Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ο Σανι τελικα πηγε στην ΑΕΚ?Ουτε ρητρα αγορας δεν θελει να βαλει....
 

Επισκέπτης
Ο Σάνι θα είναι όπως όλα δείχνουν παίχτης μας...για το επόμενο τρίμηνο!
Άντε να δούμε ποιος θα σκύβει στα αποδυτήρια για το σαπούνι! :2funny:
ρε αδέλφια μην απογοητευόμαστε να παίρναμε τον Τάκη προπονητή να μας έφερνε βεντέτες.
τώρα ας βολευτούμε με τους αναπληρωτές.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
καλησπερα αδερφια.εγω το περιμενα απο την αρχη οτι δεν θα καναμε καμμια μεταγραφη οπως εγινε και περυσι που πηραμε μονο τον ελευθερο καφε.και οι αλλοι ομως δεν εκαναν καμμια σπουδαια μεταγραφη.ο μπελουτσι μπορει να βγει καλος παιχτης αλλα φετος δε θα προλαβει να προσαρμοστει.τετοια εποχη θα ξεκιναγε το πρωταθλημα αργεντινης οποτε φανταστειτε οτι θα ειναι οπως οι δικοι μας τον αυγουστο.
 

Επισκέπτης
καλησπερα αδερφια.εγω το περιμενα απο την αρχη οτι δεν θα καναμε καμμια μεταγραφη οπως εγινε και περυσι που πηραμε μονο τον ελευθερο καφε.και οι αλλοι ομως δεν εκαναν καμμια σπουδαια μεταγραφη.ο μπελουτσι μπορει να βγει καλος παιχτης αλλα φετος δε θα προλαβει να προσαρμοστει.τετοια εποχη θα ξεκιναγε το πρωταθλημα αργεντινης οποτε φανταστειτε οτι θα ειναι οπως οι δικοι μας τον αυγουστο.
σαν τα τεχνικά λύκεια την βγάζουμε με αναπληρωτές.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
οι σωστες κινησεις πρεπει να γινονται καλοκαιρι.τωρα γινονται οι διορθωτικες κινησεις.με δανεικους παντως δε φτιαχνεις ομαδα.θυμαστε τη χρονια με αλβες και ασουνσαο(τι παιχτουρα ηταν αυτη)πως επαιζε ο κατσουρανης και πως ηταν την επομενη χρονια που εφυγαν αυτοι οι δυο?
 

Επισκέπτης
έλα μωρή τρελή ΑΕΚάρα με αναπληρωτές θα το πάρουμε.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Στη φιέστα θα ψήσουμε αρνιά...κανονικά κ αυτό κανονισμένο.Δεν τον εμπιστεύεστε τον σκοτεινό;
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Στη φιέστα θα ψήσουμε αρνιά...κανονικά κ αυτό κανονισμένο.Δεν τον εμπιστεύεστε τον σκοτεινό;
επιτελους μια φορα σε πετυχα στο θρεντ.αφου εισαι μανουλα στα κανονισματα αδερφε.πως να μη σε εμπιστευτουμε?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
επιτελους μια φορα σε πετυχα στο θρεντ.αφου εισαι μανουλα στα κανονισματα αδερφε.πως να μη σε εμπιστευτουμε?

εγώ σε περιμένω να έρθεις πρωτίστως την Τετάρτη κ θα κανονίσουμ κ τα της φιέστας.Θα συνδυαστεί με εκδρομη.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.445
Κριτικές
5
Like
67.198
Πόντοι
12.056
Tι αρνια και μαλακιες...
Φερτε την Νανα να γινει χαμος  :dancing: :dancing: :dancing:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
εγώ σε περιμένω να έρθεις πρωτίστως την Τετάρτη κ θα κανονίσουμ κ τα της φιέστας.Θα συνδυαστεί με εκδρομη.
τη παρασκευη θα ξερω αν θα ερθω.βλεπω εχεις κανει μεγαλα σχεδια.φιεστα χωρις τη νανα ομως δε λεει. :grin:  :grin:  :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Tι αρνια και μαλακιες...
Φερτε την Νανα να γινει χαμος  :dancing: :dancing: :dancing:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εσένα το μυαλό σου στην νανά....και σε άλλες στο τσάτ..αντε αντε..θα φυράνεις στο τέλος... :2funny:
και στο λέω.θα την πέσω στην νανά και όποιος κερδίσει...ΑΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ.... :crazy: :new_shocked: :bounce: :knuppel: :tooth:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.445
Κριτικές
5
Like
67.198
Πόντοι
12.056
kaλά εσένα σε έχω μειωμένο κανονικά.Το p.m δεν το πήρες;Γιατί δεν απαντάς;


Δεν ηταν αναγκη για pm...ηταν στανταρ απο μονο του...
Αλλα τι περιμενεις???Ξανθος μακρυμαλλης δεν εισαι...χεχεχεχεχεεχεχεχε
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.445
Κριτικές
5
Like
67.198
Πόντοι
12.056
Ταλε43 στο επομενο meeting θα εχω και το νεο μωρο ανθρακι χρωματος...
Φορτωνω την ΝΑΝΑ και βουρ για ΧΧΧ  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom