Νέα

Relax Spa Μιχαλακοπούλου 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatisp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 253K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Την πηρα την Τατι και εγω.  Χαλι μαυρο απο συμπεριφορα.  Δεν αξιζει καθολου.  Κριμα γιατι εχει ωραιο στηθος ποδια και προσωπο.  Μη το ενα μη το αλλο, αντε και γαμη....
  χο, χο ,χο .  γεια  σου  ομοιοπαθη συναδελφε.  και γιατι δεν ρωτουσεs πριν? 
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
προετοιμαζομαι.  εχω  ηδη φαει και μελομακαρονα.
σε τρωω για μπρεκφαστ...
Εγω εφαγα σοκολατιτσα... ενα μαυρακι μουρλια, εβενινο αγαλμα  :grin: :grin:

αλλα οχι εδω βεβαια, σε αλλο ιδρυμα  ;) ;) ;)
:-*
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
σε τρωω για μπρεκφαστ...
Εγω εφαγα σοκολατιτσα... ενα μαυρακι μουρλια, εβενινο αγαλμα  :grin: :grin:

αλλα οχι εδω βεβαια, σε αλλο ιδρυμα  ;) ;) ;)
:-*
  αν  ηταν μικρο, ξερω  σε ποιο. βαζειs στοιχημα  ενα μασαζ?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
σε τρωω για μπρεκφαστ...
Εγω εφαγα σοκολατιτσα... ενα μαυρακι μουρλια, εβενινο αγαλμα  :grin: :grin:

αλλα οχι εδω βεβαια, σε αλλο ιδρυμα  ;) ;) ;)
:-*
ετσι μπραβο.  παντα τετοια.  τωρα που ανεβασεs τον πηχυ, αρχιζω να σε βλεπω me αλλο ματι.  :2funny:    αφου και background  και απο προδιαγραφεs  εισαι παλληκαρι.  για να μην πω και για τα αλλα τα 2 τα πιο βασικα.  :grin:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
ετσι μπραβο.   παντα τετοια.   τωρα που ανεβασεs τον πηχυ, αρχιζω να σε βλεπω me αλλο ματι.   :2funny:     αφου και background   και απο προδιαγραφεs  εισαι παλληκαρι.  για να μην πω και για τα αλλα τα 2 τα πιο βασικα.  :grin:
κρυβε λογια... μπορει να διαβαζει και καμια γυναικα και να με ζητησει σε γαμο  :-*

Ο πηχης παντως, θα συνεχισει να ανεβοκατεβαινει κατα το δοκουν  :dancing:
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16


συνάδελφοι πέρασα από εκεί χθες και μου είπαν ότι είναι κλειστό λόγω ανακαίνισης και θα ανοίξει πάλι 1/12...ισχύει ή απλά έφαγα πόρτα? :think:
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν καιρό έχουμε να τα πούμε.

σχετικά με το εν λόγο ίδρυμα έχω να πω τα εξής.
τελευταία έχω κολλήσει με την JULIA. Ρωσσίδα με καταβολές από ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ, εξ ου και τα σχιστά ματάκια.
Μου βγάζει μια απίστευτη χημεία με έντονα βαθιά φιλιά και πολύ καλή συμμετοχή στην πράξη.
Κάνει ένα απίστευτο μασάζ για τους λάτρεις του είδους, το οποίο πραγματικά σε χαλαρώνει και σε ετοιμάζει για αυτό που θα ακολουθήσει.
Ησυχο και γλυκό βλέμα, που στην πράξη επάνω μεταμορφόνεται σε έντονα σεξουαλικό και έτοιμο να σε κατασπαράξει.
Μερικά HINTS. Χαιδέψτε την στην πλάτη και φιλίστε την γλυκά πισω από τα αφτιά. Τρελένεται και τα δίνει όλα.
Δεν είναι ΤΟΠ από εμφάνιση αλλά πραγματικά προσφέρεται για GFE καταστάσεις.
θέλει λεπτους χειρισμούς και ευγένεια. δεν γουστάρει αγριάδες.

Τελευταία φορά που πήγα είδα και το τεμάχιο ΤΕΤΗ το οποίο θα τιμήσω σε επόμενη συνάντηση αν και δεν έχω ακούσει καλά λόγια.


Αυτά.
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
^ Το ονομα ειναι ΤΑΤΙ και μην χασεις τον χρονο σου και το χρημα σου.  Η Τζουλια ειναι ετη φωτος καλυτερη απο την ΤΑΤΙ.

Συμφωνω για Τζουλια ειναι πολυ καλη.
 

vandike

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Πέρασα σήμερα απο το κατάστημα γύρω στις 15:30.Πέρασα στο δωμάτιο και αφου παρέλασαν διάφορες που δεν συγκράτησα ονόματα (Τζούλια και Τέτη είχαν πελάτη)πηρα τη Μόνικα αδύνατη μελαχροινή.Ξεκινάει το λάδωμα και μετα απο κανα τέταρτο αφου με έχει κάνει τούρμπο με τα χάδια γυρνάω ανάσκελα.Εκεί μου λέει το αμίμητο εδω δεν κάνουμε τέτοια....Φώναξα την τσατσά η οποία μου λέει οτι μόνο οι δύο που είναι ήδη σε δωμάτια μπριζολιάζονται και έπρεπε να της το πώ.Λες και όσοι πάνε εκει πάνε γιατί τους πέφτουν μακριά τα λουτρά της Αιδηψού.Ντύθηκα κι έφυγα χωρίς να δώσω ούτε ευρώ κι αφού της είπα οτι θα γράψω την εμπειρία μου και φυσικά δεν θα ξαναπατήσω. 
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Πέρασα σήμερα απο το κατάστημα γύρω στις 15:30.Πέρασα στο δωμάτιο και αφου παρέλασαν διάφορες που δεν συγκράτησα ονόματα (Τζούλια και Τέτη είχαν πελάτη)πηρα τη Μόνικα αδύνατη μελαχροινή.Ξεκινάει το λάδωμα και μετα απο κανα τέταρτο αφου με έχει κάνει τούρμπο με τα χάδια γυρνάω ανάσκελα.Εκεί μου λέει το αμίμητο εδω δεν κάνουμε τέτοια....Φώναξα την τσατσά η οποία μου λέει οτι μόνο οι δύο που είναι ήδη σε δωμάτια μπριζολιάζονται και έπρεπε να της το πώ.Λες και όσοι πάνε εκει πάνε γιατί τους πέφτουν μακριά τα λουτρά της Αιδηψού.Ντύθηκα κι έφυγα χωρίς να δώσω ούτε ευρώ κι αφού της είπα οτι θα γράψω την εμπειρία μου και φυσικά δεν θα ξαναπατήσω. 

Η πλακα ειναι οτι η Μονικα ειναι η πιο ψωλα απο ολες.  :cheesy:

Μαυρους κυκλους στα ματια ειχε?
 

vandike

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Η πλακα ειναι οτι η Μονικα ειναι η πιο ψωλα απο ολες.  :cheesy:

Μαυρους κυκλους στα ματια ειχε?

Είχε αυτό το πρόσεξα οταν σηκώθηκα και άρχισα να της τα χώνω για τις "υπηρεσίες" της
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Η πλακα ειναι οτι η Μονικα ειναι η πιο ψωλα απο ολες.  :cheesy:

Μαυρους κυκλους στα ματια ειχε?

Έτσι εξηγούνται όλα ρε παιδιά..... Ήταν άϋπνο το κορίτσι.....! Που να αποδώσει μετά? Φοβόταν μην κάνεις καμμιά αρνητική κριτική....! :cheesy:
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Πέρασα σήμερα απο το κατάστημα γύρω στις 15:30.Πέρασα στο δωμάτιο και αφου παρέλασαν διάφορες που δεν συγκράτησα ονόματα (Τζούλια και Τέτη είχαν πελάτη)πηρα τη Μόνικα αδύνατη μελαχροινή.Ξεκινάει το λάδωμα και μετα απο κανα τέταρτο αφου με έχει κάνει τούρμπο με τα χάδια γυρνάω ανάσκελα.Εκεί μου λέει το αμίμητο εδω δεν κάνουμε τέτοια....Φώναξα την τσατσά η οποία μου λέει οτι μόνο οι δύο που είναι ήδη σε δωμάτια μπριζολιάζονται και έπρεπε να της το πώ.Λες και όσοι πάνε εκει πάνε γιατί τους πέφτουν μακριά τα λουτρά της Αιδηψού.Ντύθηκα κι έφυγα χωρίς να δώσω ούτε ευρώ κι αφού της είπα οτι θα γράψω την εμπειρία μου και φυσικά δεν θα ξαναπατήσω. 


Πολύ περίεργο. Ειδικά με την Μόνικα. Είναι λίγο του ξεπεταματου αλλά γουστάρει πηδηματάκι και επίσης γλύφει και μουνάκια.
Απαράδεκτη θα διαμαρτηριθώ εντόνως στην επόμενη επίσκεψή μου. Μπριζολίτσα δίνουν όλες από εκεί μέσα  .
 

vandike

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Πολύ περίεργο. Ειδικά με την Μόνικα. Είναι λίγο του ξεπεταματου αλλά γουστάρει πηδηματάκι και επίσης γλύφει και μουνάκια.
Απαράδεκτη θα διαμαρτηριθώ εντόνως στην επόμενη επίσκεψή μου. Μπριζολίτσα δίνουν όλες από εκεί μέσα  .

Εχω φάει κι εγώ μπριζολίτσα στο συγκεκριμένο,πριν αρκετό καιρό όμως,μάλιστα η τσατσά όταν μπήκα με θυμόταν.Τώρα τι έπαθε η άλλη χθες δεν ξέρω αλλά και δεν με ενδιαφέρει.Αυτή έχασε χρήμα και χρόνο.
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Εχω φάει κι εγώ μπριζολίτσα στο συγκεκριμένο,πριν αρκετό καιρό όμως,μάλιστα η τσατσά όταν μπήκα με θυμόταν.Τώρα τι έπαθε η άλλη χθες δεν ξέρω αλλά και δεν με ενδιαφέρει.Αυτή έχασε χρήμα και χρόνο.

Βρε δεν παει να γαμηθει και αυτή. Ας πρόσεχε.
Η αλήθεια είναι ότι τον έχουν πάρει ψηλά τον αμανέ και το παίζουν κάπως όλες τους.
Καλό είναι πρίν μπει κανείς μέσα να μιλάει με την αρχηγό έτσι ώστε να ξεκαθαρίζουν τα πράγματα από την αρχή. Και ειδικά άμα είσαι πελάτης δεν μπορεί να σου πει ψέματα.
Πάντος εγώ όσες φορές την συμβουλεύτικα δεν έχασα.
 

Gutter

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Η πλακα ειναι οτι η Μονικα ειναι η πιο ψωλα απο ολες.  :cheesy:

Μαυρους κυκλους στα ματια ειχε?

όχι και η πιο ψώλα, αλλά η πιο ψωλάρα. Αν της κούναγες κανά εικοσάρι...???? Για τους λάτρεις της Τζούλιας, είναι ανοιχτή και την Κυριακή. Πάρτε όμως κανά τηλ. πριν. (το οποίο δεν έχω, αλλά αυτές το έχουν)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom