Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
απο τη μια οταν γραφει ο psaxnw το τρωμε και απο την αλλη οταν λεει ο bull οτι θα χασουμε χανουμε.πως να κερδισεις μετα?  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
ειπα καθαρα το ντεμη και το φερερ καραγκιοζηδες και με ειπες καραγκιοζη και γαυρο λιακο.ειναι αδικη η επιθεση.σε κανεναν αεκτζη ΠΟΤΕ δεν θα εκανα επιθεση.ελεος..επειδη εχω μια αλφα γνωμη για τον ντεμη?
δεν είναι γνώμη να λες τον πρόεδρο της ομάδας σου καραγκιόζη. Ούτε είναι γνώμη όσο η ομάδα πάει καλά να μην ενφανίζεσαι και όταν γίνονται στραβές να βγαίνεις και να βρίζεις. Είσαι προκατειλημένος και βρίσκεις αφορμή στις στραβές. Ασε ξέρω τέτοιους ΑΕΚτζήδες πολλούς! Τέτοια στήριξη σαν την δική σου στην ομάδα να μου λείπει. Βλέπεις πριν τον Ντέμη είχες χορτάσει τίτλους και τώρα τον βρίζεις. Φέρτε κανέναν Ψωμιάδη για να μας κλέβει ή κανέναν Μελισσανίδη να λέει το 2004 ότι μόνο τρελλός θα έπαιρνε την ΑΕΚ έτσι. Ασε φίλε...............
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
δεν είμαι ούτε τσάτσος του Ντέμη ούτε τίποτα αλλά δεν θα μεταφέρουμε μέσα στο θρεντ μας εκφράσεις που έχουν επινοήσει αυτοί που ο Ντέμης κάποτε έφτυσε και τους πονάει ακόμα, ενώ εχθές δίναμε αξία στον Γιδόπουλο τον αχυράνθρωπο του ΖΗΤΑ που μετά έγλυφε τον Σαλιαρέλη και τον Κρόκους.
Και εσύ arion κάνεις το ίδιο!Απαξιώνεις και χαρακτηρίζεις άσχημα ανθρώπους που έχουν προσφέρει στην ομάδα!
 

Επισκέπτης
Εδω μας ελεγες οταν τα εσπαγε ο στρατος(παο) στα μπουζουκια με τον πατερα του
κορακα παπαριδη...οτι ειναι της αεκ
αντιπροεδρος και δικηγορος σας ειναι αγορακι μου!
και ο κακος με τον βασαρα ειχαν δηλωσει κωλυμα λογω διεθνων παιχνιδιων...
ασχετεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
για τον Στράτο της ΑΕΚ λες? και ποιον εννοείς κόρακα παπαρίδη για κάνε το λιανά. ποια είναι τα άτομα αυτά?
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
ελεος ρε παιδιά. Θα τσακωθούμε για τον Γιδόπουλο που πήγε και δούλεψε μετά στον ΠΑΟΚ και στον Ολυμπιακό? Λίγη σοβαρότητα ρε παιδιά. Οχι και να σεβόμαστε τον Γιδόπουλο!!!!!!!!!!!!!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
για τον Γιδόπουλο λες η για τον Μελισανίδη?
Και για τους 2!Και μην μου κάνεις ανάλυση του βιογραφικού τους τώρα!Με τον έναν πήρες πρωτάθλημα ενώ είχες χειρότερο υλικό από τον Ολυμπιακό και σε έβγαλε από τα πέτρινα χρόνια και με τον άλλο έτριβες τα μάτια σου από την μπάλλα που έβλεπες και χόρτασες τίτλους!
 

Επισκέπτης
ελεος ρε παιδιά. Θα τσακωθούμε για τον Γιδόπουλο που πήγε και δούλεψε μετά στον ΠΑΟΚ και στον Ολυμπιακό? Λίγη σοβαρότητα ρε παιδιά. Οχι και να σεβόμαστε τον Γιδόπουλο!!!!!!!!!!!!!!!
είναι ιεροσυλία να βάλεις αυτό το άτομο δίπλα σε ένα Μπάρλο ένα Νίκο Γκούμα
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Και για τους 2!Και μην μου κάνεις ανάλυση του βιογραφικού τους τώρα!Με τον έναν πήρες πρωτάθλημα ενώ είχες χειρότερο υλικό από τον Ολυμπιακό και σε έβγαλε από τα πέτρινα χρόνια και με τον άλλο έτριβες τα μάτια σου από την μπάλλα που έβλεπες και χόρτασες τίτλους!
επειδή πήρε πρωτάθλημα με την ΑΕΚ πήγε και δούλεψε με μισθό στον ΠΑΟΚ και τον Κοσκωτά? Ελεος ρε gatto. Οχι δεν θα σέβομαι τον Γιδόπουλο. Πρόεδρος της ΑΕΚ και πήγε και δούλεψε στον Γαύρο και στον ΠΑΟΚ. Εσένα δεν σε προσβάλει αυτό σαν ΑΕΚτζή?
 

Επισκέπτης
Και για τους 2!Και μην μου κάνεις ανάλυση του βιογραφικού τους τώρα!Με τον έναν πήρες πρωτάθλημα ενώ είχες χειρότερο υλικό από τον Ολυμπιακό και σε έβγαλε από τα πέτρινα χρόνια και με τον άλλο έτριβες τα μάτια σου από την μπάλλα που έβλεπες και χόρτασες τίτλους!
αδελφέ στην ζωή δεν είναι μόνο το να πάρεις ένα δυο τρεις τίτλους μόνο αλλά ο επιτυχημένος πρόεδρος όταν αποχωρεί έχει και τον σίγουρο αντικαταστάτη του  κοντεύουμε 15 χρόνια χωρίς πρωτάθλημα και αυτά τα 15 χρόνια έχουν σχάση με την παράδοση της ομάδας στα λαμόγια που την κατέστρεψαν και τώρα βρίζουμε τον Νικολαίδη γιατί τόλμησε να την φέρει εδώ που είναι σώζοντας την ομάδα από την διάλυση?
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
επειδή πήρε πρωτάθλημα με την ΑΕΚ πήγε και δούλεψε με μισθό στον ΠΑΟΚ και τον Κοσκωτά? Ελεος ρε gatto. Οχι δεν θα σέβομαι τον Γιδόπουλο. Πρόεδρος της ΑΕΚ και πήγε και δούλεψε στον Γαύρο και στον ΠΑΟΚ. Εσένα δεν σε προσβάλει αυτό σαν ΑΕΚτζή?
Ούτε σε εμένα άρεσε που πήγε και δούλεψε σε άλλες ομάδες!Αλλά δεν είναι λόγος αυτός για να τον βγάζω άχρηστο και να λέω ότι δεν πρόσφερε τίποτα στην ομάδα μου...
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ρε παιδια γιατι μερικοι πιανεστε απτα προσωπα?δηλαδη επειδη ο ντεμης ειναι προεδρος αυτη τη στιγμη πρεπει να ειμαι υπερ του η εναντιον του?δεν το καταλαβαινω αυτο.το μοναδικο πραγμα που παραδεχομαι στους γαυροβαζελους ειναι οτι δεν ειναι προσωπολατρες οπως εμεις.η ομαδα τους ειναι πανω απο ολους.και καλα κανουν.εδω μονιμως ειμαστε χωρισμενοι σε στρατοπεδα.μια ειναι ο ντεμης,μια ο ντουσαν την αλλη ο μελισσανιδης.εμενα δε με ενδιαφερει το βιογραφικο του καθενος που ειπε καποιος φιλος προχθες.στην ομαδα θελω να προσφερει.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
αδελφέ στην ζωή δεν είναι μόνο το να πάρεις ένα δυο τρεις τίτλους μόνο αλλά ο επιτυχημένος πρόεδρος όταν αποχωρεί έχει και τον σίγουρο αντικαταστάτη του  κοντεύουμε 15 χρόνια χωρίς πρωτάθλημα και αυτά τα 15 χρόνια έχουν σχάση με την παράδοση της ομάδας στα λαμόγια που την κατέστρεψαν και τώρα βρίζουμε τον Νικολαίδη γιατί τόλμησε να την φέρει εδώ που είναι σώζοντας την ομάδα από την διάλυση?
μπράβο arion. προσυπογράφω απόλυτα. φαίνεται ότι σε κάποιους ΑΕΚτζήδες αρέσουν τα λαμόγια πρόεδροι που παντελονιάζουν και κλέβουν την αγάπη μας!!!!!!!!!!!  
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
αδελφέ στην ζωή δεν είναι μόνο το να πάρεις ένα δυο τρεις τίτλους μόνο αλλά ο επιτυχημένος πρόεδρος όταν αποχωρεί έχει και τον σίγουρο αντικαταστάτη του  κοντεύουμε 15 χρόνια χωρίς πρωτάθλημα και αυτά τα 15 χρόνια έχουν σχάση με την παράδοση της ομάδας στα λαμόγια που την κατέστρεψαν και τώρα βρίζουμε τον Νικολαίδη γιατί τόλμησε να την φέρει εδώ που είναι σώζοντας την ομάδα από την διάλυση?
Δεν έσωσε καμμία ομάδα από διάλυση και τα έχουμε πει αυτά αρκετές φορές!Επί Μελισσανίδη παίξαμε την ωραιότερη μπάλλα που έχει παιχθεί στην Ελλάδα (ξέχνα τους τίτλους)!Αν γουστάρεις εσύ να το απαξιώνεις αυτό...δικαίωμα σου!
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια γιατι μερικοι πιανεστε απτα προσωπα?δηλαδη επειδη ο ντεμης ειναι προεδρος αυτη τη στιγμη πρεπει να ειμαι υπερ του η εναντιον του?δεν το καταλαβαινω αυτο.το μοναδικο πραγμα που παραδεχομαι στους γαυροβαζελους ειναι οτι δεν ειναι προσωπολατρες οπως εμεις.η ομαδα τους ειναι πανω απο ολους.και καλα κανουν.εδω μονιμος ειμαστε χωρισμενοι σε στρατοπεδα.μια ειναι ο ντεμης,μια ο ντουσαν την αλλη ο μελισσανιδης.εμενα δε με ενδιαφερει το βιογραφικο του καθενος που ειπε καποιος φιλος προχθες.στην ομαδα θελω να προσφερει.
προσφερε τα γνωστα με το 44.απο εκει και περα μεταγραφες που να σηκωσουν την ομαδα δεν εχει κανει(κατα τη γνωμη μου ετσι.παρακαλω οχι επιθεσεις)
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
ρε παιδια γιατι μερικοι πιανεστε απτα προσωπα?δηλαδη επειδη ο ντεμης ειναι προεδρος αυτη τη στιγμη πρεπει να ειμαι υπερ του η εναντιον του?δεν το καταλαβαινω αυτο.το μοναδικο πραγμα που παραδεχομαι στους γαυροβαζελους ειναι οτι δεν ειναι προσωπολατρες οπως εμεις.η ομαδα τους ειναι πανω απο ολους.και καλα κανουν.εδω μονιμως ειμαστε χωρισμενοι σε στρατοπεδα.μια ειναι ο ντεμης,μια ο ντουσαν την αλλη ο μελισσανιδης.εμενα δε με ενδιαφερει το βιογραφικο του καθενος που ειπε καποιος φιλος προχθες.στην ομαδα θελω να προσφερει.
Είπαμε στην ΑΕΚ θέλουμε πάντα να έχουμε κάποιον που θα έχει το αλάθητο του πάπα!Παλιότερα ήταν ο Ντούσαν...
 

Επισκέπτης
Δεν έσωσε καμμία ομάδα από διάλυση και τα έχουμε πει αυτά αρκετές φορές!Επί Μελισσανίδη παίξαμε την ωραιότερη μπάλλα που έχει παιχθεί στην Ελλάδα (ξέχνα τους τίτλους)!Αν γουστάρεις εσύ να το απαξιώνεις αυτό...δικαίωμα σου!
μην ξεχνάς ότι τότε είχες έναν Μπάγεβιτς που τον στήριζε όλος ο κόσμος της ΑΕΚ και αυτή ήταν η συνταγή, από το να μνημονεύεις τους προέδρους καλύτερα τότε αν θέλεις τίτλους αμέσως βρες τα με τον βάτραχο και θα πάρεις τίτλους όμως η προδοσία ήταν βαριά αν και δεν φταίει μόνο αυτός.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Ούτε σε εμένα άρεσε που πήγε και δούλεψε σε άλλες ομάδες!Αλλά δεν είναι λόγος αυτός για να τον βγάζω άχρηστο και να λέω ότι δεν πρόσφερε τίποτα στην ομάδα μου...
φίλε μου. Η αξιοπρέπεια είναι πάνω από πρωταθλήματα. Ο Κόκκαλης έχει πάρει 10. Τον σέβεσαι όμως? Ετσι και ο Γιδόπουλος μπορεί να πήρε ένα πρωτάθλημα αλλά εγώ τον έχω ξεγράψει από την συνειδησή μου. Πες μου, εσύ προσωπικά που δεν ήσουν και πρόεδρος της ΑΕΚ, θα μπορούσες να εργάζεσαι εναντίον στα συμφέροντα της ομάδας που αγαπάς? Ε!! αυτός το έκανε δύο φορές!! Πρόσεξε. Μιλάμε για ΠΡΟΕΔΡΟ της ΑΕΚ και όχι έναν απλό υπάλληλο της ΑΕΚ.
Ο Κόκκαλης έχει πάρει 10 αλλά η υστεροφημία του θα είναι η παράγκα.
 

tyfeas

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2006
Μηνύματα
594
Like
3
Πόντοι
6
για τον Στράτο της ΑΕΚ λες? και ποιον εννοείς κόρακα παπαρίδη για κάνε το λιανά. ποια είναι τα άτομα αυτά?
Να στο κανω πενηνταρακια λοιπον...
εγραφα πριν 10 μερες οτι στη λαρισα στα μπουζουκια τα εσπαγε ο στρατος(ο αντιπροεδρος σας και δικηγορος σας ντε...δεν τον ξερεις?) μαζι με τον πατερα του κορακα που σας επαιξε με τον αστερα &ηταν αψογος...
δηλωσε κωλυμα ο κακος και αντικατασταθηκε ολως τυχαιως απο αυτον.. που δεν ειδε τη κοκινη στον γκουμα...κ.λ.π
φρεσκαριστηκε η μνημη σου?
γιατι τοτε ελεγες οτι λεω οτι μου καυλωσει ...και ο στρατος ειναι πουτανας γιος αεκτζης...και ο κακος παει για σφαξιμο γι αυτο δεν επαιξε...
μην μου πεις οτι δεν τα θυμασαι? ολως τυχαια βεβαιως σαν γνησιος λαγος εσβησες το post & την απαντηση μου...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
φίλε μου. Η αξιοπρέπεια είναι πάνω από πρωταθλήματα. Ο Κόκκαλης έχει πάρει 10. Τον σέβεσαι όμως? Ετσι και ο Γιδόπουλος μπορεί να πήρε ένα πρωτάθλημα αλλά εγώ τον έχω ξεγράψει από την συνειδησή μου. Πες μου, εσύ προσωπικά που δεν ήσουν και πρόεδρος της ΑΕΚ, θα μπορούσες να εργάζεσαι εναντίον στα συμφέροντα της ομάδας που αγαπάς? Ε!! αυτός το έκανε δύο φορές!! Πρόσεξε. Μιλάμε για ΠΡΟΕΔΡΟ της ΑΕΚ και όχι έναν απλό υπάλληλο της ΑΕΚ.
Ο Κόκκαλης έχει πάρει 10 αλλά η υστεροφημία του θα είναι η παράγκα.
Καλά συγκρίνεις τα πρωταθλήματα του Κόκκαλη με αυτά που έχει πάρει η ΑΕΚ? :headbang:
Σου πήρε ο Γιδόπουλος κάποιο κάλπικο πρωτάθλημα???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom