Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
οσο για την συναντηση αμα ερθει ο "αλλοθρησκος" που υποψιαζομαι(και δεν εχει ερθει ξανα..)τοτε πρεπει η ταβερνα να εχει ΑΡΚΕΤΟ κρασι...ο τυπος πινει απο το ..βαρελι..

ρομφ να ερθεις στην συναντηση την τεταρτη!!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
ολοι στην αρχη ειναι διστακτικοι αλλα μετα περνανε "ζαχαρη"...
ιδιος οι αλλοθρησκοι!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
πάντως ήμαστε από τα καλύτερα θρεντ εδώ μέσα μπορεί να λέμε της μαλακίες μας όμως γενικά υπάρχει από όλα τα μέλη ένας καλοπροαίρετος προβληματισμός για τα τεκταινόμενα στην ομάδα και λίγη βασικά καφρίλα.
πάντως ήμαστε από τα καλύτερα θρεντ εδώ μέσα μπορεί να λέμε της μαλακίες μας όμως γενικά υπάρχει από όλα τα μέλη ένας καλοπροαίρετος προβληματισμός για τα τεκταινόμενα στην ομάδα και λίγη βασικά καφρίλα.


Βασικά δεν υπάρχει καθόλου καφρίλα εδώ μέσα.Όποια υπήρχε ΤΗΝ ΚΟΨΑΜΕ.
Οι μόνοι που προσπαθούν να την διατηρούν είναι κάτι παιδάκια μειωμένης πνευματικής διάνοιας που ποστάρουν κατά τις 2 με 3 τη νύχτα γιατί τόσο ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ και οι οποίοι το πρωί εισπράτουν την αδιαφορία μας.Για καφρίλα υπάρχουν οπαδικά θρεντ απαράμιλλης ομορφιάς...
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
ολοι στην αρχη ειναι διστακτικοι αλλα μετα περνανε "ζαχαρη"...
ιδιος οι αλλοθρησκοι!!!

Δεν είμαι καθόλου διστακτικός στο να πάω να πιω κρασιά με (ιντερνετο-)φιλαράκια! Είμαι σίγουρος ότι θα περάσουμε τέλεια. Αν είναι στο χέρι μου θα έρθω 1000%
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Βασικά δεν υπάρχει καθόλου καφρίλα εδώ μέσα.Όποια υπήρχε ΤΗΝ ΚΟΨΑΜΕ.
Οι μόνοι που προσπαθούν να την διατηρούν είναι κάτι παιδάκια μειωμένης πνευματικής διάνοιας που ποστάρουν κατά τις 2 με 3 τη νύχτα γιατί τόσο ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ και οι οποίοι το πρωί εισπράτουν την αδιαφορία μας.Για καφρίλα υπάρχουν οπαδικά θρεντ απαράμιλλης ομορφιάς...
αυτα να τα βλεπουν αυτοι που "τσιμπανε" και απαντανε...
εξαλου ειναι γνωστο "οτι δεν μπορεις να κερδισεις χλευασε το..."
αδιαφορια στις προκλησεις και μονο πολιτισμενο διαλογο...
 

Επισκέπτης
Δεν είμαι καθόλου διστακτικός στο να πάω να πιω κρασιά με (ιντερνετο-)φιλαράκια! Είμαι σίγουρος ότι θα περάσουμε τέλεια. Αν είναι στο χέρι μου θα έρθω 1000%
η εμπειρία μου από την πρώτη μου συμμετοχή σε τσιμπούσι ήταν φοβερή ίσως περίμενα άτομα κάπως περιθωριακά  να συναντήσω αλλά συνάντησα φοβερά και καλλιεργημένα άτομα που με έκαναν και δέθηκα περισσότερο με το θρεντ αλλά και γενικά με το site.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.446
Κριτικές
5
Like
67.244
Πόντοι
12.056
η εμπειρία μου από την πρώτη μου συμμετοχή σε τσιμπούσι ήταν φοβερή ίσως περίμενα άτομα κάπως περιθωριακά   να συναντήσω αλλά συνάντησα φοβερά και καλλιεργημένα άτομα που με έκαναν και δέθηκα περισσότερο με το θρεντ αλλά και γενικά με το site.

Για μενα λες Αριωνα παλι????
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
η εμπειρία μου από την πρώτη μου συμμετοχή σε τσιμπούσι ήταν φοβερή ίσως περίμενα άτομα κάπως περιθωριακά   να συναντήσω αλλά συνάντησα φοβερά και καλλιεργημένα άτομα που με έκαναν και δέθηκα περισσότερο με το θρεντ αλλά και γενικά με το site.
μην υπερβαλεις....και περιθοριακα ατομα συναντησες(τον dark..)
και καλλιεργημενα(ο αλτεκ εχει "καλλιεργησει" ολη την ελλαδα...)
και ΤΕΡΑΤΑ γνωρισες....και καζινοβιους....
αλλα το σημαντικοτερο ειναι οτι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ειδες ...βαζελους...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
μην υπερβαλεις....και περιθοριακα ατομα συναντησες(τον dark..)
και καλλιεργημενα(ο αλτεκ εχει "καλλιεργησει" ολη την ελλαδα...)
και ΤΕΡΑΤΑ γνωρισες....και καζινοβιους....
αλλα το σημαντικοτερο ειναι οτι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ειδες ...βαζελους...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τους βάζελους στην δεύτερη συνάντηση στην πρώτη τον πολιτικά αλόθρησκο Γιωργάκη.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Από όσες συναντήσεις μελών γίνονται ή τουλάχιστον προσπαθούνε οι δικές μας είναι ακτά τεμκμήριον οι πιο πετυχημένες κ μάλιστα περισσότερο από τι περιμέναμε.
Δείτε το post του Τάλου(γνωστού βάζελου) που το έγραψε την επομένη της συνάντησης του Δεκεμβρίου κ θα καταλάβετε.

Δεν είναι τυχαίο ότι μας τιμάει κ ο ΜΕΓΑ pitsi όταν δεν τιμάει την μαμά-πατρίδα.

Και να δείτε τι σας ετοιμάζω στην φιέστα. :uglystupid: :idiot: :uglystupid: :idiot:
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Πρώτα απο όλα καλημέρα ....
Επειδή εδω μέσα μπήκε ένα ποστάρισμα που έκανα στο θρεντ του Ολυμπιακού σχετικά με την δική σας ομάδα ... το μόνο που έχω να πω είναι ότι ... δεν ήθελα να προκαλέσω εσας ...διαφορετικα θα το ποστάριζα direct εδώ.
Πολύ κακώς που κάποιος το μετέφερε εδω μέσα .
Εγω την ΑΕΚ την παρακολουθώ πολλά χρόνια .... και σε εποχές μάλιστα που την "ακούγαμε" χοντρα από τους ομοθρήσκους σας.
Παρ' όλα αυτά για μένα είναι συμπαθής ομάδα όπως είναι και ο Άρης ... σε αντίθεση με τα όσα αισθάνομαι για τον Παναθηναϊκό και τον ΠΑΟΚ...
Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν κάνω και υπέρμετρο χαβαλέ και δεν σημαίνει ότι δεν απαντώ στις προκλήσεις ...
Εν τούτοις νομίζω ότι κάποιες απόψεις που έχετε για την ομάδα σας και εκφράζονται εδω μέσα ειναι λανθασμένες και σε αυτό φταίει ο οπαδισμός.
Συγκεκριμένα ... Γίνεται ένα πρωτάθλημα με 3 διεκδηκητές που ίσως κριθεί την τελευταία αγωνιστική ....καμία από τις 3 ομάδες δεν έχει δείξει σημάδια ανωτερότητας και διάρκειας .... και οι 3 ομάδες έχουν ευνοηθεί και αδικηθεί από την διαιτησία στον ίδιο περίπου βαθμό .... Ο Ολυμπιακός είναι καινούργια ομάδα έχει μικρό ρόστερ και δεν έχει ρυθμό λόγω ανομοιογένειας παρ' όλα αυτά διαθέτει τους καλύτερους ποδοσφαιριστές 11αδας και αυτό ίσως του δώσει και φέτος τον τίτλο .... Η ΑΕΚ παίζει το πιό ομοιογενές ποδόσφαιρο από τους άλλους δύο έχει μεγαλύτερη διάρκεια στο παιχνίδι της ...διαθέτει παίκτες στα στημένα ... αλλά είναι αργή, (λόγω Ρίμπο & Λυμπερόπουλου) & έχει στον πάγκο της έναν εξαιρετικά ξεροκέφαλο & ιδιότροπο προπονητή ... αυτό της έχει κοστίσει τον αποκλεισμό από το κύπελλο και τις ήτες στα ντέρμπι 
Τέλος ο Παναθηναϊκός που κατά την άποψη μου είναι σαν ομάδα η πιο πλήρης και η πιό ομοιογενής....ούτε ομοιογενές ποδόσφαιρο παίζει ούτε τσαμπουκα (πλην των ντέρμπι) δείχνει στο παιχνίδι της  και επαναλαμβάνει τα συμπτώματα της μετά 2004 εποχής του, ενώ θα μπορούσε να είναι η πιο υγιής ομάδα από όλες είναι η πιο άρρωστη (Φίλαθλοι, Παιανία, Διοίκηση)...
Κατα συνέπεια και οι 3 μπορουν σήμερα που μιλάμε να τερματίσουν 1οι .... αν κάποιος ξεφύγει στην πορεία .. από τους άλλους δύο θα είναι αυτός που θα έχει εξαλείψει κάποια απο τα μειονεκτήματα που ανέφερα ...
Και μια εντελώς προσωπική άποψη ... αν η ΑΕΚ είχε άλλον προπονητή θα είχε ξεφύγει 3-4 πόντους στην βαθμολογία
Έγραψα όλα τα παραπάνω επειδή εγω κάνω 90% χαβαλέ και 10% σοβαρή συζήτηση(όσο σοβαρή μπορει να είναι μια συζήτηση γύρω από ποδόσφαιρο)
και πάλι καλημέρα
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
θα προτιμουσα να μιλαγες περισσοτερο ετσι!!!παρα να αναλωνεσε σε μαλακισμενες προκλησεις!!
συμφωνω με τα περισσοτερα απο οσα ειπες!!
και κατι σημαντικο!!φετος (μεχρι τωρα τουλαχιστον..) τα κορακια δεν εχουν παιξει σημαντικο ρολο...ολους τους εχουν ευνοησει και ολους τους εχουν αδικησει..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Σωστός ο vangog σε όλα του σε μια σπάνια μορφής post του.
Αν μίλαγες γενικά έτσι ίσως τα πράγματα να ήταν καλύτερα.

Τέσπα όσον αφορά το Post που έγραψες τώρα συμφωνώ απόλυτα.Ίσως κριθεί κ την τελευταία αγωνιστική.
Προσωπικά αισιοδοξώ όχι για τις εμφανίσες μας-άλλωστε είναι μέτριες όπως καλά λες-αλλά λόγω της μετριότητας κ των άλλων 2 κ γιατί ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΛΟΓΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ.Γι αυτό αισιοδοξώ.

Και σε τετοιου είδους ποσταρίσματα είσαι καλοδεχούμενος,γιατί μπορεί αν μπεει να κάνεις χαβαλέ,θα κανει κ ο Αεκτζής χαβαλέ κ μέσα στον χαβαλέ θα κάνετε έρωτα με τις καημένες τις μανούλες μας έτσι για τον χαβαλέ.
 

Επισκέπτης
Σωστός ο vangog σε όλα του σε μια σπάνια μορφής post του.
Αν μίλαγες γενικά έτσι ίσως τα πράγματα να ήταν καλύτερα.

Τέσπα όσον αφορά το Post που έγραψες τώρα συμφωνώ απόλυτα.Ίσως κριθεί κ την τελευταία αγωνιστική.
Προσωπικά αισιοδοξώ όχι για τις εμφανίσες μας-άλλωστε είναι μέτριες όπως καλά λες-αλλά λόγω της μετριότητας κ των άλλων 2 κ γιατί ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΛΟΓΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ.Γι αυτό αισιοδοξώ.

Και σε τετοιου είδους ποσταρίσματα είσαι καλοδεχούμενος,γιατί μπορεί αν μπεει να κάνεις χαβαλέ,θα κανει κ ο Αεκτζής χαβαλέ κ μέσα στον χαβαλέ θα κάνετε έρωτα με τις καημένες τις μανούλες μας έτσι για τον χαβαλέ.
αυτοί που προκαλούν είναι κάνα δυο ο ένας έχει το ακαταλόγιστο και ήταν αυτός που αντέγραψε το ποστ του ζωγράφου και το κάνει τακτικά να μπαίνει στα άλλα θρέντ και να ποστάρει επανειλημμένα ηλιθιότητες.
ο άλλος είναι ένα ανθρωποειδές που μπαίνει ρίχνει κάνα δυο προκλήσεις και την κάνει που σημαίνει ότι είναι Ντόλυ βέβαια μου το έχει επιβεβαιώσει και πηγή αυτό, και μάλιστα έχει αναλώσει το 75% των ποστ του στο να προκαλεί αποκλειστικά εμένα. 
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Σωστός ο vangog σε όλα του σε μια σπάνια μορφής post του.
Αν μίλαγες γενικά έτσι ίσως τα πράγματα να ήταν καλύτερα.

Τέσπα όσον αφορά το Post που έγραψες τώρα συμφωνώ απόλυτα.Ίσως κριθεί κ την τελευταία αγωνιστική.
Προσωπικά αισιοδοξώ όχι για τις εμφανίσες μας-άλλωστε είναι μέτριες όπως καλά λες-αλλά λόγω της μετριότητας κ των άλλων 2 κ γιατί ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΛΟΓΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ.Γι αυτό αισιοδοξώ.

Και σε τετοιου είδους ποσταρίσματα είσαι καλοδεχούμενος,γιατί μπορεί αν μπεει να κάνεις χαβαλέ,θα κανει κ ο Αεκτζής χαβαλέ κ μέσα στον χαβαλέ θα κάνετε έρωτα με τις καημένες τις μανούλες μας έτσι για τον χαβαλέ.
Εγώ καταδικάζω όλα τα ποσταρίσματα που θίγουν μανούλες και οικογένειες ....
Το να αναπαράγεις σε ένα ποστ κάποιο σύνθημα της εξέδρας δεν είναι δα και το έγκλημα του αιώνα ....
Αυτά πρώτα πρέπει να εξαλείφονται στο γήπεδο και μετά στα οπαδικά θρεντ
Και αν υπάρχει ένας δικός σας ή ένας δικός μας οπαδός .... μα ένας ρε παιδιά που δεν έχει βρίσει μανούλα παίκτη η διαιτητή .... εγω είμαι ο Ζωγράφος που λέει το νικ μου
Και επειδή εγω δεν έχω βρίσει εδω μέσα κανενός την μανούλα επι προσωπικού ...ελπίζω να μην απευθύνεται σε μένα η παρατήρηση.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Εγώ καταδικάζω όλα τα ποσταρίσματα που θίγουν μανούλες και οικογένειες ....
Το να αναπαράγεις σε ένα ποστ κάποιο σύνθημα της εξέδρας δεν είναι δα και το έγκλημα του αιώνα ....
Αυτά πρώτα πρέπει να εξαλείφονται στο γήπεδο και μετά στα οπαδικά θρεντ
Και αν υπάρχει ένας δικός σας ή ένας δικός μας οπαδός .... μα ένας ρε παιδιά που δεν έχει βρίσει μανούλα παίκτη η διαιτητή .... εγω είμαι ο Ζωγράφος που λέει το νικ μου
Και επειδή εγω δεν έχω βρίσει εδω μέσα κανενός την μανούλα επι προσωπικού ...ελπίζω να μην απευθύνεται σε μένα η παρατήρηση.

Ένας δικός σας το έκανε πριν μια εβδομάδα και την έκανε λαγός μετά......ούτε να απαντήσει. Το πρόβλημα που δεν μπορούν να καταλάβουν πολλοί εδώ είναι ότι δεν μπορεί 2-3 συγκεκριμένοι που έχουν ΓΑΜΗΣΕΙ του ολυμπιακού του θέμα να μπαίνουν εντέχνως και να πηδάνε και τα υπόλοιπα. Ειδικά της ΑΕΚ που γίνεται χαβαλές και τα παιδιά παιρνούν μια χαρά εδώ. Στου ολυμπιακού το θέμα, όλο για γαμήσια, σπέρματα, φλόκια και ότι άλλη @@ θες θα διαβάσεις εκτός από την πραγματικότητα. ΔΕΝ γουστάρουνοι υπόλοιποι να γίνεται αυτό το ξευτίλισμα παντού. Ας το καταλάβουν πριν να είναι αργά.........αλλά είπαμε, πίσω από το πληκτρολόγιο όλοι γαμάνε αβέρτα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom