήσουν εξωτικό καυλί από το Νότο.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.289
Κριτικές
1
Like
35.318
Πόντοι
6.256
Μη νομίζεις.Τότε το Μπρνο,Πίλσεν,Βρότσλαβ,Πόζναν ήταν σαν Παραλία επί 10.Είχε μόνο Τσέχες και Πολωνέζες δεκάδες χιλιάδες,αυτές που κυνηγούσες δηλαδή Παραλία και ήταν σε αναλογία μία στις πέντε μέσα στις Σέρβες και λοιπές που όλες μαζί ήταν μια χιλιάδα.
Οσοι πρόλαβαν βέβαια τότε.
Π.χ. ιδανικά για νέο δεκαετία 90 καλοκαίρι λεωφορείο για Τσεχία ή Πολωνία με 5000 δραχμές,διαμονή με 100-300 δραχμές τη μέρα Εστία σε δωμάτια που ξενοίκιαζαν οι φοιτητές,άπειρο κλάμπινγκ κάθε μέρα κτλ.
Βέβαια πόσοι τα ήξεραν τα κόλπα.
Παραλία μάζευε τα ΠΣ ψωλαρία από όλη τη Βόρεια Ελλάδα και Θεσσαλονίκη που κατέβαιναν να γαμήσουνε Ανατολικές.
Μπρνο,Πίλσεν,Πόζναν έπαιζε να είναι 3 ξένοι όλοι όλοι τη σαιζόν ήσουν εξωτικό καυλί από το Νότο.
Ξέχασες τη μετάφραση.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Ξέχασες τη μετάφραση.

Ποια μετάφραση?Αφού εγώ το έκανα.Το 98-2002 είχα πάρει σβάρνα όλη την Ελλάδα να βρω τα μέρη που παραθέριζαν Τσέχες και αντί να γαμάω Τσέχες έπεφτα συνέχεια πάνω σε Πολωνές.Είχα αγανακτήσει,έπρεπε να ρίξω τα στάνταρτς μου.Οι Τσέχες ήταν σταγόνα στον ωκεανό.
Τσεχία είχε μόνο Τσέχες,Πολωνία είχε μόνο Πολωνές δεν έπεφτες ποτέ έξω.
Τότε οι φοιτητές σε αυτές τις χώρες την έβγαζαν με 25-50 δολλάρια το μήνα οπότε αναγκάζονταν να ξενοικιάσουν τα σπίτια τους στις Εστίες το καλοκαίρι.Εκεί μπορούσες να χωθείς.
Τα λεωφορεία από Παραλία για Βρότσλαβ,Κατοβίτσε,Κράκωβ,Μπρνο κτλ ήταν πάμφθηνα στα 15 ευρώ με τα σημερινά δεδομένα κατέβαιναν κάθε εβδομάδα μεθυσμένοι Πολωνοί και καινούργιες καυλιάρες Πολωνέζες και άνετες Τσέχες.
Το τρελλό ήταν να μένεις Εστία Τσεχία και να βλέπεις τις μουνάρες να βγαίνουν από το μπάνιο.Δίμετρες με φοβερές ποδάρες να περπατάνε με τα μαλλιά μούσκεμα και να στάζουν από τις βυζάρες.Για πολλές μαλακίες θέαμα,εκεί βέβαια όλες ήταν χαμογελαστές γενικά πολύς ερωτισμός και ευκολία.
Γενικά στα θέματα πετσέτας,νυχτικιάς οι Τσέχες είναι αρκετά μινιμαλιστικές συνήθως η πετσέτα και η νυχτικιά μετά βίας καλύπτει τον κώλο(ίσα ίσα πάνω από το μουνί) και δε φοράνε ποτέ εσώρουχα το βράδυ οπότε με τις γκόμενες να εναλλάσσονται στους διαδρόμους είναι υπερθέαμα.
Για έναν καυλωμένο Ελληνα νέο της δεκαετίας του 90 με τη γνωστή κατάσταση Ελλάδα,η Τσεχοσλοβακία ήτανε ο επί γης παράδεισος η γη της επαγγελίας.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
γαμησα πρωτη φορα τουριστρια στο νησι μου. Το σεξ ειναι αυτονοητο για τους νησιωτες
Eτσι τυπε. Οι τουριστριες σε δημοφιλεις νησιωτικους προορισμους
απο την ανοιξη εως και το φθινοπωρο ειναι η επιβραβευση του χρονου.  :sunglasses:
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (2).jpg
    αρχείο λήψης (2).jpg
    8,5 KB · Εμφανίσεις: 12
  • αρχείο λήψης (1).jpg
    αρχείο λήψης (1).jpg
    7 KB · Εμφανίσεις: 15

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Ποια μετάφραση?Αφού εγώ το έκανα.Το 98-2002 είχα πάρει σβάρνα όλη την Ελλάδα να βρω τα μέρη που παραθέριζαν Τσέχες και αντί να γαμάω Τσέχες έπεφτα συνέχεια πάνω σε Πολωνές.Είχα αγανακτήσει,έπρεπε να ρίξω τα στάνταρτς μου.Οι Τσέχες ήταν σταγόνα στον ωκεανό.
Τσεχία είχε μόνο Τσέχες,Πολωνία είχε μόνο Πολωνές δεν έπεφτες ποτέ έξω.
Τότε οι φοιτητές σε αυτές τις χώρες την έβγαζαν με 25-50 δολλάρια το μήνα οπότε αναγκάζονταν να ξενοικιάσουν τα σπίτια τους στις Εστίες το καλοκαίρι.Εκεί μπορούσες να χωθείς.
Τα λεωφορεία από Παραλία για Βρότσλαβ,Κατοβίτσε,Κράκωβ,Μπρνο κτλ ήταν πάμφθηνα στα 15 ευρώ με τα σημερινά δεδομένα κατέβαιναν κάθε εβδομάδα μεθυσμένοι Πολωνοί και καινούργιες καυλιάρες Πολωνέζες και άνετες Τσέχες.
Το τρελλό ήταν να μένεις Εστία Τσεχία και να βλέπεις τις μουνάρες να βγαίνουν από το μπάνιο.Δίμετρες με φοβερές ποδάρες να περπατάνε με τα μαλλιά μούσκεμα και να στάζουν από τις βυζάρες.Για πολλές μαλακίες θέαμα,εκεί βέβαια όλες ήταν χαμογελαστές γενικά πολύς ερωτισμός και ευκολία.
εισαι και ψηλος μελαχρινος γυμνασμένος κλασικος μεσογειακος, πιατευω θα σου πεφταν καθε μερα απο διπλα. Πολλες
Οπως στον μιτσο 29 στην Αγ πετρουπολη  :fuck2:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
εισαι και ψηλος μελαχρινος γυμνασμένος κλασικος μεσογειακος, πιατευω θα σου πεφταν καθε μερα απο διπλα. Πολλες
Οπως στον μιτσο 29 στην Αγ πετρουπολη  :fuck2:

Οχι,οι Ανατολικές δεν είχαν ιδιαίτερες απαιτήσεις εμφανισιακά.Αρκεί να είχες μαύρα μαλλιά και να είσαι λεπτός και τριχωτός.
Θυμάμαι μια Πολωνέζα χάιδευε επί ώρα το χέρι μου,μου λέει δεν μπορείς να φανταστείς πόσο ερεθίζομαι με τις τρίχες στο χέρι σου.Λέω,καταλαβαίνω μωρό μου.Οχι μου λέει δεν μπορείς να καταλάβεις.
I like you because you do not look like polish boy κτλ.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Οχι,οι Ανατολικές δεν είχαν ιδιαίτερες απαιτήσεις εμφανισιακά.Αρκεί να είχες μαύρα μαλλιά και να είσαι λεπτός και τριχωτός.
Θυμάμαι μια Πολωνέζα χάιδευε επί ώρα το χέρι μου,μου λέει δεν μπορείς να φανταστείς πόσο ερεθίζομαι με τις τρίχες στο χέρι σου.Λέω,καταλαβαίνω μωρό μου.Οχι μου λέει δεν μπορείς να καταλάβεις.
I like you because you do not look like polish boy κτλ.
αρα γι αυτό γαμαει ο μιτσος
Ειναι ολο τριχα  :think:
 

Επισκέπτης
Τα μπερδεψες..13 ετων σε ειχε βιασε ο γεροπαιδεραστης της πλατειας του νησιου σου..
Ζηλια ψωρα! Θυμαμαι την αισθηση ανωτεροτητας οταν γυρισα το Σεπτεμβρη στο σχολειο. Ρωταγα τους συμμαθητες μου που πηγες διακοπες Κωστακη, πως τα περασες; Οι περισσοτεροι καταγονταν απο ορεινα χωρια της Πελοποννησου στη μεση του πουθενα. Επαιζα μπαλα με τα ξαδερφια μου μού απαντουσαν. Ετρωγα φαι της γιαγιας μου. Ενω εγω ολο το καλοκαιρι γυρναγα τις παραλιες με τις γυμνοστηθες υπερμουναρες, τις ντισκο, τα πατιναζ και γαμαγα ωραια μουνακια. :) Τους εβλεπα σαν παιδακια.
Τελικα ειναι πολυ αδικη η ζωη. Μερικοι απο αυτους παιζει να μην ειδαν θαλασσα πριν το στρατο.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.492
Like
21.855
Πόντοι
5.006
Ζηλια ψωρα! Θυμαμαι την αισθηση ανωτεροτητας οταν γυρισα το Σεπτεμβρη στο σχολειο. Ρωταγα τους συμμαθητες μου που πηγες διακοπες Κωστακη, πως τα περασες; Οι περισσοτεροι καταγονταν απο ορεινα χωρια της Πελοποννησου στη μεση του πουθενα. Επαιζα μπαλα με τα ξαδερφια μου μού απαντουσαν. Ετρωγα φαι της γιαγιας μου. Ενω εγω ολο το καλοκαιρι γυρναγα τις παραλιες με τις γυμνοστηθες υπερμουναρες, τις ντισκο, τα πατιναζ και γαμαγα ωραια μουνακια. :) Τους εβλεπα σαν παιδακια.
Τελικα ειναι πολυ αδικη η ζωη. Μερικοι απο αυτους παιζει να μην ειδαν θαλασσα πριν το στρατο.

Σε ποιον τα πουλας αυτα ρε ναυαγιο? Αφπυ ειναι γνωστο οτι εχεις γυναικομαστια!!!!
Στα 13 σου ειχε κατι βυζαρες σαν της βανας μπαρμπα...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.744
Πόντοι
5.506
Άρα από τα 13 ξεκίνησε το κουσούρι.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Σε ποιον τα πουλας αυτα ρε ναυαγιο? Αφπυ ειναι γνωστο οτι εχεις γυναικομαστια!!!!
Στα 13 σου ειχε κατι βυζαρες σαν της βανας μπαρμπα...
τυπε ειδα προπερσυ σε κατι ΟΚ, εσπρεσσο κλπ γυμνοστηθη βανα παρμπα απο παραλια και τα βυζια της ειναι πλεον πιο πεσμενα κι απο την κοιλια του μαρινακη και αλληθωρα προς τα μεσα
κριμα τοσα παιδια μου που εχω σκοτωσει στον καμπινε για παρτη της
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.744
Πόντοι
5.506
τυπε ειδα προπερσυ σε κατι ΟΚ, εσπρεσσο κλπ γυμνοστηθη βανα παρμπα απο παραλια και τα βυζια της ειναι πλεον πιο πεσμενα κι απο την κοιλια του μαρινακη και αλληθωρα προς τα μεσα
κριμα τοσα παιδια μου που εχω σκοτωσει στον καμπινε για παρτη της


Τι είναι "καμπινέ" μυθικό πουλί;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom