Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.976
Πόντοι
1.486
Ρε,δεν πάτε στα thread σας οι αλλόθρησκοι,χριστουγενιάτικα??Το καφενείο έκλεισε για σήμερα..Αντε μπραβο,μας τα ζαλίζετε επί ώρες.... :s&m_3: :s&m_3:
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
ε που εισαι ρε ναυαρχε να βαλεις μια ταξη επιτελους.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Ρε,δεν πάτε στα thread σας οι αλλόθρησκοι,χριστουγενιάτικα??Το καφενείο έκλεισε για σήμερα..Αντε μπραβο,μας τα ζαλίζετε επί ώρες.... :s&m_3: :s&m_3:
ναυαρχούκο.....τλικά ο μπόμπ σφουγγαράκης μούφα είναι ρε ή αλήθεια....γιατί με ταομόλογα και τα χρεωγραφα...βρώμα η δουλειά μου μυρίζεται.....
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.976
Πόντοι
1.486
ναυαρχούκο.....τλικά ο μπόμπ σφουγγαράκης μούφα είναι ρε ή αλήθεια....γιατί με ταομόλογα και τα χρεωγραφα...βρώμα η δουλειά μου μυρίζεται.....
"Εν οιδα ότι ουδέν οίδα"..Μέχρι τώρα τουλάχιστον επικρατεί ομίχλη...ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΞΑΣΤΕΡΙΑ????
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
"Εν οιδα ότι ουδέν οίδα"..Μέχρι τώρα τουλάχιστον επικρατεί ομίχλη...ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΞΑΣΤΕΡΙΑ????
Δεν βλεπω να προλαβαινουμε καπετανιε...
URL]]
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
τωρα εγραψαν οτι θα την μεταδωσουν αυριο την συνεντευξη γιατι ακομη εχουν οδοιπορικο.παιρνουν συνεντευξεις απο επιχειρηματιες της περιοχης.με τον πονο μας παιζουν ρε.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ο μπομπ μας δουλευει τελικα οσοι ειδαν τη συνεντευξη καταλαβαινουν
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.415
Πόντοι
5.006
Δεν υπήρξε ενδιαφέρον απο κανένα τηλεοπτικό κανάλι στην Ελλάδα για να αγοράσει και κατ'επέκταση να μεταδώσει ζωντανά ή μαγνητοσκοπημένα την συνέντευξη του bob.
 Ωραία μέχρι εδώ.
 Ο Bob όμως ο οποίος έδειξε statment της allianz ασφαλιστικής 95.000.000 dollars και ουχί  :uglystupid: (γαμώ το κέρατο μου εγγυητική σοβαρής τραπέζης)
δεν είπε ο κροίσος:- Ελάτε ρε στο αμέρικα ένα συνεργείο για την συνέντευξη και τα έξοδα δικά μου,
 αλλά έκλεισε συμφωνία τζάμπα με το sport24.gr.
 Πρόσεχε ρε bob μην ξοδεύεις τόσα λεφτά για την αγάπη σου την ΑΕΚ.  :smitten:
 ΥΓ. Να κάνουμε έναν έρανο ρε bob να σου πάρουμε ένα καινούργιο κοστουμάκι γιατί αυτό πάλιωσε ρε σύ και μου σπαράζει η καρδιά έτσι συνέχεια που σε βλέπω να το φοράς.
  Α ΡΕ ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΓΙΟΡΤΙΝΕΣ ΜΕΡΕΣ  0:) :jerking: :jerking: :jerking:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Δεν υπήρξε ενδιαφέρον απο κανένα τηλεοπτικό κανάλι στην Ελλάδα για να αγοράσει και κατ'επέκταση να μεταδώσει ζωντανά ή μαγνητοσκοπημένα την συνέντευξη του bob.
 Ωραία μέχρι εδώ.
 Ο Bob όμως ο οποίος έδειξε statment της allianz ασφαλιστικής 95.000.000 dollars και ουχί  :uglystupid: (γαμώ το κέρατο μου εγγυητική σοβαρής τραπέζης)
δεν είπε ο κροίσος:- Ελάτε ρε στο αμέρικα ένα συνεργείο για την συνέντευξη και τα έξοδα δικά μου,
 αλλά έκλεισε συμφωνία τζάμπα με το sport24.gr.
 Πρόσεχε ρε bob μην ξοδεύεις τόσα λεφτά για την αγάπηση σου την ΑΕΚ.  :smitten:
 ΥΓ. Να κάνουμε έναν έρανο ρε bob να σου πάρουμε ένα καινούργιο κοστουμάκι γιατί αυτό πάλιωσε ρε σύ και μου σπαράζει η καρδιά έτσι συνέχεια που σε βλέπω να το φοράς.
  Α ΡΕ ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΓΙΟΡΤΙΝΕΣ ΜΕΡΕΣ  0:) :jerking: :jerking: :jerking:
μηπως μας δουλευει;;τι να πουμε...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
παντως ειναι μαλακια για την ιστορια της αεκ
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
Δεν υπήρξε ενδιαφέρον απο κανένα τηλεοπτικό κανάλι στην Ελλάδα για να αγοράσει και κατ'επέκταση να μεταδώσει ζωντανά ή μαγνητοσκοπημένα την συνέντευξη του bob.
 Ωραία μέχρι εδώ.
 Ο Bob όμως ο οποίος έδειξε statment της allianz ασφαλιστικής 95.000.000 dollars και ουχί  :uglystupid: (γαμώ το κέρατο μου εγγυητική σοβαρής τραπέζης)
δεν είπε ο κροίσος:- Ελάτε ρε στο αμέρικα ένα συνεργείο για την συνέντευξη και τα έξοδα δικά μου,
 αλλά έκλεισε συμφωνία τζάμπα με το sport24.gr.
 Πρόσεχε ρε bob μην ξοδεύεις τόσα λεφτά για την αγάπη σου την ΑΕΚ.  :smitten:
 ΥΓ. Να κάνουμε έναν έρανο ρε bob να σου πάρουμε ένα καινούργιο κοστουμάκι γιατί αυτό πάλιωσε ρε σύ και μου σπαράζει η καρδιά έτσι συνέχεια που σε βλέπω να το φοράς.
  Α ΡΕ ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΓΙΟΡΤΙΝΕΣ ΜΕΡΕΣ  0:) :jerking: :jerking: :jerking:
σωπα ρε φιλε τι ειναι ο κοζωνης να τους πληρωσει το συνεργειο κιολας.ξερεις ποσα εβγαλε το σπορ24 απο τα συνεχη κλικ των αεκτζηδων;και γιατι να δωσει τα λεφτα του,ξερει αν θα του δωσουν την αεκ;ναι ρε φιλε δεν εχει λεφτα ο ανθρωπος να παρει αλλο κοστουμι.ημαρτον ρε με τους πολυαεκτζηδες εδω μεσα.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Δεν υπήρξε ενδιαφέρον απο κανένα τηλεοπτικό κανάλι στην Ελλάδα για να αγοράσει και κατ'επέκταση να μεταδώσει ζωντανά ή μαγνητοσκοπημένα την συνέντευξη του bob.
 Ωραία μέχρι εδώ.
 Ο Bob όμως ο οποίος έδειξε statment της allianz ασφαλιστικής 95.000.000 dollars και ουχί  :uglystupid: (γαμώ το κέρατο μου εγγυητική σοβαρής τραπέζης)
δεν είπε ο κροίσος:- Ελάτε ρε στο αμέρικα ένα συνεργείο για την συνέντευξη και τα έξοδα δικά μου,
 αλλά έκλεισε συμφωνία τζάμπα με το sport24.gr.
 Πρόσεχε ρε bob μην ξοδεύεις τόσα λεφτά για την αγάπη σου την ΑΕΚ.  :smitten:
 ΥΓ. Να κάνουμε έναν έρανο ρε bob να σου πάρουμε ένα καινούργιο κοστουμάκι γιατί αυτό πάλιωσε ρε σύ και μου σπαράζει η καρδιά έτσι συνέχεια που σε βλέπω να το φοράς.
  Α ΡΕ ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΓΙΟΡΤΙΝΕΣ ΜΕΡΕΣ  0:) :jerking: :jerking: :jerking:
ναι ρε διομιδη..δεν εχει να πληρωσει το συνεργειο να του παρει μαι συνεντευξη....
τι αλλο θα ακουσουμε γαμω το ντεμοτεχνειο μου ΓΑΜΩ!!!!!!!!!!!!!!!!! :tickedoff: :headbang:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
ρε οχι μια, 2 Αεκ αγοραζει ο κοζωνης με τα λεφτα που αποδειχτηκε οτι εχει.

τρεχουν και δεν φτανουν να κρυφτουν οι α-μετοχοι τωρα.

με τα ψιχουλα τους σας κοροιδευουν. :headbang:

αν δεν παραδωσουν την διοικηση στο κοζωνη ,

ειναι οι δημιοι της αεκ.

απορω πως δεν τους εχετε παρει ακομα με τις πετρες..

πως ανεχεστε το δουλεμα ρε σε τοσο κρισιμο σημειο.. :(
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
ναι ρε διομιδη..δεν εχει να πληρωσει το συνεργειο να του παρει μαι συνεντευξη....
τι αλλο θα ακουσουμε γαμω το ντεμοτεχνειο μου ΓΑΜΩ!!!!!!!!!!!!!!!!! :tickedoff: :headbang:
εσυ τα φταις ολα ρε.φαγωθηκες το 2004 να φερεις τον ντεμη να τωρα τι τραβαμε.ντεμακι. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

geo251

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
12
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Δεν υπήρξε ενδιαφέρον απο κανένα τηλεοπτικό κανάλι στην Ελλάδα για να αγοράσει και κατ'επέκταση να μεταδώσει ζωντανά ή μαγνητοσκοπημένα την συνέντευξη του bob.
 Ωραία μέχρι εδώ.
 Ο Bob όμως ο οποίος έδειξε statment της allianz ασφαλιστικής 95.000.000 dollars και ουχί  :uglystupid: (γαμώ το κέρατο μου εγγυητική σοβαρής τραπέζης)
δεν είπε ο κροίσος:- Ελάτε ρε στο αμέρικα ένα συνεργείο για την συνέντευξη και τα έξοδα δικά μου,
 αλλά έκλεισε συμφωνία τζάμπα με το sport24.gr.
 Πρόσεχε ρε bob μην ξοδεύεις τόσα λεφτά για την αγάπη σου την ΑΕΚ.  :smitten:
 ΥΓ. Να κάνουμε έναν έρανο ρε bob να σου πάρουμε ένα καινούργιο κοστουμάκι γιατί αυτό πάλιωσε ρε σύ και μου σπαράζει η καρδιά έτσι συνέχεια που σε βλέπω να το φοράς.
  Α ΡΕ ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΓΙΟΡΤΙΝΕΣ ΜΕΡΕΣ  0:) :jerking: :jerking: :jerking:
Εάν είναι αλήθεια όσα λέει ο Bob δεν ξέρω να πώ?
Αυτό που ξέρω όμως είναι ότι οι α-μέτοχοι πλέον δεν είναι μόνοι και πλέον υπάρχει και άλλος παίκτης.
Πρέπει να πάρουν θέση. Και εάν εφαρμόσουν αυτά που ακούγονται περί σφιχτής οικονομικής διαχείρησης,κόψιμο μεγάλων συμβολαιών,πώληση καλών παικτών μαύρο φίδι που τους έφαγε.
Φτάνει πια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!










 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
χα χα χα ο θειος απο το τσικαγο εχει ομολογα 95μυρια στην ALLIANZ!!!!!! και γαμω τις εταιρειες!!!!!! εγω εχω εκατομμυρια μετοχες της ΠΕΙΡΑΙΚΗΣ-ΠΑΤΡΑΙΚΗΣ,του ΚΑΜΠΑ,της ΒΑΝΚ OF SCOTLAND και να μη ξεχασω,ομολογα της ΑΣΠΙΣ ΠΡΟΝΟΙΑ,δωστε μου τωρα την ΑΕΚ!!!!!
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
και για φουντωσω πολλους οψιμους ΑΕΚΑΡΕΣ.....ποιοι προεδροι εφυγαν φτωχοτεροι απο την ομαδα.....ειναι 3.....ο θειος ΛΟΥΚΑΣ,ο Καρας(αυτου του τα εφαγε ο αδελφικος φιλος,ο συνεταιρος,ο αναμενων στη γωνια ΣΩΤΗΡΑΣ)και ο........... αντε να δουμε ποιος ειναι!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom