Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Μακάρι να πιάσει φίλε μου...αλλά συγγνώμη που δεν μπορώ να ενθουσιαστώ αυτή την στιγμή!Με τέτοιες κινήσεις δεν μπορούμε να ανέβουμε επίπεδο ποιοτικά!
Και ο Μοντόγια έπιασε στον Λεβαδειακό...αλλά η ΑΕΚ δεν είναι Λεβαδειακός για να συνεχίσει να κινείται έτσι μεταγραφικά!!!

Ούτε εγώ ενθουσιάστηκα ρε αδερφέ, ποιος ενθουσιάστηκε? Και με ποιον παίκτη θα ενθουσιαζότανε οποιοσδήποτε? Αλλά δεν έκραξα κιολας...Και δεν έκραξα και τον Φερέρ στη πρώτη στραβή όταν όλοι προσπαθούσανε να κανουν το άσπρο μαύρο! Και δεν έκραξα και την ομάδα μου όταν όλοι προσπαθούσαν να την βαφτίσουν Λεβαδειά.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
συμφωνώ ρε φιλε και εγώ ποτέ δεν εχω γιουχάρει κανέναν στο γήπεδο αλλά αυτο δεν συμαίνει ότι αντέχω να βλέπω κοτσάνες και να μην σχολιάζω
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
ενωω τον Φερερ και οχι την μεταγραφη του παικτη.
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
συμφωνώ ρε φιλε και εγώ ποτέ δεν εχω γιουχάρει κανέναν στο γήπεδο αλλά αυτο δεν συμαίνει ότι αντέχω να βλέπω κοτσάνες και να μην σχολιάζω

Εννοείται πως θα σχολιάσεις και τις κοτσάνες που όντως έχουν γίνει. Άλλο αυτό όμως και άλλο το "Να φύγει χθές ο Φερέρ και να έρθει ο Λίνεν ο Κάμπος ή ο Δώνης"
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
γειά σας συναγωνιστές. Για να καταλάβετε πόσο λάθος είναι όλοι αυτοί που κρίνουν μόνο με τα γκολ τον Εντίνιο, είμαι σίγουρος ότι ούτε ξέρουν τι θέση παίζει. Εάν τους ρωτήσεις θα σου απαντήσουν ότι είναι φορ. Δεν είναι όμως κλασσικό φορ. Παίζει αριστερά στην επίθεση και έχει σημειώσει 6 γκολ σε 4 συμμετοχές βασικός και σε 11 αλλαγή. Και όλα αυτά χωρίς να είναι φορ.
Επίσης έχει πλήρη αγωνιστική δράση. Εχει αγωνιστεί σε όλα τα παιχνίδια.
Αφήστε να τον δούμε ξερόλες. Για να σας δώσω παράδειγμα, όταν η ΑΕΚ πήρε τον Σαβέβσκι, κάποιες εφημερίδες αλλά και πολλοί φίλαθλοι, το είχαν ώς ανέκδοτο. Σκοπιανός ποδοσφαιριστής.
Οι κριτικές για έναν παίκτη χωρίς να τον δούμε, τις θεωρώ κακόπιστες.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Έχει πλάκα η sportday...προσπαθεί να μας πείσει ότι ο Εντίνιο κοστίζει 1εκ. ευρώ ενώ όλες οι άλλες εφημερίδες γράφουν για 500.000!Ε ρε αβάντα που πέφτει... :idiot:
Μήπως δεν είναι ο Εντίνιο...και είναι ο Ροναλντίνιο? :2funny:

Φίλε μου, η ΑΕΚ σύμφωνα με όλα τα Site και τις εφημερίδες, κατέθεσε ήδη 500.000 στην ομάδα του και 500.000 στους μάνατζερ για το 50% των δικαιωμάτων του. Καλό θα είναι να περιμένεις πριν ειρωνευτείς.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
οι νεοι παικτες παντα ειναι καλοδεχουμενοι . αλλα προς το παρον δεν ειναι παικτες αλλα παικτης, ενικος , ενας .
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
χρειαζομαι κατι ακομα για να το σηκώσω το ..... στο τέλος
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Φίλε μου, η ΑΕΚ σύμφωνα με όλα τα Site και τις εφημερίδες, κατέθεσε ήδη 500.000 στην ομάδα του και 500.000 στους μάνατζερ για το 50% των δικαιωμάτων του. Καλό θα είναι να περιμένεις πριν ειρωνευτείς.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
Ε τότε οι άλλοι δώσανε λίγα για τον Σπυρόπουλο! :2funny:
Τέλος πάντων...εγώ και κάποιοι άλλοι μπορεί να έχουμε μεγαλύτερες απαιτήσεις από την ομάδα μας απ' ότι μερικοί από εσάς...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ούτε εγώ ενθουσιάστηκα ρε αδερφέ, ποιος ενθουσιάστηκε? Και με ποιον παίκτη θα ενθουσιαζότανε οποιοσδήποτε? Αλλά δεν έκραξα κιολας...Και δεν έκραξα και τον Φερέρ στη πρώτη στραβή όταν όλοι προσπαθούσανε να κανουν το άσπρο μαύρο! Και δεν έκραξα και την ομάδα μου όταν όλοι προσπαθούσαν να την βαφτίσουν Λεβαδειά.
Η διαφορά είναι ότι εγώ δεν περίμενα τις στραβές για να κράξω τον Φερέρ!Είχα επισημάνει αρκετές φορές σε ανύποπτες φάσεις τα λάθη του...και αν θες την γνώμη μου πιστεύω ότι το καλοκαίρι θα πρέπει να αλλάξουμε προπονητή!
Ούτε φυσικά βάφτισε κανείς την ομάδα Λειβαδιά...
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Η διαφορά είναι ότι εγώ δεν περίμενα τις στραβές για να κράξω τον Φερέρ!Είχα επισημάνει αρκετές φορές σε ανύποπτες φάσεις τα λάθη του...και αν θες την γνώμη μου πιστεύω ότι το καλοκαίρι θα πρέπει να αλλάξουμε προπονητή!
Ούτε φυσικά βάφτισε κανείς την ομάδα Λειβαδιά...
Κι αν αλλάξεις προπονητή γάτε μου ποιος θα πληρώσει τη ρήτρα???? Η Δέσποινα...?? :sunglasses:
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
δεν τον κουναει κανεις τον παππου απτη θεση του με τετοια ρητρα.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
καλησπέρα χανούμια.....μπήκα να σας πω ότι τον παίρνετε...τον καφέ πικρό.. :2funny:  και πέστε στον ντάρκ ότι θα του φάω την γκόμινα....φιλάκια.... :dancing:  να περνάτε καλά ρε...ναύαρχοι,ρώσοι,μηχανόβιοι κ.λ.π.
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Καλησπέρα αδέρφια.. :rockon: :rockon:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
καλησπέρα χανούμια.....μπήκα να σας πω ότι τον παίρνετε...τον καφέ πικρό.. :2funny:  και πέστε στον ντάρκ ότι θα του φάω την γκόμινα....φιλάκια.... :dancing:  να περνάτε καλά ρε...ναύαρχοι,ρώσοι,μηχανόβιοι κ.λ.π.

 Ευχαριστούμε φίλε βάζελε,σε περιμένουμε την Τετάρτη στην πίτα μας....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom