Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Πάντως αν τσιμπήσουμε 3,6 μύρια από κάποια ομάδα που θα θέλει τον Φερέρ,το θεωρώ μεγάλη καβάτζα κ μαγκιά.
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
αλλο οι παιχτες...
αν δωσεις στον παοκ 1,5 μετρητα τον πηρες τον λαζαρο..το ιδιο και για σπυροπουλο....
για νινη μπηκε μεγαλη ρητρα για επικοινωνιακους λογους..

Εγώ ξέρω ότι όταν ζητήσαμε το Σπυρόπουλο (κάπου πέρυσι τέτοια εποχή) ο Τσακίρης είπε 4 ακατέβατα. Και πήραμε τον Μάρτιν ελεύθερο και τσάμπα!
 

Επισκέπτης
Παίδες αυτον το Μαρκες του Ηρακλή τον πρόσεξε κανείς?
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
ο φερερ(του ηρακλη τωρα και πριν στον αρη..)κανει πολυ καλη δουλεια ταρατσα...
τωρα εφερε και αυτο το σουπερ παικτακι στον ηρα..
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Εγώ ξέρω ότι όταν ζητήσαμε το Σπυρόπουλο (κάπου πέρυσι τέτοια εποχή) ο Τσακίρης είπε 4 ακατέβατα. Και πήραμε τον Μάρτιν ελεύθερο και τσάμπα!
κοιτα με ποσα θα παει στον γαβρο η αλλου και ελα πες μου το παλι...
 

Επισκέπτης
Για αυτό το αναφέρω nik που στο διάολο τα βρίσκει αυτά τα παιχτάκια τόσο φθηνα και εμείς δεν μπορούμε ?
 

Επισκέπτης
Σύμφωνοι...στο νόμισμα υπάρχουν 2 όψεις!Τώρα αν έχεις τα κότσια και θες....διώξτον!
του πληρώνουμε και τα γαμησιάτικα με την γριά του στα Κανάρια νησιά πρέπει να την κάνει σε κανένα ίδρυμα εδώ για να του ξεβουλώνει κανένα μπουρί από την αγαμησία.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Για αυτό το αναφέρω nik που στο διάολο τα βρίσκει αυτά τα παιχτάκια τόσο φθηνα και εμείς δεν μπορούμε ?
ειναι μανατζερ και ειναι στα κολπα...
εξαλου αλλη τιμη εχει ο μαρκεζ αν ενδιαφερθει ο ηρα και αλλη αν ενδιαφερθει η ΑΕΚ..
τον φερνει στον ηρα και αν βγαλει ματια τον πουλαει ακριβα σε ομαδα της αθηνας...
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
κοιτα με ποσα θα παει στον γαβρο η αλλου και ελα πες μου το παλι...

Καλά εννοείται ότι θα δικαιωθείς. Και με τον Ταμ τα ίδια δε κάνανε? Τον δίνανε τσάμπα στο θείο μόνο και μόνο για να μην πάει στην ΑΕΚ που κλέβει παίκτες...Με τον Σαλπιγγίδη τα ίδια...Με τον Τοροσίδη τα ίδια...Ακόμα και με τον Γκέκα όταν ήταν στη Καλλιθέα κάτι ανάλογο (σε μικρότερη κλίμακα) είχε γίνει! Το θέμα είναι όταν τον ζήτησες εσυ τι σου απαντήσανε!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Για αυτό το αναφέρω nik που στο διάολο τα βρίσκει αυτά τα παιχτάκια τόσο φθηνα και εμείς δεν μπορούμε ?
Για αυτό το αναφέρω nik που στο διάολο τα βρίσκει αυτά τα παιχτάκια τόσο φθηνα και εμείς δεν μπορούμε ?


Άστον τον Νικ.Αυτός αν δεν δει να πέφτουν 5 εκ.ευρώ κ βάλε για μεταγραφές δεν του κάνουν οι παίχτες κ ας του βγουν
 

Επισκέπτης
Για αυτό το αναφέρω nik που στο διάολο τα βρίσκει αυτά τα παιχτάκια τόσο φθηνα και εμείς δεν μπορούμε ?
είναι θέμα μάνατζμεντ και ποιες αγορές ξέρει ο σκάουτερ που έχει η κάθε ομάδα.
αν όντως είχες έναν σκάουτερ από Ισπανία θα σου έφερνε και εσένα παίκτες από εκεί.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
ας παμε τωρα με 1,5 μυριο και ας τον παρουμε!!!
ας φτιαξουμε και εμεις καλες σχεσεις με ομαδες που βγαζους παιχτες ή ας τους αγορασουμε ακριβα....
αν ξαναχασουμε ολα τα ταλεντα(μελλοντικους βασικους της εθνικης..) θα περιμενουμε αλλα δεκα χρονια.....
 

Επισκέπτης
είναι θέμα μάνατζμεντ και ποιες αγορές ξέρει ο σκάουτερ που έχει η κάθε ομάδα.
αν όντως είχες έναν σκάουτερ από Ισπανία θα σου έφερνε και εσένα παίκτες από εκεί.
Με Ισπανό προπονητή εγω περίμενα κάτι ανάλογο!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Άστον τον Νικ.Αυτός αν δεν δει να πέφτουν 5 εκ.ευρώ κ βάλε για μεταγραφές δεν του κάνουν οι παίχτες κ ας του βγουν
απο τις μεταγραφες που καναμε περυσι(οχι ριβαλντο/ραμος..το 2006 λεω..)ποιοι βγηκανε?
Με Ισπανό προπονητή εγω περίμενα κάτι ανάλογο!
τουλαχιστον κατι αντιστοιχο αμα εχει και ρητρα 3,6μυρρια....
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
ας παμε τωρα με 1,5 μυριο και ας τον παρουμε!!!
ας φτιαξουμε και εμεις καλες σχεσεις με ομαδες που βγαζους παιχτες ή ας τους αγορασουμε ακριβα....
αν ξαναχασουμε ολα τα ταλεντα(μελλοντικους βασικους της εθνικης..) θα περιμενουμε αλλα δεκα χρονια.....

Ε δεν είναι και ταλέντο ο Σπυρόπουλος...25 χρονών είναι πια...Ξεχνάτε ότι έχουμε το μεγαλύτερο ταλέντο και μελλοντικό αρχηγό (όχι απλά παίκτη) της Εθνικής τον οποίο μάλιστα τον πήραμε όταν δεν ήξερε ούτε η μάνα του ότι παίζει ποδόσφαιρο και μάλιστα τσάμπα τελείως?
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Ε δεν είναι και ταλέντο ο Σπυρόπουλος...25 χρονών είναι πια...Ξεχνάτε ότι έχουμε το μεγαλύτερο ταλέντο και μελλοντικό αρχηγό (όχι απλά παίκτη) της Εθνικής τον οποίο μάλιστα τον πήραμε όταν δεν ήξερε ούτε η μάνα του ότι παίζει ποδόσφαιρο και μάλιστα τσάμπα τελείως?
οχι δεν τον ξεχνω αλλα εσυ πιστευεις οτι θα μεινει στην ομαδα..?
 

Επισκέπτης
Με Ισπανό προπονητή εγω περίμενα κάτι ανάλογο!
δεν φτάνει μόνο αυτό το να είναι ο προπονητής Ισπανός αλλά πρέπει να έχει και το κατάλληλο επιτελείο, ο προπονητής είναι εδώ κοντά στην ομάδα οι σκάουτερ έχουν την ευ καίρια να ταξιδεύουν να βλέπουν και να εντοπίζουν τους παίκτες.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
δεν φτάνει μόνο αυτό το να είναι ο προπονητής Ισπανός αλλά πρέπει να έχει και το κατάλληλο επιτελείο, ο προπονητής είναι εδώ κοντά στην ομάδα οι σκάουτερ έχουν την ευ καίρια να ταξιδεύουν να βλέπουν και να εντοπίζουν τους παίκτες.
η ΑΕΚ εχει το ποιο ακριβο προπονητικο επιτελειο στην ελλαδα.....
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Αν δε σκάσει κάποιος 5 τουλάχιστον δε φεύγει...Αν στα σκάσουνε τα 5 πάλι δε σε χαλάει αφού τον έχεις πάρει τσάμπα. Ο Λάζαρος απότι λέγεται θα έρθει καλοκαίρι. Τον Παπαδόπουλο του Ηρακλή τον παλεύουμε. Καλά πάμε κι εμείς! Αλλά να πάρεις παίκτη από τον Πανόπουλο (υπάλληλος) που τον θέλει ο θείος (αφεντικό) ξέχνα το...Είναι χρόνια αυτή η "εργασιακή" σχέση!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom