Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Θέλεις να σας δανείσουμε τον Γώγολο για κάνα μηνάκι...??? :grin:ή ακόμα καλύτερα το μπαστόπιασμα τον Κιάσσο..??? :helpplea:
Θέλεις να σας δανείσουμε τον Γώγολο για κάνα μηνάκι...??? :grin:ή ακόμα καλύτερα το μπαστόπιασμα τον Κιάσσο..??? :helpplea:


Αποβλήθηκε κιόλας στο ματς με τις Σέρρες.Λέτε να το έκανε επίτηδες λόγω της αντιπαράθεσης μαζί σας;

Τι ακριβώς είχε κάνει ο Κιάσσος στα μπαραζ κ τον έχετε τόσο άχτι;;;
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Ο πρόεδρος μας έχει άριστες σχέσεις με τον πρόεδρο-διασκεδαστή σας...οπότε κάτι μπορεί να γίνει... ;)
δεν μπορείς να φανταστείς τι γέλιο πέφτει στο γήπεδο με το ΛΑΜΟΓΙΟ....να βρίζει σχεδόν όλο το γήπεδο τον κιάσσο και αυτός να΄χώνεται ανάμεσα στους οπαδούς να τους αγριοκοιτάει,να τους βρίζει,να τους απειλεί με μηνύσεις να φωνάζει τους μπάτσους να κάνουν προσαγώγες στο τμήμα... :uglystupid:και φυσικά,όλοι ακόμα και οι μπάτσοι να τον γράφουν στα πελέ τους :2funny: :2funny:
[youtube=425,350]-ABzFY2MUFI[/youtube]
Πάρε κι ένα μικρό δείγμα... :grin:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Αποβλήθηκε κιόλας στο ματς με τις Σέρρες.Λέτε να το έκανε επίτηδες λόγω της αντιπαράθεσης μαζί σας;

Τι ακριβώς είχε κάνει ο Κιάσσος στα μπαραζ κ τον έχετε τόσο άχτι;;;
Αυτός και ο Μάουρο ήταν εριστικοί και προκλητικοί βρίζανε παικτες,οπαδούς μας έδειχναν τα παπάρια τους και άλλα τέτοια καλούδια...ουσιαστικά θεωρήθηκαν τότε ως ηθικοί αυτουργοί των επεισοδίων που έγιναν στη ρόδο με αποτέλεσμα να χάσει ένα παληκάρι το μάτι του >:(
με τον κιάσσο αυτό συνεχίστηκε και με άλλες ομάδες με τις οποίες αγωνιζόταν όπως περυσι με Λεβαδειακό αλλά και πρόσφατα με τον Φωστηρα στο κύπελλο όπου μάλιστα του την έπεσε ακόμα και ο Κούγιας :idiot: και τώρα ξαφνικά ανακάλυψε τον έρωτα του για τον Κιάσσο....
Φυσικά και αποβλήθηκε επίτηδες για να γλιτώσει τα μπινελίκια :knuppel:,μάλιστα πήρε και άδεια για να φύγει από την πόλη ...να δούμε αν θα γυρίσει!!!!

 

Συνημμένα

  • copyimagexv5.jpg
    copyimagexv5.jpg
    20 KB · Εμφανίσεις: 31

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ρε παλληκάρι μου Bull γιατί δεν ανοίγεις ένα θρεντ για την ομάδα σου κ περιφέρεσαι σαν τσιγγάνος στα οπαδικά;;;
δε νοάται ο ΠΑΣ να μην έχει θρεντ σε έναν από τους μεγαλύτερους διαδικτυακούς τόπους της χώρας.Αν θες στο ανοίγω κ εγώ,αλλά νομίζω την τιμή εσύ πρέπει να την έχεις κ να βρείτε το βήμα σας εδώ μέσα.Αντε κ θα στο τιμάω συνέχεια.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ξαναρώτησα χθες.
Ο Παπαδόπουλος του Ηρακλη σε πια θέση  παίζει;
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Άσε που θα ανοίξουν και θρεντ οι κάφροι οι παγουράδες!Εκεί εκεί στην Β' Εθνική! :birdman:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Ρε παλληκάρι μου Bull γιατί δεν ανοίγεις ένα θρεντ για την ομάδα σου κ περιφέρεσαι σαν τσιγγάνος στα οπαδικά;;;
δε νοάται ο ΠΑΣ να μην έχει θρεντ σε έναν από τους μεγαλύτερους διαδικτυακούς τόπους της χώρας.Αν θες στο ανοίγω κ εγώ,αλλά νομίζω την τιμή εσύ πρέπει να την έχεις κ να βρείτε το βήμα σας εδώ μέσα.Αντε κ θα στο τιμάω συνέχεια.
Έχεις δίκαιο... :think:

Ο Παπαδόπουλος του Ηρακλή είναι αμυντικό χαφ σε ένα σύστημα 4-3-3 μπορεί να παίξει και ως κόφτης αλλά και από την αριστερή πλευρά όπως ο Στολτίδης π.χ. σε  κάλυψα...???
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ο Σάνι θα είναι όπως όλα δείχνουν παίχτης μας...για το επόμενο τρίμηνο!
Άντε να δούμε ποιος θα σκύβει στα αποδυτήρια για το σαπούνι! :2funny:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.445
Κριτικές
5
Like
67.198
Πόντοι
12.056
Πολυ σοκολατι επεσε στην ομαδα.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Την απόφαση να πληρώσει την ρήτρα του 1 εκατ. ευρώ και να αποκτήσει όλα τα δικαιώματα του Στέφανο Σορεντίνο αποφάσισε ο Πάκο Μεντόθα. Ο πρόεδρος της Ουέλβα δήλωσε σε τηλεοπτική του συνέντευξη: "Θα δώσουμε το εκατομμύριο στην ΑΕΚ για τον Σορεντίνο. Μέχρι τα τέλη Φεβρουαρίου θα έχουμε κάνει κίνηση", σημείωσε ο ισχυρός άνδρας της ισπανικής ομάδας.
Πολύ καλός τερματοφύλακας...δεν μπορώ να καταλάβω γιατί την είδε έτσι στραβά με την Ελλάδα...εκτός αν έχει συμβεί κάτι άλλο!

 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
906
Κριτικές
194
Like
4.505
Πόντοι
15.775
Οκτώ μέρες πριν την λήξη της μεταγραφικής περιόδου και φαίνεται ότι στραβώνει και η μοναδική περίπτωση για την οποία ενδιαφέρθηκε η διοίκηση των κιτρινόμαυρων.

Μπορεί o ο μάνατζερ του Σάντεϊ να δήλωνε τις προηγούμενες μέρες ότι το θέμα θα κλείσει θετικά μέχρι το τέλος της εβδομάδας, ωστόσο τα πράγματα δεν είναι τόσο εύκολα όσο δείχνουν.

Ο 19 χρονος μέσος μπορεί να πήρε την άδεια του προπονητή του να φύγει μέχρι το καλοκαίρι από την Βαλένθια, ωστόσο δεν φαίνεται ψημένος να πει το ναι στην Ένωση.

Σύμφωνα με δημοασίευμα της Ισπανικής Εφημερίδας Marca ο Σάνι αρνήθηκε να πάει δανεικός στηνΑΕΚ του Σέρα Φερέρ. Ένα δεδομένο που αλλάζει την κατάσταση στις; Διαπραγματεύσεις που έχει αρχίσει η ΑΕΚ εδώ και δέκα ημέρες.

Επίσης αναφέρεται ότι μπορεί ο δανεισμός του να είναι μόλις για 6 μήνες, αλλά ουσιαστικά για 3 αγωνιστικούς μήνες, ωστόσο ο διεθνής με τα χρώματα της Ισπανίας, δεν είνα διαθετιμένος να αλλάξει ομάδα και χώρα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Τι 3 τι καθόλου.Καλύτερα,τέτοιους παίχτες με προοπτική 3 μηνών δεν τους θέλω.
Μου θυμίζουν τέτοιες περιπτώσεις κάτι παίχτες στο ΝΒΑ που υπογράφουν σε ομάδες για 2-3 ματς!!!! :idiot:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Τι 3 τι καθόλου.Καλύτερα,τέτοιους παίχτες με προοπτική 3 μηνών δεν τους θέλω.
Μου θυμίζουν τέτοιες περιπτώσεις κάτι παίχτες στο ΝΒΑ που υπογράφουν σε ομάδες για 2-3 ματς!!!! :idiot:
Και στην Αγγλία το έχουν αυτό το σύστημα!Δανείζουν τους παίχτες για 1-2 μήνες καθ' όλη την διάρκεια της σεζόν!Ψιλο :jerking:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Έλα μωρέ τώρα,το χα γράψει.κανέναν δεν πρόεκιται να πάρουμε.Ποιος πήρε δηλαδή;;;
Και μην μου πείτε τον Μπελούτσι και τον Σίσιτς από τον γαύρο.Ο πρώτος ουσιαστικά είναι μεταγραφή του προσεχούς καλοκαιριού,τώρα στην κατάσταση που είναι που να παίξει κ να προσαρμοστεί κ ο Σίσιτς δεν μπορεί να περάσει ούτε την γιαγιά μου και τον πήραν για 2-3 ματς μέχρι να γυρίσουν οι Λεντέσμα/Στολτίδης.
Εδώ ο βάζελος πήρε δανεικό τον Πόστιγκα.

Μόνο ο Εργοτέλης έκανε μεταγραφές.Πήρε Ογκουνσότο(αυτός δεν μας έκανε εμάς;)και σήμερα Βακουφτσή.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Νομίζω ότι θα κάνουμε 1-2 κινήσεις αλλά δύσκολα θα γίνει σπουδαία μεταγραφή!Τον Γενάρη δεν μπορείς και δεν πρέπει να παίρνεις 5-6 παίχτες γιατί έτσι κινδυνεύεις να χαλάσεις τις ισορροπίες στην ομάδα!
 

Επισκέπτης
Έλα μωρέ τώρα,το χα γράψει.κανέναν δεν πρόεκιται να πάρουμε.Ποιος πήρε δηλαδή;;;
Και μην μου πείτε τον Μπελούτσι και τον Σίσιτς από τον γαύρο.Ο πρώτος ουσιαστικά είναι μεταγραφή του προσεχούς καλοκαιριού,τώρα στην κατάσταση που είναι που να παίξει κ να προσαρμοστεί κ ο Σίσιτς δεν μπορεί να περάσει ούτε την γιαγιά μου και τον πήραν για 2-3 ματς μέχρι να γυρίσουν οι Λεντέσμα/Στολτίδης.
Εδώ ο βάζελος πήρε δανεικό τον Πόστιγκα.

Μόνο ο Εργοτέλης έκανε μεταγραφές.Πήρε Ογκουνσότο(αυτός δεν μας έκανε εμάς;)και σήμερα Βακουφτσή.
αμα στο οακα σου κολλησει κανα παστελι & φτιαξει καναδυο ακομη ο μπελουτσι να δω τοτε τι θα λες σκοτεινε χορταρεα.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom