Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
οσο επικρατει αυτη η κατασταση δε προκειται να δουμε προκοπη.οταν ειμαστε ενωμενοι κανουμε θαυματα.θυμαστε τη πρωτη χρονια πηγαμε να το παρουμε με τον κοντη,τον σοαρες,τον κρασσα και τον μπουρμπο.αυτο εχουμε να αντιπαραταξουμε απεναντι στους αλλους.καταλαβετε το αυτο.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
και ο ψωμιάδης είναι ιστορία της ομάδας σου. τον σέβεσαι????
Τι εννοείς αν τον σέβομαι?Δεν είπα ότι εκτιμώ το ίδιο τους πάντες που περάσανε από την ομάδα είτε ήταν παίχτες είτε παράγοντες!Εγώ πάνω από την ομάδα δεν βάζω πρόσωπα...αυτή είναι η διαφορά μας!
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Aπό αυτή την ομάδα όλα να τα περιμένεις.Ή του ύψους ή του βάθους είναι.Έχω βαρεθεί να βλέπω την αεκάρα να ανασταίνει όλους τους νεκρούς :headbang: :headbang:.Στο μόνο που φταίει ο Ντέμης είναι ότι δεν διώχνει με τις κλωτσιές τον Φερέρ ο οποίος με τις μαλακίες που κάνει δεν θα μου έκανε εντύπωση αν μάθαινα ότι κάνει και μπαφιλίκια.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Aπό αυτή την ομάδα όλα να τα περιμένεις.Ή του ύψους ή του βάθους είναι.Έχω βαρεθεί να βλέπω την αεκάρα να ανασταίνει όλους τους νεκρούς :headbang: :headbang:.Στο μόνο που φταίει ο Ντέμης είναι ότι δεν διώχνει με τις κλωτσιές τον Φερέρ ο οποίος με τις μαλακίες που κάνει δεν θα μου έκανε εντύπωση αν μάθαινα ότι κάνει και μπαφιλίκια.
πως να τον διωξει βρε αδερφε με τετοια ρητρα?την πατησαμε ασχημα.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Τι εννοείς αν τον σέβομαι?Δεν είπα ότι εκτιμώ το ίδιο τους πάντες που περάσανε από την ομάδα είτε ήταν παίχτες είτε παράγοντες!Εγώ πάνω από την ομάδα δεν βάζω πρόσωπα...αυτή είναι η διαφορά μας!
ούτε εγώ φίλε μου. Σε καμία περίπτωση. ΑΕΚ ήμουν και ΑΕΚ θα είμαι. Εγώ δεν δέχομαι κορώνες και απαξίωση εναντίον του Ντέμη για λόγους που όλοι ξέρουμε. Δεν κρίνω κανένα, αλλά ούτε μου αρέσει από κάποιους να ακούω αυτά που σου είπα. Τα παραπάνω δεν αφορούν εσένα αλ΄΄α κάποιους που σαν τα σαλιγκάρια βγήκαν σήμερα και βγάζουν χολή. Ολοι ενωμένοι.
Μπορούμε ακόμα πιστεύω. Δεν χάθηκε ακόμα τίποτα αρκεί να σοβαρευτεί ο Φερέρ και να κάνει τα αυτονόητα. Σας χαιρετώ για σήμερα.


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.461
Κριτικές
5
Like
67.812
Πόντοι
12.056
Οσο με πληγωνεις τοσο με πορωνεις      Τελος

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Έχεις δίκιο φίλε ρεκβιεμ.Βολεύτηκε τώρα και ο γέρος και στα αρχίδια του γαμώτο.Λιακός όταν λες τα αυτονόητα πως το εννοείς?Να τους νικήσουμε όλους από δω και πέρα?Αν παίζουμε στα ντέρμπι όπως παίζουμε στα 2 τελευταία ματς ζήτω που καήκαμε.Γιατί όταν λέμε ότι σκίζονται οι άλλες ομάδες όταν παίζουν με την άεκ σημαίνει ότι τους αφήνουμε ελευθερία κινήσεων για να το κάνουν.Ο τρόπος αναπτυξης της ομάδας στα τελευταία ματς είναι άκρως προβληματικός πάντως..
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
πως να το παρουμε ρε παιδια οταν δεν εχουμε παρει ενα κρισιμο ματς φετος.μονο αν κερδισουμε και τα δυο ντερμπι μπορουμε πραγμα που το βλεπω εξαιρετικα χλωμο.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
πως να το παρουμε ρε παιδια οταν δεν εχουμε παρει ενα κρισιμο ματς φετος.μονο αν κερδισουμε και τα δυο ντερμπι μπορουμε πραγμα που το βλεπω εξαιρετικα χλωμο.
Αν θέλετε πάρτε το.
Θα κάνουμε ένσταση  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
βλεπω το πρωταθλημα να τελειωνει τον ιουνιο τοτε.  :2funny:  :2funny:  :2funny:
Οχι φίλε ... Ραντεβού τον Σεπτέμβη. θα καθιερωθεί εξεταστική περίοδος ενστάσεων όπως στα πανεπιστήμια...... :2funny: :2funny: :2funny:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
βλεπω το πρωταθλημα να τελειωνει τον ιουνιο τοτε.  :2funny:  :2funny:  :2funny:
Μπα μην νομίζεις.
Την πρώτη μας φορά δεν ξέραμε για αυτό θα επαναληφθεί ο αγώνας.
Απο εκεί και μετά......Β΄ εθνική θα σας στείλουμε  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Κρίμα για τον Ρίμπο που το ήθελε πολύ αυτό το πρωτάθλημα ...  :'(
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Μπραβο στον ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟ οπως παρακολουθουσε τον Κοβασεβιτς ετσι και τον ΖΟΥΡΑΦΣΚΙ!!!!!!!!!
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
σορρυ που το λεω αλλα τα derby τα 2 που μενουν ειναι χαμενα απο χερι....οχι λογο ομαδας σας αλλα λογω ferrer...περσυ βγηκατε δευτεροι επειδη ειχατε παρει τα ματς σαν το σημερινο....φετος δεν κανετε ουτε αυτο...!!!

εχασα και το στοιχημα που ειχα βαλει πως θα παρετε πρωταθλημα...απο οτι βλεπω ομως πλεον εχουμε τις περισσοτερες πιθανοτητες...!!!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
το καλοκαίρι να τα λέγατε που τρώγατε το παραμύθι των κωλοφυλλάδων για...τίτλο
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
VIVA DEMI,VIVA FERRER,VIVA RENA!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Δεν το βλέπω να μας βγαίνει και φέτος... Με τέτοια μπάλα, δεν πας για κάτι καλό. Εντάξει, καλή ομαδούλα η Λάρισα, έπαιξε κι 1-2 καλά ματσάκια στην Ευρώπη φέτος... αλλά αν θες να τερματίσεις πρώτος, την Λάρισα πρέπει να την έχεις μέσα-έξω σχετικά άνετα. Κρίμα...

Πάντως δεν φταίει ο Φερέρ, ρίσκαρε. Αφού είδε ότι δεν μπορούμε να πάρουμε το ματς, τι θα κάνει? Αυτούς έχει, αυτούς βάζει! Τέσπα...

Συγχαρητήρια στον Θεσσαλικό κάμπο!!!
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Σήμερα είδαμε μια ομάδα χωρίς αρχή και τέλος, έναν προπονητή που βρισκόταν σε άλλο γήπεδο, μια Λάρισα που περιέργως έβαλε ενα μόνο γκολ και ίσως τη χειρότερη ΑΕΚ φέτος. Ας γίνει κατανοητό ότι με αυτούς τους παίκτες δεν πρόκειται να πάρουμε ποτέ προτάθλημα. Οι κωλοφυλλάδες που τις βριζω χρονια τώρα πουλουσαν πρωταθλητισμο για να πουλησουν και κανα φυλλο να τα οικονομησουν. Αυτο ειναι σε ενα βαθμο θεμιτο για αυτους. Απευθυνονται ωστόσο σε άτομα μειωμένης αντίληψης. Γιατί ενώ το καλοκαίρι πουλουσαν πρωταθλητισμό τη Δευτερα θα βγουν και θα κραζουν τους ίδιους παικτες. Αν ο Ντέμης και ο όποιος μέτοχος νομιζει οτι θα παρει πρωτθλημα ή πρεπει να παρει πρωταθλημα με Μορετο, Αλβεζ, Καφέ, Ράμος, Τόζερ, Δελλα, Ζηκο, Λυμπερόπουλο κλπ καλά ξυπνητουρια. Ολη την εβδομαδα ακουγαμε για διπλο τιτλου, παιχνιδι της χρονιας και πίπες. Ντεμάκο το καλοκαίρι άντε γειά σου. Γηπεδο και παικτες τωρα. Το παλικαρι δεν μπορεί. Και με τον χειρότερο ολυμπιακό των τελευταίων ετών κύριοι το πρωταθλημα φαινεται πως θα το πάρει τελικα ο ΠΑΟ με το μισο-μηδεν που κερδιζει καθε φορα.
Φυσικα και οσο μας πληγωνει τοσο μας πορωνει. Μια ζωη αεκτζηδες θα μεινουμε. Απλά η κοροιδια κωλοφυλλαδων, διοικησης μέχρι εδώ. Το καλοκαίρι καθε ανικανος στον παγκο του.
Αλλιως το σεπτεμβρη τα μονα διαρκειας θα ειναι του Ντεμη και του Κανελλοπουλου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom