Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
εσυ πλεζουρ θα ερθεις την αλλη τεταρτη στην συναντηση?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Να ρθει,να ρθει.Ειδικά αν δεν έχει τα κυβικά του ξαδέρφου κ του Αρίωνα.Αλλιώς θα χρειαστούν κοπάδια.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
κατι λεγανε χθες με τον καλι..ας ερθει να τον γνωρισουμε..
και ο ποδολαγνος αν μπορει!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Διάβασα το κάλεσμα του Καλί και όσο για τον podolagno έχει ειδοποιηθεί.Τώρα αν ο pleasure επιθυμεί να ρθει ας μου στείλει p.m. κ θα ενημερωθεί.Και να δει από κοντά ότι η Νανά υφίσταται.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166

Επισκέπτης
Διάβασα το κάλεσμα του Καλί και όσο για τον podolagno έχει ειδοποιηθεί.Τώρα αν ο pleasure επιθυμεί να ρθει ας μου στείλει p.m. κ θα ενημερωθεί.Και να δει από κοντά ότι η Νανά υφίσταται.
ρε www.freesmileys.org] [/url] κοψε το δουλεμα με την φροσω & την νανα..την φωτο της φροσως δεν ξερω που την βρηκες,αλλα την φωτο της νανας την εχεις παρει απο ποσταρισμα που εχει κανει ο αριωνας στο θρεντ "πιπινια"..
 

Επισκέπτης
ρε www.freesmileys.org] [/url] κοψε το δουλεμα με την φροσω & την νανα..την φωτο της φροσως δεν ξερω που την βρηκες,αλλα την φωτο της νανας την εχεις παρει απο ποσταρισμα που εχει κανει ο αριωνας στο θρεντ "πιπινια"..
της είχα κάνει κρυφή φωτογράφηση
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
τελικα θα ερθεις η οχι πλεζουρ?
 

Επισκέπτης
τελικα θα ερθεις η οχι πλεζουρ?
δεν μου αρεσει να λεω & να ξελεω φιλε..θελω να ερθω αλλα δεν μπορω να το ξερω απο σημερα..την ημερα της συναντησης θα ενημερωσω σχετικα προκειμενου να κανει τις απαραταιτητες προμηθειες το μαγαζι αφου & εγω οταν τρωω αναστεναζουν τα βουνα & οχι μονο..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Θα χαρούμε ιδιαίτερα να σε δούμε.30/1 είναι την άλλη Τετάρτη στις 21.30 περίπου.Τετάρτη στείλε μου p.m αν τελικά έρθεις για τις λεπτομέρειες.Ελά θα γελάσουμε.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Εκεί που ήταν να επιστρέψει ο Δέλλας στις αρχές του Φλεβάρη, τώρα «το παλεύει» για τα μέσα του επόμενου μήνα, κάτι που σημαίνει ότι κινδυνεύει να χάσει και το «καυτό» ματς του Αλκαζάρ με τη Λάρισα.
Νομίζω ότι είναι ολοφάνερο ποια είναι η θέση στην οποία είναι επιτακτική ανάγκη να ενισχυθεί η ομάδα σοβαρά...
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Ο Αλεξόπουλος τι έγινε ρε γιοτά :thefinge:???ζεί..???
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Άιντε πήγαινε να μελετήσεις εσύ το κουπόνι να βγάλουμε κάνα φράγκο...που θες να μου ασχοληθείς και με τα σεντερ-μπακ της ΑΕΚ! :hammer:
Θέλεις να σας δανείσουμε τον Γώγολο για κάνα μηνάκι...??? :grin:ή ακόμα καλύτερα το μπαστόπιασμα τον Κιάσσο..??? :helpplea:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Θέλεις να σας δανείσουμε τον Γώγολο για κάνα μηνάκι...??? :grin:ή ακόμα καλύτερα το μπαστόπιασμα τον Κιάσσο..??? :helpplea:
Ο πρόεδρος μας έχει άριστες σχέσεις με τον πρόεδρο-διασκεδαστή σας...οπότε κάτι μπορεί να γίνει... ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom