Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εγώ καταδικάζω όλα τα ποσταρίσματα που θίγουν μανούλες και οικογένειες ....
Το να αναπαράγεις σε ένα ποστ κάποιο σύνθημα της εξέδρας δεν είναι δα και το έγκλημα του αιώνα ....
Αυτά πρώτα πρέπει να εξαλείφονται στο γήπεδο και μετά στα οπαδικά θρεντ
Και αν υπάρχει ένας δικός σας ή ένας δικός μας οπαδός .... μα ένας ρε παιδιά που δεν έχει βρίσει μανούλα παίκτη η διαιτητή .... εγω είμαι ο Ζωγράφος που λέει το νικ μου
Και επειδή εγω δεν έχω βρίσει εδω μέσα κανενός την μανούλα επι προσωπικού ...ελπίζω να μην απευθύνεται σε μένα η παρατήρηση.
και εγώ είμαι υπέρ το να κάνουμε πλακίτσα όμως από την στιγμή που μερικοί θέλουν αυτοί να κάνουν και δεν την δέχονται τότε πρέπει ότι θέλουμε να ποστάρουμε στα δικά μας θρέντ.
εγώ στο παρελθόν πολλές φορές σε ντέρμπι έβγαζα και έπαιρνα και φίλους από άλλες ομάδες και το κάνω και τώρα με δυο τρεις φίλους και αυτοί αν θέλω μπορούν να με φιλοξενήσουν σε ανάλογο παιχνίδι, εδώ από της γνωριμίες που έχω κάνει την εμπιστοσύνη μου έχουν κερδίσει κάνα δυο φίλοι άλλων ομάδων που θα πήγαινα μαζί τους. 
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
dark..?

ΑΡΠΑ ΤΗΝ....
palooka.jpg

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εγώ καταδικάζω όλα τα ποσταρίσματα που θίγουν μανούλες και οικογένειες ....
Το να αναπαράγεις σε ένα ποστ κάποιο σύνθημα της εξέδρας δεν είναι δα και το έγκλημα του αιώνα ....
Αυτά πρώτα πρέπει να εξαλείφονται στο γήπεδο και μετά στα οπαδικά θρεντ
Και αν υπάρχει ένας δικός σας ή ένας δικός μας οπαδός .... μα ένας ρε παιδιά που δεν έχει βρίσει μανούλα παίκτη η διαιτητή .... εγω είμαι ο Ζωγράφος που λέει το νικ μου
Και επειδή εγω δεν έχω βρίσει εδω μέσα κανενός την μανούλα επι προσωπικού ...ελπίζω να μην απευθύνεται σε μένα η παρατήρηση.


Όχι σε καμμιά περίπτωση δεν πήγαινε σε σένα.Εξάλλου δεν υπέπεσε στην αντίληψη μου κάτι τέτοιο.Μίλαγα ΓΕΝΙΚΑ κ πώς πολλές φορές ο χαβαλές που μπορεί να οδηγήσει κ έχει οδηγήσει.Δες πάλι δίπλα στο δικό σας:πούτσες,θα σας γαμήσουμε κ.λ.π.
Τις μανούλες τις ανέφερα καθαρά ως ακραίο παράδειγμα καταστάσεων που πολλές φορές ξεκινάει από τον υπέρμετρο χαβαλέ.


Δεν βγάζω τον εαυτό μου απέξω.ΚΑΠΟΤΕ ΗΜΟΥΝ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΔΙΔΑΞΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.
Κάποιοι όμως επειδή βλέπουν ότι έπαψα να είμαι κ έχουν ανησυχήσει,αναπαράγουν τα post μου προ έτους όμως.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ένας δικός σας το έκανε πριν μια εβδομάδα και την έκανε λαγός μετά......ούτε να απαντήσει. Το πρόβλημα που δεν μπορούν να καταλάβουν πολλοί εδώ είναι ότι δεν μπορεί 2-3 συγκεκριμένοι που έχουν ΓΑΜΗΣΕΙ του ολυμπιακού του θέμα να μπαίνουν εντέχνως και να πηδάνε και τα υπόλοιπα. Ειδικά της ΑΕΚ που γίνεται χαβαλές και τα παιδιά παιρνούν μια χαρά εδώ. Στου ολυμπιακού το θέμα, όλο για γαμήσια, σπέρματα, φλόκια και ότι άλλη @@ θες θα διαβάσεις εκτός από την πραγματικότητα. ΔΕΝ γουστάρουνοι υπόλοιποι να γίνεται αυτό το ξευτίλισμα παντού. Ας το καταλάβουν πριν να είναι αργά.........αλλά είπαμε, πίσω από το πληκτρολόγιο όλοι γαμάνε αβέρτα!
Και κάποιοι έχουν το θράσος να σε λένε προκλητικό...αν τολμήσεις να απαντήσεις!Παράνοια... :idiot:Άσε που τους "τρώει" το πωπουδάκι τους για μανούρα...μοίρασε μωρομάντηλα sonyp! :dancing:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Και κάποιοι έχουν το θράσος να σε λένε προκλητικό...αν τολμήσεις να απαντήσεις!Παράνοια... :idiot:Άσε που τους "τρώει" το πωπουδάκι τους για μανούρα...μοίρασε μωρομάντηλα sonyp! :dancing:

Κάποιοι είναι ΤΟΣΟ θρασύδειλοι που με αναφέρουν και στους άντμιν όταν τους κάνω warn/mute κατόπην προκλήσεων.....το σίγουρο είναι ότι θα χαρεί πολύς κόσμος αν σταματήσω να ασχολούμαι εδώ και ειδικά αν την κάνω από μοντ ;)
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Κάποιοι είναι ΤΟΣΟ θρασύδειλοι που με αναφέρουν και στους άντμιν όταν τους κάνω warn/mute κατόπην προκλήσεων.....το σίγουρο είναι ότι θα χαρεί πολύς κόσμος αν σταματήσω να ασχολούμαι εδώ και ειδικά αν την κάνω από μοντ ;)
δεν πρεπει σε καμια περιπτωση να τους κανεις το χατιρι!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εμένα μωρή κρητικιά κόττα έχεις καιρό να με κάνεις mute :birdman:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ρε σεις, έχουν συμπτίξει αγωνιστικές? Είμαι στο site της Superleague και παίζουμε την Κυριακή 26/1 στις 1645 SS1 και καπάκι την Τετάρτη 30/1 όλες οι ομάδες και μετά Κυριακή 3/2 (όχι Σάββατο, καμιά ομάδα).
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Φάε  :shit:ρε παλιο :jerking: Κρητικέ που θα χάσουμε.

Ας κάνω κ το δικό μας λίγο εμετικό
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Θα σε φτιάξει ο Τζιμπούρ!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ρε σεις, έχουν συμπτίξει αγωνιστικές? Είμαι στο site της Superleague και παίζουμε την Κυριακή 26/1 στις 1645 SS1 και καπάκι την Τετάρτη 30/1 όλες οι ομάδες και μετά Κυριακή 3/2 (όχι Σάββατο, καμιά ομάδα).
Ρε σεις, έχουν συμπτίξει αγωνιστικές? Είμαι στο site της Superleague και παίζουμε την Κυριακή 26/1 στις 1645 SS1 και καπάκι την Τετάρτη 30/1 όλες οι ομάδες και μετά Κυριακή 3/2 (όχι Σάββατο, καμιά ομάδα).


Ναι ρε στραβέ.Έβαλαν εμβόλιμη αγωνιστική την Τετάρτη.Έχει καθοριστεί από τις αρχές του πρωταθλήματος αυτό.Δεν διάβασες ότι κανονίσαμε την συνάντηση για την Τετάρτη στο καπάκι του ματς ώστε να είμαστε εύκαιροι;
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ναι ρε στραβέ.Έβαλαν εμβόλιμη αγωνιστική την Τετάρτη.Έχει καθοριστεί από τις αρχές του πρωταθλήματος αυτό.Δεν διάβασες ότι κανονίσαμε την συνάντηση για την Τετάρτη στο καπάκι του ματς ώστε να είμαστε εύκαιροι;

Δεν σου δίνω σημασία τις πιο πολλές φορές τι λες!!!! :)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Άσε με ρε συ γιατί κ γω κοίταγα το πρόγραμμα χθες κ στις 23 Μάρτη ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΓΑΥΡΟ και ήθελα να φύγω τότε με τη Νανά,γιατί η 25η Μαρτίου πέφτει Τρίτη κ θα το έκανα πενταήμερο.Όταν της το είπα ότι δεν θα φύγουμε τελικά λόγω του ματς έφυγαν κάτι πουστριλίκια διανθησμένα με κόκκινες κάρτες.Άστα.... :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Συννεφιασμένη… Κυριακή  24/01/2008, 12:51

Άσχημα είναι τα νέα που έρχονται από την Ισπανία για την ΑΕΚ. Ο Στίβεν Σάντεϊ ή αλλιώς… Σάνι φέρεται, σύμφωνα με αρκετές εφημερίδες στην Ισπανία, να λέει όχι στην «Ένωση» και να προτιμά να συνεχίσει την καριέρα του ως δανεικός από τη Βαλένθια στη δεύτερη κατηγορία της Ισπανίας. «Δεν έχει ακόμη απαντήσει», τονίζει ο μάνατζερ του 19χρονου μέσου στη «SportDay». «Από εμάς εξαρτάται να κατακτήσουμε το πρωτάθλημα», είπε ο Λορένσο Σέρα Φερέρ στους παίκτες του. Κανονικά θα προπονηθεί σήμερα ο Μπλάνκο, αλλά μάλλον θα προφυλαχθεί στο ματς με τον Λεβαδειακό. Σε επέμβαση απονεύρωσης στη βουβωνική χώρα θα υποβληθεί, πιθανότατα, ο Καπετάνος για να απαλλαγεί από τις ενοχλήσεις.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Τελικά ο Μπλάνκο επιστρέφει πιο γρήγορα απ' ότι περιμένανε...μάλλον θα είναι πανέτοιμος για το ματς με τον Πανιώνιο!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ο πρόεδρος της ΚΑΕ, Δημήτρη Δρόσος, ονειρεύεται μια ενιαία και αδιαίρετη ΑΕΚ. Στην προσπάθειά του, λοιπόν, για να το πραγματοποιήσει, μετά το ματς του Σαββάτου με το Αιγάλεω θα παραθέσει δεξίωση σε μέλη της Ένωσης, στο περιθώριο της οποίας θα συζητηθούν σκέψεις, ιδέες και προτάσεις για το καλό της ομάδας. Σε αυτήν το παρών θα δώσει και ο αντιπρόεδρος της ΠΑΕ ΑΕΚ, Τάκης Κανελλόπουλος, ο οποίος αποδέχθηκε την σχετική πρόσκληση. Επίσης, εκτός από εκπροσώπους του Τύπου, θα παραβρεθούν και αρκετοί καλλιτέχνες (Γιώργος Μητσικώστας, Ιάσωνας Τριανταφυλλίδης και Νίκος Μουρατίδης), πρώην αθλητές και παράγοντες, αλλά και βουλευτές.
 

Επισκέπτης

Μοιρασμένες πιθανότητες για Μπλάνκο

24/01/2008, 19:29 | Διαβάστηκε 1915 φορές Σχόλια (6)
(Photo: Action Images)

Ερωτηματικό αποτελεί για τον Σέρα Φερέρ η συμμετοχή ή όχι του Μπλάνκο στο ματς με τον Λεβαδειακό. Ίσως πάρει χρόνο ο Αργεντινός φορ. Κανονικά προπονήθηκε ο Γεωργέας. Σε τοπική επέμβαση στους κοιλιακούς αναμένεται να υποβληθεί ο Παντελής Καπετάνος. Άσχημα είναι τα νέα που έρχονται από την Ισπανία για την ΑΕΚ. Ο Στίβεν Σάντεϊ ή αλλιώς… Σάνι φέρεται, σύμφωνα με αρκετές εφημερίδες στην Ισπανία, να λέει όχι στην «Ένωση» και να προτιμά να συνεχίσει την καριέρα του ως δανεικός από τη Βαλένθια στη δεύτερη κατηγορία της Ισπανίας. «Δεν έχει ακόμη απαντήσει», τονίζει ο μάνατζερ του 19χρονου μέσου στη «SportDay».

Ερωτηματικό ο Μπλάνκο

Ο Ισμάελ Μπλάνκο επέστρεψε την Πέμπτη σε κανονικό ρυθμό προπονήσεων, όμως το ενδεχόμενο να αγωνιστεί απέναντι στον Λεβαδειακό κρίνεται δύσκολο. Ο Αργεντινός ίσως πάρει χρόνο συμμετοχής, μπαίνοντας ως αλλαγή, αλλά είναι αμφίβολο να ξεκινήσει βασικός. Κανονικά προπονήθηκε και ο Γεωργέας. Εκτός παραμένει ο Δέλλας που ακολουθεί θεραπεία, ενώ δεν υπολογίζονται Καφές και Ζήκος λόγω τιμωρίας.

Απομακρύνεται…

Άσχημα είναι τα νέα που έρχονται από την Ισπανία για την ΑΕΚ. Ο Στίβεν Σάντεϊ ή αλλιώς… Σάνι φέρεται, σύμφωνα με αρκετές εφημερίδες στην Ισπανία, να λέει όχι στην «Ένωση» και να προτιμά να συνεχίσει την καριέρα του ως δανεικός από τη Βαλένθια στην Ισπανία. Μάλιστα, από τη στιγμή που δεν έχει δικαίωμα να αγωνιστεί σε άλλο σύλλογο της Primera Division, ο νεαρός άσος είναι διατεθειμένος ακόμη και να αγωνιστεί στη δεύτερη κατηγορία της Ισπανίας, από όπου για τον ίδιο υπάρχει ενδιαφέρον από Μάλαγα, Θέλτα και Ρεάλ Σοσιεδάδ.

«Ο Σάνι δεν θεωρεί καλή επιλογή το ελληνικό πρωτάθλημα, γιατί απομένουν δώδεκα αγωνιστικές για την ολοκλήρωσή του και θεωρεί πως, αν και ο Λορένσο Σέρα Φερέρ του υποσχέθηκε πως θα αγωνίζεται, δεν είναι η κατάλληλη περίπτωση για αυτόν. Ούτε καν η συμμετοχή στο Κύπελλο UEFA τον δελεάζει», αναφέρει ισπανικό δημοσίευμα.

Πάντως, θα πρέπει να περιμένουμε τη σημερινή συνάντηση του 19χρονου μέσου με τον μάνατζέρ του, Ροντρίγκο Φερνάντεθ, ο οποίος δήλωσε στη «SportDay». «Δεν έχει πει ποτέ ότι δεν θέλει να συνεχίσει στην ΑΕΚ. Εγώ ξέρω ότι ο παίκτης δεν έχει απαντήσει ακόμη στην ΑΕΚ, οπότε δεν έχει... απορρίψει την πρότασή της. Επίσης, ο Σάνι μού έχει πει ότι θεωρεί ενδιαφέρουσα την προοπτική της ΑΕΚ και ότι θα ήθελε να αγωνιστεί υπό τις οδηγίες του Σέρα Φερέρ. Θα απαντήσει αύριο (σ.σ.: σήμερα) στην ΑΕΚ. Θα συναντηθούμε με τον παίκτη και αμέσως μετά θα απαντήσει, διότι η ΑΕΚ έχει κάνει σαφές ότι δεν μπορεί να περιμένει περισσότερο», τόνισε.

Ο Σάνι ήταν στην αποστολή, αλλά εκτός 16άδας, για τη χθεσινή αναμέτρηση με την Ατλέτικο Μαδρίτης, για τα προημιτελικά του Κυπέλλου Ισπανίας. Ο δανεισμός του είναι μονόδρομος, αφού αποκτήθηκαν δύο παίκτες στη θέση του (Μαντούρο, Μπανέγκα) και επίκειται η απόκτηση του Τζο Άλβες, πράγμα που σημαίνει πως θα ξεπεραστεί ο αριθμός των 25 επαγγελματικών συμβολαίων που προβλέπεται να έχει μία ισπανική ομάδα. «Ο Σάνι είναι ένας νέος παίκτης για τον οποίο ενδιαφερόμαστε, αλλά δεν μπορούμε να πούμε τίποτα ακόμα γι' αυτόν, αν δεν ολοκληρωθεί οριστικά η συμφωνία», δήλωσε ο Λορένσο Σέρα Φερέρ.

Ο Παπαδόπουλος και άλλοι…

Μια εβδομάδα πριν την εκπνοή της μεταγραφικής περιόδου του Ιανουαρίου και η ΑΕΚ δεν έχει τελειώσει κάποια κίνηση. Ο Νάτσο Γκαρσία και Μπασίνας ήταν στις πρώτες επιλογές, όμως για διαφορετικούς λόγους δεν προχώρησε καμία από τις δυο περιπτώσεις. Ο Γιάννης Παπαδόπουλος του Ηρακλή «αρέσει», αλλά τον πρώτο λόγο έχει ο Ολυμπιακός και ο Βίκτορ της Μαγιόρκα θεωρείται αρκετά δύσκολο να παραχωρηθεί με τη μορφή δανεισμού στην ΑΕΚ.

Τα εισιτήρια με Πανιώνιο

Την Παρασκευή 25 Ιανουαρίου, τίθενται σε κυκλοφορία τα εισιτήρια του αγώνα της 19ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της SuperLeague ΑΕΚ – Πανιώνιος (Τετάρτη 30/01, 19:00 μ.μ.). Οι φίλαθλοι θα μπορούν να τα προμηθευτούν σε ώρες καταστημάτων από τα εξής σημεία:

• aekshop 1: Γράμμου 69-71, Μαρούσι τηλ. 210-8064210
• aekshop 2: (Empire cafe): Σμύρνης 3, Νέα Φιλαδέλφεια τηλ. 210-2525759
• aekshop 3: Αιόλου 7, Πλάκα τηλ. 210-3236750
• aekshop 4: Λεωφόρος Θηβών 376, Αιγάλεω τηλ. 210-5317482
• aekshop 7: Ηλιουπόλεως 105, Δάφνη τηλ. 210-9735470

Παράλληλα εισιτήρια θα πωλούνται και από τα εκδοτήρια του ΟΑΚΑ (σταθμ. ΗΣΑΠ «Ειρήνη» και Λ. Κύμης 11:00-18:00).

Επίσης, οι φίλαθλοι μπορούν να αγοράσουν τα εισιτήριά τους μέσω διαδικτύου στην ηλεκτρονική διεύθυνση και μέσω του αυτόματου τηλεφωνικού κέντρου 210-8108021. Όσοι αγοράσουν τα εισιτήρια τους μέσω διαδικτύου ή τηλεφωνικού κέντρου θα μπορούν να τα παραλάβουν στον σταθμό ΗΣΑΠ Ειρήνη από ειδικό εκδοτήριο, το οποίο θα λειτουργήσει μόνο τη ημέρα του αγώνα από τις 16:00 μ.μ. μέχρι και 10’ μετά την έναρξη της αναμέτρησης. Για την παραλαβή των εισιτηρίων, απαραίτητη είναι η επίδειξη της αστυνομικής ταυτότητας με τον αριθμό δελτίου που έχει δηλωθεί κατά την τηλεφωνική ή ηλεκτρονική αγορά.

Οι τιμές των εισιτηρίων ανά θύρα είναι:

Θύρες: 1, 2, 15, 16, 35 : 20 €
Θύρες: 3, 4, 5, 13, 14, 31, 33 : 25 €
Θύρες: 7, 8, 9, 10, 11 : 35 €
Θύρα: 29 : 50 €
Θύρα: P1, P2 : 100 €

Παιδικά εισιτήρια θα εκδοθούν σε όλες τις θύρες η τιμή των οποίων κυμαίνεται από 5 έως 30 €. Τα παιδικά εισιτήρια καθώς και τα εισιτήρια ΑΜΕΑ στην θύρα 13 τα οποία κοστίζουν 10 € θα προπωλούνται στα εκδοτήρια του σταθμού ΗΣΑΠ «Ειρήνη», ενώ την ημέρα του αγώνα θα πωλούνται στο εκδοτήριο έναντι της θύρας 12.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom