Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
αν πάρουμε τον τίτλο η ομάδα θα μαζέψει χρήμα και θα κάνει καλή δουλειά λεφτά από την ΟΥΕΦΑ λεφτά από διαρκείας ακόμα και από τον Σορεντίνο περιμένεις 1 εκ ευρώ, και πλέον σαν ομάδα δεν θα κρέμεσαι στα αρχίδια κανενός και με τίμια λεφτά.
αν ΔΕΝ παρουμε τον τιτλο ποσα διαρκειας θα κοψουμε του χρονου ξερεις..?
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
γειά σας συναγωνιστές. να ξεκαθαρίσω κάτι. Ο Ααρον που έφερε ο Φερέρ στον Ηρακλή είναι παικτούρα αλλά ήρθε δανεικός για 6 μήνες από την Βαλένθια χωρίς δικαίωμα αγοράς. 6 μήνες και γειά σας.
Παιδιά κάτι δεν πάει καλά. Η ομάδα είναι πρώτη και βγάινει εφημερίδα της ΑΕΚ η Ωρα και γράφει για την ρήτρα του Φερέρ και γιατί δεν τον διώχνει η ΑΕΚ? Σας φαίνονται φυσιολογικά αυτά από εφημερίδα της ΑΕΚ? Αυτό θα μας φάει στην ΑΕΚ. Η ομάδα πάει για πρωτάθλημα και εμείς λέμε να φύγει ο προπονητής. Φοβερά πράγματα. Εάν η Ωρα έχει άντερα ας πει ποιος επιχειρηματίας την έσωσε από τι κλείσιμο πριν από κάτι μήνες και τι συμφέροντα εξυπηρετεί. Επίσης βλέπω ΑΕΚτζήδες σε αυτό το Thread να επικαλούνται δημοσιεύματα της ΓΑΤΑΣ για την ΑΕΚ. Ελεος παιδιά !! Ξέρετε ποιος είναι ο εκδότης της΅Γάτας? Ο Πουλόπουλος που είναι συνέταιρος του Θέμου στον Πρωταθλητή.
Μερικοί ΑΕΚτζήδες καταπίνουν αμάσητο ότι τους σερβίρουν. Η ομάδα είναι πρώτη και κάποιο εδώ ψάχνουν τρόπους πως θα ξεφορτωθούμε τον Φερέρ. Απίστευτο. Εντάξει ρε μάγκες!! Να πάρουμε τον SIR Takis για να είστε ικανοποιημένοι.
Μην πατάμε τις μπανανόφλουδες που μας πετάνε κα΄ποιοι. Ακόμα και η SPORTDAY που θεωρείται αντικειμενική, δείτε ποους έχει για να γράφουν για την ΑΕΚ? Τους ξέρει η μάνα τους? Πάνω από τους δημοσιογράφους είναι η ομάδα.
Δεν βλέπετε τον Σωκράτη? Συνέχεια σε αντιπαράθεση με τον Ρίμπο και την ΑΕΚ για να τα ακούνε αυτοί που πρέπει. Τον ΠΑΟ δεν τον ακουμπάει. Την ΑΕΚ φοβάται και κάνει δημόσιες τοποθετήσεις για να τα ακούνε προς Συγγρού μεριά. Γίνονται όλα αυτά και οι εμείς ασχολούμαστε με την ρήτρα του Φερέρ.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 
 

Επισκέπτης
γειά σας συναγωνιστές. να ξεκαθαρίσω κάτι. Ο Ααρον που έφερε ο Φερέρ στον Ηρακλή είναι παικτούρα αλλά ήρθε δανεικός για 6 μήνες από την Βαλένθια χωρίς δικαίωμα αγοράς. 6 μήνες και γειά σας.
Εγώ φιλαράκι είπα για τον Μάρκες όχι για τον Ααρόν!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
εκτος αυτου και ο σανυ για 6 μηνες ΜΟΝΟ θα ερθει ..αν ερθει..
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
γειά σας συναγωνιστές. να ξεκαθαρίσω κάτι. Ο Ααρον που έφερε ο Φερέρ στον Ηρακλή είναι παικτούρα αλλά ήρθε δανεικός για 6 μήνες από την Βαλένθια χωρίς δικαίωμα αγοράς. 6 μήνες και γειά σας.
Παιδιά κάτι δεν πάει καλά. Η ομάδα είναι πρώτη και βγάινει εφημερίδα της ΑΕΚ η Ωρα και γράφει για την ρήτρα του Φερέρ και γιατί δεν τον διώχνει η ΑΕΚ? Σας φαίνονται φυσιολογικά αυτά από εφημερίδα της ΑΕΚ? Αυτό θα μας φάει στην ΑΕΚ. Η ομάδα πάει για πρωτάθλημα και εμείς λέμε να φύγει ο προπονητής. Φοβερά πράγματα. Εάν η Ωρα έχει άντερα ας πει ποιος επιχειρηματίας την έσωσε από τι κλείσιμο πριν από κάτι μήνες και τι συμφέροντα εξυπηρετεί. Επίσης βλέπω ΑΕΚτζήδες σε αυτό το Thread να επικαλούνται δημοσιεύματα της ΓΑΤΑΣ για την ΑΕΚ. Ελεος παιδιά !! Ξέρετε ποιος είναι ο εκδότης της΅Γάτας? Ο Πουλόπουλος που είναι συνέταιρος του Θέμου στον Πρωταθλητή.
Μερικοί ΑΕΚτζήδες καταπίνουν αμάσητο ότι τους σερβίρουν. Η ομάδα είναι πρώτη και κάποιο εδώ ψάχνουν τρόπους πως θα ξεφορτωθούμε τον Φερέρ. Απίστευτο. Εντάξει ρε μάγκες!! Να πάρουμε τον SIR Takis για να είστε ικανοποιημένοι.
Μην πατάμε τις μπανανόφλουδες που μας πετάνε κα΄ποιοι. Ακόμα και η SPORTDAY που θεωρείται αντικειμενική, δείτε ποους έχει για να γράφουν για την ΑΕΚ? Τους ξέρει η μάνα τους? Πάνω από τους δημοσιογράφους είναι η ομάδα.
Δεν βλέπετε τον Σωκράτη? Συνέχεια σε αντιπαράθεση με τον Ρίμπο και την ΑΕΚ για να τα ακούνε αυτοί που πρέπει. Τον ΠΑΟ δεν τον ακουμπάει. Την ΑΕΚ φοβάται και κάνει δημόσιες τοποθετήσεις για να τα ακούνε προς Συγγρού μεριά. Γίνονται όλα αυτά και οι εμείς ασχολούμαστε με την ρήτρα του Φερέρ.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

Να ξανα-αγιάσει το στόμα σου ρε παικταρά μου....Εγώ την ΩΡΑ δεν την έχω αγγίξει καν εδώ και χρόνια...Όσο για την Γάτα μόνο για να βλέπεις τα πρωτοσέλιδα και να γελάς είναι....Εκτός από φιλο-Ολυμπιακή είναι και τελείως άκυρη σε όλα!
 

Επισκέπτης
γειά σας συναγωνιστές. να ξεκαθαρίσω κάτι. Ο Ααρον που έφερε ο Φερέρ στον Ηρακλή είναι παικτούρα αλλά ήρθε δανεικός για 6 μήνες από την Βαλένθια χωρίς δικαίωμα αγοράς. 6 μήνες και γειά σας.
Παιδιά κάτι δεν πάει καλά. Η ομάδα είναι πρώτη και βγάινει εφημερίδα της ΑΕΚ η Ωρα και γράφει για την ρήτρα του Φερέρ και γιατί δεν τον διώχνει η ΑΕΚ? Σας φαίνονται φυσιολογικά αυτά από εφημερίδα της ΑΕΚ? Αυτό θα μας φάει στην ΑΕΚ. Η ομάδα πάει για πρωτάθλημα και εμείς λέμε να φύγει ο προπονητής. Φοβερά πράγματα. Εάν η Ωρα έχει άντερα ας πει ποιος επιχειρηματίας την έσωσε από τι κλείσιμο πριν από κάτι μήνες και τι συμφέροντα εξυπηρετεί. Επίσης βλέπω ΑΕΚτζήδες σε αυτό το Thread να επικαλούνται δημοσιεύματα της ΓΑΤΑΣ για την ΑΕΚ. Ελεος παιδιά !! Ξέρετε ποιος είναι ο εκδότης της΅Γάτας? Ο Πουλόπουλος που είναι συνέταιρος του Θέμου στον Πρωταθλητή.
Μερικοί ΑΕΚτζήδες καταπίνουν αμάσητο ότι τους σερβίρουν. Η ομάδα είναι πρώτη και κάποιο εδώ ψάχνουν τρόπους πως θα ξεφορτωθούμε τον Φερέρ. Απίστευτο. Εντάξει ρε μάγκες!! Να πάρουμε τον SIR Takis για να είστε ικανοποιημένοι.
Μην πατάμε τις μπανανόφλουδες που μας πετάνε κα΄ποιοι. Ακόμα και η SPORTDAY που θεωρείται αντικειμενική, δείτε ποους έχει για να γράφουν για την ΑΕΚ? Τους ξέρει η μάνα τους? Πάνω από τους δημοσιογράφους είναι η ομάδα.
Δεν βλέπετε τον Σωκράτη? Συνέχεια σε αντιπαράθεση με τον Ρίμπο και την ΑΕΚ για να τα ακούνε αυτοί που πρέπει. Τον ΠΑΟ δεν τον ακουμπάει. Την ΑΕΚ φοβάται και κάνει δημόσιες τοποθετήσεις για να τα ακούνε προς Συγγρού μεριά. Γίνονται όλα αυτά και οι εμείς ασχολούμαστε με την ρήτρα του Φερέρ.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 
φίλε μου πάντα υπάρχουν οι λεγόμενοι εφιάλτες που απλά το παίζουν ΑΕΚΑΡΕΣ και το όνειρο τους και στόχος τους είναι να ήμαστε μια ζωή το ΑΕΚάκι για να κάνουν της λαμογιές τους και να τα παντελονιάζουν όπως ο Ψωμιάδης και λοιποί τίγριδες και λιοντάριδες.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Καλημέρα κίτρινοι φίλοι! :)

Ευχηθήτε μου νάχω καλά νέα σήμερα μετά το μεσημέρι από το Κεφαλάρι ;)
 

Επισκέπτης
εκτος αυτου και ο σανυ για 6 μηνες ΜΟΝΟ θα ερθει ..αν ερθει..
από κάποιες πηγές που έχω για την συγκεκριμένη περίπτωση παίζει και για ένα χρόνο επί πλέον στην ΑΕΚ και μάλιστα το θέλει και ο παίκτης αυτό.
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
οι παιχτες μας ηρθανε διοτι η ομαδα δεν ειχε μεγαλο πορτοφολι αλλα ειχε προπονητη που εκοβε το ματι του!!!
ας επιλεξει η διοικηση τι θελει....
ρομπυ ποσο εισαι?

Πάλι λάθος κάνεις!!!Ξανασκέψου το λίγο...Γαμάτο το ρόμπυ χαχαχχαχαχα!romf προφέρεται το nick μου!!είμαι 28 φιλαράκι!εσύ?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Έχει δίκιο ο Λιάκος παιδιά.
Είμαστε πρώτοι με πολλές πιθανο΄τητες να τελειώσουμε πρώτοι κ καθόμαστε κάθε μέρα όλοι μας κ το παίζουμε(καλά εγώ είμαι κιολας) λογιστές.Τι μπατζετ εχουμε,τι μπατζετ είχαμε,πόσο κάνει ο ένας κ πόσο κάνει ο άλλος.Μονίμως τις τελευταίες μέρες μιλάμε για λεφτά κ μουρμουράμε  :argue: :argue: :argue: για τα λεφτά κ μεταγραφές.Φαντάσου να μην είμασταν πρώτοι κ σε τροχιά τίτλου.
Αν τρωγόμαστε οι απλοί φίλαθλοι μεταξύ μας σε ένα θρεντ,φανταστείτε τι γίνετε παραπάνω.

 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Καλημέρα κίτρινοι φίλοι! :)

Ευχηθήτε μου νάχω καλά νέα σήμερα μετά το μεσημέρι από το Κεφαλάρι ;)
οτι και να πει σημερα ο βγενοπουλος ο τζιγγερ ΔΕΝ πουλαει...ουτε βεβαια βαζει συναιτερο..
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Έχει δίκιο ο Λιάκος παιδιά.
Είμαστε πρώτοι με πολλές πιθανο΄τητες να τελειώσουμε πρώτοι κ καθόμαστε κάθε μέρα όλοι μας κ το παίζουμε(καλά εγώ είμαι κιολας) λογιστές.Τι μπατζετ εχουμε,τι μπατζετ είχαμε,πόσο κάνει ο ένας κ πόσο κάνει ο άλλος.Μονίμως τις τελευταίες μέρες μιλάμε για λεφτά κ μουρμουράμε  :argue: :argue: :argue: για τα λεφτά κ μεταγραφές.Φαντάσου να μην είμασταν πρώτοι κ σε τροχιά τίτλου.
Αν τρωγόμαστε οι απλοί φίλαθλοι μεταξύ μας σε ένα θρεντ,φανταστείτε τι γίνετε παραπάνω.
εγω το μονο που λεω ειναι οτι χρειαζομαστε παιχτες!!!!ειμαστε κοντα στον τιτλο φετος (πιο κοντα απο ποτε..)και η ομαδα χρειαζετε ενισχυση!!!
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Έχει δίκιο ο Λιάκος παιδιά.
Είμαστε πρώτοι με πολλές πιθανο΄τητες να τελειώσουμε πρώτοι κ καθόμαστε κάθε μέρα όλοι μας κ το παίζουμε(καλά εγώ είμαι κιολας) λογιστές.Τι μπατζετ εχουμε,τι μπατζετ είχαμε,πόσο κάνει ο ένας κ πόσο κάνει ο άλλος.Μονίμως τις τελευταίες μέρες μιλάμε για λεφτά κ μουρμουράμε  :argue: :argue: :argue: για τα λεφτά κ μεταγραφές.Φαντάσου να μην είμασταν πρώτοι κ σε τροχιά τίτλου.
Αν τρωγόμαστε οι απλοί φίλαθλοι μεταξύ μας σε ένα θρεντ,φανταστείτε τι γίνετε παραπάνω.

Αυτό είναι το θέμα!!!!Ενωσης ολε ολέ ολέ Ενωσης ολέ Ενωσης ολέ ολέ!!!!
 

Επισκέπτης
Αυτό είναι το θέμα!!!!Ενωσης ολε ολέ ολέ Ενωσης ολέ Ενωσης ολέ ολέ!!!!
πάντως ήμαστε από τα καλύτερα θρεντ εδώ μέσα μπορεί να λέμε της μαλακίες μας όμως γενικά υπάρχει από όλα τα μέλη ένας καλοπροαίρετος προβληματισμός για τα τεκταινόμενα στην ομάδα και λίγη βασικά καφρίλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom