Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Αν δε σκάσει κάποιος 5 τουλάχιστον δε φεύγει...Αν στα σκάσουνε τα 5 πάλι δε σε χαλάει αφού τον έχεις πάρει τσάμπα. Ο Λάζαρος απότι λέγεται θα έρθει καλοκαίρι. Τον Παπαδόπουλο του Ηρακλή τον παλεύουμε. Καλά πάμε κι εμείς! Αλλά να πάρεις παίκτη από τον Πανόπουλο (υπάλληλος) που τον θέλει ο θείος (αφεντικό) ξέχνα το...Είναι χρόνια αυτή η "εργασιακή" σχέση!
5 μυρια....?
...χμ....ο κατσουρανης εφυγε με πολυ λιγοτερα...
και εννοειτε οτι με χαλαει!!!το οτι τον αγορασε τσαμπα και τον πουλησε ακριβα ΕΜΕΝΑ δεν μου λεει τιποτα!!!αυτο ενδιαφερει τους λογιστες της παε...
εμενα με ενδιαφερει να εχω ομαδα ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ!!!!αραγε λειπει ο κατσουρανης απο την φετινη ΑΕΚ..?
αραγε θυμαστε...κωστη,τσαρτα(μονο για ποδοσφαιρικη αξια..),κασαπη,μπορμποκη,κοπιτση,κετσπαγια,ντανιελ,δημητριαδη,σαμπα,οκο,σαβεβσκι,κουμπαρο...θυμαστε τι ομαδαρα ειχαμε...?
τετοια ομαδα θελω!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ο Τσακίρης δήλωσε προχθές και ΠΑΛΙ ότι ο Σπυρόπουλος με μεταγραφή σε Ελληνική ομάδα δεν πρόκειται να το δούμε ποτέ.

Ας παέι να τον δώσει στην Ρεάλ με 10 εκ.ευρώ αν του βαστάει με τέτοια παιχτούρα όπως λέει.Βλέπω τον  Σπυρόπουλο να τελειώνει την καριέρα του στην πλατεία.

Πάντως η φετινή του παρουσία δεν δικαιολογεί πώς τι τέτοια τρεμούρα να τον παρουμε.Αφαντος είναι.

Προτιμώ να δώσω φράγκα να πάρω τον 19χρονό Γιαντσή από τις γριές που πραγματικά βγάζει μάτια φέτος.
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
5 μυρια....?
...χμ....ο κατσουρανης εφυγε με πολυ λιγοτερα...
και εννοειτε οτι με χαλαει!!!το οτι τον αγορασε τσαμπα και τον πουλησε ακριβα ΕΜΕΝΑ δεν μου λεει τιποτα!!!αυτο ενδιαφερει τους λογιστες της παε...
εμενα με ενδιαφερει να εχω ομαδα ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ!!!!αραγε λειπει ο κατσουρανης απο την φετινη ΑΕΚ..?
αραγε θυμαστε...κωστη,τσαρτα(μονο για ποδοσφαιρικη αξια..),κασαπη,μπορμποκη,κοπιτση,κετσπαγια,ντανιελ...θυμαστε τι ομαδαρα ειχαμε...?
τετοια ομαδα θελω!!!

Μα στην τσέπη του θα τα βάλει ρε συ Νικ αν τα πάρει και λες ότι δε σε ενδιαφέρει? Αυτό σου έχει δείξει? Τον Κατσουράνη τον πούλησε για να τα βάλει στην τσέπη? Τόσο τον έχουν κοστολογίσει ακατέβατα (5 μύρια). Τώρα για την ομάδα που λες κι εγω και όλοι μας θέλουμε να την ξαναδούμε αλλά όπως έχω πει πολλές φορές εδώ μέσα άλλες εποχές άλλο ποδόσφαιρο άλλες κοινονικοπολιτικές συνθήκες. Και το ξαναλέω το παραδειγματάκι για να γίνω κατανοητός. Ο Κετσπάγια που ανέφερες ενέτη 2008 θα έκανε 10 εκατομύρια ευρώ και θα έπαιζε στη Σεβίλλη στη Τότεναμ στη Λίβερπουλ και σίγουρα όχι στην ΑΕΚ ή στους άλλους δυο.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Ο Τσακίρης δήλωσε προχθές και ΠΑΛΙ ότι ο Σπυρόπουλος με μεταγραφή σε Ελληνική ομάδα δεν πρόκειται να το δούμε ποτέ.

Ας παέι να τον δώσει στην Ρεάλ με 10 εκ.ευρώ αν του βαστάει με τέτοια παιχτούρα όπως λέει.Βλέπω τον  Σπυρόπουλο να τελειώνει την καριέρα του στην πλατεία.

Πάντως η φετινή του παρουσία δεν δικαιολογεί πώς τι τέτοια τρεμούρα να τον παρουμε.Αφαντος είναι.

Προτιμώ να δώσω φράγκα να πάρω τον 19χρονό Γιαντσή από τις γριές που πραγματικά βγάζει μάτια φέτος.
για τον γιαντση συμφωνω!!!πολυ ταλεντο και πολυ παθος για μπαλα!!!!
του σπυροπουλου νομιζω οτι σχετικα συντομα(1 ή 1,5 χρονο..) τελειωνει το συμβολαιο του!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Romph,gatto είδατε τα p.m σας για την συνάντηση της Τετάρτης;
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Romph,gatto είδατε τα p.m σας για την συνάντηση της Τετάρτης;

Εννοείται! Σόρυ που δεν απάντησα αλλά το είδα σε φάση που βιαζόμουνα. Δεν ξέρω αν θα μπορώ την Τετάρτη θα το ξέρω εκείνες τις μέρες, αλλά θα κάνω ότι μπορώ για να μπορέσω!
 

Επισκέπτης
Αραγε θα είχες πάρει Ράμος Ενσαλίβα Μαντούκα Μπλάνκο Λαγό αν δεν είχε φύγει ο Κωστάκης?
το ζήτημα είναι αν θα είχε φύγει και ο Λύμπε και είχες βάλει ταμείο άλλα 2 με 2,5 πόσα δίνανε οι άλλοι τι θα είχες ακόμα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Πάντως παιδιά το μπατζετ του καλοκαιριού ήταν 15 μύρρια όσα πανω-κατω τα περσινά έσοδα του Τσου Λου.Άρα μην τα ισοπεδωνουμε κ όλα για τις μεταγραφές.

Και ήταν ακριβώς το ίδιο με του βάζελου που είναι γνωστή η οικ.δύναμη της οικογενείας αλλά κ η τσιγγουνιά τους.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Μα στην τσέπη του θα τα βάλει ρε συ Νικ αν τα πάρει και λες ότι δε σε ενδιαφέρει? Αυτό σου έχει δείξει? Τον Κατσουράνη τον πούλησε για να τα βάλει στην τσέπη? Τόσο τον έχουν κοστολογίσει ακατέβατα (5 μύρια). Τώρα για την ομάδα που λες κι εγω και όλοι μας θέλουμε να την ξαναδούμε αλλά όπως έχω πει πολλές φορές εδώ μέσα άλλες εποχές άλλο ποδόσφαιρο άλλες κοινονικοπολιτικές συνθήκες. Και το ξαναλέω το παραδειγματάκι για να γίνω κατανοητός. Ο Κετσπάγια που ανέφερες ενέτη 2008 θα έκανε 10 εκατομύρια ευρώ και θα έπαιζε στη Σεβίλλη στη Τότεναμ στη Λίβερπουλ και σίγουρα όχι στην ΑΕΚ ή στους άλλους δυο.
η ΑΕΚ δεν ειναι ιωνικος να περιμενει να πουλησει παιχτες για να παρει παιχτες......
η ΑΕΚ ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ μεγεθος και πρεπει να εχει προγραμμα....
οχι βεβαια δεν τα βαζει στην τσεπη του αλλα αν ειναι να περιμενω να πουλησουμε παιχτη για να παρουμε....αστα...αλλα 10 χρονια σου λεω...
ο κετσπαγια ηρθε στην ομαδα διοτι ειχαμε στον παγκο τον παλιοπουσταρα τον βατραχο που εκανε δουλεια...οπως επισης κασαπη κοπιτση σαβεφσκικαι αλλους νεους/ταλεντα που εφερε και δουλεψε...απο τον φερερ αυτο δεν το εχω δει ακομα..
ο φερερ ειναι πολυ καλος προπονητης αλλα θελει "γεματο" πορτοφολι...
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
το ζήτημα είναι αν θα είχε φύγει και ο Λύμπε και είχες βάλει ταμείο άλλα 2 με 2,5 πόσα δίνανε οι άλλοι τι θα είχες ακόμα.

Το ζήτημα είναι ότι και να τον είχαμε πουλήσει τον Λύμπε σε δεδομένη στιγμή (μετά από κανα 0-0 με Ατρόμητο καλή ώρα) θα λέγαμε "Άραγε δε λείπει φέτος ο Λύμπε?".
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Πάντως παιδιά το μπατζετ του καλοκαιριού ήταν 15 μύρρια όσα πανω-κατω τα περσινά έσοδα του Τσου Λου.Άρα μην τα ισοπεδωνουμε κ όλα για τις μεταγραφές.

Και ήταν ακριβώς το ίδιο με του βάζελου που είναι γνωστή η οικ.δύναμη της οικογενείας αλλά κ η τσιγγουνιά τους.
και τα εσοδα απο τα διαρκειας...10 μυρρια....
ο φετινος τιτλος ΔΕΝ πρεπει να χαθει!!!!!
 

Επισκέπτης
Το ζήτημα είναι ότι και να τον είχαμε πουλήσει τον Λύμπε σε δεδομένη στιγμή (μετά από κανα 0-0 με Ατρόμητο καλή ώρα) θα λέγαμε "Άραγε δε λείπει φέτος ο Λύμπε?".
πάντα υπάρχει το ρίσκο αν αυτά που θα πάρεις θα σου βγούνε καλύτερα από αυτά που είχες.
στο παρελθόν πήρες το Οκά και σου βγήκε παλτό.
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
ο κετσπαγια ηρθε στην ομαδα διοτι ειχαμε στον παγκο τον παλιοπουσταρα τον βατραχο που εκανε δουλεια...οπως επισης κασαπη κοπιτση σαβεφσκικαι αλλους νεους/ταλεντα που εφερε και δουλεψε...απο τον φερερ αυτο δεν το εχω δει ακομα..
ο φερερ ειναι πολυ καλος προπονητης αλλα θελει "γεματο" πορτοφολι...

Είσαι σίγουρος ότι γιαυτό ήρθε ο Κετσπάγια και ο Σαβέφσκι?Για σκέψου λίγο καλύτερα το προηγούμενο ποστ μου...Έχεις δει πολλούς Κετσπάγια Σαβέφσκι Τζώρτζεβιτς Βαζέχα Βάντσικ τα τελευταία χρόνια στην Ελλάδα?
 

Επισκέπτης
και τα εσοδα απο τα διαρκειας...10 μυρρια....
ο φετινος τιτλος ΔΕΝ πρεπει να χαθει!!!!!
αν πάρουμε τον τίτλο η ομάδα θα μαζέψει χρήμα και θα κάνει καλή δουλειά λεφτά από την ΟΥΕΦΑ λεφτά από διαρκείας ακόμα και από τον Σορεντίνο περιμένεις 1 εκ ευρώ, και πλέον σαν ομάδα δεν θα κρέμεσαι στα αρχίδια κανενός και με τίμια λεφτά.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
οι παιχτες μας ηρθανε διοτι η ομαδα δεν ειχε μεγαλο πορτοφολι αλλα ειχε προπονητη που εκοβε το ματι του!!!
ας επιλεξει η διοικηση τι θελει....
ρομπυ ποσο εισαι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom