Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
το βλέπεις το μήνυμα που έστειλες? Αλλά είσαι κοτούλα και μιλάς για μάνες και αδελφές. Τόσο μάγκας είσαι.
ελεος!!ρεεε!νομιζω οτι ειναι ξεκαθαρο οτι χαρακτηριζω τον ντεμη και το φερερ..τι να πω..
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
καλησπερα αδερφια.καλυτερα που τελειωσε σημερα το πρωταθλημα για μας.αν κρινοταν στα ντερμπι και χαναμε θα φαινοταν ακομα περισσοτερο η γυμνια της ομαδας μας αγωνιστικα και διοικητικα και θα μας πειραζε περισσοτερο ετσι.αν και για μενα πρωσοπικα εχει τελειωσει απτην τριπολη το πρωταθλημα για εμας.τωρα για τον παππου τι να πεις?
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
εσύ δεν μας αποκάλεσες καργκιόζηδες στο μηνυμά σου πριν 3 σελίδες? Εγώ ανταπέδωσα και δενείπα για την μάνα σου τίποτα.
Εγώ θα έλεγα να ηρεμήσουμε λίγο και να τα πούμε κόσμια.Και να μην απαντάτε σε προκλήσεις που θα έρθουν από εδώ και στο εξής.....
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
έλα να βρεις εμένα στο ΟΑΚΑ να μου πεις αυτά που μου είπες για την μάνα μου και για την αδελφή μου!!!! Αλλά στην ανωνυμία είσαι μάγκας. Δεν έχω βρίσει κανέναν εδώ ποτέ αλλά ούτε και οι άλλοι.
 

Επισκέπτης
Και μετά μου λέτε να ασχοληθούμε και από κοντά!!Ρε καναπέ και τηλεόραση και φόρουμ για την πλάκα μας και κανένα κρασάκι με τα αδέλφια από εδώ μέσα και μέχρι εκεί!!!!!!!Να τα σκάμε στο Ζήκο και στον Αρουαμπαρασκαταμαναμπαρένα........και στον Μπάρμπα...Ρε ΟΥΣΤ!!!!!
σε καμιά 10ριά ημέρες θα κανονίσω για ουζάκι στην γιάφκα θα στείλω πμ.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Καλά, το σίγουρο είναι ότι θα μπει ο ΚΑΘΕ πικραμένος και κομπλεξικός απόψε και θα παπαραλογήσει.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ρε παίδες δεν χρειάζονται μπινελίκια!Ο καθένας μπορεί να λέει την γνώμη του και να διαφωνεί με επιχειρήματα...και εγώ δεν γουστάρω τον Ντέμη ως πρόεδρο...ας έρθει κανείς να μου πει ότι είναι πιο Αεκτζής! :rockon:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
εγώ δεν είμαι αντρίκος ένα φράγκο η βιολέτα τσιγκολελέτα οκ? και ξέρω καλά για την ζημιά την από πίσω μάλιστα σε ξενοδοχείο χχχχχ έγινε.
DVD έχεις????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σε καμιά 10ριά ημέρες θα κανονίσω για ουζάκι στην γιάφκα θα στείλω πμ.
Μέσα αδερφέ ,θα φέρω και κασσέτες από τα παλιά τα χρόνια,τα ΔΟΞΑΣΜΕΝΑ!!!!!!!
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Και μετά μου λέτε να ασχοληθούμε και από κοντά!!Ρε καναπέ και τηλεόραση και φόρουμ για την πλάκα μας και κανένα κρασάκι με τα αδέλφια από εδώ μέσα και μέχρι εκεί!!!!!!!Να τα σκάμε στο Ζήκο και στον Αρουαμπαρασκαταμαναμπαρένα........και στον Μπάρμπα...Ρε ΟΥΣΤ!!!!!
ναυαρχε συμφωνω σε οτι λες 100000%
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Ρε παίδες δεν χρειάζονται μπινελίκια!Ο καθένας μπορεί να λέει την γνώμη του και να διαφωνεί με επιχειρήματα...και εγώ δεν γουστάρω τον Ντέμη ως πρόεδρο...ας έρθει κανείς να μου πει ότι είναι πιο Αεκτζής! :rockon:
φίλε gatto δεν έχω απίτηση να γουστάρουν όλοι τον Ντέμη. Αλλά εσύ δεν βγαίνεις μόνο στις ήττες για να ρίξεις χολή και μπινελίκια. Υπάρχει μία διαφορά από το να παρακαλάς να χάσει η ομάδα για να τα ρίξεις στον Ντέμη. Εχω άδικο?
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
για μενα σιγουρο ειναι οτι θα υπαρξουν διοικητικες αλλαγες το καλοκαιρι.η εποχη ντεμη φαινεται πως τελειωνει.
 

Επισκέπτης
Ρε παίδες δεν χρειάζονται μπινελίκια!Ο καθένας μπορεί να λέει την γνώμη του και να διαφωνεί με επιχειρήματα...και εγώ δεν γουστάρω τον Ντέμη ως πρόεδρο...ας έρθει κανείς να μου πει ότι είναι πιο Αεκτζής! :rockon:
νομίζω ότι μπορούμε να κάνουμε κριτική στον κάθε ένα με το όνομα του αλλά όχι με εκφράσεις που δεν αρμόζουν στο θρέντ μας.
τα κοντίνιο και βανδίνιο δεν είναι συμβατά με το ήθος μας ακόμα και όποια να είναι τα λάθη του Νικολαίδη πάνω απ όλα δεν είναι κανένα λαμόγιο έχει προσφέρει στην ομάδα και αν ήθελε να οικονομήσει χοντρά όταν έφυγε από τον Απόλλωνα δεν θα πήγαινε στην ΑΕΚ αλλά σε κανένα γαύρο και θα είχε ματ σωθεί χοντρά. 
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
έλα να βρεις εμένα στο ΟΑΚΑ να μου πεις αυτά που μου είπες για την μάνα μου και για την αδελφή μου!!!! Αλλά στην ανωνυμία είσαι μάγκας. Δεν έχω βρίσει κανέναν εδώ ποτέ αλλά ούτε και οι άλλοι.
ειπα καθαρα το ντεμη και το φερερ καραγκιοζηδες και με ειπες καραγκιοζη και γαυρο λιακο.ειναι αδικη η επιθεση.σε κανεναν αεκτζη ΠΟΤΕ δεν θα εκανα επιθεση.ελεος..επειδη εχω μια αλφα γνωμη για τον ντεμη?
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
φίλε gatto δεν έχω απίτηση να γουστάρουν όλοι τον Ντέμη. Αλλά εσύ δεν βγαίνεις μόνο στις ήττες για να ρίξεις χολή και μπινελίκια. Υπάρχει μία διαφορά από το να παρακαλάς να χάσει η ομάδα για να τα ρίξεις στον Ντέμη. Εχω άδικο?
Δεν μπορώ να ξέρω ποιος παρακαλάει να χάσει η ομάδα για να κράξει!Αν συμβαίνει αυτό έχεις δίκιο!
Νίκη για την Αεκάρα στο μπάσκετ...68-76! :rockon:
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
νομίζω ότι μπορούμε να κάνουμε κριτική στον κάθε ένα με το όνομα του αλλά όχι με εκφράσεις που δεν αρμόζουν στο θρέντ μας.
τα κοντίνιο και βανδίνιο δεν είναι συμβατά με το ήθος μας ακόμα και όποια να είναι τα λάθη του Νικολαίδη πάνω απ όλα δεν είναι κανένα λαμόγιο έχει προσφέρει στην ομάδα και αν ήθελε να οικονομήσει χοντρά όταν έφυγε από τον Απόλλωνα δεν θα πήγαινε στην ΑΕΚ αλλά σε κανένα γαύρο και θα είχε ματ σωθεί χοντρά. 
ενταξει τα κοντινιο κτλ μαλλον ειναι λαθος απο μερους μου.δεν θα επαναληφθει.
 

tyfeas

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2006
Μηνύματα
594
Like
3
Πόντοι
6
έλα να βρεις εμένα στο ΟΑΚΑ να μου πεις αυτά που μου είπες για την μάνα μου και για την αδελφή μου!!!! Αλλά στην ανωνυμία είσαι μάγκας. Δεν έχω βρίσει κανέναν εδώ ποτέ αλλά ούτε και οι άλλοι.

Εδω μας ελεγες οταν τα εσπαγε ο στρατος(παο) στα μπουζουκια με τον πατερα του
κορακα παπαριδη...οτι ειναι της αεκ
αντιπροεδρος και δικηγορος σας ειναι αγορακι μου!
και ο κακος με τον βασαρα ειχαν δηλωσει κωλυμα λογω διεθνων παιχνιδιων...
ασχετεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

Επισκέπτης
παιδια αν και δεν ειμαι αεκ η γνωμη μου ειναι οτι οσο αεκ και να ειναι ο ντεμηs δεν εχει το ειδικο βαροs του μελισσανιδη η ακομα και του γιδοπουλου ωστε να μπορει να αντιμετωπισει το κατεστημενο κοκαλη βαρδινογιαννη. δεν φτανουν μονο τα αιθηματα θελει και δυναμη ειτε πολιτικη ειτε αλλου ειδουs.
 

Επισκέπτης
ενταξει τα κοντινιο κτλ μαλλον ειναι λαθος απο μερους μου.δεν θα επαναληφθει.
δεν είμαι ούτε τσάτσος του Ντέμη ούτε τίποτα αλλά δεν θα μεταφέρουμε μέσα στο θρεντ μας εκφράσεις που έχουν επινοήσει αυτοί που ο Ντέμης κάποτε έφτυσε και τους πονάει ακόμα, ενώ εχθές δίναμε αξία στον Γιδόπουλο τον αχυράνθρωπο του ΖΗΤΑ που μετά έγλυφε τον Σαλιαρέλη και τον Κρόκους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom