Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Να παίξουν με λίγο πάθος...σιγά την ομάδα που είχαν απέναντι τους!
βρε αδελφέ όταν η ομάδα δεν είναι κατάλληλα δεμένη τι να σου κάνουν οι παίκτες βάζει τον Εντίνιο χωρίς παιχνίδι και με τον Λύμπε έξω που μοιράζει κάνει 3 αλλαγές και διαλύει τελείως την επίθεση αυτόν τον Μανού τι τον έβαλε? έχει παίξει σε κάποιο παιχνίδι? και βγάζει έξω τον Μπλάνκο? 
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
τωρα αμα τους κραξουμε στο οακα θα κανουμε πολεμο?καταντησε την ΑΕΚ ομαδουλα αναλογου υψους ο κοντινιος.
αφού δεν είσαι ΑΕΚτζής. Δεν πας να κάνεις καμία δουλειά καραγκιόζη!!!!!!!!!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
βρε αδελφέ όταν η ομάδα δεν είναι κατάλληλα δεμένη τι να σου κάνουν οι παίκτες βάζει τον Εντίνιο χωρίς παιχνίδι και με τον Λύμπε έξω που μοιράζει κάνει 3 αλλαγές και διαλύει τελείως την επίθεση αυτόν τον Μανού τι τον έβαλε? έχει παίξει σε κάποιο παιχνίδι? και βγάζει έξω τον Μπλάνκο? 
Μην τα λες σε εμένα...εγώ τα λέω από πέρυσι για τον Φερέρ!Αν αυτά που κάνει ο Ισπανός τα είχε κάνει ο Λεμονής θα τους δουλεύαμε από το πρωί μέχρι το βράδυ τους γαύρους!
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Όλοι έχουν ευθύνες...ας μην τα φορτώνουμε όλα στον Φερέρ!Και οι παίχτες ήταν ανύπαρκτοι σήμερα...και η διοίκηση μας είναι για κλάματα!
Έχεις δίκιο φίλε,όλοι φταίνε..Αλλά επειδή τα περουσιακά στοιχεία της ομάδας δύσκολα φεύγουν,ας φύγει τουλάχιστον αυτός.Κύπελλο άντε γεια,πρωτάθλημα το ίδιο,ΟΥΕΦΑ την τετάρτη μια από τα ίδια,ε,αι σιχτίρι παππούλη γιατί μας περνάς για κουτόφραγκους.Και όλα τα ακριβοπληρωμένα αστέρια μας για ένσημα.Να μην τους ξαναθυμίσω,τους έχω αναφέρει τόσες φορές....
 

Επισκέπτης
αφού δεν είσαι ΑΕΚτζής. Δεν πας να κάνεις καμία δουλειά καραγκιόζη!!!!!!!!!!!
έλα μωρέ το άτομο κολλημένο με τον Νικολαίδη κάτι ζημιά από  πίσω του έχει κάνει ο κοντός και το παλικάρι του άρεσε πολύ και ψάχνετε.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
παιδιά οι παίκτες είχαν πάθος. Η ομάδα σήμερα δεν είχε άκρα. Επαιρνε την μπάλλα ο Ρίμπο και δεν είχε να την δώσει κάπου. Α!! Ρε Φερέρ! Τι αλχημείες ήταν αυτές σήμερα?
Βγήκαν και σαν τα σαλιγκάρια τώρα οι κομπλεξικοί σαν τον Andriko να κράξουν.
 

Επισκέπτης
Έχεις δίκιο φίλε,όλοι φταίνε..Αλλά επειδή τα περουσιακά στοιχεία της ομάδας δύσκολα φεύγουν,ας φύγει τουλάχιστον αυτός.Κύπελλο άντε γεια,πρωτάθλημα το ίδιο,ΟΥΕΦΑ την τετάρτη μια από τα ίδια,ε,αι σιχτίρι παππούλη γιατί μας περνάς για κουτόφραγκους.Και όλα τα ακριβοπληρωμένα αστέρια μας για ένσημα.Να μην τους ξαναθυμίσω,τους έχω αναφέρει τόσες φορές....
στο κάτω κάτω αυτός εφέτος έδιωξε και έφερε παίκτες άμυνα μηδέν έδιωξε τον Τσιρίλο που αν τον είχες εφέτος τα μισά εφετινά γκολ δεν θα τα είχες φάει.   
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Όποιος δεν θεωρεί τον Ντέμη κατάλληλο για πρόεδρο της ΑΕΚ δεν σημαίνει ότι δεν είναι Αεκτζής!Για κουλάρετε λίγο... :knuppel:
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
παιδιά σήμερα η κόκκινη του Αλβεζ αφιερωμένη στον Κοβάσεβιτς και στον Γκούμα! Στην ΑΕΚ και μόνο εφαρμόζουν τον κανονισμό.
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
έλα μωρέ το άτομο κολλημένο με τον Νικολαίδη κάτι ζημιά από  πίσω του έχει κάνει ο κοντός και το παλικάρι του άρεσε πολύ και ψάχνετε.
σε σενα τι να απαντησω?σε ποιον καταρχην?στον αριων1955 η στον λολιτα2006?
 

Επισκέπτης
καραγκιοζης ειναι η μανα σου και η αδερφη σου πιτσιρικο
ρε παλικάρι τι ψάχνεις εδώ μέσα αφού είσαι κλώνος γαύρου και μπαίνεις για να το παίξεις πονηρός και έχεις βάλει το κασετόφωνο με τον Ντέμη και το παίζεις μάγκας πίσω από το πληκτρολόγιο.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Και μετά μου λέτε να ασχοληθούμε και από κοντά!!Ρε καναπέ και τηλεόραση και φόρουμ για την πλάκα μας και κανένα κρασάκι με τα αδέλφια από εδώ μέσα και μέχρι εκεί!!!!!!!Να τα σκάμε στο Ζήκο και στον Αρουαμπαρασκαταμαναμπαρένα........και στον Μπάρμπα...Ρε ΟΥΣΤ!!!!!
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
καραγκιοζης ειναι η μανα σου και η αδερφη σου πιτσιρικο
εσύ δεν μας αποκάλεσες καργκιόζηδες στο μηνυμά σου πριν 3 σελίδες? Εγώ ανταπέδωσα και δενείπα για την μάνα σου τίποτα.
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
ρε παλικάρι τι ψάχνεις εδώ μέσα αφού είσαι κλώνος γαύρου και μπαίνεις για να το παίξεις πονηρός και έχεις βάλει το κασετόφωνο με τον Ντέμη και το παίζεις μάγκας πίσω από το πληκτρολόγιο.
το αν ειμαι αεκτζης η οχι τωρα πως να σου το ασποδειξω?αμα θες να κανονισουμε τη τεταρτη οακα να βρεθουμε να τα πουμε γιατι το εχεις παρατραβηξει το σχοινι..
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
συγχαρητηρια στην αρμαδα του φερερ και του κοντου.μπραβο ρε καραγκιοζηδες!
το βλέπεις το μήνυμα που έστειλες? Αλλά είσαι κοτούλα και μιλάς για μάνες και αδελφές. Τόσο μάγκας είσαι.
 

Επισκέπτης
σε σενα τι να απαντησω?σε ποιον καταρχην?στον αριων1955 η στον λολιτα2006?
σε σενα τι να απαντησω?σε ποιον καταρχην?στον αριων1955 η στον λολιτα2006?
εγώ δεν είμαι αντρίκος ένα φράγκο η βιολέτα τσιγκολελέτα οκ? και ξέρω καλά για την ζημιά την από πίσω μάλιστα σε ξενοδοχείο χχχχχ έγινε.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
το αν ειμαι αεκτζης η οχι τωρα πως να σου το ασποδειξω?αμα θες να κανονισουμε τη τεταρτη οακα να βρεθουμε να τα πουμε γιατι το εχεις παρατραβηξει το σχοινι..

Αδερφέ όπα.......πολύ φόρτσα μπήκες........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom