Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Να στο κανω πενηνταρακια λοιπον...
εγραφα πριν 10 μερες οτι στη λαρισα στα μπουζουκια τα εσπαγε ο στρατος(ο αντιπροεδρος σας και δικηγορος σας ντε...δεν τον ξερεις?) μαζι με τον πατερα του κορακα που σας επαιξε με τον αστερα &ηταν αψογος...
δηλωσε κωλυμα ο κακος και αντικατασταθηκε ολως τυχαιως απο αυτον.. που δεν ειδε τη κοκινη στον γκουμα...κ.λ.π
φρεσκαριστηκε η μνημη σου?
γιατι τοτε ελεγες οτι λεω οτι μου καυλωσει ...και ο στρατος ειναι πουτανας γιος αεκτζης...και ο κακος παει για σφαξιμο γι αυτο δεν επαιξε...
μην μου πεις οτι δεν τα θυμασαι? ολως τυχαια βεβαιως σαν γνησιος λαγος εσβησες το post & την απαντηση μου...
ρε φίλε σε λάθος μέρος γράφεις. Ο Στράτος είναι αντιπρόεδρος του ΠΑΟ. Τι σχέση έχει αυτό με την ΑΕΚ? Μήπως τα έχεις μπερδέψει λίγο. Στο thread της ΑΕΚ είσαι. Τι δουλειά είχε ο Αrion να το σβήσει? Τι σχέση έχει η ΑΕΚ?  
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
δεν είναι γνώμη να λες τον πρόεδρο της ομάδας σου καραγκιόζη. Ούτε είναι γνώμη όσο η ομάδα πάει καλά να μην ενφανίζεσαι και όταν γίνονται στραβές να βγαίνεις και να βρίζεις. Είσαι προκατειλημένος και βρίσκεις αφορμή στις στραβές. Ασε ξέρω τέτοιους ΑΕΚτζήδες πολλούς! Τέτοια στήριξη σαν την δική σου στην ομάδα να μου λείπει. Βλέπεις πριν τον Ντέμη είχες χορτάσει τίτλους και τώρα τον βρίζεις. Φέρτε κανέναν Ψωμιάδη για να μας κλέβει ή κανέναν Μελισσανίδη να λέει το 2004 ότι μόνο τρελλός θα έπαιρνε την ΑΕΚ έτσι. Ασε φίλε...............
εχεις απολυτο δικιο φιλε μου
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
με Ντεμη (και τετοια συμπεριφορα) στο τιμονι παντα τελευταιοι θα ειστε
 

Επισκέπτης
Να στο κανω πενηνταρακια λοιπον...
εγραφα πριν 10 μερες οτι στη λαρισα στα μπουζουκια τα εσπαγε ο στρατος(ο αντιπροεδρος σας και δικηγορος σας ντε...δεν τον ξερεις?) μαζι με τον πατερα του κορακα που σας επαιξε με τον αστερα &ηταν αψογος...
δηλωσε κωλυμα ο κακος και αντικατασταθηκε ολως τυχαιως απο αυτον.. που δεν ειδε τη κοκινη στον γκουμα...κ.λ.π
φρεσκαριστηκε η μνημη σου?
γιατι τοτε ελεγες οτι λεω οτι μου καυλωσει ...και ο στρατος ειναι πουτανας γιος αεκτζης...και ο κακος παει για σφαξιμο γι αυτο δεν επαιξε...
μην μου πεις οτι δεν τα θυμασαι? ολως τυχαια βεβαιως σαν γνησιος λαγος εσβησες το post & την απαντηση μου...
κατ αρχήν εγώ σε αυτό το ζήτημα πρώτη φορά παίρνω μέρος, τώρα για τον Νίκο Στράτο τον πρώην νομικό σύμβουλο της ΑΕΚ που λες κατ αρχήν άσχετα αν ήταν κάποτε στην ΑΕΚ τώρα δεν είναι απλά ήταν χωμένος στην ομάδα και είναι και από τα άτομα που φάγανε καλά από της σάρκες της ομάδας.
ένα άτομο που πέρασε από μια ομάδα δεν σημαίνει ότι ήταν και φίλαθλος αυτής τα λαμόγια δεν σέβονται της ιδέες.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Καλά συγκρίνεις τα πρωταθλήματα του Κόκκαλη με αυτά που έχει πάρει η ΑΕΚ? :headbang:
Σου πήρε ο Γιδόπουλος κάποιο κάλπικο πρωτάθλημα???
ρε φίλε δεν καταλαβαίνεις. Δεν έχεις υστεροφημία ούτε αξιοπρέπεια όσα πρωταθλήμα τα και να έχεις πάρει, εάν μετά προσφέρεις τις υπηρεσίες σου εναντίον της ομάδας της οποίας ήσουν ΠΡΟΕΔΡΟΣ. Την σύγκριση με τον Κόκκαλη την έκανα για το θέμα της αξιοπρέπειας.
 

Επισκέπτης
ρε φίλε σε λάθος μέρος γράφεις. Ο Στράτος είναι αντιπρόεδρος του ΠΑΟ. Τι σχέση έχει αυτό με την ΑΕΚ? Μήπως τα έχεις μπερδέψει λίγο. Στο thread της ΑΕΚ είσαι. Τι δουλειά είχε ο Αrion να το σβήσει? Τι σχέση έχει η ΑΕΚ? 
άλλος ο Στράτος που ήταν στην ΑΕΚ και λέγεται Νίκος και άλλος του ΠΑΟ που νομίζω λέγεται Γιώργος.
 

tyfeas

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2006
Μηνύματα
594
Like
3
Πόντοι
6
ρε φίλε σε λάθος μέρος γράφεις. Ο Στράτος είναι αντιπρόεδρος του ΠΑΟ. Τι σχέση έχει αυτό με την ΑΕΚ? Μήπως τα έχεις μπερδέψει λίγο. Στο thread της ΑΕΚ είσαι. Τι δουλειά είχε ο Αrion να το σβήσει? Τι σχέση έχει η ΑΕΚ?  

μην τρελαθουμε
δεν ειπα οτι το εσβησε ο αριων...
αλλο ειπα...
δεν εχω και smile κωλοτουμπα να σου βαλω...
ΤΕΛΟΣ
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
κατ αρχήν εγώ σε αυτό το ζήτημα πρώτη φορά παίρνω μέρος, τώρα για τον Νίκο Στράτο τον πρώην νομικό σύμβουλο της ΑΕΚ που λες κατ αρχήν άσχετα αν ήταν κάποτε στην ΑΕΚ τώρα δεν είναι απλά ήταν χωμένος στην ομάδα και είναι και από τα άτομα που φάγανε καλά από της σάρκες της ομάδας.
ένα άτομο που πέρασε από μια ομάδα δεν σημαίνει ότι ήταν και φίλαθλος αυτής τα λαμόγια δεν σέβονται της ιδέες.
αστο arion. Ο φίλος τα έχει μπερδέψει τελείως. Μιλάει για τον Στράτο τον αντιπρόεδρο του ΠΑΟ (τον ψηλό) και σε έχει περάσει και για Παναθηναικό. τα έχει μπερδέψει και γρλαφει σε λάθος thread. μην δίνεις σημασία!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
ρε φίλε δεν καταλαβαίνεις. Δεν έχεις υστεροφημία ούτε αξιοπρέπεια όσα πρωταθλήμα τα και να έχεις πάρει, εάν μετά προσφέρεις τις υπηρεσίες σου εναντίον της ομάδας της οποίας ήσουν ΠΡΟΕΔΡΟΣ. Την σύγκριση με τον Κόκκαλη την έκανα για το θέμα της αξιοπρέπειας.
Τέλος πάντων δεν θα βρούμε άκρη!Δεν είμαι φαν του Γιδόπουλου αλλά δεν μπορώ να απαξιώνω την ιστορία της ομάδας μου!
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
να φυγει ρε ο ντεμης!!που οταν κανενας δεν επαιρνε την αεκ μονο αυτος μπηκε μπροστα για να την σωσει!!να φυγει που τολμησε να καταδωσει τους αληταραδες της οριτζιναλ,του καρκινου της αεκ!!!που ενω μπορουσε να παρει τα δις του κοκκαλη προτιμισε να ερθειστην αεκ του τροχανα!!!να φυγει που τολμησε να νικοκυρεψει την αεκ,που επαιζε στα νεα λιοσια με 1200 ατομα!!να φυγει,αφου μπορουσε να σινεχισει ακομα 2-3 χρονια καλη μπαλα και να κανει καλα συμβολαια,αυτος τολμησε να σταματησει για να σωσει την ομαδα που αγαπουσε!ντροπη ρε!δεν ειστε αεκτζηδες εσεις.να πατε στον πειραια ρε!δεν σας θελουμε!ποιος θα ερθει ρε αν φυγει ο ντεμης?το εχετε σκεφτει??
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ο Στράτος που είναι τώρα στον Πάο είναι γνωστός Αεκτζής και γι' αυτό τον λόγο τον έχουν κράξει πολλές φορές οι βάζελοι!
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Ναι,γιατί όλοι οι παράγοντες που πέρασαν από την ΑΕΚ για την ψυχή της μάνας τους δούλευαν....Καλό το παραμύθι τους αλλά δεν έχει δράκο...Καταλάβετε ένα πράγμα επιτέλους:Όσο εμείς τσακωνόμαστε εδώ ποιος προσέφερε και ποιος όχι στην ΑΕΚ,αυτοί τα έχουνε κάνει πλακάκια μεταξύ τους και ΗΔΗ έχουν βγάλει τα πρωταθλήματα για την επόμενη πεντετία τουλάχιστον,για να μην πω δεκαετία....
[move][size=14pt]Κρασάκι και καλή παρέα με τα αδέρφια και την ΑΕΚ από τον καναπέ...[/size][/move]
 

Επισκέπτης
Ο Στράτος που είναι τώρα στον Πάο είναι γνωστός Αεκτζής και γι' αυτό τον λόγο τον έχουν κράξει πολλές φορές οι βάζελοι!
δεν ξέρω αν έχει συγγένεια με αυτόν που ήταν στην ΑΕΚ.
πάντως αυτός που ήταν στην ΑΕΚ ήταν βάζελος.
 

tyfeas

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2006
Μηνύματα
594
Like
3
Πόντοι
6
αστο arion. Ο φίλος τα έχει μπερδέψει τελείως. Μιλάει για τον Στράτο τον αντιπρόεδρο του ΠΑΟ (τον ψηλό) και σε έχει περάσει και για Παναθηναικό. τα έχει μπερδέψει και γρλαφει σε λάθος thread. μην δίνεις σημασία!!!

για σενα χτυπαει η καμπανα ρε λιακουρα...
εσυ τα εχεις γραψει...
ο arion μου ειναι πολυ συμπαθης
ΤΕΛΟΣ
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
να φυγει ρε ο ντεμης!!που οταν κανενας δεν επαιρνε την αεκ μονο αυτος μπηκε μπροστα για να την σωσει!!να φυγει που τολμησε να καταδωσει τους αληταραδες της οριτζιναλ,του καρκινου της αεκ!!!που ενω μπορουσε να παρει τα δις του κοκκαλη προτιμισε να ερθειστην αεκ του τροχανα!!!να φυγει που τολμησε να νικοκυρεψει την αεκ,που επαιζε στα νεα λιοσια με 1200 ατομα!!να φυγει,αφου μπορουσε να σινεχισει ακομα 2-3 χρονια καλη μπαλα και να κανει καλα συμβολαια,αυτος τολμησε να σταματησει για να σωσει την ομαδα που αγαπουσε!ντροπη ρε!δεν ειστε αεκτζηδες εσεις.να πατε στον πειραια ρε!δεν σας θελουμε!ποιος θα ερθει ρε αν φυγει ο ντεμης?το εχετε σκεφτει??
Επαναλαμβάνω...η ΑΕΚ είναι πάνω απ' όλα!Μας τα έχετε πρήξει με την Ντεμολαγνεία σας!
Ξυπνήστε! :idiot:
 

Επισκέπτης
αδέλφια κάποτε ήμουν στον σύνδεσμο φίλων της ΑΕΚ Αθηνών τα γραφεία μας ήταν στην οδό Ιεροσολύμων πίσω από την πλατεία Αμερικής.
σε αυτό τον σύνδεσμο ήταν μέλη τα ποιο επιφανή της ομάδας και πολλοί από αυτούς με διοικητικά πόστα, έμαθα πολλά εκεί ακόμα και για τον Ντούσαν που αν μάθετε ότι κάτι λαμόγια  της διοίκησης της ΠΑΕ μέχρι χρήματα του έφαγαν και λοιπά θα πάτε και θα τον παρακαλάτε να γυρίσει στην ομάδα.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Τέλος πάντων δεν θα βρούμε άκρη!Δεν είμαι φαν του Γιδόπουλου αλλά δεν μπορώ να απαξιώνω την ιστορία της ομάδας μου!
και ο ψωμιάδης είναι ιστορία της ομάδας σου. τον σέβεσαι????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom