Νέα

Ρόδος: «Τη σκότωσαν και την πέταξαν στη θάλασσα» -Ποιος δολοφόνησε την 21χρονη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος πιστεύετε ότι σκότωσε την κοπέλα;

  • ο Ροδίτης

    Ψήφοι: 30 12,4%
  • ο Αλβανός

    Ψήφοι: 31 12,9%
  • και οι δυο μαζί

    Ψήφοι: 180 74,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    241

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.165
Πόντοι
2.606
Αυτό γενικώς που έπαθαν οι γκόμενες είναι το ίδιο που έπαθαν και τα βύσματα και η μέση τάξη ήραμε την προστασία τους και εγαμήθησαν ολοσχερώς.
Θέλεις να πηδιέσαι με πάκηδες,Αράπηδες,αλμπάνια,περιθωριακούς κτλ?Ευχαρίστως αλλά θα υποστείς και τις συνέπειες.
Στα αρχίδια μου οι white knights που προστατεύουν τις επιλογές σου και θέλουν να σε σώσουνε.
Εγώ ο άρχοντας Βαλκάνιος δεν κουνάω το μικρό μου δαχτυλάκι.Θα σε ξεκωλιάσουνε θα σε γαμήσουνε ολοσχερώς οι τιποτένοι.Γιατί δεν επέλεξες το ανώτερο καυλί.
Είναι τεράστια τιμωρία στα πουτανάκια.Τρελαίνονται βέβαια οι φεμινίστριες και οι white knights θέλουν νομοθετικό πλαίσιο να προστατεύουμε τα δικαιώματα του μουνιού σαν οιωνεί cuckolds αλλά στα αρχίδια μας.
Παίρνεις πίπα στο καλό παιδί?Γλύφεις τον κώλο του καλού παιδιού?
Αν όχι κάτσε να σε ξεκωλιάσει και να σου κόψει το αυτί ο Αλμπάνας.Αυτές είναι οι επιλογές σου.
Μιλάμε για τρομερή ανωτερότητα.
....ΠΟΣΟ καιρο εισαι ρε αλανι χωρις την αγωγη σου?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Οι μόνοι που γαμάνε τόσες πολλές είναι οι μπάρμεν και οι DJs.Αυτοί έχουν τρομερό πλεονέκτημα,γνωρίζουν όλα τα μουνιά στο μαγαζί αφού παραγγέλνουν ποτά και τραγούδια και μπορούν να κεράσουν αμέσως ή να παίξουν το τραγούδι που γουστάρει η γκόμενα.
Μετά έρχονται οι σερβιτόροι και μετά οι υπάλληλοι στα ξενοδοχεία.
εγω δουλεψα στην Κω μικροε δυο καλοκαιρια
Την μια ενα γραφείο ενοικιάσεως αυτικινητα αμαξια ενος συγγενη μου
Και την αλλη που γνωριστηκα λογω αθλητισμου πορτιερης και μπαρμαν στο Κακτους
Το πιο δημοφιλές μπαρ εκεινης της περιόδου
Η διαφορα χαοτικη...και με τα αυτοκινητα επειδη κυκλοφοεοθσα εξω καθε βραδυ γαμουσα και γμωριζα δυοντρις γκομενες καινοθριες ρην βδομαδα μετριες και ανω. Καποιες και μουναρες ενιοτε, το πρωτο καλοκαιρι
Αλλα στο Μπαρ γνώριζα δεκα μουναρες την ημερα
Σε. Μετριες δεν μιλαγα καθολου, δεν προλαβαινα
Εν ετη 93_95 αυτα
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.744
Πόντοι
5.506
εγω δουλεψα στην Κω μικροε δυο καλοκαιρια
Την μια ενα γραφείο ενοικιάσεως αυτικινητα αμαξια ενος συγγενη μου
Και την αλλη που γνωριστηκα λογω αθλητισμου πορτιερης και μπαρμαν στο Κακτους
Το πιο δημοφιλές μπαρ εκεινης της περιόδου
Η διαφορα χαοτικη...και με τα αυτοκινητα επειδη κυκλοφοεοθσα εξω καθε βραδυ γαμουσα και γμωριζα δυοντρις γκομενες καινοθριες ρην βδομαδα
Αλλα στο Μπαρ γνώριζα δεκα μουναρες την ημερα
Σε. Μετριες δεν μιλαγα καθολου, δεν προλαβαινα
Εν ετη 93_95 αυτα


Αυτά έχουν αλλάξει πλέον. Άλλες εποχές τότε.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.744
Πόντοι
5.506
ε ναι. Πηγα και μετα τα τριαντα καποιες φορές 99 και 2000
Οντως καμμια σχεση


Γενικά έχει γαμηθεί ο κόσμος, ούτε καμάκι, ούτε παιχνίδι, ούτε διασκέδαση. Συνεχίζουν να έχουν κάποιο προβάδισμα αυτοί που περιγράφεις αλλά πλέον ελάχιστο.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Οποιος λεει οτι χτυπαει 50 γκομενες το καλοκαιρι στη Ροδο, λεει ψεμματα για να πουλησει μουρη με το μηχανακι στην Αρχαγγελο στους φιλαρακους του που λενε και εκεινοι ψεμματα και εχουν επισης μηχανακι. 

Αυτα με 50 γκομενες κτλ γινονταν μονο με την εποχη των δραχμων που δεν υπηρχε facebook και παπαριες τετοιες. 
Και σωμα του Σταλονε να εχουν, τρομπες ειναι να σκοτωσουν κοπελα για ενα γαμησακι περιφανο..
τυπε τοτε στο κάκτος
Ενα μπαρ που ηταν το νο1 υπήρχαμε τρεις σιγουρα μς πανω απο πενηβτα την σαιζόν
Επισης καλουα και χεβεν άλλοι τρεις τεσσερεις μπαρμαν κ πορτες με αντιστοιχα σκορ
Μονο σκαυνδιναυες και ολανδεζες
Ελληνιδες δεν παταγαν στα μαγαζια αυτα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Γενικά έχει γαμηθεί ο κόσμος, ούτε καμάκι, ούτε παιχνίδι, ούτε διασκέδαση. Συνεχίζουν να έχουν κάποιο προβάδισμα αυτοί που περιγράφεις αλλά πλέον ελάχιστο.
τοτε και αθηνα μερσεντεσ και τσίλι στις δοξες τους ειχα πεντε εξι φιλους που δούλευαν μπαρμεν επισης και. Καλουα το ίδιο γαμοθσαν με καταιγιστικους ρυθμους
Εγω την ιδοα εποχη ειχα δυο. Σχεσεις
.. Η μια με εστεμενη, υοερμουναρα αλλα μια και σχεση  :headbang:
Ο αντρας πολλες φορες αναμεσα 26-30 πιανεται μαλακας
Κι εγω το ιδιο....  :helpplea:
 

Επισκέπτης
Αυτός μου τα είχε πει.Δεν έδωσα τότε σημασία,κρητικές μαλακίες σκέφτηκα,σιγά μην τα κάνουν αυτά οι χέστηδες.
Αλλά τα ανέφερα γιατί κάπως ταιριάζουν με αυτά που κάνανε οι τύποι.
Σε αυτόν είχα πει πάμε να καμακώσουμε τουρίστριες,μου λέει όχι θα πάμε στριπτιζάδικο Ρόδο,τουρίστριες δε γαμάει κανένας.
Απλά αυτός θεωρούσε αυτοννόητο οτι ένας μπάρμαν που δεν τον ξέρει προσωπικά θα ρίξει στο ποτό της κοπέλας Rohypnol για να γαμήσει ο Κρητίκαρος όταν αυτό μένει στα ούρα πάνω από εβδομάδα και πας 15 χρόνια μέσα για κατηγορία φαρμακευτικού βιασμού.
Γενικά οι νησιώτες είναι πολύ άνετοι,ενώ οι κίνδυνοι είναι υπαρκτοί.
Στα νησιά έχει παράξενη ατμόσφαιρα,γίνονται πολλές μαλακίες.Βέβαια και οι ξένοι για αυτό έρχονται,για την ελευθερία να ξεσαλώσουν χωρίς συνέπειες.
Και οι ξένες κάνουν αρχιδιές φυσικά,κωλοτρίβονται να τις βιάσει κανας Ελληνας για να εισπράττουν επιδόματα από τις χώρες τους.Γενικά είναι παράξενη ατμόσφαιρα,εγώ νησιά φέρνω γκόμενες για να εξιταριστούν με την εμπειρία και να γαμήσω,δεν κάνω πλέον καμάκι στα νησιά αν και είναι διασκεδαστικό.
Πες μας καμια ιστορια απο καμακι που ειχες κανει παλαιοτερα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.744
Πόντοι
5.506
τοτε και αθηνα μερσεντεσ και τσίλι στις δοξες τους ειχα πεντε εξι φιλους που δούλευαν μπαρμεν επισης και. Καλουα το ίδιο γαμοθσαν με καταιγιστικους ρυθμους
Εγω την ιδοα εποχη ειχα δυο. Σχεσεις
.. Η μια με εστεμενη, υοερμουναρα αλλα μια και σχεση  :headbang:
Ο αντρας πολλες φορες αναμεσα 26-30 πιανεται μαλακας
Κι εγω το ιδιο....  :helpplea:


Άστα τύπε, άλλες εποχές. Και δε μιλάω μόνο για καμάκια και γαμήσια, τότε υπήρχε πραγματικη διασκέδαση. Τώρα έρχονται στα μαγαζιά για τη σελφι και το ντακ φεις.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Δεν αντιλέγω τύπε, δε μου φταίει η (κάθε) Τατιάνα, τα βούρλα που της δίνουν τηλεθέαση μου φταίνε.
σωστος ο μπαρόκ στα κοινωνικά θεματα
Μονο στα πολιτικα γραφει ολο. Μαλ.. ιες  :ban:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Άστα τύπε, άλλες εποχές. Και δε μιλάω μόνο για καμάκια και γαμήσια, τότε υπήρχε πραγματικη διασκέδαση. Τώρα έρχονται στα μαγαζιά για τη σελφι και το ντακ φεις.
ναι αυτη η αποτυχια με τα σελφις κατέστρεψε και πιο ανωτερες φάσεις διασκέδασης
Πχ κλαμπς σε ρουμανια μολδαβια
Ακομα παραμένει αλώβητη μονο η υπερδύναμη Ουκραινα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Πες μας καμια ιστορια απο καμακι που ειχες κανει παλαιοτερα.

Απειρες φάσεις με καμάκια.Τη μεγαλύτερη επιτυχία είχα Παραλία Κατερίνης όταν πηγαίναμε οργανωμένοι κάμακερς.
Αλλά αυτά που κάνεις σε θέρετρο γενικά δεν έχουν καμία σχέση με αυτά που κάνεις στην πηγή.
Π.χ. πιο εύκολα θα γαμήσεις Μπρνο ή Βρότσλαβ παρά Τσέχες από Μπρνο και Πολωνέζες από Βρότσλαβ που έρχονται Παραλία για διακοπές.
Γενικά σαν κανόνας καλύτερα σε μεγάλη πόλη παρά σε θέρετρο.
 

Επισκέπτης
Αυτό γενικώς που έπαθαν οι γκόμενες είναι το ίδιο που έπαθαν και τα βύσματα και η μέση τάξη ήραμε την προστασία τους και εγαμήθησαν ολοσχερώς.
Θέλεις να πηδιέσαι με πάκηδες,Αράπηδες,αλμπάνια,περιθωριακούς κτλ?Ευχαρίστως αλλά θα υποστείς και τις συνέπειες.
Στα αρχίδια μου οι white knights που προστατεύουν τις επιλογές σου και θέλουν να σε σώσουνε.
Εγώ ο άρχοντας Βαλκάνιος δεν κουνάω το μικρό μου δαχτυλάκι.Θα σε ξεκωλιάσουνε θα σε γαμήσουνε ολοσχερώς οι τιποτένοι.Γιατί δεν επέλεξες το ανώτερο καυλί.
Είναι τεράστια τιμωρία στα πουτανάκια.Τρελαίνονται βέβαια οι φεμινίστριες και οι white knights θέλουν νομοθετικό πλαίσιο να προστατεύουμε τα δικαιώματα του μουνιού σαν οιωνεί cuckolds αλλά στα αρχίδια μας.
Παίρνεις πίπα στο καλό παιδί?Γλύφεις τον κώλο του καλού παιδιού?
Αν όχι κάτσε να σε ξεκωλιάσει και να σου κόψει το αυτί ο Αλμπάνας.Αυτές είναι οι επιλογές σου.
Μιλάμε για τρομερή ανωτερότητα.
Τυπε τι ειναι αυτο που θα ηθελαν να κανουμε για να προστατευτουν και εμεις τους λεμε οχι; :think:

Απειρες φάσεις με καμάκια.Τη μεγαλύτερη επιτυχία είχα Παραλία Κατερίνης όταν πηγαίναμε οργανωμένοι κάμακερς.
Αλλά αυτά που κάνεις σε θέρετρο γενικά δεν έχουν καμία σχέση με αυτά που κάνεις στην πηγή.
Π.χ. πιο εύκολα θα γαμήσεις Μπρνο ή Βρότσλαβ παρά Τσέχες από Μπρνο και Πολωνέζες από Βρότσλαβ που έρχονται Παραλία για διακοπές.
Γενικά σαν κανόνας καλύτερα σε μεγάλη πόλη παρά σε θέρετρο.
Δε συμφωνω. Το μουνι οσο πιο μακρια ειναι απο τους γνωστους του, τοσο απελευθερωνεται.
 

Επισκέπτης
ε ναι. Πηγα και μετα τα τριαντα καποιες φορές 99 και 2000
Οντως καμμια σχεση  :thubsdown:
13 ετων γαμησα πρωτη φορα τουριστρια στο νησι μου. Το σεξ ειναι αυτονοητο για τους νησιωτες, σαν τη θαλασσα και τα ψαρικα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom