Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Μόλις παράγγειλα φουστανάκια στο ίντερνετ να τα μοιράσω στους οπαδούς του μόνιμου πέτσινου πρωταθλητή με τα πέτσινα πέναλντυ....να δω ποιός έχει τα @@ να μιλήσει για το πέναλντυ....γαργαρα μια ζωή.
 

Επισκέπτης
Μόλις παράγγειλα φουστανάκια στο ίντερνετ να τα μοιράσω στους οπαδούς του μόνιμου πέτσινου πρωταθλητή με τα πέτσινα πέναλντυ....να δω ποιός έχει τα @@ να μιλήσει για το πέναλντυ....γαργαρα μια ζωή.
πολύ μακακίσιο πέναλτι. όχι μαϊμού ουρακοτάγκος ήτανε.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Μόλις παράγγειλα φουστανάκια στο ίντερνετ να τα μοιράσω στους οπαδούς του μόνιμου πέτσινου πρωταθλητή με τα πέτσινα πέναλντυ....να δω ποιός έχει τα @@ να μιλήσει για το πέναλντυ....γαργαρα μια ζωή.
εγω θα το παραδεχτω αν δω στο ριπλει οτι δεν ηταν...ηδη κλεινω προς αυτη την γνωμη αλλα περιμενω να το ξαναδω...
Εχω τα @@ να το παραδεχτω οπως παραδεχτηκα και του ατρομητου μια βδομαδα πριν...δεν το εκρυψα..το ειπα..ηταν πεναλτυ ασχετα αν δεν δωθηκε :cheesy:
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Καλησπέρα!

Απλά είναι το "σύνηθες πέτσινο πέναλτυ". Ρουτίνα πλέον...Χρόνια τώρα...
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Καλα,ειστε σοβαροι; περιμενατε οτι ο γαυρος δεν θα κερδιζε; αν δεν εδινε αυτο το πεναλτυ θα εδινε το.....επομενο!!!!!αλλωστε το ειπε ο Κοκαλης....αυτο το πρωταθλημα ΠΡΕΠΕΙ να το παρουμε......το....χεσιμο στο λυομενο συνεχιζετε....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
το ξαναλέωωωωωωωω..στα δύσκολα θα καθαρίζει η παράγκα για τον γαύρο..κοιτάξτε τα παιγνίδια που έγιναν και αυτά που θα γίνουν......γνωστή συνταγή απο χρόνια...
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Αμαν πια αυτη η καραμελλα με την παραγκα.....ΜΕΓΑΡΟ ειναι ρεεεεεεεεεεεε!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ο Ζορό το "κάρφωσε" πάλι!Τρομερή αίσθηση του γκολ!Έχει βάλει 10 γκολ χωρίς να έχει παίξει σε όλους τους αγώνες βασικός...ας ελπίσουμε ότι θα τον κρατήσουν! :dancing:
 

Επισκέπτης
Aπλά, το πέναλτυ του Ολυμπιακού το πήρε ο Κοβάσεβιτς!!! Αλλά εντάξει, εδώ είναι η γωνιά της ΑΕΚ!!! Οπότε θα πω για το δικό μας παιχνίδι...

Φαίνεται δύσκολο να πάρουν μπροστά οι παπάρες! Αν βάλουν όμως ένα γκολ τότε τα πράγματα γίνονται πιο εύκολα. Άντε να δούμε...!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
εγω θα το παραδεχτω αν δω στο ριπλει οτι δεν ηταν...ηδη κλεινω προς αυτη την γνωμη αλλα περιμενω να το ξαναδω...
Εχω τα @@ να το παραδεχτω οπως παραδεχτηκα και του ατρομητου μια βδομαδα πριν...δεν το εκρυψα..το ειπα..ηταν πεναλτυ ασχετα αν δεν δωθηκε :cheesy:
δεν βλεπω να σχολιαζεις ρε χανουμο σονυυυυυυυυυυυυυ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

PanosK32

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
επειδη καποιοι οπαδοι σας ξεχνανε ευκολα και μας ζαλισανε τον ερωτα σημερα - ειχα υποσχεθει να μην ξαναποσταρω τιποτα σε θρεντ πελατη αλλα δεν μπορω αλλο - για να μην ξεχνιωμαστε λοιπον
[youtube=425,350]fKlB-nNQx0o[/youtube]
 

Επισκέπτης
καλημέρα αδέλφιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.
 

Επισκέπτης
:dancing: :dancing:
 

Συνημμένα

  • evolution02hl1.jpg
    evolution02hl1.jpg
    25,2 KB · Εμφανίσεις: 21

Επισκέπτης
:dancing:
 

Συνημμένα

  • manduca_2008_1_27_18_41_11_b.jpg
    manduca_2008_1_27_18_41_11_b.jpg
    118,7 KB · Εμφανίσεις: 26

Επισκέπτης
:dancing:
 

Συνημμένα

  • rivaldo_2008_1_27_17_58_12_b.jpg
    rivaldo_2008_1_27_17_58_12_b.jpg
    132,2 KB · Εμφανίσεις: 34

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέλφια-πρωταθλητές της 18ης αγωνιστικής κ καλή βδομάδα.
Καταρχάς θέλω να εκφράσω τα συλληπητήρια μου για τον θάνατο ενός ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΕΚΤΖΗ του Αρχιεπισκόπου Χριστόδουλού ο οπόίος ουδέποτε δεν έκρυψε την οπαδική του προτίμηση στην ομάδα μας.Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει.

Πάμε στα δικά μας τώρα.Χωρίς να παίξουμε σπουδαία μπαλλα,αλλά με ξεσπάσματα ,η ομάδα κέρδισε τα αξιόμαχα σουβλάκια με 3-0.Τέτοια ματς πρέπει να τα φοβάσαι γιατί δεν είναι λίγες οι φορές που την έχουμε πατήσει.Πολύ καλή η κίνηση του Φερέρ κ ενω το ματς το καθαρίσαμε να βάλει να παίξουν οι μικροί προκειμένου να ψηθούν.

Ο κόσμος ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ στο γήπεδο; :tickedoff:


Θέλω να δω κάποιους θρυλικούς οπαδούς,τι θα πουν για τα μακακίσια πέναλντι.θέλω να δω τελικά αν φοράνε παντελόνια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom