Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.574
Κριτικές
8
Like
3.227
Πόντοι
456

Συνημμένα

  • !AEKFLAG.gif
    !AEKFLAG.gif
    12,8 KB · Εμφανίσεις: 19

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Αδελφε δεν ειμαστε μαλακες σαν και σας που πιστευετε οτι το τσιρκο σας θα παρει ποτε ευρωπαικο.Με αυτο το υλικο το λεγαμε ολοι οτι δεν παιζει για πρωταθλημα,αλλα πλευ οφ.Και με λιγη τυχη μια καλη θεση για ευρωπη.

Ευρωπαϊκό δεν μπορούμε να πάρουμε γιατί δεν έχουμε την οικονομική δυνατότητα. Στο επίπεδο του Ολυμπιακού Ευρωπαϊκή επιτυχία είναι να μπεις στους 16 του τσουλου ή στους 8 του γιουρόπα. Για να πας πιο πάνω θέλεις ακόμη 20-30 μύρια και δεν είναι και σίγουρο ότι θα το πετύχεις. Αν τα διαθέσεις και δεν το πετύχεις, θα καταλήξεις σαν την ΑΕΚ στο τέλος (θυμάστε την εποχή Νικολαϊδη)
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Ξαναχτύπησε η παράγκα το αεκάκι...Νέα σφαγή! Σκάνδαλο που δεν ακυρώθηκε και το δεύτερο γκολ του Αστέρα.
 

anondinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2014
Μηνύματα
158
Like
0
Πόντοι
1
:fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

Συνημμένα

  • 12170655_10207495895252198_1308180135_n.jpg
    12170655_10207495895252198_1308180135_n.jpg
    33 KB · Εμφανίσεις: 14

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.732
Like
2.021
Πόντοι
456
καταραμενο μνημονιο,εκοψες τις δαπανες για ψυχοφαρμακα και εχει ξαμολυθει ο καθες φουκαρας να λεει τα δικα του

www.enwsi.gr/stavros-kazantzoglou/thaxechasi-na-chani/]http://www.enwsi.gr/stavros-kazantzoglou/thaxechasi-na-chani/[/url]

Αυτά είναι σαρκαστικά-ειρωνικά-προκλητικά άρθρα για να κυκλοφορούν στο ιντερνετ και να γίνονται κλικ είτε για βρίσιμο είτε για γέλιο και να ανεβαίνουν οι διαφημίσεις, γιατί πρέπει να βγει και το i-phone  που είδα οτι κληρώνει αυτό το έγκριτο σάιτ.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Αυτά είναι σαρκαστικά-ειρωνικά-προκλητικά άρθρα για να κυκλοφορούν στο ιντερνετ και να γίνονται κλικ είτε για βρίσιμο είτε για γέλιο και να ανεβαίνουν οι διαφημίσεις, γιατί πρέπει να βγει και το i-phone  που είδα οτι κληρώνει αυτό το έγκριτο σάιτ.

Ειμαι σε διλημμα αν τα πιστευει αυτα που λεει η τον χαρτζηλικωνει ο γατουλης για να τα λεει δηλαδη αν μιλαμε για καθυστερα η για ρουφιανο
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.732
Like
2.021
Πόντοι
456
Ειμαι σε διλημμα αν τα πιστευει αυτα που λεει η τον χαρτζηλικωνει ο γατουλης για να τα λεει δηλαδη αν μιλαμε για καθυστερα η για ρουφιανο

Για τα κλικ είναι, εγώ μπαίνω σε άσχετα σάιτ και διαβάζω "Πογιέτ:η αεκ μου δίνει την ευκαιρία να κατακτήσω τίτλους" και το άρθρο είναι απο κάτι τέτοια σάιτ, "αεκ 194, ενωση κλπ.."γελάω και πατάω από περιέργεια να γελάσω κι άλλο,οι αεκτζήδες προφανώς για να βρίσουν, το προκλητικό πουλάει πάντα, τώρα είναι η εποχή των τρολ, όσο πιο τρολ, τόσο πιο πολλά κλικ. Πρέπει να βγει ένας τρολ τίτλος για να κυκλοφορήσει στο ιντερνετ και γράφουν και μια μαλακία κειμενάκι για να πέφτουν οι διαφημίσεις.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Για τα κλικ είναι, εγώ μπαίνω σε άσχετα σάιτ και διαβάζω "Πογιέτ:η αεκ μου δίνει την ευκαιρία να κατακτήσω τίτλους" και γελάω και πατάω από περιέργεια να γελάσω κι άλλο,οι αεκτζήδες προφανώς για να βρίσουν, το προκλητικό πουλάει πάντα, τώρα είναι η εποχή των τρολ, όσο πιο τρολ, τόσο πιο πολλά κλικ. Πρέπι να βγει ένας τρολ τίτλος για να κυκλοφορήσει στο ιντερνετ και γράφουν και μια μαλακία κειμενάκι για να πέφτουν οι διαφημίσεις.

Και σιγα τα κλικ που κανουνε μωρε κατι καμμενοι και εμεις που ειμαστα τρολοεξερευνητες τα διαβαζουμε  :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ειμαι σε διλημμα αν τα πιστευει αυτα που λεει η τον χαρτζηλικωνει ο γατουλης για να τα λεει δηλαδη αν μιλαμε για καθυστερα η για ρουφιανο
Σιγα μην ασχολειται ο κουροπαλατης με τον μαλακα,μια ζωη τα ιδια γραφει.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Σιγα μην ασχολειται ο κουροπαλατης με τον μαλακα,μια ζωη τα ιδια γραφει.

Το ξερεις αυτο το νουμερο, γιατι εγω προσφατα το ανακαλυψα εχει περασει τον Κετσετζογλου σε γραφικοτητα το ορνιο
 

tallman

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Εχω την αισθηση οτι αν δεν παρουμε κανα σεντερ φορ περιοχής ( σε στυλ Μητρογλου, Μίλλερ, Μπερμπάτοφ, Βιέρι κ.λ.π. ) να σου κάνει 10-15 γκολάκια μέσα στη χρονιά και τα υπόλοιπα από τους περιφερειακούς ( Τζεμπούρ, Πλατέλλας, Αραβίδης, Ανάκογλου, Μπουονα Νότε, Μάνταλο, Βάργκας κ.λ.π. ) θα έχουμε σοβαρό πρόβλημα στη διάρκεια της χρονιάς, μπορεί να μας στοιχίσει και την έξοδο στην Ευρώπη. Εγώ προσωπικά θα ήμουν ευχαριστημένος έστω και με κάποιον έμπειρο όπως Γκέκα, Παπαδόπουλο, Μάντζιο και πολλούς ακόμα που έχουν θέση στην τωρινή ΑΕΚ και σίγουρα είναι καλύτεροι από Κρισάντους κ.λ.π. Δεδομένο θεωρώ την ετήσια και -εύχομαι όχι - ίσως μόνιμη απουσία του Μπρέσεβιτς

Αυτά έγραφα πριν 3 μήνες... Ο ένας μας το κάρφωσε χθές, ο Μάντζιος θα είναι ο επόμενος και αν έπαιζε και ο Γκέκας Ελλάδα θα τρίτωνε!  Αλλά ξέχασα, ο Ζήκος έφταιγε!  Εμείς είμαστε κομπλέ στο σέντερ φόρ, τόσο κομπλέ που θα δίνουμε και κανα 2 δανεικούς αλλού να πάρουν παιχνίδια στα πόδια τους!  Α ρε Μελισσάν, κοψοχρονιά πάλι....
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αυτά έγραφα πριν 3 μήνες... Ο ένας μας το κάρφωσε χθές, ο Μάντζιος θα είναι ο επόμενος και αν έπαιζε και ο Γκέκας Ελλάδα θα τρίτωνε!   Αλλά ξέχασα, ο Ζήκος έφταιγε!  Εμείς είμαστε κομπλέ στο σέντερ φόρ, τόσο κομπλέ που θα δίνουμε και κανα 2 δανεικούς αλλού να πάρουν παιχνίδια στα πόδια τους!  Α ρε Μελισσάν, κοψοχρονιά πάλι....
Και ο Βελλιος που ηταν ελευθερος και φτηνος,καλυτερος θα ηταν απο Αραβιδη Κρισαντους.
Αλλα ειπαμε,σχεδιασμος επιπεδου.Ηξερε ο Μιλοβανοβιτς τον Κρισαντους και ηταν τρομερος παιχτης.
Τον βλεπουμε.
 

tallman

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Και ο Βελλιος που ηταν ελευθερος και φτηνος,καλυτερος θα ηταν απο Αραβιδη Κρισαντους.
Αλλα ειπαμε,σχεδιασμος επιπεδου.Ηξερε ο Μιλοβανοβιτς τον Κρισαντους και ηταν τρομερος παιχτης.
Τον βλεπουμε.
Σωστά άρχοντα! Αστέρι θα ηταν ο Βέλλιος σε ΑΥΤΗΝ την ΑΕΚ, θα χαμε λύσει και το θέμα της κεφαλιάς στην επίθεση. Απορώ πως έχουν κάνει τον Αραβίδη σέντερ φορ, το παλικάρι ( φιλότιμος, μαχητής , ψυχή, ΑΕΚτζής , κ.λ.π) είναι απλά περιφερειακός. Την ανάγκη κάνει φιλοτιμία μπας και ξελασπώσει την ομάδα, δεν τόχει όμως, δεν σκοτώνει τον αντίπαλο.. Anyway, ψιλά γράμματα...
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Και ο Βελλιος που ηταν ελευθερος και φτηνος,καλυτερος θα ηταν απο Αραβιδη Κρισαντους.
Αλλα ειπαμε,σχεδιασμος επιπεδου.Ηξερε ο Μιλοβανοβιτς τον Κρισαντους και ηταν τρομερος παιχτης.
Τον βλεπουμε.

Το εξωφυλλο κλαψας της ψωρας το ειδες?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom